Článek

Žádná demonstrace, klid bude. Turoňová se bouří: Zahnat lidi domů a mlčet?

 
„Média hlídacím psem demokracie? Dnes jsou spíše ochočeným domácím mazlíčkem liberálů, pro které vytváří společenskou liberálně progresivistickou bublinu, do které pohlcují co největší část veřejnosti,“ říká v souvislosti s tím, co se odehrálo na Slovensku, právnička Jana Turoňová, která je na kandidátce STAČILO! Domnívá se, že atentát může ovlivnit nejen situaci na Slovensku, ale i v ČR. Zhodnotila dvacet let od našeho vstupu do EU a řekla, co očekává od blížících se voleb do Evropského parlamentu. Vyjádřila se i ke zrušené akci odborů.
19.05.2024 20:30 |

podobné články

Podobné články

Jde i o Zwyrtek Hamplovou. Dusné detaily vylučování z ČSSD

 
Setkáváte se se senátorkou Janou Zwyrtek Hamplovou. I to vyčítá člence ČSSD Janě Turoňové podle jejích slov vedení socdem. I proto ji chce vyloučit. Turoňová přitom říká, že se s Hamplovou nikdy neviděla. Vedení strany chce vyloučit svou členku i díky kontaktům s dalšími osobnostmi, které teď ve straně nejsou „v módě“, tvrdí sama Turoňová. Popisuje detaily dosavadního vylučování své osoby.
01.05.2023 04:50 |

podobné články

Právnička Turoňová: Korespondenční volby budou nedůvěryhodné. To je nebezpečné

 
„Hodně prázdnoty, sebepropagace a bruselské ideologie,“ vrací se ke „slavnostním“ projevům premiéra a prezidenta právnička Jana Turoňová, která je na kandidátce koalice STAČILO. V rozhovoru rozebrala, co podle ní „stačilo“ jak v rámci ČR, tak v rámci EU. „Nic českého, tradičního, autentického již nezbylo,“ říká na adresu sociální demokracie, ze které byla před časem vyloučena. Kriticky se vyjádřila ke korespondenčním volbám. Dostala se i k situaci na Ukrajině a k blížícím se volbám v USA.
09.01.2024 21:55 |

podobné články

Stanjura (ODS): Metoda mlčet, mlčet, mlčet, to je skoro jako zatloukat, zatloukat, zatloukat

 
Projev na 27. schůzi Poslanecké sněmovny dne 29. 4. 2015
29.04.2015 17:46 |

podobné články

Francie: Bělochům vstup zakázán. Když přijdou, budou mlčet

 
Někteří zástupci francouzské levice podpořili tamní studentskou unii UNEF za to, že na setkání věnovanému diskriminaci zakázala vstup všem bělochům. Podle pařížské místostarostky Audrey Pulvarové pak sice má být bělochům vstup dovolen, ale jen za podmínky, že budou mlčet. „Mají mlčet a být pouze v roli tichých diváků,“ rozhodla. Z části levicového spektra za to sklidila potlesk. Ti, kdo s jejím názorem nesouhlasí, pak prý „projevují sexismus a diskriminaci“.
01.04.2021 08:50 |

podobné články

Unikátní záznam předávání úplatku: Filmový recenzent Fuka si přebírá balík peněz, aby nepotopil Bony a klid 2!

 
Nutno říct, že "zatím žádný český film nevyvolával takové vášně jako Bony a klid 2":http://www.extra.cz/tesite-se-na-bony-a-klid-dvojku-tak-to-pro-vas-mame-krutoprisnou-zpravu-od-stikovic-rodinky, pokračování života veksláků za bývalého režimu, který měl "dokonce premiéru v Tesla aréně namísto normálního kina":http://www.extra.cz/primadona-prachar-nechce-na-premieru-bony-a-klid-2-kvuli-jonakovi-nikomu-to-ale-nevadi a popsáno o něm bylo řádně místa na internetu, a nejen tam.
27.05.2014 11:30 |

podobné články

Berdych chce zahnat zklamání. Po porážce s Djokovičem poletí pro výhru do Švýcarska

 
Tenista Tomáš Berdych zkusí rychle zahnat zklamání z prohry ve čtvrtfinále Australian Open. Už příští týden se totiž čeští obhájci titulu v Davisově poháru představí v prvním kole ve Švýcarsku. 
25.01.2013 11:17 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Berdych (1416 článků)

