Článek

Záhadné zmizení patnáctiletého Tomáše z Brna: Policie je v koncích, už si neví rady

 
Pátrání po patnáctiletém Tomáši Pospíšilovi z Brna nebere konce. Poté, co se po něm před necelými dvěma týdny slehla zem, už začínají docházet možnosti, kde hledat. I proto policie už neorganizuje masivní pátrací akce a nyní vyhodnocuje poznatky, které má. "Bohužel naše snažení je stále neúspěšné," konstatuje pro eXtra.cz policejní mluvčí Bohumil Malášek.
26.04.2021 16:30 |

podobné články

Podobné články

Záhadné zmizení patnáctiletého Tomáše z Brna: Našla se jen bota a mobil

 
Patnáctiletý Tomáš Pospíšil z Brna se minulý týden ve středu večer nevrátil domů. Policisté tak vyhlásili velké pátrání. Hledá se především u řeky Svratky a kromě oficiální policejní akce se rodině, která je zdrcená ze ztráty syna, nabídla i řada dobrovolníků. Zapojila se i iniciativa Lifestyle Brno.
19.04.2021 16:00 |

podobné články

Někteří se na případu zmizelého Tomáše (15) z Brna chtějí přiživit. Je to hnus, reagují uživatelé

 
Zmizení patnáctiletého Tomáše Pospíšila z Brna je obestřeno tajemstvím. Minulý týden ve středu zmizel neznámo kam a od té doby o něm nikdo neslyšel. Během té doby se sice našly některé jeho věci, ale pátrání stále pokračuje. I v tak smutné chvíli se opět mezi lidmi našli tací, kteří se na neštěstí chtěli přiživit. 
21.04.2021 14:11 |

podobné články

Záhadné zmizení sestry Kateřiny: Ublížil jí někdo? Policie hledá tohoto muže!

 
Už skoro měsíc je nezvěstná a policie se obává nejhoršího. Zdravotní sestřička Kateřina Pešková záhadně zmizela v druhé polovině září a od té doby ji nikdo neviděl. Odjela z práce ve svém autě i se dvěma jorkšíry. Policie nyní zveřejnila nové informace, z nichž vyplývá, že by ve zmizení mohl mít prsty její bývalý přítel, v jehož přítomnosti byla naposledy spatřena. Mohla se žena stát obětí násilí?
16.10.2018 19:05 |

podobné články

V Egyptě odmítli propustit otce otrávených Češek: Jsem v koncích, vzkazuje!

 
Doufal, že kvůli napjaté politické situaci v Egyptě bude moci odcestovat zpátky do Česka. Jenže egyptský prokurátor jeho požadavek zamítl. A Petr K. tak i nadále musí setrvat během vyšetřování v zemi, kde o život záhadně přišly jeho manželka a dcera. "Jsem v koncích," vzkazuje Petr K.
19.08.2013 20:10 |

podobné články

Tři týdny od zmizení Tomáše (15) z Brna: Viděl jsem ho, volají lidé z celé republiky

 
Případ Tomáše Pospíšila (15) z Brna, který ve středu 14. dubna večer zmizel v brněnské čtvrti Jundrov, zůstává nadále plný otazníků. I po masivních pátracích akcích policie i dobrovolníků, kteří nabídli pomoc nešťastné rodině, zůstává hochův osud nejasný. Policii volají lidé z celé republiky, že Tomáše někde zahlédli.
03.05.2021 15:45 |

podobné články

Záhadné zmizení seniorky (94): Nevrátila se z cesty na poštu, je ale při smyslech

 
Pražští kriminalisté hledají starší ženu, která v uplynulém pracovním týdnu odešla na poštu, ale z této cesty se nevrátila. Zmizení seniorky působí záhadně: kromě o dvacet let mladší kamarádky, která pohřešování nahlásila, nikoho jiného nemá, je zcela při smyslech a plně se orientuje. Policie žádá veřejnost o pomoc při pátrání.
22.07.2017 12:00 |

podobné články

Záhadné zmizení taxikáře: Pomozte, prosí manželka!

