Článek

Záhada luxusního mercedesu Aleny Zs.: Kam zmizelo auto údajné objednavatelky Kuciakovy vraždy?

 
Poté, co byla Alena Zs., obviněná z objednání vraždy Jana Kuciaka (†27) a jeho snoubenky Martiny Kušnírové (†27), vzata do vazby, zmizel ze světa i její luxusní mercedes. Kam se poděl, neví ani majitel, který vůz pronajímal.
27.10.2018 05:25 |

podobné články

Podobné články

Alena Zs. byla u soudu už v roce 2010: Vražda kvůli evropským dotacím!

 
Kromě vraždy novináře Jána Kuciaka (†27) a jeho snoubenky Martiny Kušnírové (†27) figuruje jméno údajné objednavatelky Aleny Zs. ještě v případě jedné vraždy. V červenci 2010 byl zastřelen Laszlo Basternák, kandidát na primátora města Hurbanov, a Alena musela vypovídat u soudu…
13.10.2018 16:50 |

podobné články

Nové důkazy: Alena Z. se krátce před Kuciakovou popravou sešla s Kočnerem. Její jméno figuruje u jiné vraždy

 
Podezřelí z Kuciakovy vraždy, Alena Z. a Zoltán A., figurovali v minulosti v případu vraždy kandidáta na primátora Hurbanova. Právě jméno Aleny Z. bylo tehdy spojováno s jeho protikandidátem. Mimo tuto skutečnost vyšlo najevo, že se Alena tři týdny před smrtí Jána Kuciaka sešla s kontroverzním podnikatelem Kočnerem, jehož jméno je s vraždou novináře také spojováno.
10.10.2018 22:05 |

podobné články

Měla prsty i v další vraždě?! Šokující podrobnosti o Aleně Zs., údajné objednavatelce Kuciakovy vraždy

 
Policie ji podezřívá z objednání vraždy novináře Jána Kuciaka, Alena Zs. ale možná měla prsty i v dalším obdobném případě. Slovenský specializovaný trestní soud poskytl televizi JOJ rozsudek v případě nájemné vraždy exprimátora města Hurbanov Lászla Basternáka. I když je spis anonymizovaný, lze z kontextu určit, že jednou ze svědkyň byla právě ona. Objednavatele této vraždy se dodnes nepodařilo ustanovit.
18.10.2018 15:55 |

podobné články

VIDEO: Zloděj z bytu v Praze 4 ukradl klíčky k mercedesu. Auto za 150 tisíc pak zmizelo

 
Pěkně vychytralý byl muž, který se v polovině srpna vloupal do jednoho z bytů v Mendelově ulici - z poličky v předsíni totiž nenápadně sebral tři svazky klíčů. Jedny z nich patřily k mercedesu zaparkovanému před domem. Ten následně z ulice zmizel neznámo kam. Jedno ale zlodějíček nedomyslel - v celém domě jsou totiž nainstalované kamery, které hříšníka chytly při činu.
06.09.2018 11:35 |

podobné články

Filmové premiéry: Doktor Martin, Smrtelné stroje, Ve spárech ďábla, Záhada Silver Lake či Útěk

 
Jeden z příběhů doktora Martina přichází i na plátno ve filmu Doktor Martin: Záhada v Beskydech. Mimi a Líza: Záhada vánočního světla je pásmo animovaných filmů pro děti od čtyř do osmi let. O tom, jaké to bude, až lidstvu začnou docházet zdroje, je sci-fi Smrtelné stroje. Dětem je určen i švédský animovaný film Gordon a Paddy. Hororový thriller nese příznačný název Ve spárech ďábla. Záhada Silver Lake sleduje muže, který se po zmizení mysteriózní sexy sousedky pouští do pátrání. Útěk je psychologické drama, inspirované skutečným příběhem.
06.12.2018 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Doktor (215 článků) , Gordon Gordon (73 článků)

Obviněná Alena Z. a právník Kuciakovy rodiny: Domlouvali sex?

