Článek

Záhadné zmizení mámy a syna (2): Odletěli do Španělska a tam se po nich slehla země

 
Kde jen mohou být? Policie vyhlásila pátrání po Litevce Zivile Jokubonyte (29) a jejím synovi Saliamonasovi (2) poté, co odletěli z Velké Británie, kde žijí, do Španělska. Jako by se po nich po přistání slehla země.
17.09.2020 21:20 |

podobné články

Podobné články

Záhadné zmizení Niny a Jana: Slehla se po nich zem, objevilo se podezření, že muž skočil pod metro

 
V pátek spolu vyšli z bytu na pražských Stodůlkách a od té doby jako by se po nich slehla zem. Po Nině (24) a Janovi (34) tak od neděle usilovně pátrají policisté. Poslední stopy je zavedly do Prokopského údolí, které prohledával speciální tým se psy. Do pátrání se nakonec zapojila i pražská mordparta, jelikož je možné, že Jan byl neznámým mužem, který v pátek okolo šesté skočil pod metro na stanici Vltavská.
09.11.2020 16:10 |

podobné články

ZÁHADNÉ ZMIZENÍ: Po rodině s malými dětmi z Nového Jičína se slehla zem. Nikdo netuší, kde by mohli být!

 
Čtyřčlenná rodina z Nového Jičína v neděli zmizela beze stopy a jako by se po ní slehla zem. Matka si vzala volno v práci, otec odhlásil děti ze školky a odjeli neznámo kam. Policie po nich pátrá, ale zatím bez úspěchu.
12.04.2017 13:10 |

podobné články

Záhadné zmizení Michala: Nasedl do vlaku mířícího do Prahy, pak se po něm slehla zem

 
Z Brna měl odcestovat vlakem do slovenské Kúty. Jenže zmeškal spoj a namísto správné soupravy nasedl do vlaku jedoucího směrem do Prahy. Od té doby jako by se po Michalu Beňovi (31) slehla zem. Jeho rodina se o něj strachuje a požádala Blesk.cz o pomoc.
11.09.2018 08:25 |

podobné články

Záhadné zmizení taxikáře: Pomozte, prosí manželka!

 
Záhadné zmizení taxikáře Petra Závodného (37) ze Slezské Ostravy usilovně řeší tamní policisté. Ve čtvrtek zhruba hodinu před půlnocí se na ně obrátila jeho manželka.
26.08.2012 12:20 |

podobné články

Konspirace, únos, mimozemšťani. Kam mizí letadla?

 
Záchranáři, lodě, letadla i satelity nadále pokračují v pátrání po letounu malajsijských aerolinií, který v pátek s 239 lidmi na palubě záhadně zmizel na trase z Kuala Lumpuru do Pekingu. Záhadné zmizení letadla, po němž se zatím nenašlo ani stopy, není prvním vzdušným dramatem, které vyvolává víc otázek než odpovědí. Zpravodajský server Politico sestavil přehled některých z největších záhad minulosti točících se kolem zřícení či zmizení letadel.
11.03.2014 10:50 |

podobné články

Filmové premiéry: Záhadné zmizení a svérázný instalatér

 
Záhadné zmizení, život v kočičím těle, hrdina vlastního dobrodružného příběhu, živě a autenticky vykreslené rodinné setkání, a příběh zručného a poctivého čtyřicátníka, instalatéra z Tuchlovic. Ve 39. týdnu tohoto roku na nás čeká 5 filmových premiér.
05.10.2016 10:25 |

podobné články

Záhadné zmizení seniorky (94): Nevrátila se z cesty na poštu, je ale při smyslech

 
Pražští kriminalisté hledají starší ženu, která v uplynulém pracovním týdnu odešla na poštu, ale z této cesty se nevrátila. Zmizení seniorky působí záhadně: kromě o dvacet let mladší kamarádky, která pohřešování nahlásila, nikoho jiného nemá, je zcela při smyslech a plně se orientuje. Policie žádá veřejnost o pomoc při pátrání.
22.07.2017 12:00 |

podobné články

Filmové premiéry: Okupace Československa a záhadné zmizení mladé středoškolačky

 
Upálení na protest proti sovětské invazi, připomínka idylického dětství s Medvídkem Pú a jeho kamarády, záhadné zmizení mladé středoškolačky, vzájemně propojené osudy tří rodin, společné bydlení tří neznámých sester. Tento týden přináší 5 filmových premiér a mezinárodní dokumentární cyklus zabývající se okupací ČSSR v roce 1968.
21.08.2018 10:05 |

podobné články

Záhadné zmizení sestry Kateřiny: Ublížil jí někdo? Policie hledá tohoto muže!

