Článek

Začíná jít do tuhého: Rozvádějící se fotograf Tomáš Třeštík se obává finanční budoucnosti

 
O fotografovi Tomáši Třeštíkovi se v poslední době psalo nejdřív v souvislosti s tím, že vydal svoji první knihu, poté přišel pořádný mediální mazec, jelikož oznámil, že se rozvádějí s manželkou, spisovatelkou Radkou Třeštíkovou  (39) . My jsme s ním ale při rozhovoru rozebírali i jeho práci, která je jeho hlavním zdrojem obživy.
27.04.2021 13:00 |

podobné články

Podobné články

Fotograf Tomáš Třeštík oznámil rozchod s manželkou, spisovatelkou Radkou. Není důvod smutnit, vzkázal

 
Známý fotograf Tomáš Třeštík (42) nedávno vydal svou knižní prvotinu s názvem Po povrchu, kde mimo jiné popisuje i své seznámení s manželkou, spisovatelkou Radkou Třeštíkovou  (39) . Tu si vzal jen půl roku po seznámení. Manželství, ze kterého mají dvě děti, ale bohužel po devíti letech nevydrželo.
18.04.2021 22:05 |

podobné články

S Radkou už dlouhou dobu netvoříme pár, napsal o manželce fotograf Třeštík

 
Fotograf Tomáš Třeštík oznámil v neděli večer na sociálních sítích nečekaně rozchod s manželkou, spisovatelkou Radkou Třeštíkovou.
18.04.2021 22:35 |

podobné články

Tomáš Třeštík nelituje, že jeho manželka šla do StarDance: Na ztrátu soukromí se dalo zvyknout

 
Většinou se pohybuje za objektivem fotoaparátu. Kvůli poslednímu projektu kolegy fotografa Martina Stranky ale Tomáš Třeštík změnil roli z tvůrce na objekt. „Pro fotografa je zábavné být focený. Aspoň se snadněji můžu vžít do role těch, které pak sám fotím. Když mi tohle Martin nabídl, tak jsem rád kývl,“ svěřil se nám fotograf před svým portrétem, který bude ještě téměř měsíc viset ve výstavní síni Mánes.
08.03.2020 08:50 |

podobné články

Ženy obvykle zavraždí jejich partner, ne cizí muž. Třeštík dojemně upozorňuje na týrání

 
Eva, Katka, Jana, Lenka, Helena, Petra. Šest rozdílných žen, které ale spojuje podobný osud: všechny byly od svých partnerů týrané a všechny od nich musely odejít. Právě jejich příběhy se pokusil v rámci svého nového projektu zachytit fotograf Tomáš Třeštík. Nejsmutnější na tom je, že zmíňovaná šestice patří vlastně ještě mezi ty šťastné. Podle nové statistiky OSN bylo totiž loni ve světě zabito kolem 87 000 žen, z toho na 50 000, tedy 58 procent, svými partnery nebo členy rodiny. Každou hodinu je v rámci rodiny nebo partnerského vztahu zabito šest žen, vyplývá z údajů.
02.12.2018 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Eva Petra (40 článků)

Fotograf Třeštík o ženě Radce: Po tomhle věděl, že ji chce!

 
Syn známé dokumentaristky Heleny Třeštíkové (71) a manžel spisovatelky Radky Třeštíkové (39), která zazářila v soutěži StarDance, Tomáš Třeštík (42) napsal autobiografii, ve které kromě práce a rodiny popisuje i jeho začátky s autorkou oblíbené knihy Bábovky. Šlo o lásku na první pohled?
27.03.2021 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Helena Třeštíková (154 článků)

Třeštík den po oznámení rozchodu s Radkou prosí o pomoc: Jako rodiče teď selháváme!

 
Jako manželé selhali, tak o to víc se snaží být těmi nejlepšími rodiči. Ale ani to jim leckdy nevychází. Fotograf Tomáš Třeštík po oznámení rozchodu s manželkou, spisovatelkou Radkou (39) na sociální síti prosí o pomoc.
20.04.2021 12:40 |

podobné články

Třeštík po rozchodu se ženou Radkou: JDE DO TUHÉHO!

 
Fotograf a syn slavné dokumentaristky Heleny Třeštíkové nedávno k velkému překvapení veřejnosti i sledujících na sociální síti oznámil, že jeho manželství s Radkou Třeštíkovou dospělo do finále. Jenže co ho možná trápí více, je podle webu Super.cz finanční nejistota.
01.05.2021 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Helena Třeštíková (154 článků)

Jan Třeštík: Představa Hirsta v Kutné Hoře zní trochu bizarně

 
Galerii Středočeského kraje (GASK) v Kutné Hoře vede od května Jan Třeštík (29). V rámci podzimního programu se rozhodl uvést světovou ikonu, kontroverzního britského umělce Damiena Hirsta, i osobitě pojatou expozici Alfonse Muchy.
16.08.2010 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Alfons Mucha (262 článků)

