Článek

Začíná pekelný týden: Počasí přinese až 40 °C!

 
Mít zahradu a na ní bazén, znamená v těchto dnech výhru. Stejně jako lidem je horko i zvířatům v zoo, a pokud mají štěstí a ve výběhu jezírko, tráví ve vodě většinu dne.
01.07.2019 11:59 |

podobné články

Podobné články

»Pekelný anděl« David Beckham: Založil si gang

 
Prazvláštní stroj si nechal postavit »Pekelný anděl« David Beckham (36). Fotbalista Los Angeles je totiž vášnivý motorkář, a tak mu na zakázku vyrobili pekelný stroj, na míru upravený Knucklehead 93 za 1,5 mil. Kč.
21.09.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (1058 článků)

V Česku přituhne, mráz přinese otoky a dušnost. Tisíce tuzemců trápí alergie na chlad

 
Zima se v Česku hlásí o slovo. Tento týden se citelně ochladí, začne sněžit a o víkendu by podle meteorologů měly spadnout teploty pod minus deset stupňů. Problémy mohou mít malé děti, senioři, kardiaci a překvapivě také alergici. Alergií na chlad trpí v Česku okolo 50 tisíc lidí. Nový týden přinese do Česka sníh a mráz. Od pondělí až do neděle si moc slunce neužijeme, z mraků se ale začne sypat sníh a to i v nižších polohách. O víkendu pak teploty místy spadnout i pod -10 °C.Více na http://pocasi.blesk.cz/clanek/zpravy-pocasi/508975/bude-snezit-a-mrznout-snih-zacne-padat-i-v-nizinach-teploty-spadnou-k-11-c?utm_source=pocasi.blesk.cz&utm_medium=copy
28.11.2017 05:30 |

podobné články

Začíná jaro a bude až 17 stupňů. Závěr března přinese aprílové počasí

 
Pondělí je prvním jarním dnem a premiérový jarní týden bude podle předpovědi ve znamení aprílového počasí. „Počátek týdne přinese nárůst teplot a konec naopak ochlazení,“ uvedla pro Blesk.cz meteoroložka Dagmar Honsová.
19.03.2017 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Honsová (809 článků)

Svatý Martin do Prahy přinese chladné počasí: Zima na kožich bude celý týden

 
Nový pracovní týden přinese zimní charakter počasí. „Teplota bude připomínat prosinec, na silnicích to bude klouzat i v Praze po ránu a v noci,“ tvrdí meteoroložka Dagmar Honsová. Zatímco vloni a také v letech 2013 a 2010 jsme svatého Martina vítali v tričku - rtuť teploměru stoupala i přes 18 °C, letos to bude v kožichu.  „Pokud nemáte zimní pneumatiky, raději nevyjíždějte. Naposledy bylo takto chladno v roce 2008,“ radí meteoroložka.
07.11.2016 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Honsová (809 článků)

Teplé počasí se loučí, víkend bude připomínat apríl

 
Příjemné počasí posledních dní už vydrží pouze ve čtvrtek. Během víkendu, který přinese proměnlivé aprílové počasí, se začne ochlazovat a další týden nastoupí typicky podzimní počasí s teplotami mezi pěti až 10 stupni.
18.10.2018 07:55 |

podobné články

Slunečné počasí končí, prodloužený víkend přinese mraky a déšť

 
Počasí v závěru týdne nenaplní původní očekávání a přinese četnou oblačnost se srážkami. Teploty se budou pohybovat nejčastěji v hodnotách kolem 20 stupňů Celsia, přičemž na Moravě a ve Slezsku budou nepatrně vyšší. V příštím týdnu bychom se však mohli dočkat počasí babího léta, řekla Novinkám Dagmar Honsová ze společnosti Meteopress.
27.09.2012 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Honsová (809 článků)

Počasí s Honsovou: Víkend bude zatažený, neděle ale přinese jarních 16 °C

 
Nadcházející víkend potěší všechny, kteří už chtějí zimní kabát a tlusté šály vyměnit za něco lehčího. Nedělní počasí s maximem 16 °C totiž přinese opravdový závan jara. S blížícím se jarem a zvyšujícími se teplotami je ale třeba počítat i s oblevou a táním sněhů, a to jak v nížinách, tak na horách. Předpověď počasí na víkend přináší meteoroložka Dagmar Honsová.
09.03.2018 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Honsová (809 článků)

Počasí s Honsovou: Víkend přinese mrznoucí déšť, pak se oteplí až na 11 °C

 
Od soboty, tedy 1. prosince, začíná meteorologická zima a počasí přinese širokou škálu nebezpečných meteorologických jevů od sněžení, přes mrznoucí srážky a tvorbu ledovky až po ranní a večerní náledí. Přes Česko budou od západu přecházet jednotlivé frontální systémy, které přinesou v neděli oteplování do Čech. Výrazný nárůst teplot vzduchu ale očekáváme až po víkendu – to budou nejvyšší odpolední teploty stoupat až k 11 °C.
30.11.2018 05:30 |

podobné články

VELKÁ PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA CELÝ TÝDEN: Dočkáme se konečně vymetené oblohy a vysokých teplot?