 
Záhadné zmizení taxikáře Petra Závodného (37) ze Slezské Ostravy usilovně řeší tamní policisté. Ve čtvrtek zhruba hodinu před půlnocí se na ně obrátila jeho manželka.
26.08.2012 12:20 |

podobné články

Konspirace, únos, mimozemšťani. Kam mizí letadla?

 
Záchranáři, lodě, letadla i satelity nadále pokračují v pátrání po letounu malajsijských aerolinií, který v pátek s 239 lidmi na palubě záhadně zmizel na trase z Kuala Lumpuru do Pekingu. Záhadné zmizení letadla, po němž se zatím nenašlo ani stopy, není prvním vzdušným dramatem, které vyvolává víc otázek než odpovědí. Zpravodajský server Politico sestavil přehled některých z největších záhad minulosti točících se kolem zřícení či zmizení letadel.
11.03.2014 10:50 |

podobné články

Filmové premiéry: Záhadné zmizení a svérázný instalatér

 
Záhadné zmizení, život v kočičím těle, hrdina vlastního dobrodružného příběhu, živě a autenticky vykreslené rodinné setkání, a příběh zručného a poctivého čtyřicátníka, instalatéra z Tuchlovic. Ve 39. týdnu tohoto roku na nás čeká 5 filmových premiér.
05.10.2016 10:25 |

podobné články

Filmové premiéry: Okupace Československa a záhadné zmizení mladé středoškolačky

 
Upálení na protest proti sovětské invazi, připomínka idylického dětství s Medvídkem Pú a jeho kamarády, záhadné zmizení mladé středoškolačky, vzájemně propojené osudy tří rodin, společné bydlení tří neznámých sester. Tento týden přináší 5 filmových premiér a mezinárodní dokumentární cyklus zabývající se okupací ČSSR v roce 1968.
21.08.2018 10:05 |

podobné články

Záhadné zmizení opony ze Státní opery: Nahradila ji kopie! Obrovské plátno poprvé vytáhli nad jeviště

 
Dosud záhadné zmizení opony ze Státní opery je konečně napraveno! Když se zatoulaný originál malíře Eduarda Veitha (†67) z roku 1888 nenašel, vznikla kopie podle fotografie. Ve čtvrtek obrovské plátno poprvé vytáhli nad jeviště.
20.12.2019 06:30 |

podobné články

Dávejte na sebe pozor, buďte se svými rodinami, vzkazuje bratr zmizelého Tomáše z Brna

 
Česko žije případem patnáctiletého Tomáše Pospíšila z Brna, který se za záhadných okolností ztratil minulou středu. Pátrají po něm policisté, strážníci, hasiči, dobrovolníci a hlavně rodina, za kterou na sociálních sítích pravidelně komunikuje Tomášův bratr David. Ten oznámil, že ani čtvrteční den v hledání nezvěstného nepřinesl nic nového. Tomáš se tak pohřešuje už více než týden.
23.04.2021 10:50 |

podobné články

Osobnosti: David Pospíšil (16 článků) , David Pospíšil (4 články) , David David (779 článků) , David David (587 článků)

Dívenka (9) záhadně zmizela na svatbě: Šlo o únos? Policie má prvního podezřelého

 
Záhadné zmizení jako z románu Agathy Christie. Přesně tak by se dal popsat nedělní incident z francouzského města Pont-de-Beauvoisin, kde devítiletou Maëlys de Araujo za přítomnosti 180 lidí zřejmě unesl neznámý pachatel. Dívka se zde účastnila svatby své příbuzné. Policie ve čtvrtek v souvislosti se zmizením zadržela jednoho muže, ale upozorňuje, že v jeho výpovědi jsou nesrovnalosti. Kde se Maëlys nachází, stále nikdo neví. S pátráním nepomohli ani policejní psi.
31.08.2017 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Agatha Christie (53 článků)