 
Flirtování a sexuální narážky. Přesně to obsahuje údajný přepis rozhovorů Aleny Zs. a politika Daniela Lipšice. Ona je obviněna z objednání vraždy slovenského investigativního novináře Jána Kuciaka (†27), on nyní zastupuje jeho rodinu jako právník.
09.10.2018 16:05 |

podobné články

Kam zmizela odposlouchávací zařízení? Vyšetřovatelé řeší závažnou spojitost s Babišem

 
Pod dohledem vrchního státního zastupitelství stále probíhá vyšetřování, kam zmizelo odposlechové zařízení známé jako Agáta, jinak také IMSI Catcher. Podle informací páteční MF Dnes už se ví, kam zmizelo šest těchto přístrojů určených především na poslech mobilních telefonů. Státní zástupci však věnují pozornost i tomu, jakou roli mohl hrát v kauze zmizení Agát premiér Andrej Babiš (ANO).
03.08.2018 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15841 článků)

Protest v Praze: Stovky lidí demonstrovaly za nezávislé vyšetření Kuciakovy vraždy

 
»Nastal čas pre slušných ludí«, »Chceme slušnou vládu«, »Vrah Fico« nebo »Fico do basy«! Tyto nápisy „zdobily“ transparenty, které si přinesli protestující před slovenské velvyslanectví v Praze-Bubenči. Demonstrující po slovenské vládě a jejím premiérovi požadují nezávislé vyšetření vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho přítelkyně a zároveň vládě i premiéru Ficovi vraždu mladého páru dávají za vinu.
09.03.2018 18:00 |

podobné články

Konečně posun u Kuciakovy vraždy: Odhalila policie stopy k vrahovi?

 
Při vyšetřování únorové vraždy slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho přítelkyně Martiny Kušnírové nastal dost výrazný posun, cílem útoku byl patrně pouze Kuciak a nikoliv Kušnírová, řekl ve středu novinářům slovenský generální prokurátor Jaromír Čižnár. Prokuratura a policie podle něj pochybily při vyšetřování několika kauz spojovaných s italskými podnikateli, o kterých Kuciak ve svém nedokončeném článku psal.
09.05.2018 14:30 |

podobné články

Ve vyšetřování Kuciakovy vraždy nastal zásadní zlom

 
Slovenský generální prokurátor Jaromír Čižnár prozradil přelomová zjištění ve vyšetřování únorové vraždy slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho přítelkyně Martiny Kušnírové. Cílem útoku byl měl být jen novinář, jeho snoubenka zemřela špatnou shodou okolností. Souvislost s italskými podnikateli, o nichž Kuciak psal, donutila prokurátora znovuotevřít devět starých trestných případů.
09.05.2018 16:55 |

podobné články

Z objednání vraždy Kuciaka viní zatčenou Alenu. Matka snoubenky zmínila jejího šéfa

 
Z úkladné vraždy Jána Kuciaka viní na slovensku trojici zadržených mužů, kteří skončili ve vazbě. Tam putuje i čtvrtá obviněná - Alena Z. Právě ona si měla vraždu  objednat, píše Denník N. Pracovala však pro kontroverzního podnikatele Mariana Kočnera, nad čímž se pozastavuje i matka Kuciakovy zastřelené snoubenky Martiny Zlatica Kušnírová, která kvitovala pokrok ve vyšetřování, ale upozornila, že „to bude ještě velmi zajímavé“.
30.09.2018 13:40 |

podobné články

Šokující zvrat v kauze Kuciak: Stopy Aleny vedou k dalším 3 vraždám!

