Článek

Zajímavosti ze života Moniky Babišové a Evy Pavlové: Co vše mají společného a v čem se naopak liší

 
Česko bude mít již brzy nového prezidenta a s ním i první dámu. Bude to Monika Babišová nebo Eva Pavlová? To si budeme muset ještě pár dnů počkat. Pojďme nyní nakouknout za oponu a dozvědět se o manželkách velkých rivalů víc. Co o sobě obě dámy prozradily například v pořadu Showtime?
25.01.2023 20:55 |

podobné články

Podobné články

Smějí se Babišové. Kdo? Kyselé p*dele. Neuvěříte, kdo to řekl

 
Aféra s instagramem Moniky Babišové včera vedla k tomu, že premiérova manželka už střípky ze svého života neposkytuje veřejně. „Víte, co si myslí voliči pana Babiše o uštěpačných komentářích k instagramu paní Babišové a jejímu večírku? Nic, anebo, že to píšou závistivé, kyselé p*dele bez smyslu pro humor,“ nechal se slyšet režisér Hřebejk. A dodal, že proti paní Babišové nic nemá a klidně by o ní natočil film.
18.12.2019 13:50 |

podobné články

Je libo šaty a střevíčky po Babišové či sukni Evy Herzigové? Na hvězdném bazaru jsou k mání za pakatel

 
Spisovatelka Bára Nesvadbová  (39) v pondělí jako každoročně pořádá velký charitativní bazar, do něhož přispívá i řada známých tváří. Zájemci si tady mohou za pakatel pořídit nejen luxusní značkové kousky, ale třeba i kompletní večerní model Moniky Babišové nebo sukni Evy Herzigové  (41) .
23.11.2014 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Eva Herzigová (462 článků) , Bára Nesvadbová (218 článků)

Velké srovnání možných prvních dam: Kdo jsou Eva Pavlová a Monika Babišová

 
Odlišnější už ani být nemohou. Kdo jsou ženy, které možná obsadí místo první dámy Česka? Podívejte se na portréty Evy Pavlové (58) a Moniky Babišové (48). Na jedné straně Eva Pavlová, podplukovnice ve výslužbě, která si v nablýskaných večírcích nelibuje, na druhé Monika Babišová, v současné době jedna z majitelek Agrofertu a věrná podporovatelka svého manžela. Paní Pavlová poskytla eXtra.cz rozhovor.
15.01.2023 20:50 |

podobné články

Příběh plyšového slona Evy Pavlové: Manželce prezidentského kandidáta ho přivezla malá Sofinka

 
Ikonický talisman v podobě plyšového slona s sebou na předvolební debaty nosila Eva Pavlová, manželka Petra Pavla. Nyní se na sociálních sítích objevil příběh, jak k tomuto plyšákovi Pavlová přišla. Napsala ho na Facebooku maminka malé Sofinky, která ho přijela Pavlové osobně předat.
28.01.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (1659 článků) , Eva Petra (76 článků)

5 nejdražších kabelek Moniky Babišové je tu! Dámy, za to byste měly auto!

 
To, že si partnerka Andreje Babiše žije na vysoké noze, není žádným překvapením. Jako každá žena si potrpí na kabelky, na kterých rozhodně nešetří. Tohle je 5 nejdražších kabelek Moniky Babišové.
05.04.2016 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25693 článků)

Do otevřených sklepů v Pavlově

 
Na tradiční „den otevřených sklepů“ zvou návštěvníky z daleka i z blízka jihomoravští vinaři z vinařského spolku VINITORES PALAVIENSIS v Pavlově u Mikulova.
19.11.2012 10:25 |

podobné články

Módní rozbor Evy Pavlové podle Anny Čmuchálkové: Nenápadná elegance a důraz na materiály

