Článek

Záhadné zmizení Elišky: Před měsícem se po ní slehla zem, policie žádá o pomoc

 
Policie se obrací na veřejnost se žádostí o pomoc při pátrání po devatenáctileté Elišce D. z okresu Praha-západ, která se léčí s postcovidovou sociální fobií a užívá na to i léky. Trpí také astmatem. Důležité léky nemá u sebe, ale neměla by být bez nich v ohrožení života. Pátrání bylo vyhlášeno už na konci srpna, zatím však bylo neúspěšné, a je proto důvodná obava o její zdraví a život, řekla ČTK policejní mluvčí Michaela Richterová.
23.09.2022 14:30 |

podobné články

Podobné články

Záhadné zmizení Michala: Nasedl do vlaku mířícího do Prahy, pak se po něm slehla zem

 
Z Brna měl odcestovat vlakem do slovenské Kúty. Jenže zmeškal spoj a namísto správné soupravy nasedl do vlaku jedoucího směrem do Prahy. Od té doby jako by se po Michalu Beňovi (31) slehla zem. Jeho rodina se o něj strachuje a požádala Blesk.cz o pomoc.
11.09.2018 08:25 |

podobné články

ZÁHADNÉ ZMIZENÍ: Po rodině s malými dětmi z Nového Jičína se slehla zem. Nikdo netuší, kde by mohli být!

 
Čtyřčlenná rodina z Nového Jičína v neděli zmizela beze stopy a jako by se po ní slehla zem. Matka si vzala volno v práci, otec odhlásil děti ze školky a odjeli neznámo kam. Policie po nich pátrá, ale zatím bez úspěchu.
12.04.2017 13:10 |

podobné články

Záhadné zmizení Niny a Jana: Slehla se po nich zem, objevilo se podezření, že muž skočil pod metro

 
V pátek spolu vyšli z bytu na pražských Stodůlkách a od té doby jako by se po nich slehla zem. Po Nině (24) a Janovi (34) tak od neděle usilovně pátrají policisté. Poslední stopy je zavedly do Prokopského údolí, které prohledával speciální tým se psy. Do pátrání se nakonec zapojila i pražská mordparta, jelikož je možné, že Jan byl neznámým mužem, který v pátek okolo šesté skočil pod metro na stanici Vltavská.
09.11.2020 16:10 |

podobné články

Petra šla na procházku, pak se po ní slehla zem: Doma čeká přítel a dvě děti, prosí o pomoc

 
Zoufalá rodina už tři dny netuší, co se stalo zmizelé Petře Škopkové (40) z Liberce. Ta odešla v neděli dopoledne na procházku a slehla se po ní zem. S sebou si nevzala telefon ani peněženku. Policie žádá o pomoc s pátráním.
04.03.2020 18:56 |

podobné články

Záhadné zmizení seniorky (94): Nevrátila se z cesty na poštu, je ale při smyslech

 
Pražští kriminalisté hledají starší ženu, která v uplynulém pracovním týdnu odešla na poštu, ale z této cesty se nevrátila. Zmizení seniorky působí záhadně: kromě o dvacet let mladší kamarádky, která pohřešování nahlásila, nikoho jiného nemá, je zcela při smyslech a plně se orientuje. Policie žádá veřejnost o pomoc při pátrání.
22.07.2017 12:00 |

podobné články

Záhadně zmizelý podnikatel (55) svůj únos fingoval? Se svázanýma rukama prý prosil o pomoc!

 
Na povrch vylézají další okolnosti ohledně zmizení podnikatele Jana V. (55) z Černé Hory na Blanensku. Po něm se na devět dní slehla zem. Nikdo nevěděl, kde je, a jeho rodina prosila veřejnost o pomoc v pátrání. Naposledy policisté jeho pohyb zjistili podle kamer v pražské tržnice Sapa, kde vyzvedl větší obnos peněz, zanechal svůj odemčený luxusní vůz a v něm veškeré doklady a zmizel. Vše nasvědčovalo tomu, že ho někdo unesl. Na případu pracovala i mordparta. Policistům se pohřešovaného nakonec podařilo najít na Vysočině živého a zdravého. Podle CNN Prima News byl svázaný a prosil o pomoc řidiče!
07.05.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jana Hora (19 článků)

Nevlastní otec Elišky promluvil na Facebooku: Vrahu, chytíme tě jako první!

 
Vrahovi devítileté Elišky, jejíž tělo našli včera odpoledne v lesíku nedaleko obce Ciboušov na Chomutovsku, přejí všichni to nejhorší. Stejně "jako matka Elišky":http://www.extra.cz/zoufala-matka-mrtve-elisky-spamuje-facebook-truchlivymi-statusy-prectete-si-je-v-galerii Alena K. na Facebooku zareagoval i její nevlastní otec Martin K.
11.09.2014 21:01 |

podobné články

Záhadné zmizení sestry Kateřiny: Ublížil jí někdo? Policie hledá tohoto muže!

