Článek

Záhadné zmizení herce a dabéra: Po Zbyšku Pantůčkovi se před devíti dny slehla zem

 
Český dabér a herec zmizel neznámo kam. Policie od úterý pátrá po Zbyšku Pantůčkovi (55), který propůjčil svůj hlas lemurovi z Madagaskaru či Marcu Darceymu v Deníku Bridget Jones. O jeho pohřešování informovala policie na svých stránkách.
06.09.2023 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Zbyšek Pantůček (9 článků) , Bridget Jones (15 článků)
Podobné články

Dabér Zbyšek Pantůček je i po třech týdnech nezvěstný: Před zmizením přišel o vše

 
Česká policie již tři týdny pátrá po pohřešovaném herci a dabéru Zbyšku Pantůčkovi (55), který zmizel devět dní předtím, než rodina ohlásila policii, že ho postrádá. Na začátku se ještě naposledy ozval, pak jako by se ale za ním zavřela zem a nikdo neví nic o jeho dalším osudu. Jaká poslední slova řekl synovi? Jeho kolega a velký obdivovatel Bohdan Tůma redakci eXtra.cz sdělil, že poslední léta měla být pro Pantůčka velice krušná, bojoval s mnoha démony. Z jeho slov až mrazí a vyvolávají o ztraceného herce ještě vyšší obavy.
27.09.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Bohdan Tůma (9 článků) , Zbyšek Pantůček (9 článků)

Policie vyhlásila pátrání po známém dabérovi Zbyšku Pantůčkovi

 
V policejní databázi pohřešovaných osob se objevil zpěvák, herec a dabér Zbyšek Pantůček (55). Pátrání bylo vyhlášeno v úterý 5. září. Podle policie je herec střední postavy, má šedé vlasy a modré oči.
28.04.2011 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (477 článků) , Radka Pavlovčinová (122 článků) , Quasimodo (39 článků) , Jitka Válková (533 článků)

Smutné narozeniny ztraceného dabéra Zbyška Pantůčka (56): Naděje je už nízká, bojí se kolega Bohdan Tůma

 
Velkou bolest přivodilo zmizení legendárního dabéra a herce Zbyška Pantůčka všem jeho blízkým, ale i kolegům a přátelům. Přestože mnoho z nich vědělo, s jakými těžkými démony v posledních letech bojoval, stále nemohou pochopit, jak se mohl ztratit z povrchu zemského jako pára nad hrncem. Zbyšek má právě dnes narozeniny, je mu 56 let. Kolega Bohdan Tůma se podle vyjádření pro eXtra.cz více než čtyři týdny po zmizení umělce už obává nejhoršího.
28.09.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Bohdan Tůma (9 článků) , Zbyšek Pantůček (9 článků)

ZÁHADNÉ ZMIZENÍ: Po rodině s malými dětmi z Nového Jičína se slehla zem. Nikdo netuší, kde by mohli být!

 
Čtyřčlenná rodina z Nového Jičína v neděli zmizela beze stopy a jako by se po ní slehla zem. Matka si vzala volno v práci, otec odhlásil děti ze školky a odjeli neznámo kam. Policie po nich pátrá, ale zatím bez úspěchu.
12.04.2017 13:10 |

podobné články

Záhadné zmizení Michala: Nasedl do vlaku mířícího do Prahy, pak se po něm slehla zem

 
Z Brna měl odcestovat vlakem do slovenské Kúty. Jenže zmeškal spoj a namísto správné soupravy nasedl do vlaku jedoucího směrem do Prahy. Od té doby jako by se po Michalu Beňovi (31) slehla zem. Jeho rodina se o něj strachuje a požádala Blesk.cz o pomoc.
11.09.2018 08:25 |

podobné články

Záhadné zmizení Niny a Jana: Slehla se po nich zem, objevilo se podezření, že muž skočil pod metro

 
V pátek spolu vyšli z bytu na pražských Stodůlkách a od té doby jako by se po nich slehla zem. Po Nině (24) a Janovi (34) tak od neděle usilovně pátrají policisté. Poslední stopy je zavedly do Prokopského údolí, které prohledával speciální tým se psy. Do pátrání se nakonec zapojila i pražská mordparta, jelikož je možné, že Jan byl neznámým mužem, který v pátek okolo šesté skočil pod metro na stanici Vltavská.
09.11.2020 16:10 |

podobné články

Strach o Zbyška Pantůčka: Záhadně zmizelý herec měl podle kolegů psychické problémy

 
Zmizení známého dabéra Zbyška Pantůčka (55) je obestřeno tajemstvím. Rodina ani přátelé o něm již deset dní nic neví. Dabér a herec trpěl psychickými problémy a v minulosti již několikrát opustil domov, ovšem nikdy ne na tak dlouho. Pro TN.cz promluvili o jeho zmizení herec Martin Zounar (56) a také moderátor Aleš Háma (50). 
07.09.2023 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Zounar (308 článků) , Aleš Háma (273 článků) , Zbyšek Pantůček (9 článků)

Štefan (19) zmizel z vánočního večírku: Šel se nadýchat čerstvého vzduchu, pak se po něm slehla zem!

 
Teprve devatenáctiletý Štefan se dva dny před Vánocemi ztratil. Jeho matka ho naposledy viděla, když odcházel na vánoční večírek. Odtamtud se prý šel jen nadýchat čerstvého vzduchu, od té doby ale jako by se po něm slehla zem.
23.12.2018 14:55 |

podobné články

Manželka Gustava Bubníka: Nešlo to s ním vydržet!