Třeštík jednal úmyslně, míní Knížák o kauze Picassova obrazu

 
Ředitel Národní galerie Milan Knížák se domnívá, že pokus vyvézt obraz Sedící žena od Pabla Picassa z republiky byl úmyslný a vedený snahou prodat dílo v zahraničí. Řekl to v pátek novinářům. Knížák již ve čtvrtečním rozhovoru pro Právo uvedl, že šéf středočeské galerie GASK Jan Třeštík, který se podepsal pod vývozní dokumenty, by měl nést důsledky svých činů, byť se odkazuje na neznalost zákonů.
04.02.2011 17:15 |

podobné články

Hlavním hudebním dramaturgem Českého rozhlasu byl jmenován Josef Třeštík

 
Hlavním hudebním dramaturgem Českého rozhlasu byl s účinností od ledna 2018 jmenován dosavadní dramaturg Symfonického orchestru Českého Rozhlasu Josef Třeštík. Ve své nové funkci bude zodpovědný především za studiové natáčení a výběr koncertů natáčených Českým rozhlasem.
29.01.2018 10:20 |

podobné články

Nové knihy: Lehr, Beneš, Třeštík

 
Nabídka knih tohoto týdne obsahuje biografii narkomanky Kateřiny B., kterou napsal Michael Třeštík. Mimo to si může čtenář přečíst publikaci zabývající se léčebnými účinky konopí, zatímco další mapuje historii pirátství. Mé cesty do hlubin mozku je zase audiokniha, která je live rozhovorem mezi novinářem Martinem Moravcem a neurochirurgem Vladimírem Benešem.
19.06.2020 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Beneš (5 článků) , Martin Beneš (45 článků) , Michael Martin (47 článků) , Michael Michael (1669 článků) , Michael Lehr (1 článek) , Michael Martin (6 článků) , Michael Martin (15 článků) , Michael Martin (15 článků) , Michael Martin (6 článků)

Další umělecký počin od Třeštíků: Známý fotograf otevřel v životopisné knize i téma alkoholu a omamných látek

 
Známý fotograf Tomáš Třeštík se rozhodl otevřít a napsal knihu Po povrchu. Sám o sobě. "Vyrostl jsem v rodině, kde byl zájem o životy druhých. Život každého, když je podaný autenticky a poutavě, je zajímavý. Asi jsem se dostal i do nějakého věku, kdy bych to chtěl zrekapitulovat, podívat se zpátky," řekl Super.cz syn známé režisérky časosběrných dokumentů Heleny Třeštíkové a prozaika, vydavatele a architekta Michaela Třeštíka.
06.03.2021 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Helena Třeštíková (154 článků)

Rozvod roku: Radka Třeštíková a její manžel Tomáš nečekaně oznámili rozchod

 
Radka a Tomáš Třeštíkovi šokovali veřejnost svým překvapivým rozchodem. Fotograf o něm informoval na svém Facebooku. "Další společnou partnerskou cestu životem si v tuto chvíli prostě neumíme představit," uvedl mimo jiného Třeštík.
18.04.2021 21:56 |

podobné články

Osobnosti: Radka Třeštíková (60 článků)

Rozvádějící se Klaus mladší: Bál jsem se, že budu za dobytka!

 
Václav Klaus mladší (48) promluvil o své nové lásce Simoně Vandové (31)! Rozvádějící se politik se totiž po nevěře manželky Lucie (32) rozhodl, že život musí jít dál...
28.10.2017 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10373 článků)

Boty budoucnosti se stanou skutečností! Nike slibuje, že v roce 2015 uvede samozavazující se obuv z filmu Návrat do budoucnosti

 
Pamatujete si na tu speciální Nike "obuv":http://www.extra.cz/tema/boty z filmu Návrat do budoucnosti? Pokud ne, hezky si ji můžete připomenout na "tomto videu":http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v;=liI1E_ZZV5w. Marty McFly do nich prostě jenom strčil nohy a boty se samy pěkně zavázaly. Automaticky, přesně, jak by se v "budoucnosti":http://www.extra.cz/tema/budoucnost mělo dít. A společnost Nike slibuje, že přesně takové boty v roce 2015, kdy se Návrat do budoucnosti odehrává, uvedou na trh!
20.02.2014 16:05 |

podobné články

V SuperStar jde do tuhého: Pojďte se podívat na všechny díly, které vám unikly

 
V soutěži SuperStar začínají jít do tuhého. První castingy sice nebyly pro soutěžící úplně nejlehčí, ale je to nic oproti tomu, co je čeká nyní. Z různých měst vzešlo 120 postupujícího do úzkého kola do divadla. Jenomže ze 120 soutěžících může postoupit jen dvacet. Napětí, nervozita, pláč. To vše nás dnes čeká. Pokud jste nestihli některé předchozí díly, tak tady je můžete najít.
08.04.2018 15:00 |

podobné články

Dorazil k nám nový trend: ČERNÉ ZUBY! Známe Čecha, který je má jako první!

 
Kdo má krásné bílé zuby, možná se za svou dosavadní přednost bude muset zanedlouho stydět. Dere se k nám totiž nový trend začerňování zubů. Jde o prastarou tradici zvanou ohaguro, která má původ v Japonsku, Číně a dalších zemích jihovýchodní Asie. Tuhle šílenost si už pořídil první Čech. Kdo to je, uvedl na svém Facebooku fotograf Tomáš Třeštík.
29.11.2017 15:45 |

podobné články

Zbědovaná Katka žebrá v mrazu v centru Prahy: Drsné svědectví syna dokumentaristky Třeštíkové

 
Už nekrade, ale žebrá! Nadějné zprávy, které se o Katce z filmu dokumentaristky Heleny Třeštíkové šířily v posledních měsících, částečně potvrdil syn slavné filmařky fotograf Tomáš Třeštík, který narkomanku potkal v centru Prahy. Působila podle něj střízlivě, bohužel si na život ale stále nevydělává prací.
04.12.2017 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Helena Třeštíková (154 článků)

Katka z filmu Třeštíkové: Spadla na úplné dno!

 
Z narkomanky Katky je dnes žebračka! Fotograf Tomáš Třeštík, jehož známá máma coby režisérka roky natáčela její životní příběh, na ni náhodou natrefil v centru metropole.
04.12.2017 15:05 |

podobné články