 
Eva Pavlová (58) vystudovala vysokou vojenskou školu, móda proto nikdy nebyla hlavním centrem jejího zájmu. Jako potenciální první dáma se však módě nevyhne, protože musí, nebo by měla, správně reprezentovat Českou republiku nejen u nás, ale i ve světě. V čem by se mohla ještě zlepšit nebo kde naopak její výběr oblečení chválíme, to se dozvíte v článku.
18.01.2023 13:15 |

podobné články

Módní policie Anny Čmuchálkové: Svatební šaty Babišové i Pavlové pod drobnohledem

 
Svatební den každá z nich prožila ve zcela jiné dekádě. I tak byl ale pro obě tento den nezapomenutelný. V galerii se podívejte, jakou svatební róbu zvolila na veselku Eva Pavlová na začátku nového tisíciletí, a jakou naopak Monika Babišová v roce 2017.
23.01.2023 11:20 |

podobné články

Mlynář radí: Jak poznat kvalitní mouku a v čem se liší česká od zahraniční?

 
Když se řekne mouka, nejspíše se vám vybaví bílý prášek nebo krupička – surovina pro křehké a nadýchané moučníky. Jak je to v současnosti s moukou a obsahem lepku? Které mlýnské výrobky jsou pro nás specifické a jak se liší od zbytku světa? Jakou roli hrají produkty z mouky v naší výživě? Jak poznat kvalitní mouku? Jak se liší česká mouka od té zahraniční?
10.11.2017 06:10 |

podobné články

Co vybaflo na čtenáře bulváru: „Pozadí vztahů v Babišově rodině!“ Což znamená toto

 
Co se o Babišově rodině dozvěděl čtenář Blesku? Bulvární deník se věnoval premiérovu rodinnému zázemí a věnoval mu většinu titulní strany a dvě strany následující. Přináší podrobnosti o Babišových rodinných příslušnících. Zjistil jméno Beaty Babišové za svobodna a přidal také, jaké nemovitosti si měli Babišovi potomci v Praze a v okolí pořídit. Novými zjištěními však bombasticky prezentovaný materiál zrovna neoplýval.
20.11.2018 10:05 |

podobné články

Přítel Babišové ukázal po kauze s chudinou bradavky i svého pudla: Šablatúra v orchidejích

 
Florista Ivan Šablatúra, kamarád manželky premiéra Moniky Babišové, se po vánočním skandálu pomalu vrací do veřejného života. Poté, co byl spatřen na plese v Brně, se vrátil ke své oblíbené aktivitě – sdílení na sociálních sítích. Vystavil na obdiv svou polonahou hruď, kterou tematicky k Valentýnu vyšperkoval květinami. Premiér Andrej Babiš (ANO) se již dříve od přítele své chotě kvůli jeho výrokům distancoval.
14.02.2020 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25693 článků) , Ivan Ivan (2630 článků)

Bára Nesvadbová: Za šatník Babišové nebo Němcové zinkasovala milion!

 
Luxusní lodičky od Moniky Babišové (42), sáčka od Kateřiny Kairy Hrachovcové (42) nebo šaty od topmodelky Pavlíny Němcové (43). To vše bylo za hubičku ke koupi na tradičním charitativním bazaru spisovatelky Báry Nesvadbové (41). A že se utrácelo! Konečná částka byla milion korun.
02.11.2016 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Bára Nesvadbová (218 článků) , Kateřina Hrachovcová (312 článků) , Kateřina Konečná (426 článků)

Chládek chce víc peněz pro fotbal. A už ví, jak půjde na Sobotku

 
Exministr školství Marcel Chládek (ČSSD) popsal, v čem jsou si fotbal a politika podobné a v čem se naopak liší. Každý má pocit, že fotbalu i školství rozumí a mohl by to dělat. Na oboje přitom potřebujete řadu znalostí. Liší se v přímosti jednání. Zatímco ve fotbalu se mluví přímo, v politice vám prý nejvíce mydlí schody ti, kteří se na vás usmívají.
16.08.2015 06:06 |

podobné články

Osobnosti: Marcel Chládek (609 článků)