 
Máme před sebou další týden, a tak asi většinu z nás zajímá, na jaké počasí se můžeme těšit? Dočkáme se už tento týden typického letního počasí, nebo si z kabelky ještě nemáme vyndávat deštníky? Velká předpověď počasí je tu!
13.06.2016 07:00 |

podobné články

Počasí tento týden přinese pro jaro netypický jev: Tlakové bahno!

 
Zima trochu pozlobila, pak se k nám zase vrátilo jaro. Ale jen na chviličku. Počasí v následujících dnech totiž bude spíš letní a dokonce s sebou přinese jev typický právě pro letní měsíce.
21.04.2014 15:50 |

podobné články

Jak bude v Praze na silvestra a Nový rok? Přelomový týden přinese mrazivé počasí

 
Konec roku s sebou do Prahy přinese zimní počasí, tedy alespoň co se teplot týče - v noci budou až čtyři stupně pod nulou. Sněhu se Pražané ale nedočkají. Nepřijde ale ani déšť, většinu týdne bude lidem na dobré náladě přidávat sluníčko.
29.12.2019 11:30 |

podobné články

Stavaři nastoupí na „pekelný“ úsek D1 v pátek večer. Opravy závisí na počasí

 
Odstraňování svodidel v zúženém úseku D1 u Humpolce začne v pátek ve 21:00. Pokud to počasí umožní, začnou i práce na opravě vodou vymletých částí dálnice. Smlouvu s dodavatelem dnes podepíše Ředitelství silnic a dálnic, řekl jeho ředitel Jan Kroupa. Podle ministra dopravy Dana Ťoka (za ANO) už konsorcium, které mělo původně dálnici mezi Humpolcem a Větrným Jeníkovem modernizovat, dostalo několik pokut. Nový dodavatel začne na čtrnáctikilometrovém úseku pracovat v létě.
03.01.2019 13:40 |

podobné články

Příští týden bude kromě deště i sněžit. Jaké počasí nás čeká do Vánoc?

 
Příští týden přinese do Česka sníh. Sněžit bude hlavně na horách, přechodně se ale vloček dočkají i lidé v nížinách. Průměrná teplota přes den se bude příští týden pohybovat jen mírně nad nulou, v noci kolem minus tří stupňů. V dalších třech týdnech se budou teploty pohybovat kolem hodnot běžných pro tuto část roku. Vyplývá to z měsíční předpovědi počasí, kterou dnes zveřejnil Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).
24.11.2018 15:05 |

podobné články

Aprílový týden přinese bouřky, sníh i letní vedra

 
Klasické aprílové počasí přinese s sebou tento týden jarní bouřky, sněžení, ale i letní teploty, avizuje Dagmar Honsová z Meteopressu. Nejtepleji má být ve čtvrtek.
04.04.2011 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Honsová (809 článků)

Počasí v Praze přinese příští týden všehochuť: Budou mlhy, deštník přijde vhod

 
Podzim už je také v Praze v plném proudu. Poslední říjnový týden v hlavním městě přinese zpočátku vyšší teploty, poté ale dojde k ochlazení a vyskytnou se také pro podzim tradiční mlhy. S čím vším máme tedy počítat?
23.10.2016 16:45 |

podobné články

Počasí ještě překvapí, od středy bude slunečno a velmi teplo

 
Česko se tento týden dočká teplého a slunečného počasí, které bude panovat od středy až do víkendu. Zatímco v pondělí a v úterý ještě počasí ovlivňuje frontální rozhraní, ve druhé polovině týdne přinese oblast vyššího tlaku vzduchu do Česka jasnou oblohu a teploty stoupající až ke dvaceti stupňům.
15.10.2012 16:20 |

podobné články

Počasí s Honsovou: Konec prázdnin bude deštivý, k vodě už to lákat nebude

 
Poslední prázdninový víkend přinese zvětšenou oblačnost a potřebovat budeme deštníky. Počasí u nás bude stále pod vlivem vlnící se studené fronty. Od 1. září hovoříme o meteorologickém podzimu, který nám budou připomínat zejména ranní mlhy. Ani odpolední teploty nás nebudou lákat k vodě. Zastavovat se budou nejčastěji pod letní hranicí, tj. 25 °C. První školní týden ale ještě vrátí jak slunečné počasí, tak letní teploty.
31.08.2018 06:05 |

podobné články

S teplým počasím je konec, říjen přinese deště

 
Počasí s teplotami kolem 20 stupňů končí. Za pár dnů se ochladí, bude nanejvýš 15 stupňů. Říjen přinese proměnlivé počasí, kdy se bude střídat polojasná obloha a deště. Sněžit by ale v říjnu ještě nemělo. Vyplývá to z dlouhodobého výhledu Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).
30.09.2012 16:10 |

podobné články

Úterní změna počasí nese rizika. Hrozí infarkty a astmatické záchvaty

 
Úterý přinese další pokles teplot vzduchu – ranní minima budou klesat jen mezi 15 až 11 °C, v odpoledních maximech rtuť teploměru vystoupí jen na 18 až 22 °C. Naše pocitová teplota bude shodná s tou na teploměru. K podzimním teplotám se přidá převážně velká oblačnost – bude oblačno až zataženo, místy s deštěm nebo přeháňkami. Jen přechodně bude polojasno. Změna počasí přinese zátěž na naše zdraví – hrozí náhlé srdeční příhody a infarkt.
25.07.2017 05:15 |

podobné články