Článek

Záhadná Norka Pia Bhatti: Je matkou Jacksonových dětí?!

 
5:00 (šum) – Je Omer Bhatti (25), který seděl na posledním rozloučení s králem popu v první řadě vedle Jacksonovy rodiny, skutečně zpěvákovým dítětem? Podoba tomu nasvědčuje. Jeho matkou je vdaná Norka Pia Bhatti (40), zubní sestra, která pracovala jistý čas jako chůva Jacksonových dětí.
25.07.2009 02:20 |

podobné články

Osobnosti: Omer Bhatti (6 článků)
Podobné články

Semir z Kobry 11 poprvé k sobě dostal parťačku: Pia má vražedné tempo a šestý smysl

 
Erdogan Atalay (53) je legendární postava německého seriálu Kobra 11. Poprvé za pětadvacet let působení v seriálu k sobě dostane představitel Semira Gerkhana jako parťačku ženu. A rozhodně bude na co koukat. Pia Stutzenstein je jednatřicetiletá televizní herečka, která na svoji příležitost ukázat, co v ní je, stále čeká. Se zkušeným kolegou po svém boku by mohli vytvořit dobrý tým. Pia je navíc nádherná žena, která jistě Semirovi zamotá hlavu.
17.02.2020 19:36 |

podobné články

Osobnosti: Erdogan Atalay (6 článků) , Semir Gerkhan (10 článků) , Pia Pia (4 články)

Vatikán poslechl Židy. Otevřel archiv z doby papeže Pia XII., který neodsoudil holokaust

 
Do apoštolského archivu ve Vatikánu v pondělí dorazili první historici, kteří chtějí zkoumat dokumenty z doby pontifikátu Pia XII. (1939-1958). Archivy čítají miliony stránek textů a Vatikán je v pondělí otevřel poprvé. Po jejich zpřístupnění volaly léta zejména židovské organizace. Někteří totiž papeže Pia XII. kritizují, že veřejně důrazně neodsoudil vyvražďování Židů nacisty za druhé světové války. Část historiků se ale těší i na dokumenty z doby studené války.
02.03.2020 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Pia Pia (4 články)

Chůva Jacksonových dětí - Pozůstalým jde jen o prachy!

 
LOS ANGELES – Po Michaelu Jacksonovi truchlí miliony fanoušků. A jeho rodina? Ta se podle slov chůvy Jacksonových tří dětí – Prince Michaela I (12), Paris (11) a Prince Michaela II (7) – Grace Rwaramby (42) zajímá jen o peníze!
29.06.2009 02:15 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1696 článků) , Paris Jackson (141 článků) , Paris Jackson (147 článků)

Otcem Jacksonových dětí je prý dermatolog, který hvězdu léčil

 
Zatímco k otcovství nejmladšího z Jacksonových dětí se přihlásil podnikatel Al Malnik, o původu spermií pro dva starší potomky se dosud nevědělo. Dermatolog Arnold Klein, jenž popového krále léčil celou řadu let, ale teď přiznal, že je biologickým otcem Prince Michaela a Paris Katherine.
01.07.2009 16:30 |

podobné články

Svatby dětí dorazily už i do Evropy. Dvanáctiletá Norka se vdávala se skoro čtyřicetiletým mužem!

 
Na věku nezáleží. Zřejmě tímto úslovím se řídila dvanáctiletá Norka Thea, když se rozhodla provdat za sedmatřicetiletého Geira. O všech přípravách na svatbu neopomínala také pravidelně informovat veřejnost a prostřednictvím svého blogu Theas Bryllup ji seznamovala například s výběrem "svatebních šatů,":http://www.extra.cz/barevne-svatebni-saty-proc-ne-tady-je-10-inspiraci-pro-vas-velky-den vhodného kostela nebo zákusků. Není divu, že proti sobě zvedla obrovskou vlnu nevole ze strany norských občanů.
14.10.2014 09:15 |

podobné články

Židé zuří: Papež chce svatořečit kontroverzního Pia XII.

 
Sobotní rozhodnutí papeže Benedikta XVI. posunout blíže ke svatořečení Pia XII., který byl hlavou katolické církve za druhé světové války, rozhořčilo německou židovskou obec.
20.12.2009 14:10 |

podobné články

Nové knihy: Alberto Marini, Angelika Overathová, Tereza Janišová i Pia Guerra a Brian K. Vaughan

 
Novinky tohoto týdne zahajuje italský autor Alberto Marini, osobní prožitek stál u zrodu románu německé prozaičky Angeliky Overathové. Tereza Janišová pokračuje ve fantasy se svou hrdinkou, americký mistr thrilleru Lee Child nabízí soubor povídek svých kolegů, britský prozaik Anthony Horowitz zve k soubojům na život a na smrt a Alice Moonová, americká autorka, která se přestěhovala do Německa, nabízí příběh dívky Sáry. Nádavkem komiks kanadské výtvarnice jménem Pia Guerra a amerického autora Briana K. Vaughana.
06.04.2012 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Anthony Horowitz (4 články) , Alberto Marini (1 článek) , Lee Child (30 článků)

Mladá Norka snědla svého milovaného koně, chutnal jí

 
Vlnu kontroverze vyvolal případ z Norska, kdy 18letá Pia Oldenová sdílela na sociální síti obrázek pokrmu ze svého zemřelého koně. I když koňské maso není pro evropský jídelníček neznámou, někteří lidé mladé ženě kvůli jejímu počínání přáli smrt či přinejmenším ztrátu práva vlastnit zvířata.
24.10.2019 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Pia Pia (4 články)