Kvůli Babišově Vivien změna u protilátek? Žena od Vojtěcha je proti, chystá se ale jiná novinka

 
Dcera premiéra Andreje Babiše (ANO) a jiní mají nejspíš smůlu. Pravidla se kvůli nim měnit nebudou. Vivien si nechala před očkováním podle své matky Moniky Babišové změřit protilátky proti covid-19. Jejich množství prý bylo natolik vysoké, že ukazovalo nejen na pravděpodobně prodělané onemocnění, ale dokonce jí znemožnilo si nechat píchnout vakcínu. Babiš proto otevřel otázku, zda by množství protilátek nemohlo sloužit jako bezinfekčnost, srovnatelné například s potvrzením o prodělání nákazy v době ne delší než 180 dní. Ministerstvo zdravotnictví je ale proti. Náměstkyně Adama Vojtěcha Martina Vašáková Blesk Zprávám ale řekla, že se zřejmě tato lhůta brzy prodlouží až 210 dní.
28.07.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (1784 článků) , Martina Babišová (19 článků)

Řepka a Klaus mají stejné platy, v čem se liší? »Řepa« nekrade pera!

 
Víte, v čem se liší potetovaná fotbalová ikona Tomáš Řepka (38) a pan profesor z Hradu? V platech to není, zato ve vztahu k psacím potřebám ano.
12.01.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Řepka (1196 článků)

Tajemství Moniky Babišové: Jak se dřív jmenovala a proč pláče?

 
Se svým partnerem Andrejem Babišem se rozhodně nenudí. Její muž aspiruje na post ministra financí, rozruch kolem něj je ještě větší, než před volbami. Monice Babišové se tak převrátil život - sama je nyní častým terčem pozornosti. Prozradila přitom, jak se dříve jmenovala, proč si vzala Babišovo jméno a také jak zvládá život vedle vrcholného politika.
27.12.2013 09:07 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25693 článků)

Kontroverzní fotky Moniky Babišové s rošťáckým zahradníkem: Takhle si užili sníh

 
Ulízaný florista Ivan Šablatúra tento týden Monice Babišové pořádně zavařil. Voliče jejího manžela, předsedy vlády Andreje Babiše (ANO) nazval chudinou a na sociálních sítích propuklo peklo. Odborník na kytky je dobrým přítelem paní premiérové, která se s ním fotí nejenom na večírcích. Nedávno si spolu zařádili i ve sněhu!
20.12.2019 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25693 článků) , Ivan Ivan (2630 článků)

Florista Šablatúra, který zavařil Babišové, vylezl z nory: Na ples v Brně s novou ženou!

 
Na tradiční, už 58. ples Hotelu International v Brně dorazil i florista a kamarád premiérovy manželky Moniky Babišové Ivan Šablatúra, který nechvalně proslul výrokem o chudině u počítačů, jež sleduje slavné bavící se na večírcích. Kněžskou sutanu tentokrát vyměnil za smoking a kamarádku Moniku za jinou blondýnu.
08.02.2020 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2630 článků)

Izolovaná Macronová v paláci trpí. Na rozdíl od Babišové má aspoň doma manžela

 
Preventivní karanténa v kombinaci s omezením pohybu a shromažďování není nic snadného, špatně se snáší v malém bytě i v paláci, jak se o tom v posledních dnech přesvědčuje první dáma Francie Brigitte Macronová (66). Podle příbuzných Macronové jí dělá život v izolaci „značné problémy“ a „těžce snáší zavedené restrikce“, uvedl francouzský časopis Le Point. Macronová na rozdíl od manželky českého premiéra Moniky Babišové to štěstí, že má v Elyjském paláci i svého muže, prezidenta Emmanuela Macrona. Česká paní premiérová žije v době koronavirové krize bez manžela Andreje Babiše (ANO), ten teď chodí za rodinou jen na návštěvu.
31.03.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25693 článků) , Emmanuel Macron (688 článků)