 
ROZHOVOR: Vzteklého a opilého! Tak zná herce a dabéra Gustava Bubníka (48) jeho rodina. „Měl problémy v podnikání a svůj neúspěch si vyléval na rodině. Když chodil domů z hospody, tak se stávalo, že Soňu napadl,“ řekl Blesku blízký rodinný příslušník. Blesk si s manželkou dabéra Toma Cruise nebo Charlieho Sheena povídal před soudní síní, kde proběhl rozvod.
13.10.2010 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (1040 článků) , Gustav Bubník (17 článků) , Charlie Sheen (484 článků)

Záhadné zmizení mámy a syna (2): Odletěli do Španělska a tam se po nich slehla země

 
Kde jen mohou být? Policie vyhlásila pátrání po Litevce Zivile Jokubonyte (29) a jejím synovi Saliamonasovi (2) poté, co odletěli z Velké Británie, kde žijí, do Španělska. Jako by se po nich po přistání slehla země.
17.09.2020 21:20 |

podobné články

Petra šla na procházku, pak se po ní slehla zem: Doma čeká přítel a dvě děti, prosí o pomoc

 
Zoufalá rodina už tři dny netuší, co se stalo zmizelé Petře Škopkové (40) z Liberce. Ta odešla v neděli dopoledne na procházku a slehla se po ní zem. S sebou si nevzala telefon ani peněženku. Policie žádá o pomoc s pátráním.
04.03.2020 18:56 |

podobné články

Pohřeb dabéra Jana Schánilce (†72): Kolegové se na něho vykašlali!

 
Byl 30 let v angažmá v pražském Divadle na Vinohradech, ale z desítek kolegů přišli na pohřeb jen Gabriela Vránová (75) a Jiří Hromada (56). Herce a špičkového dabéra Jana Schánilce (†72) tak na poslední cestě vyprovodila hlavně rodina, vdova Alžběta a syn Jan.
23.10.2014 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Vránová (151 článků) , Jiří Hromada (57 článků)

Podivné zmizení Jaroslava Čejky

 
Mim Jaroslav Čejka (73) před dvěma týdny zmizel. Po představiteli populární Slepice jako by se slehla zem. O jeho podivném zmizení informoval Blesk kolega Luděk Sobota (65), se kterým měl mít Čejka vystoupení.
23.04.2010 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Luděk Sobota (192 článků) , Jaroslav Čejka (45 článků)

Záhadné zmizení taxikáře: Pomozte, prosí manželka!

 
Záhadné zmizení taxikáře Petra Závodného (37) ze Slezské Ostravy usilovně řeší tamní policisté. Ve čtvrtek zhruba hodinu před půlnocí se na ně obrátila jeho manželka.
26.08.2012 12:20 |

podobné články

Muž zmizel před 5 lety a slehla se po něm zem. Našli ho na jiném kontinentě a bosý se chystal do džungle. Co se stalo?

 
Anton Pilipa (35) z Kanady se před pěti lety ztratil a jakoby se po něm slehla zem. Pátrala po něm policie, rodina i přátelé, ale bez úspěchu. Všichni se obávali nejhoršího! Našli ho po několika letech v Brazílii, blízko amazonského pralesa.
09.02.2017 21:50 |

podobné články

Záhadné zmizení v Praze 8: Turista šel na cigaretu a slehla se po něm zem. Někdo mu mohl ublížit

 
Už od úterý 14. srpna není 36letý muž k nalezení. Rumunský turista si šel ten den ráno zakouřit před hotel a od té doby ho nikdo neviděl. Do Prahy vyrazil na poznávací zájezd se sestrou. Policisté nevylučují, že se stal obětí trestného činu.
15.08.2018 11:35 |

podobné články

Záhadné zmizení patnáctiletého Tomáše z Brna: Policie je v koncích, už si neví rady

 
Pátrání po patnáctiletém Tomáši Pospíšilovi z Brna nebere konce. Poté, co se po něm před necelými dvěma týdny slehla zem, už začínají docházet možnosti, kde hledat. I proto policie už neorganizuje masivní pátrací akce a nyní vyhodnocuje poznatky, které má. "Bohužel naše snažení je stále neúspěšné," konstatuje pro eXtra.cz policejní mluvčí Bohumil Malášek.
26.04.2021 16:30 |

podobné články

Záhadné zmizení Elišky: Před měsícem se po ní slehla zem, policie žádá o pomoc

 
Policie se obrací na veřejnost se žádostí o pomoc při pátrání po devatenáctileté Elišce D. z okresu Praha-západ, která se léčí s postcovidovou sociální fobií a užívá na to i léky. Trpí také astmatem. Důležité léky nemá u sebe, ale neměla by být bez nich v ohrožení života. Pátrání bylo vyhlášeno už na konci srpna, zatím však bylo neúspěšné, a je proto důvodná obava o její zdraví a život, řekla ČTK policejní mluvčí Michaela Richterová.
23.09.2022 14:30 |

podobné články

Záhadné zmizení těhotné ženy (25) dva týdny před porodem: Doma má manžela a roční dítě

 
Policie ČR pátrá po pětadvacetileté ženě, která zmizela v okolí České lípy, kde žije se svým manželem a ročním dítětem. Žena je v 9. měsíci těhotenství a termín porodu má již za dva týdny. Po Tsevelmě Otgonbayar se slehla zem, když se šla sama projít. Z procházky se už bohužel nevrátila. 
27.01.2023 10:55 |

podobné články