Alena Vitásková: Zahnat psa do kouta je nebezpečné, zahnat do kouta medvěda je smrtelné

 
Rusové údajně přijali legislativu k zákazu vývozu vzácných plynů do nepřátelských zemí. Obejde se Evropa bez neonu, xeonu, kryptonu, argonu a dalších vzácných plynů? Jaké řešení pro Evropu má předsedající EU pan Petr Fiala? Zastaví se výroba automobilů, elektroniky atd.? Jak dlouho budeme vyrábět na sklad?
17.07.2022 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6484 článků)

Alena Vitásková: Zahnat psa do kouta je nebezpečné, zahnat do kouta medvěda je smrtelné

 
Rusové údajně přijali legislativu k zákazu vývozu vzácných plynů do nepřátelských zemí. Obejde se Evropa bez neonu, xeonu, kryptonu, argonu a dalších vzácných plynů? Jaké řešení pro Evropu má předsedající EU pan Petr Fiala? Zastaví se výroba automobilů, elektroniky atd.? Jak dlouho budeme vyrábět na sklad?
17.07.2022 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6484 článků)

Dnešní doba? Klid před bouří a obavy, ale také naděje, říká Pavla Gajdošíková

 
O práci mluví se zápalem, o svých blízkých s láskou. Herečka Pavla Gajdošíková působí přátelsky a sebejistě, chvilkovou prosvítající plachost umí zahnat osobitým humorem. V rozhovoru pro Týdeník Televize popisuje natáčení akčního seriálu v Turecku i své nadšení pro hudbu.
15.04.2024 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Gajdošíková (9 článků)

Cara Delevingne a její příšerný herecký debut! Horší herečku jste v životě neviděli!

 
Modelky by se měly držet toho, co umí, což je hezky stát, pěkně vypadat, usmívat se a hlavně mlčet. Když už se rozhodnou tato pravidla porušit, téměř vždy to končí katastrofou. Viz "Gabriela Kratochvílová":http://www.extra.cz/tema/gabriela-kratochvilova v "propadáku Bony a klid 2":http://www.extra.cz/unikatni-zaznam-predavani-uplatku-filmovy-recenzent-fuka-si-prebira-balik-penez-aby-nepotopil-bony-a-klid-2 nebo "Simona Krainová":http://www.extra.cz/tema/simona-krainova v čemkoliv. Teď se k nim do týmu přidala i světově uznávaná topmodelka "Cara Delevingne":http://www.extra.cz/tema/cara-delevingne (21), která debutuje ve filmu Timeless a už podle ukázky je jasné, že to je pořádné fiasko.
23.06.2014 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Cara Delevingne (243 článků)

Shromáždění „Mlčet nehodlám“ varovalo před fašizací společnosti

 
Stovky převážně mladých lidí dorazily dnes odpoledne na pražské náměstí Jiřího z Poděbrad na shromáždění nazvané „Mlčet nehodlám“. Akce, věnované připomínce konce druhé světové války v Evropě a nárůstu antisemitismu a rasismu v Česku, se zúčastnily různé skupiny lidí, příznivci radikální levice i liberální pravice.
08.05.2016 17:40 |

podobné články

Co to dělá Fiala? „Stačilo!“ Do voleb jde nová koalice. Známá jména

 
Ve volbách do Evropského parlamentu bude kandidovat nové politické uskupení, koalice STAČILO!. Její vznik iniciovala KSČM, lídryní kandidátky tak bude šéfka komunistů a europoslankyně Kateřina Konečná. Součástí koalice jsou také Spojení demokraté - sdružení nezávislých (SD-SN) a Osobnosti. Výraznými tvářemi nové koalice budou například právník Ondřej Dostál nebo mediátorka Jana Turoňová. Koalice STAČILO! je prý zejména přímým protikladem vládní koalice SPOLU, ale i všech dalších parlamentních stran, které jsou napojeny na dotační byznys a síť kmotrů.
04.12.2023 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Konečná (549 článků) , Jan Fiala (521 článků) , Jan Fiala (521 článků)