Norka Bergerová vyhrála sprint SP biatlonistek v Ruhpolding

 
Norka Tora Bergerová vyhrála v sobotu v německém Ruhpoldingu závod Světového poháru biatlonistek ve sprintu na 7,5 kilometru před dvojicí domácích závodnic Andreou Henkelovou a Magdalenou Neunerovou.
15.01.2011 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Magdalena Neuner (18 článků)

Norka Björgenová a Švéd Peterson vyhráli klasický sprint v Kuusamu

 
Norka Marit Björgenová a Švéd Theodor Peterson vyhráli v pátek ve finském Kuusamu klasický sprint, úvodní etapu miniseriálu Ruka Triple, který je součástí Světového poháru v běhu na lyžích. Češi se do vyřazovacích bojů nedostali, nejlepší z nich Martin Jakš obsadil v kvalifikaci 41. místo.
25.11.2011 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Jakš (33 článků)

Björgenová dál válcuje soupeřky. Vyhrála i běh na 5 kilometrů v Kuusamu

 
Norka Marit Björgenová vyhrála ve finském Kuusamu závod Světového poháru v běhu na lyžích na pět kilometrů, druhé místo obsadila Švédka Charlotte Kallaová, třetí byla Norka Vibeke Skofterudová.
26.11.2011 13:00 |

podobné články

Norka Bergerová je mistryní světa v individuálním závodě, Vítková byla patnáctá

 
Norka Tora Bergerová ovládla na mistrovství světa biatlonistů v německém Ruhpoldingu vytrvalostní závod na 15 kilometrů, druhá skončila Francouzka Marie Lauer Brunetová, třetí místo vybojovala Helena Ekholmová ze Śvédska. Veronika Vítková skončila patnáctá
07.03.2012 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Maria Berger (2 články)

Vítková skončila na MS ve stíhačce osmá. Zlato bere Norka Bergerová

 
Česká biatlonistka Veronika Vítková obsadila osmé místo ve stíhacím závodu na mistrovství světa v Novém Městě na Moravě. I přes tři chyby na střelnici vyhrála Norka Tora Bergerová a má ze šampionátu už třetí medaili. Druhá skončila Polka Krystyna Palkaová, třetí byla Ukrajinka Olena Pidhrušná.
10.02.2013 17:40 |

podobné články

Norka šla na policii kvůli znásilnění: Zavřeli ji za nemanželský sex!

 
Takovou pomoc čtyřiadvacetiletá Norka asi opravdu nečekala. Když zamířila na policii ve Spojených arabských emirátech s tím, že ji znásilnil kolega z práce, šoupli ji rovnou za mříže. Mimomanželský sex je tam totiž zakázaný.
20.07.2013 10:35 |

podobné články

Zdechovský (KDU-ČSL): Norka utíkající před Barnevernetem získala politický azyl

 
Rodilá Norka Silje Garmová, která loni v září utekla s dcerou do Polska, protože jí úřady hrozily odebráním dítěte, zde získala politický azyl.
13.12.2018 09:50 |

podobné články

Matkou Jacksonova třetího potomka je zdravotní sestra z Mexika

 
Matkami všech Jacksonových dětí jsou zdravotní sestry. Jak uvedl magazín People, dosud neznámou matkou Jacksonova nejmladšího syna Prince Michaela II., přezdívaného Blanket, je zdravotní sestra z Mexika.
13.08.2009 12:05 |

podobné články

Našla se matka jednoho z Jacksonových synů

 
Dentální hygienistka z Norska je údajně matkou nejmladšího syna zesnulého zpěváka Michaela Jacksona. Podle amerického listu Star se s matkou sedmiletého Prince Michaela II., kterému se přezdívá Blanket, Jackson poprvé setkal na dovolené v Tunisku.
23.07.2009 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1696 článků)

Matka Jacksonových dětí přiznala, že zpěvák není biologickým otcem

 
Debbie Rowová je biologickou matkou prvních dvou dětí zpěváka Michaela Jacksona, jenž však sám je otcem svých potomků jen úředně. Bývalá sestra jen pár hodin po smrti popového krále prozradila, že děti byly počaty umělým oplodněním spermatem od neznámého dárce a ona s Michaelem nikdy v životě neměla sex, ačkoli krátce byli manželé. Dvanáctiletý Prince Michael i jedenáctiletá Paris Katherine byli počati umělým oplodněním na klinice.
29.06.2009 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1696 článků) , Michael Prince (29 článků)

Tajným synem Michaela Jacksona má být norský rapper Omer

 
Nikoli tři, jak se dosud psalo, nýbrž čtyři děti měl nedávno zemřelý americký zpěvák Michael Jackson. Pro televizi ABC to řekl jeho otec Joe Jackson. Jeho čtvrtým vnoučetem je podle něj tanečník a rapper z norského Osla Omer Bhatti (25). O tři oficiální Jacksonovy děti se bude z rozhodnutí soudu starat jejich babička Katherine Jacksonová.
03.08.2009 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1696 článků) , Joe Jackson (21 článků) , Michael Jackson (631 článků) , Michael Jackson (631 článků) , Omer Bhatti (6 článků) , Joe Jackson (20 článků)