Článek

Záhada nečisté výslovnosti kuchtíka Hrušky: Tady je něco špatně! A nejde jen o předkus...

 
Král kůžiček a postrach českých kardiologů Láďa Hruška (36) si získal srdce tisíců diváků, kteří mu odpouští i určité hlasové nedostatku v jeho projevu. V čem přesně dělá Hruška chyby a proč se jich nikdy nezbaví?
15.01.2015 05:16 |

podobné články

Podobné články

Zubatý Ronaldinho už nemá předkus! V puse má ale porcelánové destičky

 
Brazilský fotbalista Ronaldinho už nemá předkus. Během ani ne hodiny mu stomatolog srovnal zuby, které pro něj byly typické stejně jako dlouhé vlnité vlasy a fotbalové umění. Bývalý mistr světa i nejlepší hráč planety změnil vzhled v úterý v Belo Horizonte.
14.08.2013 16:20 |

podobné články

Ronaldinho si nechal srovnat předkus

 
Brazilský fotbalista Ronaldinho už nemá předkus. Během ani ne hodiny mu stomatolog srovnal zuby, které pro něj byly typické stejně jako dlouhé vlnité vlasy a fotbalové umění. Bývalý mistr světa i nejlepší hráč planety změnil vzhled v úterý v Belo Horizonte. 
14.08.2013 17:55 |

podobné články

Rozvrat na Nově? Televizi hrozí, že přijde o Láďu Hrušku!

 
Události posledních dnů kolem nejslavnějšího gurmánského experimentátora Česka Ladislava Hrušky  (36) nenechaly nikoho na pochybách o tom, že se kolem něj něco podivného děje . Zatímco ale některé články z kuchtíka dělaly labilního blázna, který měl údajně skončit i v Bohnicích (což je holá nepravda), Super.cz se od zdroje přímo na Nově dozvěděl, jak se věci mají. Měsíční neplánované volno Hrušky mělo být údajně zapříčiněno tvrdým vyjednáváním vedení stanice s moderátorem o nové smlouvě!
10.02.2015 11:50 |

podobné články

VIDEO: Islanďané učí svět vyslovovat Eyjafjallajokull, i pro ně je to jazykolam

 
Islandská hudebnice Eliza Geirsdottir Newmanová se rozhodla složit jednoduchou písničku, pomocí které se snaží lidem zjednodušit zapamatování si výslovnosti vulkánu a ledovce Eyjafjallajokull. A jak poznamenal moderátor zpravodajství, i pokud by její píseň nepomohla lidem s výslovností, tak snad aspoň na několik minut zabaví ty, kteří kvůli erupci vulkánu uvízli daleko od domova.
21.04.2010 11:00 |

podobné články

Měla velké problémy s výslovností, ale mákla na sobě a je z ní úspěšná herečka

 
Herečka Bára Hrzánová se nám přiznala, že měla v mládí problémy s výslovností. I proto kývla na nabídku namluvit audioknihu s názvem Logopedické pohádky.
06.11.2014 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Hrzánová (76 článků)

Nejdražší herec v historii Česka? Největší nepřítel Ládi Hrušky si přišel na pořádný balík

 
Když před ním řeknete jméno nováckého kuchtíka Ladislava Hrušky  (36) , vyskočí mu kopřivka a udělá se mu pořádně mdlo! Zdeněk Pohlreich  (57) , hvězda Primy, které se nelíbí , že „televizní vařič“ bez talentu učí diváky připravovat pokrmy, aniž by měl vzdělání, se dal na hereckou dráhu. V nedělních Vinařích má scénu dlouhou osmatřicet vteřin a podle toho, co uniklo ze štábu, je asi nejdražším hercem v české historii!
15.12.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (472 článků)

Tajemství odchodu Ládi Hrušky z Novy: Nechal si vyplatit čtyři milióny a vzal kramle!

