Článek

ŽÁDNÍ TROŠKAŘI! Zloději vytvořili z kradených věcí velkosklad! VIDEO

 
Velkosklad kradených věcí za statisíce korun odhalili kriminalisté v Ostravě. Přímo na místě zadrželi 2 podezřelé, kteří do garáže na okraji města lup sváželi. Zatímco jeden z nich kradl, druhý věci prodával dál.
11.07.2011 16:45 |

podobné články

Podobné články

Amazon v Brně bude, zřejmě se dohodne s Jihomoravským krajem

 
Velkosklad Amazonu s největší pravděpodobnosdtí nakonec v Brně bude. Vyplývá to z jednání jihomoravského hejtmana Michala Haška se zástupci americké firmy na letišti Brno-Tuřany, v jehož blízkosti má velkosklad stát.
20.03.2014 10:55 |

podobné články

Policie v šoku: Muž měl doma tisíc párů KRADENÝCH bot!

 
Australská policie pátrala po zloději několika desítek kradených bot. Kolik jich nakonec v jeho bytě objeví, si nedokázal ale představit nikdo. Byt sedmapadesátiletého zloděje z Melbourne byl vyplněn více než tisícem párů bot. Všechny ukradl v šatnách či na chodbách domů.
17.03.2015 17:05 |

podobné články

Zlodějky nakradly hodinky a šperky za statisíce: Nejsou vaše?

 
Policie hledá majitele zhruba dvou stovek kradených šperků a hodinek nejméně za statisíce korun. Lup nakradly údajně dvě ženy kryté policistkou. Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) dnes zveřejnila na webu snímky kradených věcí. Odhad celkové škody zatím inspekce nesdělila, v lupu je ale řada cenných hodinek včetně dvou značky Breitling, které se prodávají až za několik stovek tisíc korun.
03.10.2017 12:05 |

podobné články

Student (20) zabil tři lidi. Policii ujížděl v kradených autech

 
Dvacetiletý nezaměstnaný student Ali Syed v jižní Kalifornii zabil tři lidi, bezhlavě střílel na dálnici a nakonec v policejním obklíčení zabil sám sebe. Policii unikal v kradených autech.
20.02.2013 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Ali Ali (175 článků)

Našla se obří sbírka kradených obrazů. Nejsou vaše?

 
Policejní služebna v Ústí nad Orlicí teď spíše vypadá jako umělecká galerie.Zájemci o prohlídku tu jsou vítaní, vstupné se neplatí a kriminalisté slibují, že nabídka je pestrá. Na jejich služebně totiž je 20 kradených obrazů, které zabavili.
28.10.2014 19:30 |

podobné články

Nejsou vaše? Policisté hledají majitele kradených jízdních kol

 
Velký úlovek si připsali policisté z Ostrova na Karlovarsku. Povedlo se jim zajistit desítku kol, s největší pravděpodobností kradených. A nyní hledají majitele bicyklů.
05.11.2014 16:10 |

podobné články

Pekelně dlouhý seznam kradených kol z Karvinska: Podívejte se, možná je tam i to vaše!

 
Před několika dny policisté při domovní prohlídce na Karvinsku odhalili »sklad« kradených kol. Policie nyní zveřejnila seznam nalezených bicyklů. Podívejte se, jestli tam není i to vaše!
05.09.2017 12:10 |

podobné články

Staroměstské náměstí v moderním kabátu: Kýč nebo umění?

 
Jenom klid, pražskou Staroměstská radnice s Orlojem nenahradí železobetonové digitálky, ani se na místo Jana Husa nepostaví socha Michaela Jacksona. Radní Mladé Boleslavi se rozhodli zmodernizovat své vlastní náměstí, taktéž Staroměstské. A nejsou to žádní troškaři - podzemní garáže, vodní kaskáda imitující tok řeky Jizery, fontána. Svým vzhledem bude náměstí dozajista hodně kontroverzní. Někteří občané Mladé Boleslavi již vodní kaskádu překřtili na tobogán.
09.10.2010 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1646 článků)

Rusové by chtěli vystřelit olympijský oheň do vesmíru

 
Rusové nejsou žádní troškaři a světu to budou chtít zjevně během olympijských her v Soči roku 2014 náležitě předvést. A vedení ruských vesmírných expertů si chce na velké události přihřát svou polévku. Vedoucí ruské vládní vesmírné agentury Vitalij Davydov zvažuje možnost vzít olympijský oheň na krátkou dobu do vesmíru.
24.02.2011 12:30 |

podobné články

Necháte se naverbovat ilumináty ze Secret World?