 
Už skoro měsíc je nezvěstná a policie se obává nejhoršího. Zdravotní sestřička Kateřina Pešková záhadně zmizela v druhé polovině září a od té doby ji nikdo neviděl. Odjela z práce ve svém autě i se dvěma jorkšíry. Policie nyní zveřejnila nové informace, z nichž vyplývá, že by ve zmizení mohl mít prsty její bývalý přítel, v jehož přítomnosti byla naposledy spatřena. Mohla se žena stát obětí násilí?
16.10.2018 19:05 |

podobné články

Záhadné zmizení opony ze Státní opery: Nahradila ji kopie! Obrovské plátno poprvé vytáhli nad jeviště

 
Dosud záhadné zmizení opony ze Státní opery je konečně napraveno! Když se zatoulaný originál malíře Eduarda Veitha (†67) z roku 1888 nenašel, vznikla kopie podle fotografie. Ve čtvrtek obrovské plátno poprvé vytáhli nad jeviště.
20.12.2019 06:30 |

podobné články

Po zmizení manželky rychle zabetonoval díru v garáži, tvrdí rodina pohřešované Jany Paurové

 
Ve Slavětíně na Lounsku se momentálně pátrá po těle Jany Paurové. Čtyřnásobná maminka tam záhadně zmizela před sedmi lety a nikdy nebyla nalezena. Rodina je však přesvědčena, že za zmizením stojí její manžel Pavel Paur. Ten ji údajně dlouho znásilňoval a týral. Kriminalisté se znovu zaměřili na dům, kde pohřešovaná žila. Na pomoc si přivedli psa, který je vycvičen na hledání lidských ostatků. "V garáži byla díra, říkala jsem mu, že tam spadnou děti, ať s tím něco udělá. Rychle to zabetonoval po Janině zmizení," uvedla žena, která rodinu dobře zná.
11.08.2020 13:00 |

podobné články

Čína – země, kde se ztrácí lidé: Exšéf Interpolu je nezvěstný, zmizela i herečka a Zemanův poradce

 
V posledních měsících se mezinárodní pozornost upírá na Čínu, zvláště pak kvůli zmizení několika prominentních osob. Nejdříve se slehla zem po jedné z nejznámějších čínských hereček Fan Ping-ping a od konce října se pohřešuje bývalý šéf Interpolu. Jejich zmizení ale není nic neobvyklého, obdobné praktiky Čína používá řadu let. Stejný osud potkal například i čínského poradce prezidenta Miloše Zemana. Někdy se dokonce nejedná jen o jedince, Peking zvládá „zamést stopy“ i po celých etnických skupinách.
19.10.2018 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (24962 článků)

Záhadné zmizení Mirky: Nevrátila se z venčení psů. Tělo hledají v jezeře

 
Už jsou to tři dny, co zmizela, ale policie je při pátrání po ní stále bezradná. Prosí proto o pomoc. Miroslava Sojáková (45) z Bratislavy šla vyvenčit své psy, ale domů se už nevrátila. Od té doby jako by se po ní slehla země. Rodina trne strachy, co s ní může být, zatímco policisté pátrají v jezeře.
08.01.2018 14:50 |

podobné články

Záhadné zmizení a smrt studentky (†16): Zatkli manžele, u kterých žila!

 
Že by vyšetřování případu zmizelé Angličanky Louise Smithové (†16), jejíž mrtvola byla nalezena v lesnaté oblasti v Havantu, konečně pokročilo? Policisté zatkli manželský pár, u kterého dívka žila předtím, než se po ní slehla země.
25.05.2020 17:30 |

podobné články

Putinova údajná milenka, která mu měla porodit dvojčata: Záhadně zmizela!

 
Dlouhých dvanáct let je spojována s ruským prezidentem Vladimirem Putinem (68). Někdejší gymnastka a olympijská medailistka Alina Kabajeva (37) mu měla dokonce porodit dvojčata. Nyní to ale vypadá, že se po sportovkyni, která se nechala fotit nahá pro pánský magazín, slehla země. Kabajeva totiž záhadně zmizela! Ani její přátelé nevědí, co s ní je.
15.10.2020 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3548 článků) , Alina Alina (45 článků)

Záhadné zmizení Ivany Koškové: Ani po 23 letech není jasno! Nežije, řekl rodině Vlastík Plamínek

 
Je tomu už třiadvacet let od zmizení Ivany Koškové v Příšovicích, které bylo tehdy teprve 14 let. Rodiče stále doufají, že se jednoho dne jejich dcerka objeví u jejich dveří. Dívka se tehdy vypravila na kole k tetě do vedlejšího města, tam však už nikdy nedojela. Zmizela beze stopy někde na cestě. Po dívce pátral i slavný senzibil Vlasta Plamínek.
27.05.2018 17:05 |

podobné články

Jennifer Lopez: „Mámy nikdy nerelaxují“

 
Zpěvačka Jennifer Lopez (41) tvrdí, že mámy niky nemají čas starat se moc o sobe, protože jejich prioritou musí být děti.  Herečka a zpěvačka, která si s manželem Marcem Anthonym před dvěma lety pořídila dvojčata Maxe a Emmu, připouští, že v roli mámy je těžké najít si chvilku sama pro sebe nebo na relaxování.  Jennifer říká: „Opravdu tomu nevěřím, [...]
14.10.2010 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (821 článků)

Podivné zmizení Jaroslava Čejky

 
Mim Jaroslav Čejka (73) před dvěma týdny zmizel. Po představiteli populární Slepice jako by se slehla zem. O jeho podivném zmizení informoval Blesk kolega Luděk Sobota (65), se kterým měl mít Čejka vystoupení.
23.04.2010 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Luděk Sobota (171 článků) , Jaroslav Čejka (35 článků)

ZTRACENÁ ANIČKA: Měsíc od zmizení, slzy i naděje

 
Dnes je to měsíc od momentu, kdy se slehla zem po devítileté Aničce Janatkové. Jde o jedno z nejzáhadnějších zmizení dítěte v posledních letech. Nepomáhá masivní policejní pátrání, nepomohla ani výzva rodičů, kteří za její nalezení nabídli 3,5 milionu korun...
13.11.2010 11:20 |

podobné články