Článek

Záhada mladého mrtvého muže ve Strašnicích: Policie netuší, kdo to je!

 
Mrtvého ho našli 24. května ležet na lavičkách u metra Strašnická v Praze 10! Totožnost muže, kterému mohlo být mezi 30 a 35 lety, policisté dosud neznají, obracejí se proto na veřejnost s prosbou o pomoc. Muž podle pitvy zemřel bez cizího zavinění.
01.06.2021 12:40 |

podobné články

Podobné články

Filmové premiéry: Doktor Martin, Smrtelné stroje, Ve spárech ďábla, Záhada Silver Lake či Útěk

 
Jeden z příběhů doktora Martina přichází i na plátno ve filmu Doktor Martin: Záhada v Beskydech. Mimi a Líza: Záhada vánočního světla je pásmo animovaných filmů pro děti od čtyř do osmi let. O tom, jaké to bude, až lidstvu začnou docházet zdroje, je sci-fi Smrtelné stroje. Dětem je určen i švédský animovaný film Gordon a Paddy. Hororový thriller nese příznačný název Ve spárech ďábla. Záhada Silver Lake sleduje muže, který se po zmizení mysteriózní sexy sousedky pouští do pátrání. Útěk je psychologické drama, inspirované skutečným příběhem.
06.12.2018 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Doktor (221 článků) , Gordon Gordon (79 článků)

Záhada mrtvého muže: Neví se, kdo to je, policie žádá o pomoc, snímky jen pro otrlé

 
Totožnost mrtvého muže, který byl nalezen v únoru v bývalé vlakové zastávce na Prachaticku, zůstává pro policisty stále neznámá. Policie proto prosí veřejnost o pomoc. Pokud byste muže na snímcích poznali, neprodleně kontaktujte linku 158.
24.07.2020 15:40 |

podobné články

Záhada mrtvého muže s dokonalým chrupem: Neví se, kdo to je a kde se tam vzal

 
Už je tomu rok, co bylo v remízku u Habrů na Havlíčkobrodsku náhodně objeveno tělo neznámého muže. Ten zemřel násilnou smrtí a vrah jeho ostatky úspěšně ukryl v zalesněné oblasti. Policie stále nezná totožnost mrtvého muže, tudíž ani nemůže pátrat po vrahovi. Vyšetřovatelé nyní sestavili podobiznu neznámé oběti.
26.11.2020 10:50 |

podobné články

Záhada mrtvého muže z posedu na Nymbursku vyřešena! Jak zemřel a kdo to byl?

 
Kriminalisté konečně vyřešili případ mrtvého muže, jehož mrtvolu objevili na dřevěném posedu myslivci ze Sán na Nymbursku. Spekulovalo se, že mohlo jít dokonce o vraždu. Nyní policie odtajnila výsledky pitvy.
27.05.2014 12:55 |

podobné články

Policie zadržela muže,který údajně napadl tři lidi ve Strašnicích

 
Pražští policisté zadrželi dvaatřicetiletého muže, kterého podezírají z napadení tří lidí ve Strašnicích. ČTK to dnes sdělil mluvčí policie Tomáš Hulan. Útočník trojici napadl dřevěnou tyčí nebo basebalovou pálkou v pondělí na zastávce hromadné dopravy. Jeden z napadených byl ve vážném stavu převezen do nemocnice, další dva ošetřili záchranáři.
22.07.2015 17:20 |

podobné články

Desítky let stará záhada s mrtvým mužem bude možná vyřešena

 
Je to záhada, která zůstává nevyřešena už více než 70 let. V roce 1948 objevili v Austrálii tělo mrtvého muže v obleku a kravatě, zjistit jeho totožnost se však nikdy nepodařilo. Nyní byly jeho ostatky ve městě Adelaide exhumovány, aby se policie pomocí moderních technologií znovu pokusila záhadu vyřešit.
20.05.2021 05:55 |

podobné články

Záhada zmizelého letu MH370: Vědec ukázal tři místa, kde hledat trosky

 
Největší záhada v dějinách letectví, i tak se označuje zmizení letu MH370 malajsijské společnosti Malaysia Airlines na spoji Kuala Lumpur-Peking s 239 lidmi na palubě. Letos, 8. března, to bude už 6 let od chvíle, kdy se Boeing 777 ztratil z radarů. Oficiální pátrání po stroji a vyšetřování už skončilo, nicméně rodiny pasažérů i posádky stále doufají, že se dozví, co se skutečně stalo. Záhada rovněž láká soukromé vyšetřovatele a letecké experty. Čtyřčlenný tým pod vedením amerického vědce Victora Ianella strávil 2 roky zkoumáním všech dostupných materiálů, na jejichž základě označili tři nová místa, kam se podle nich letoun zřítil, uvedl deník Daily Mail.
15.02.2020 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Victor Victor (18 článků)

