Článek

Zachraňuje TV Šlágr a teď... Karel Peterka: NÁHLÝ ZVRAT V BOJI O MAJETEK!

 
Po týdnech a měsících problémů se v životě muzikanta a šéfa televize Šlágr Karla Peterky (69) blýská na lepší časy! Podle informací deníku Aha! se totiž znovu setkává se svojí bývalou manželkou Janou Peterkovou (62), se kterou si nemohli přijít na jméno. A dokonce opět dělá v jeho televizi, kterou se Peterka snaží ze všech sil zachránit.
16.09.2020 05:05 |

podobné články

Podobné články

Peterka z TV Šlágr: NÁHLÝ ZVRAT V BOJI O MAJETEK!

 
Po týdnech a měsících problémů se v životě muzikanta a šéfa televize Šlágr Karla Peterky (69) blýská na lepší časy! Podle informací deníku Aha! se totiž znovu setkává se svojí bývalou manželkou Janou Peterkovou (62), se kterou si nemohli přijít na jméno. A dokonce opět dělá v jeho televizi, kterou se Peterka snaží ze všech sil zachránit.
16.09.2020 09:15 |

podobné články

Král dechovek Karel Peterka: ZÁSADNÍ ZVRAT V BOJI O TV ŠLÁGR!

 
Fanoušci televize Šlágr si můžou oddechnout! Na postu ředitele stanice totiž zůstává Karel Peterka (69), který často na svých kanálech také zpívá. Původně to vypadalo, že miláčka publika jeho společník Aleš Zavoral (36) z vedení vyšachuje, ale nakonec se mu to nepodařilo a poroučel se.
04.02.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Zavoral (4 články)

Král dechovek Peterka - TV Šlágr: Točí se v něm miliony!

 
Televize Šlágr byla odjakživa automat na miliony! V posledních letech jí neustále rostly tržby. Najednou ale její šéf Karel Peterka (67) prosí diváky o pomoc, jinak podle jeho slov hrozí stanici krach. Jak je to ale možné, když ještě nedávno měl Šlágr na svém účtu skoro 13 milionů korun?
25.10.2018 05:05 |

podobné články

Karel Peterka a vypnutý TV Šlágr: KRUTÝ PÁD KRÁLE DECHOVEK!

 
Znovu promluvil k divákům, kteří ho stále ještě vidí! Podle šéfa televize Šlágr Karla Peterky (69) vypnutí signálu stanic Šlágr a Šlágr 2 ze strany Českých Radiokomunikací neznamená, že by televize končila. A těm, co mají doma tmu, pak poradil, co s tím mají dělat.
30.08.2020 05:05 |

podobné články

Král dechovek Karel Peterka: SKONČÍ TV ŠLÁGR?

 
Život mu letos hází pořádné klacky pod nohy! Šéf TV Šlágr Karel Peterka (67) se po provalení paralelního vztahu rozvedl, pak dostal od milenky kopačky a teď řeší finanční problémy své televize a škemrá na jejích obrazovkách o peníze.
23.10.2018 05:10 |

podobné články

Sledují vás starci, nejste zajímaví! Karel Peterka popsal, proč mu možná zkrachuje písničková Šlágr TV. Raději nečíst

 
Majitel a zakladatel Šlágr TV Karel Peterka přiznal, že jeho televize má existenční problémy. Nevyloučil ani to, že možná skončí. Píše o tom na serveru digital.rozhlas.cz.
21.10.2018 21:50 |

podobné články

Peterka: Konec TV Šlágr, nebo žádost o peníze?! Jak to je doopravdy?

 
Už několik dní děsí statisíce svých diváků! Šéf TV Šlágr Karel Peterka (67) prohlásil, že stanice má finanční problémy a pokud nebudou kupovat cédéčka, která vydává, brzy zanikne. Peterkův bývalý kolega z televize ale vidí vše jinak.
24.10.2018 05:15 |

podobné články

Opravdu je TV Šlágr na mizině? Točí se v ní miliony, stojí ve výkazech

 
Televize Šlágr byla odjakživa automatem na miliony! V posledních letech jí neustále rostly tržby. Najednou ale její šéf Karel Peterka (67) prosí diváky o pomoc, jinak podle jeho slov hrozí stanici krach. Jak je to ale možné, když ještě nedávno měl Šlágr na svém účtu skoro 13 milionů korun?
26.10.2018 14:25 |

podobné články

MTV pro seniory už na anténu nechytíte: Vynálezce Evy a Vaška ze Šlágru dojel na nedostatek peněz

 
Zprávy eXtra.cz o tom, že televizní stanice Šlágr bude následovat mladšího bratříčka Šlágr 2 a přestane se objevovat v pozemním vysílání, se do puntíky potvrdily. Zakladatel Šlágr TV Karel Peterka přiznal problémy, kvůli seniorům, kteří mají teleshopping a hudbu obou stanic rádi, se ale pokusí o záchranu.
27.08.2020 10:40 |

podobné články

Televize Šlágr začne vysílat celoplošně, hrát bude dechovku a lidovky

 
Hudební televize Šlágr TV bude od 19. listopadu vysílat celoplošně. Pilotní projekt umožní společnost Czech Digital Group, která provozuje také třetí zemský digitální multiplex (MUX 3). V dubnu příštího roku by měla Šlágr TV přejít do ostrého provozu. Informovala o tom Veronika Jedličková z oddělení produkce Šlágr TV.
14.11.2012 15:40 |

podobné články

Šéf Šlágru Karel Peterka: Návrat do vysílání s...