Jana Turoňová: Politické čistky v ČSSD

 
V době, kdy stále více lidí pociťuje negativní dopady politických rozhodnutí naší vlády, kdy se vzmáhá všeobecná nespokojenost občanů a kdy čeští voliči touží po poctivé opozici, se vedení Šmardovy ČSSD rozhodlo pro názorové vnitrostranické čistky.
25.05.2023 11:35 |

podobné články

Dostali lidi do chudoby a pak hází drobky od stolu! Vyloučená sociální demokratka hovoří i o gilotině

 
Buď vůbec nechápou, co se v zemi děje, nebo si libují v nadřazenosti. Tak zhodnotila politiku Fialovy vlády právnička Jana Turoňová, nedávno vyloučená z ČSSD. Od této strany v dohledné době neočekává, že by byla současné koalici alternativou. Pod novou zkratkou SOCDEM už podle ní nejsou lidé, kteří by byli schopni fundované alternativy.
31.08.2023 20:30 |

podobné články

Přesunula skládku, životní úspěch! Slovák Blaha bavil publikum historkami o Čaputové

 
V Roudnici nad Labem opět proběhl Litoměřický odborný seminář. Hosty byla řada českých levicových osobností jako Josef Skála, Jana Turoňová nebo Petr Drulák. Ale také jedna slovenská, místopředseda Národní rady Luboš Blaha, který zaujal, ale i bavil publikum. Jednak se zaměřil na to, že levicová politika musí být pro lidi, nikoliv pro intelektuály, pokud má uspět. Přišel také rýpanec do Čaputové, že její životní úspěch byl přesun skládky z bodu A do bodu B a za to byla z USA oceněna. Ale došlo i na Ukrajinu.
04.12.2023 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Slovák (11 článků) , Jan Skála (20 článků)

Okamura varuje: Německá vláda chce federalizovanou EU. Konec ČR! A Fiala bude určitě mlčet

 
Vypadalo to, že horší už to být nemůže, ale teď se ukazuje, že jsme se mýlili. Tak hodnotí Tomio Okamura novou německou vládu a její nápady na zničení evropské ekonomiky. Navíc se domnívá, že pražská Fialova vláda bude k těmto nápadům servilně mlčet. Zejména pokud by se ministrem zahraničí stal Jan Lipavský.
12.12.2021 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (3158 článků) , Jan Fiala (521 článků) , Jan Fiala (521 článků)

Nový začátek SOCDEM s revolučním logem. „Jakoby Šmarda dostal podklady z Davosu“, směje se vyloučená členka

 
Aktuální sjezd sociální demokracie v Plzni má pro stranu přinést nemálo změn. Hovoří se o změně vizuálů, názvu strany, ale také o změně hodnotového směřování. Z ČSSD by se dle některých ohlasů měla stát liberální strana, jež bude chtít v Česku uskutečnit „velký úklid“ či cílit na ekologická témata. „Mám pocit, jako by Michal Šmarda dostal nějaké podklady z Davosu,“ shrnula plánované směřování strany právnička Jana Turoňová, jež byla vyloučená grémiem strany. Hraje se prý také o majetek.
10.06.2023 17:05 |

podobné články

Panstvo si rozděluje miliardy. Mnislav Zelený - Atapana žaluje a radí, co s tím

 
Z DEŠTĚ POD OKAP Právě proto, v jaké době se nacházíme, je nutno myslet na klid, mír a pokoj. „Naše myšlenky jsou silné a tím, že na něco usilovně myslíme, tím míru a klidu napomáháme. Myšlenky zla musíme tak zahnat myšlenkami dobra,“ říká pro ParlamentníListy.cz etnolog a spisovatel Mnislav Zelený, který u kmene Yawalapiti získal indiánské jméno Atapana. Vadí mu ale, že vláda oškubává lidi a fandí mocným firmám a korporátům. I v těžkých časech si panstvo v ČEZu rozděluje miliardy, které mu navál vítr a o které se nijak, ale vůbec nijak nezasloužilo.
24.12.2022 04:45 |

podobné články

Pomeje slíbil mlčet, teď chce ale na Bartošovou práskat

 
Herec Jiří Pomeje (45) už nemohl vydržet, jak se o něm vyjadřovala jeho manželka Iveta Bartošová (44) a hlavně jaký důvod uvedla v žádosti o rozvod. Přestože se několikrát zařekl, že bude o jejich soukromí mlčet, teď to vypadá, že má v zásobě tolik trumfů, které si rozhodně nechce nechat pro sebe!
17.10.2010 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1807 článků) , Iveta Bartošová (7108 článků)