Článek

Záchranáři museli probourat dům, aby vyprostili 400kilovou dívku

 
Čtyřicetičlenný tým hasičů, stavebních dělníků a zdravotníků se zapojil do záchrany 19leté Georgie Davis, která je s přibližně 400 kilogramy považována za nejobéznější náctiletou v Británii, napsal deník The Sun.
25.05.2012 15:45 |

podobné články

Podobné články

Muž zahučel do světlíku v centru Prahy (41)! Hasiči se k němu museli probourat

 
Zhruba dvacítka hasičů v úterý odpoledne vyrazila do akce na Národní v centru Prahy. Muž tam spadl do světlíku a bylo třeba ho rychle vytáhnout! V tu chvíli totiž nebylo zřejmé, jak vážná jeho zranění jsou, a rozhodovala tak každá vteřina... Vyproštění zabralo přibližně 55 minut, hasiči se k němu totiž museli probourat. Nebohého muže záchranáři převezli do nemocnice.
14.01.2020 15:55 |

podobné články

Záchranáři vyprostili 22 těl z trosek spadlého ruského letounu Suchoj

 
Indonéští záchranáři už vyprostili přes 20 těl cestujících ruského dopravního letounu Suchoj Superjet 100, který se ve středu zřítil při ukázkovém letu v horách nedaleko indonéské metropole Jakarty. Podařilo se jim rovněž lokalizovat místo, kde by mohly být takzvané černé skříňky se záznamem letových operací.
13.05.2012 18:25 |

podobné články

Bánští záchranáři vyprostili tři mrtvé, v místě neštěstí hrozí stále výbuch

 
Bánští záchranáři v neděli vyprostili z podzemí ostatky dalších tří horníků, kteří ve čtvrtek zahynuli při neštěstí v Dole ČSM Sever ve Stonavě na Karvinsku. Dnešní krátký průzkum také ukázal, že v místech výbuchu jsou stále extrémně vysoké koncentrace metanu. Lokalita proto bude uzavřena vybudovanými hrázemi, řekl mluvčí OKD Ivo Čelechovský.
23.12.2018 13:35 |

podobné články

Záchranáři po čtvrteční tragédii vyprostili další tři těla horníků, hrozí další výbuch

 
Bánští záchranáři vyprostili z podzemí ostatky dalších tří horníků, kteří ve čtvrtek zahynuli při neštěstí v Dole ČSM Sever ve Stonavě na Karvinsku. Nedělní krátký průzkum také ukázal, že v místech výbuchu jsou stále extrémně vysoké koncentrace metanu. Lokalita proto bude uzavřena vybudovanými hrázemi. ČTK to řekl mluvčí OKD Ivo Čelechovský. Stav zraněných horníků, kteří jsou v ostravské nemocnici, se nezměnil. Polsko v neděli drží den státního smutku, za 13 zemřelých horníků se během mše v Katovicích modlilo několik set lidí. Sbírky v Česku vynesly už zhruba 500.000 korun.
24.12.2018 10:25 |

podobné články

Kam se hrabou horory... Objevili 400kilovou anakondu!

 
V Brazílii zřejmě objevili největší anakondu, jakou kdy spatřilo lidské oko. Zcela náhodou při explozi na staveništi přehradní nádrže byl objeven obří škrtič mající na délku deset metrů a vážící čtyři stovky kilogramů. Podle zoologů by takový plaz mohl spořádat i středně velkého dospělého člověka.
29.09.2016 12:10 |

podobné články

V Olomouci spadl chlapec pod tramvaj. Záchranáři ho vyprostili zraněného

 
Chlapec se zaklínil pod tramvají v olomoucké ulici Kosmonautů. Aby ho hasiči vyprostili, muselo přijet speciální zařízení pro nadzvednutí tramvaje.
21.03.2012 15:45 |

podobné články

Extrémně tlustý muž potřeboval převoz do nemocnice, hasiči se k němu museli probourat a odvézt na bagru

 
Teprve devětadvacetiletý Michael Lehberger měl nedávno ve svém bytě srdeční kolaps a byl si nucen zavolat záchrannou službu, a není ani divu. Mladý Němec totiž váží 400 kilo, takže by měl být spíš rád, že tahle brzká srdeční příhoda nebyla jeho poslední.
07.08.2013 15:35 |

podobné články

Opilý cizinec (52) boural na Tachovsku: Aby vyprostili auto, museli hasiči pokácet dva stromy

 
K vážné nehodě u Žebráků na Tachovsku vyjížděly všechny složky IZS. Opilý cizinec (52) nezvládl řízení a vyletěl s autem ze silnice. Zraněného si převzali záchranáři, hasiči museli porazit dva stromy, aby bylo vůbec možné auto z příkopu vytáhnout.
05.02.2018 13:35 |

podobné články

Na Haiti vyprostili z trosek živou ženu, po deseti dnech!