 
Pokud chcete znát recept na iluminátský koktejl, budete muset trailer (uvnitř článku) z chystané onlineovky The Secret World dokoukat až do konce. Rovnou vám ale můžu říct, že si na tento (jistě lahodný) nápoj můžete nechat zajít chuť, pokud nemáte doma 64 let starou whisky ze skotské vysočiny. Ilumináti prostě nejsou žádní troškaři  - ani v alkoholu a už vůbec...
16.01.2012 18:15 |

podobné články

Žádní troškaři! Na úplatky bylo připraveno celkem 24 milionů

 
Sedm milionů, které se našli u Davida Ratha při zatčení, bylo jen částí celkové sumy připravené na úplatky ve spojitosti s rekonstrukcí zámku v Buštěhradě. Podle Aktualne.cz mělo být rozděleno celkem 24 milionů.
16.05.2012 19:05 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4435 článků)

Paroubek: Zemanův chamtivý kancléř

 
M. Zeman se vždy stylizoval do role asketického člověka a politika a tento aspekt také vždy zdůrazňoval. A možná, že takový skutečně tak trochu je. Zato v jeho okolí nejsou žádní troškaři.
23.04.2015 17:47 |

podobné články

Co jste v televizi neviděli! Postránecký zlikvidoval vinohrad!

 
Když sklizeň, tak pořádná! To si řekli tvůrci druhé série Vinařů – a nebyli žádní troškaři. Kvůli seriálovým vinařům Václavu Postráneckém (72) a Jiřímu Vyorálkovi (41) otrhali na pronajatém vinohradě téměř půl tuny bobulí.
30.11.2015 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Vyorálek (25 článků) , Václav Postránecký (163 článků)

Co jste v televizi neviděli! Postránecký zlikvidoval vinohrad!

 
Když sklizeň, tak pořádná! To si řekli tvůrci druhé série Vinařů – a nebyli žádní troškaři. Kvůli seriálovým vinařům Václavu Postráneckém (72) a Jiřímu Vyorálkovi (41) otrhali na pronajatém vinohradě téměř půl tuny bobulí.
03.12.2015 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Vyorálek (25 článků) , Václav Postránecký (163 článků)

Dřeme na víc než 100 procent, dostáváme třetinu. Zlé informace o době po roce 1989

 
ROZHOVOR „Naši privatizátoři se dopustili v devadesátých letech fatálního omylu tím, že klíčové státní firmy masově rozprodávali – mnohdy pod cenou – zahraničním investorům,“ vysvětluje místopředsedkyně Českomoravské komory odborových svazů (ČMKOS) Radka Sokolová, proč má většina českých zaměstnanců také mizerné platy. „Vtip je v tom, že jen vlastník dostává celou přidanou hodnotu, kdežto český zaměstnanec v pozici námezdní síly má často nárok pouze na nízkou mzdu. Odliv zisků dosahuje až dvou set miliard korun ročně. I dohoda českých politiků a českých podnikatelů ohledně národních zájmů je zatím v nedohlednu. Mnoho podnikatelů se totiž etablovalo v daňových rájích. Těch firem je skoro 14 tisíc a nejsou to žádní troškaři,“ ještě dodává Sokolová.
27.03.2017 14:50 |

podobné články

Leoš je podruhé v chomoutu: První manželská fotka s Monikou, ze které je Marešová!

 
Nejsme žádní troškaři! To si řekli Leoš Mareš (41) a Monika Koblížková (36) po úterní svatbě a pláchli z Česka na líbánky do Dubaje. V prosluněném ráji mrakodrapů a písečných pláží si užívají svých prvních manželských dnů. A nyní se pochlubili i první fotkou, na které jsou svoji.
22.02.2018 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2986 článků)

Orlando Bloom a Katy Perry v Praze: „Podojili“ bankomat a vyrazili si užívat

 
Nejsou to žádní troškaři. Když už si Orlando Bloom (41) a Katy Perry (33) dají tajné rande v Praze, tak ve velkém stylu. Podle fotografií Blesku si herec a zpěvačka na potulování Prahou vybrali z bankomatu hned několik desítek tisíc korun. A vyrazili na luxusní večeři.
02.03.2018 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Orlando Bloom (282 článků) , Katy Perry (561 článků)

Obyvatelé Chebu vytvořili rekord v hromadném focení

 
Český rekord v počtu zaregistrovaných lidí na jedné fotografii vytvořili v pátek obyvatelé Chebu. Slovenský fotograf Miro Švolík jich zachytil přesně 950. Svými těly vytvořili číslici 950. Ta symbolizuje výročí od první zmínky o městě, které oslaví Cheb v příštím roce.
14.05.2010 16:20 |

podobné články

Eko-nadšenci vytvořili světový rekord... V objímání stromů!

 
V Nepálu vytvořili nový světový rekord v objímání stromů. Pokořili ten z loňského července, který vytvořili dobrovolníci v oregonském Portlandu. V Káthmándú v údolí Himalájí se sešlo více než dva tisíce nadšenců, každý z nich objal svůj strom. Bylo jich více než dvakrát tolik co vloni v USA.
10.06.2014 10:00 |

podobné články