VIDEO: Záhada! V lese u Milovic je uprostřed léta ledová koule

 
Tak to je záhada! V lesích v bývalém vojenském prostoru u Milovic na Nymbursku, který léta okupovala sovětská armáda, se z ničeho nic objevila obří ledová koule! Uprostřed léta! Vypadá jako iglú, je dokonale zmrzlá a nikdo netuší, kde se tam vzala.
22.07.2011 09:55 |

podobné články

Policie objevila v Praze 5 mrtvého muže

 
Mrtvého muže objevili dnes ráno strážníci v podchodu v ulici K Barrandovu v Praze 5. Kriminalisté nyní mrtvého ohledávají, sdělila mluvčí pražské policie Eva Kropáčová. Zda se stal muž obětí trestného činu, nebo zemřel za jiných okolností, zatím policisté nevědí.
05.06.2012 09:05 |

podobné články

Newyorská záhada: Policie našla už páté tělo mrtvého mladíka

 
Newyorská policie našla od září už páté tělo mrtvého mladíka, který se zřejmě stal obětí války gangů. Mrtvolu našli policisté ve čtvrtek u obce Brentwood na Long Islandu.
21.10.2016 08:15 |

podobné články

Záhada mrtvého chlapce (†16) na silnici u Havlíčkova Brodu: Posun v případu, policie promluvila

 
Již měsíc uplynul od zatím nevyřešené záhadné smrti teprve 16letého mladíka, kterého našli mrtvého kolemjdoucí na silnici mezi Sobíňovem a Ždírcem nad Doubravou na Havlíčkobrodsku. Policie nyní zveřejnila důležitou stopu.
09.11.2019 07:25 |

podobné články

Záhada v Divoké Šárce: Policisté pátrají po identitě mrtvého muže!

 
Policisté se od minulé soboty snaží rozluštit záhadu mrtvoly ze Šáreckého údolí. Nedaří se jim totiž s jistotou identifikovat mladého muže, jehož tělo tu objevil chodec.
12.09.2014 19:30 |

podobné články

Tragédie na kolejích u Chocně: Vlak srazil mladého muže

 
Na trati mezi Chocní a Újezdem u Chocně na Orlickoústecku srazil dnes po 11:00 osobní vlak mladého muže. Ten následkům střetu na místě podlehl. Provoz na trati je dočasně přerušený. Podle mluvčí orlickoústecké policie Lenky Vilímkové zatím není známa totožnost mrtvého.
10.03.2017 12:40 |

podobné články

Pohřeb baviče Josefa Mladého (†63): Blízcí přátelé v slzách! Vážnou nemoc tajil

 
V pražských Strašnicích právě začíná pohřeb baviče Josefa Mladého (†63), který nečekaně zemřel začátkem dubna. Jeho nejbližší stále nemohou uvěřit, že Mladý odešel tak náhle. Přede všemi totiž tajil vážnou nemoc.
11.05.2018 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Josef Mladý (29 článků)

Zabíjel v Praze METANOL? Policisté našli v chatě mrtvého muže!

 
Další případ mrtvého člověka, kde příčinou smrti může být pití lihovin obsahujících metylalkohol, vyšetřují kriminalisté v Praze. Ve středu našli v pražském Suchdole mrtvého muže v chatové oblasti.
02.04.2014 15:20 |

podobné články

Tajemný střelec z motocyklu terorizuje okolí Toulouse: Stále netuší, kdo vraždí!

 
Už sedm lidí zabil tajemný střelec na motocyklu na jihu Francie a policie podle francouzského tisku zatím netuší, kdo by to mohl být! Výslech tří mužů, kteří byli v roce 2008 vyhozeni z armády kvůli sympatiím s neonacisty, k pachateli nevedl. Vyšetřování tak prakticky začíná úplně od začátku.
21.03.2012 12:15 |

podobné články

Záhada mrtvého mladíka z rybníka. Byla to vražda?

 
Už několik dní policisté z Jihlavy marně pátrají po identitě mrtvého muže, kterého objevil rybář. Neznámý muž totiž mohl být zavražděn.
01.10.2009 19:45 |

podobné články

Záhada na Vsetínsku: V lese našli mrtvého cyklistu

 
Záhadnou smrt cyklisty vyšetřují policisté na Vsetínsku. V neděli bylo tělo mrtvého muže nalezeno mimo silnici mezi stromy. Ukázalo se, že muž havaroval, pravděpodobně vlastním zaviněním.
21.06.2016 11:45 |

podobné články

Vražda v pražských Strašnicích: Dcera křičela o pomoc, její máma ležela v krvi!

 
Strašlivá tragédie! Policie řeší brutální vraždu v bytě v pražských Strašnicích. Nemohoucí dcera tam zoufale volala o pomoc, zatímco její máma ležela kus od ní mrtvá v kaluži krve.
02.08.2014 20:00 |

podobné články