 
Už skoro měsíc je nezvěstná a policie se obává nejhoršího. Zdravotní sestřička Kateřina Pešková záhadně zmizela v druhé polovině září a od té doby ji nikdo neviděl. Odjela z práce ve svém autě i se dvěma jorkšíry. Policie nyní zveřejnila nové informace, z nichž vyplývá, že by ve zmizení mohl mít prsty její bývalý přítel, v jehož přítomnosti byla naposledy spatřena. Mohla se žena stát obětí násilí?
16.10.2018 19:05 |

podobné články

Záhadné zmizení mámy a syna (2): Odletěli do Španělska a tam se po nich slehla země

 
Kde jen mohou být? Policie vyhlásila pátrání po Litevce Zivile Jokubonyte (29) a jejím synovi Saliamonasovi (2) poté, co odletěli z Velké Británie, kde žijí, do Španělska. Jako by se po nich po přistání slehla země.
17.09.2020 21:20 |

podobné články

Záhadné zmizení patnáctiletého Tomáše z Brna: Policie je v koncích, už si neví rady

 
Pátrání po patnáctiletém Tomáši Pospíšilovi z Brna nebere konce. Poté, co se po něm před necelými dvěma týdny slehla zem, už začínají docházet možnosti, kde hledat. I proto policie už neorganizuje masivní pátrací akce a nyní vyhodnocuje poznatky, které má. "Bohužel naše snažení je stále neúspěšné," konstatuje pro eXtra.cz policejní mluvčí Bohumil Malášek.
26.04.2021 16:30 |

podobné články

Hledaný taxikář: Nechal v autě cestující a zmizel!

 
Záhadné zmizení taxikáře Tomáše Živného (47) řeší policisté na jihu Čech. 8. března zapadl s autem, nechal v něm dva cestující a odešel pro pomoc. Od té doby se po něm slehla zem.
12.03.2014 11:25 |

podobné články

Pomozte najít Stázičku (13): Šla ven s neznámou dívkou a slehla se po ní zem

 
Teprve 13letá Anastázie z Bystřice nad Pernštejnem na Vysočině ve čtvrtek odpoledne odešla z domova. O hodinu později ji viděli naposledy, doprovázela ji neznámá dívka. Potom se po pohřešované slehla zem, policisté proto žádají veřejnost o pomoc s pátráním.
10.01.2020 15:25 |

podobné články

Exmanžela Kristelové hledá policie! Po extraligovém hokejistovi se slehla zem!

 
Býval uznávaným hokejistou a dva roky za něj byla provdaná Kateřina Kristelová (37), se kterou má dítě. Po rozvodu v roce 2012 se po něm slehla zem. A to doslova. Po exmanželovi moderátorky Martinovi Tůmovi (32) pátrá policie.
14.11.2017 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Kristelová (858 článků)

Muž zmizel před 5 lety a slehla se po něm zem. Našli ho na jiném kontinentě a bosý se chystal do džungle. Co se stalo?

 
Anton Pilipa (35) z Kanady se před pěti lety ztratil a jakoby se po něm slehla zem. Pátrala po něm policie, rodina i přátelé, ale bez úspěchu. Všichni se obávali nejhoršího! Našli ho po několika letech v Brazílii, blízko amazonského pralesa.
09.02.2017 21:50 |

podobné články

Tomáš z Brna se stále pohřešuje. A není jediný, tohle jsou andílci, po kterých se slehla zem

 
Celá země je v pozoru kvůli patnáctiletému Tomáši Pospíšilovi z Brna-Jundrova, který se ztratil ve středu 14. dubna. Naposledy se pohyboval nedaleko svého bydliště a při pátrání po něm policistům pomáhají mimo jiné hasiči, strážníci a dobrovolníci. V akci byl vrtulník, dron, člun a dokonce byla upuštěna řeka Svratka, v jejímž okolí se Tomáš také pohyboval. Mezi největší stopy však patří jen jedna jeho nalezená bota, mobilní telefon a batoh... Tomáš ale není jediný ztracený nezletilý, Policie ČR hledá také Michaelu Muzikářovou, která zmizela ve svých dvanácti letech před čtyřmi lety, a další děti, malé andílky, po kterých se slehla zem.
24.04.2021 12:40 |

podobné články

Po Drahušce (15) se slehla zem, rodiče jsou zoufalí! POMOZTE JI NAJÍT

 
Policie a rodina žádá o pomoc při pátrání po patnáctileté Drahomíře Navrátilové z Bruntálu. Ta byla naposledy viděna pře deseti dny v centru města, potom záhadně zmizela.
01.07.2013 14:00 |

podobné články

Policie pátrá po zmizelém podnikateli. Našlo se jeho auto

 
Záhadné zmizení mladého podnikatele řeší brněnští policisté. Po 32letém muži se slehla zem minulý týden ve čtvrtek.
09.09.2010 19:30 |

podobné články

»Zavražděnou« Petru našli po 31 letech živou! Údajný vrah mezitím seděl ve vězení

 
Němka Petra P. (55) v roce 1984 záhadně zmizela v okolí Braunschweigu a Wolfsburgu. Jako by se po tehdy 24leté studentce slehla zem. Pátrání po ní bylo bezvýsledné a policie si později její zmizení spojila s vraždou jiné dívky. K zabití Petry se navíc přiznal vrah druhé studentky. Jenže ona mrtvá nebyla…
25.09.2015 12:20 |

podobné články

Záhadné zmizení sestry Kateřiny. Odjela autem z práce a slehla se po ní zem

 
Policie pátrá po Kateřině P., která se ztratila na Kolínsku. Pracuje v centru péče Doubrava, kde ji naposledy viděli minulou neděli. Odjela odsud osobním autem, od té doby o ní nikdo nemá žádné zprávy. Na případ upozornil web TN.cz.
28.09.2018 11:10 |

podobné články