 
Celý radostný šéf televize Šlágr Karel Peterka (69) oslavil návrat obou kanálů do pozemního vysílání! A to přímo s hvězdami svých programů, duem Jamaha, které tvoří otec Alfonz Kotvan (59) a jeho syn Marián (35). Nepřipili si ale žádným alkoholem, nýbrž vodou.
02.09.2020 05:15 |

podobné články

Šéf Šlágr TV, který objevil Evu a Vaška: Rozvod! Manželka ho načapala s milenkou v posteli

 
Karel Peterka (67) by si mohl přezdívat král dechovky, jelikož šéfuje televizi Šlágr a proslavil i hudební duo Eva a Vašek. Ovšem v osobním životě ho teď čeká dost změn. S manželkou Janou Peterkovou (60) se rozvádí a údajným důvodem je jeho nevěra!
22.08.2018 18:00 |

podobné články

Zakladatel TV Šlágr Karel Peterka: KONEC KRÁLE DECHOVEK?

 
Velmi perné dny teď podle všeho čekají šéfa oblíbené Šlágr TV Karla Peterku (69)! Z informací deníku Aha! vyplývá, že by ho jeho společník Aleš Zavoral (43) mohl sesadit z postu ředitele. A to ještě tento týden.
30.01.2020 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Zavoral (4 články)

Obří rána pro české seniory: Šlágru zvoní hrana, ve čtvrtek se rozhodne o jeho vypnutí pro většinu domácností

 
Jako by toho hudebník a vydavatel pohodových českých písniček Karel Peterka (69), objevitel Evy a Vaška, neměl na starosti už teď tolik… Majitel Šlágr TV se musí potýkat s vypnutím šíření Šlágr 2 kvůli astronomickým dluhům, podle nejnovějších zpráv ve čtvrtek ale to samé hrozí i seniory milovanému prvnímu programu.
26.08.2020 17:20 |

podobné články

„Krakonoš“ Peterka porazil rakovinu a vzkazuje Maciuchové: Anče, ozařování nic není!

 
Zákeřnou nemoc, která v poslední době zaútočila v českém poli showbyznysu, slavný Krakonoš František Peterka (93) porazil. Zato jeho děvčátko z Krkonošských pohádek Anče, tedy Hana Maciuchová (70), s ní v těchto dnech bojuje. A Peterka jí poslal povzbuzující vzkaz.
19.02.2016 20:25 |

podobné články

Osobnosti: František Peterka (80 článků) , Hana Maciuchová (360 článků) , František Peterka (80 článků)

Peterka alias Krakonoš: Prosí Boha o smrt!

 
Čtyřiadevadesátiletý František Peterka na tom již delší dobu není zdravotně dobře. O jeho stavu nyní promluvila zaměstnankyně libereckého hospicu, kde Peterka pobývá.
23.09.2016 12:15 |

podobné články

Osobnosti: František Peterka (80 článků) , František Peterka (80 článků)

Karel Peterka, majitel TV Šlágr: KRÁLE DECHOVEK ODKOPLA MILENKA! Ta, kvůli které se rozvádí s manželkou...

 
Zahýbal manželce, která kvůli tomu požádala o rozvod! A nakonec se s šéfem televize Šlágr Karlem Peterkou (67) rozešla i milenka Jaroslava Stočesová alias zpěvačka Mára. Podnikatel tak zůstal úplně sám.
26.09.2018 05:05 |

podobné články

Senioři pláčou: Šlágr 2 už si přes klasickou anténu nepustí, majitele dohnaly desítky milionů dluhů

 
Vynálezce Evy a Vaška, majitel Šlágr TV Karel Peterka má problémů až nad hlavu. České radiokomunikace totiž přestaly šířit signál druhého kanálu společnosti, nyní se dá naladit už jen přes kabel a satelit. Podle našich zpráv šlo o obrovský dluh. A ve velkém ohrožení má být i jednička.
26.08.2020 07:00 |

podobné články

Karel Peterka má problém: Radiokomunikace vypnuly Šlágr 2!

 
Mnoho fanoušků druhého kanálu televize Šlágr přišlo o možnost sledovat svojí oblíbenou stanici! České Radiokomunikace totiž přerušily šíření jejího signálu. Důvod? Údajně nezaplacené dluhy.
28.08.2020 05:05 |

podobné články