 
Ve vyšetřování vraždy slovenského novináře nastal zvrat, který asi nikdo nečekal. Dopadení Aleny Zs., která čelí obvinění z objednávky vraždy Jána Kuciaka (†27) a jeho partnerky Martiny Kušnírové (†27), přivedlo policii na stopu dalších dvou neobjasněných mordů z minulosti. Jedna z vražd byla »u ledu« už více než 13 let.
21.01.2019 13:40 |

podobné články

Přepadli auto plné peněz. Zmizelo přes pět milionů

 
V Brně bylo v úterý v noci přepadeno auto, které převáželo tržbu jednoho supermarketu. Z obrněného vozu bezpečnostní agentury zmizelo minimálně pět milionů korun.
22.03.2011 18:10 |

podobné články

Téma migrace: 227 tisíc Italů zmizelo, varuje známý publicista Benjamin Kuras. Kam?

 
Publicista Benjamin Kuras se na serveru Neviditelný pes rozepsal o tom, jak se mění Itálie. Od roku 2015, kdy vrcholila uprchlická krize, v této zemi prý zmizelo na 227 tisíc italských občanů. Kam se poděli?
11.09.2017 17:00 |

podobné články

DĚSIVÉ FOTKY z tragické nehody: Takto dopadlo auto Jana Kočky

 
Ke smrtelné dopravní nehodě došlo kolem čtvrté hodiny ranní. Na D11 se střetlo luxusní auto s nákladním autem. Okamžitě se rozhořely plameny a oba řidiči nehodu nepřežili. Za volantem luxusního mercedesu měl nejspíš sedět Jan Kočka. Z toho, co zbylo z aut, opravdu mrazí!
28.09.2018 17:25 |

podobné články

Záhada v případu vraždy bez těl: Obviněný připravoval další vraždu

 
Policisté údajně zadrželi Pavla Nárožného z Přerova, který se již několik let před soudy zodpovídá z vraždy svého otce a jeho manželky v Přerově. Podle žalobce Karla Studeného však současné policejní manévry nesouvisí s předchozím případem vraždy, ze které je muž obžalován. Muž měl totiž připravovat další vraždu! Nárožného krajský soud už třikrát zprostil obžaloby. Případ nyní leží téměř rok u vrchního soudu kvůli odvolání státní zástupkyně.
04.02.2016 10:45 |

podobné články

Na Zlínsku boural muž pod vlivem amfetaminu, vážně se zranil

 
Zřejmě mikrospánek je důvodem noční nehody, která se stala na Zlínsku dne 17. července kolem třetí hodiny ranní. Pětatřicetiletý řidič mercedesu za volantem na chvilku usnul. Zaplatil za to těžkým zraněním, se kterým se bude léčit minimálně půl roku. Ve spánku sjel z vozovky do příkopu a travnaté meze, kde mu ovšem v cestě stálo oplocení rodinného domu. Pravou přední částí svého auta narazil do plotu, odrazil se a pokračoval v cestě zpět na vozovku. Přitom ale udeřil spodní částí mercedesu do betonové vpusti kanálu, auto se stalo nepojízdným a zůstalo stát v křižovatce.
21.07.2014 13:10 |

podobné články

Šílená jízda mladíka v mercedesu: Naboural hned tři zaparkovaná auta, jedno převrátil na střechu!

 
Jako šílený se choval mladík (23), který zřejmě opilý sedl v neděli brzy ráno za volant svého mercedesu a začal bezohledně demolovat ostatní zaparkovaná auta ve Vestci u Prahy. Naboural hned do tří vozů a během nárazů poškodil i své auto natolik, že ho z něj posléze museli vyprostit hasiči. Šofér během zásahu jen s klidem seděl a čekal a nakonec se nechtěl ani podrobit dechové zkoušce.
25.09.2016 11:20 |

podobné články

V mercedesu jelo sedm cizinců: Policie muže prověřila, šest z nich nemělo doklady

 
Plné auto cizinců zastavila policejní hlídka. Ze staršího mercedesu maximálně pro pět osob jich vystoupilo hned sedm. Policisté muže vyzvali, aby předložili dokumenty. Šest z nich žádné u sebe nemělo.
17.09.2017 16:10 |

podobné články