Jsme v koncích. Chovatelé zvířat se o pomoc obracejí na sociální sítě

 
„Jsme v koncích,” tak začíná Facebookový status zookoutku v Radosticích u Brna, který pečuje přibližně o padesátku zvířat. Kvůli dlouhotrvajícímu lockdownu tu přišli o návštěvníky a tím také o jediné příjmy. Na pomoc určenou zoologickým zahradám soukromí chovatelé nedosáhnou. Aby měli z čeho pořídit krmení pro svá zvířata, obracejí se se žádostí o pomoc na veřejnost. A zdá se, že to může fungovat.
27.03.2021 11:35 |

podobné články

Neviděli jste patnáctiletého Ondřeje? Zmizel a jeho rodina trne strachy

 
Jeho rodiče trnou strachy, neví, kde jejich syn může být. Neviděli jste patnáctiletého Ondřeje Brabence z Teplic?
22.05.2015 18:50 |

podobné články

Nebyla to nehoda, tvrdí expert o zmizelém letu MH370. A přidal jasné důkazy

 
Letos v březnu uběhlo už 6 let od zmizení letu MH370 aerolinek Malaysia Airlines, který se 8. března 2014 vydal na rutinní cestu z Kuala Lumpuru do čínského Pekingu. Do cíle ale letadlo s 239 osobami na palubě nikdy nedoletělo, záhy po vzletu zmizelo z radarů. Do dnešního dne se neví, co se přesně s Boeingem 777 stalo. Oficiální pátrání po letounu i vyšetřování jeho zmizení skončilo před několika lety, případem se ale zabývá nespočet soukromých detektivů a leteckých expertů. Jeden z odborníků připomněl fakt, že letadlo bylo ještě hodinu po zmizení viditelné na speciálních vojenských radarech. „Nemohlo jít o nehodu,“ řekl ke ztracenému letu MH370 americký novinář Jeff Wise. Novinky k záhadě malajsijského letadla přinesl list Daily Express.
20.06.2020 17:15 |

podobné články

SŽDC: Zahájení elektrizace trati z Brna do Střelic se blíží

 
Už během několika týdnů by mohla začít první etapa dlouho očekávané elektrizace trati z Brna do Zastávky u Brna. Správa železnic již získala stavební povolení pro první úsek z Brna do Střelic a vybírá zhotovitele stavebních prací. Předmětem projektu je rekonstrukce a elektrizace přibližně desetikilometrového úseku z Brna-Horních Heršpic do Střelic. Traťová rychlost se zvýší na 120 km/h, cestující budou moci využívat dvě nové zastávky. Celkové investiční náklady stavby přesahují dvě miliardy korun, práce by měly trvat 21 měsíců. V rámci druhé etapy dojde ke zdvoukolejnění a elektrizaci navazujícího úseku ze Střelic do Zastávky u Brna.
29.03.2020 20:41 |

podobné články

Policie tají vraždu patnáctiletého mladíka: Našli ho v lese!

 
Čtrnáctkrát ho bodli! Čtyřikrát ho střelili! Ukopali ho! Dohadují se lidé v Dubňanech. Jeden z místních tam našel v sobotu v lese tělo patnáctiletého mladíka. Policie o případu mlží. Jisté je jen to, že zemřel násilnou smrtí.
14.08.2013 10:50 |

podobné články

Záhadné zmizení maminky Pavly: Děti si myslí, že už se neozve. Otec skočil pod vlak

 
Policie už od pátku pátrá po Pavle Zálešákové (42) z Kyjova na jižní Moravě, která zmizela beze stopy a doma nechala svoje dvě děti ve věku 11 a 16 let. Její manžel celou situaci neunesl a skočil pod vlak. Policie prošetřuje i fakt, že se žena mohla stát obětí trestného činu. O jejím zmizení nyní promluvil i její syn Jaroslav.
30.03.2017 15:55 |

podobné články