 
Čtvrteční překvapivá výpověď televizního kuchtíka Ladislava Hrušky  (37) docela zamávala celým mediálním prostředím. Asi nikdo nečekal, že by se tento učitel středního věku z Městce Králové vzdal hvězdné kariéry na Nově, jež s ním měla velké plány, a raději se vydal na cestu zapomnění. Super.cz nyní zjistil, jak přesně k tomu došlo, co tomu předcházelo, a také to, co následovalo!
02.03.2015 12:00 |

podobné články

Proč to bez zeleniny nejde?

 
Sněz tu zeleninu! Také jste jako malé děti často slýchávaly tuto větu, kterou teď s oblibou opakujete svým ratolestem u oběda? Snažíte se jim vysvětlit, proč to bez zeleniny nejde a trpělivě vyčkáváte, dokud z jejich talíře nezmizí poslední kousek? Možná ale i vám uniká pravá podstata toho, proč je zelenina pro naše zdraví tak důležitá a proč by rozhodně neměla v našem jídelníčku chybět. Pojďme společně najít odpověď na tuto otázku. Prostřednictvím dnešního článku se dozvíte, proč to bez zeleniny nejde a proč byste měli dbát důraz na to, aby se v dostatečné míře vyskytovala nejen ve vašem jídelníčku,  ale i jídelníčku vašich dětí. Proč to bez zeleniny nejde aneb nepostradatelná součást jídelníčku Určitě víte, že je zelenina nedílnou součástí naší stravy. Napadlo vás ale někdy zamyslet se nad tím, proč tomu tak je? Proč zeleninu ke svému životu potřebujeme? A proč to bez zeleniny nejde? Odpovědi skrývají následující řádky! Vitamíny V první řadě nutno zmínit, že zelenina obsahuje vysoké množství vitamínů. Je bohatá především na karotenoidy neboli provitamín A, který můžeme najít například v mrkvi, rajčatech, brokolici, kapustě nebo špenátu. Mimo jiné obsahuje vitamíny B, vitamín C nebo  vitamín K. Aby nedocházelo ke ztrátě důležitých vitamínů, musíme si dávat pozor, jakým způsobem zeleninu upravujeme. Minerální látky Dalším důvodem, proč to bez zeleniny nejde a proč bychom jí měli konzumovat v dostatečné míře, jsou minerální látky. Ty se samozřejmě liší zelenina od zeleniny, a proto je důležité, aby se na vašem talíři pokud možno objevovaly všechny druhy. Nedostatek hořčíku může vyřešit konzumace petržele, špenátu nebo kedlubny. Pokud potřebujete doplnit vápník, dopřejte si petržel, mrkev nebo zelí. Železo vám dodá pórek, špenát, petržel nebo kedlubna. Měď hledejte v zeleném hrášku nebo paprice. Příspěvek Proč to bez zeleniny nejde? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.10.2016 18:20 |

podobné články

Pohlreich se dal na boj s chlastem: Ano, šéfe, jdu se léčit!

 
Kroky šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha (55) vedly až do protialkoholní léčebny. Co tam dělal? Při natáčení nových dílů populární relace »Ano, šéfe!« totiž v kuchyni natrefil na kuchtíka, který pil jako duha. „Tvoje gastronomie se nese na vlně alkoholu a asi i jinejch podpůrnejch látek,“ pravil Pohlreich a rozhodl se, že nešťastného kuchtíka zachrání před pádem na opravdové dno. Jirku (35), jenž byl deset let hluchý i k prosbám vlastní rodiny, »dokopal« až do léčebny!
04.08.2012 12:15 |

podobné články

Šéf Pohlreich se pustil do kuchtíka Hrušky: To je deb*l!

 
Pro ostrá slova nejde šéfkuchař Zdeněk Pohlreich (57) daleko nejenom v televizi. Na mistra levných receptů Láďu Hrušku (36) nadává i na přednáškách po školách!
22.11.2014 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (472 článků) , Zdeněk Hruška (22 článků) , Zdeněk Hruška (22 článků)

Levně a chutně! Recepty Ládi Hrušky jsou FENOMÉN! Takhle vaříte vy, PODÍVEJTE SE!

 
Oblíbený seriál reportéra televize Nova Ládi Hrušky "Levně a chutně" se během chvíle stal fenoménem. Do redakce nám chodí desítky fotografií vašich výrobků právě podle receptů Ládi Hrušky. Podívejte se na velkou galerii a připomeňte si všechny jeho recepty.
27.01.2014 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Nova (79 článků)

NESTIHLI jste si zapsat recept LÁDI HRUŠKY? Všechny včetně knedlíků z hrníčku najdete ZDE

 
Nestihli jste si zapsat některý z receptů reportéra Novy Ládi Hrušky? Pak nezoufejte, připravili jsme pro vás velkou galerii receptů i videoukázek z vaření Ládi Hrušky.
28.03.2014 10:50 |

podobné články

NESTIHLI jste si zapsat recept LÁDI HRUŠKY? Včetně výborných knedlíků a kakaových sušenek

 
Nestihli jste si zapsat některý z receptů reportéra Novy Ládi Hrušky? Pak nezoufejte, připravili jsme pro vás velkou galerii receptů i videoukázek z vaření Ládi Hrušky.
31.03.2014 07:15 |

podobné články

Rychlovky Ládi Hrušky: Oříškový krém, loupáky i smažák z hrnku!

 
Připomeňte si tři oblíbené recepty gurmánského experimentátora Ládi Hrušky! Dnešní díl Rychlovky Ládi Hrušky nabízí chuťovky jako stvořené pro mlsouny.
01.11.2014 11:25 |

podobné články

Jihomoravský kraj: Obec Hrušky bude reprezentovat kraj na evropské mezinárodní soutěži

 
Obec Hrušky u Brna se již výborně profilovala v soutěži Vesnice roku 2015, kde byla oceněna Zelenou stuhou za péči o zeleň a životní prostředí. Právě tento úspěch inspiroval vedení obce k tomu, aby pokračovalo na evropské úrovni a obec Hrušky přihlásilo do mezinárodní soutěže Entente Florale Europe.
26.10.2015 19:31 |

podobné články

Vzpomínky Ládi Hrušky (40): DRSNÉ ÚTOKY KVŮLI PRÁCI!

 
Díky levným receptům, které denně vařil pro televizní diváky, se z Ládi Hrušky (40) stala přes noc celebrita a po vydání první »laciné« kuchařky milionář. Bylo ho ale najednou všude moc a dostal se pod silný tlak. Stáhl se do ústraní, nabral síly a dnes je zpět, žije pořadem Vychytávky Ládi Hrušky, který vysílá na Primě.
25.03.2018 05:10 |

podobné články

Ostrý jazyk Jany Postlerové: Láďa Hruška je zvláštní exot a nečistě vyslovuje!

 
Jaké je tajemství úspěchu kuchařského experimentátora Ládi Hrušky? Blesk se na něj podíval očima hlasové lektorky Jany Postlerové.
14.01.2015 05:11 |

podobné články

Tady koupíte Hruškovu kuchařku! PŘEHLED OBCHODŮ PO KRAJÍCH

 
Kuchařka Ládi Hrušky v knižní podobě je konečně tady. Jenže kde jí teď dostat? S tímto dotazem volají do redakce TN.cz desítky lidí. Proto zveřejňujeme seznam prodejen po krajích, kde kuchařku Ládi Hrušky pradávají.
23.09.2014 06:00 |

podobné články

Konkurence nejslavnějšího kuchtíka Ládi Hrušky? Známá česká herečka vydá v jednadevadesáti letech kuchařku!

 
Herečka Luba Skořepová je i v jednadevadesáti letech neuvěřitelně vitální. Asi nejstarší aktivní herečka v Evropě se cítí pořád ve formě, účinkuje v divadle a nedávno vydala novou knihu Už nejsem holka.
10.01.2015 15:06 |

podobné články