 
Záchranáři na Haiti vyprostili z trosek 69letou ženu, která pod troskami přežila deset dní. Podle agentury AP však ošetřující lékař prohlásil, že není v dobrém stavu a možná nevydrží.
22.01.2010 21:10 |

podobné články

61 hodin v sutinách! V Turecku po děvčátku vyprostili studenta a učitelku

 
AKTUALIZOVÁNO. Turečtí záchranáři vyprostili z trosek po nedělním zemětřesení na východě země další dva živé lidi. Oba jsou zranění, pod sutinami leželi více než 60 hodin. Nejprve našli osmnáctiletého studenta a poté na jiném místě sedmadvacetiletou učitelku.
26.10.2011 08:25 |

podobné články

Tramvaj na Vinohradské z boku »sešrotovala« auto městské policie: Posádku vyprostili hasiči

 
Na Vinohradské ulici se v neděli večer srazila tramvaj s vozem městské policie. K nehodě vyjížděli záchranáři i pražští hasiči. Ti zajistili místo proti vzniku požáru a z vozu vyprostili jednu zaklíněnou osobu.
07.01.2018 22:15 |

podobné články

Tramvaj na Národní třídě srazila důchodkyni! Hasiči ji vyprostili, MHD jezdila odklonem

 
K obrovskému neštěstí došlo v pondělí před šestou večer na pražské Národní třídě. V ulici Spálená srazila tramvaj 75letou chodkyni. Na místo vyrazili hasiči, kteří ji pomocí speciálních vaků vyprostili, a také záchranáři a policisté. Provoz tramvají byl v obou směrech zastaven, půl hodiny jezdily odklonem.
04.06.2018 18:05 |

podobné články

Češka uvázla v Tatrách: V horách přečkala noc, pak pro ni museli záchranáři

 
Česká turistka uvázla v pondělí v těžce dostupném terénu ve Vysokých Tatrách na Slovensku a noc přečkala na místě. Z oblasti ji dnes vyprostili horští záchranáři, informovala horská služba.
30.08.2016 18:40 |

podobné články

Šestipatrový bytový dům se zřítil k zemi. Záchranáři v Keni vyprošťují zraněné

 
Až 150 domácností v keňské metropoli zasáhlo zřícení šestipatrového bytového domu. Na místě zasahují záchranáři, kteří vyprostili nejméně tři děti a jednoho dospělého, které okamžitě převezli do nemocnice. Další lidé kempují nedaleko zříceniny.
29.04.2016 22:25 |

podobné články

Nahá Černochová: Nechala se nafotit jako kráva

 
Zpěvačka Tereza Černochová vyráží na turné, které má probourat všechna tabu českého šoubyznysu. Možná ji znáte z uhlazeného dívčího tria Black Milk, ale ta doba je už dávno pryč. Dcera Karla Černocha je rebelkou, která ráda pobuřuje okolí.
13.10.2009 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Černochová (178 článků)

Chtěl se probourat do vězení, teď ho tam poslal na tři roky soud

 
Za násilné vniknutí do plzeňské věznice Bory automobilem uložil v pátek senát Okresního soudu Plzeň město tříletý trest odnětí svobody Antonínu Šafářovi. Autem se mu podařilo prorazit dvě brány věznice a vozidlo skončilo až na dvoře věznice, kde opilého řidiče a jeho spolujezdce zadržela ostraha. Šafář navíc nesmí tři roky za volant.
24.02.2012 14:00 |

podobné články

Recenze: Nejkrásnější výlety do podzemí a 40 klenotů bez slunce

 
Městská podzemí, jeskyně, štoly… Místa ukrytá pod zemí pro nás zpravidla mají nádech čehosi tajemného, dobrodružného, strašidelného a neodolatelného zároveň. Ostatně, když ve filmu hledá někdo poklad, leze snad po stromech? Ne, míří pod zem! Do té nejtemnější jeskyně, do tajných podzemních komnat, ke kterým je třeba se probourat minimálně tlustou zdí…
15.06.2016 11:25 |

podobné články

Petřín získá nová výhledová místa, cesty i toalety. Za 20 milionů

 
Zahrady na Petříně by se letos měly dočkat oprav. Rekonstruován má být park u rozhledny, schodiště přes Petřínské skalky nebo toalety v Seminářské zahradě. Opravy budou stát více než 20 milionů korun. V loňském roce již město nechalo probourat novodobou zeď mezi parkem a zahradami Strahovského kláštera.
02.01.2017 12:25 |

podobné články

Drama v Kobylisích: Muž držel jako rukojmí dívku (9) a hrozil, že ji zabije!

 
AKTUALIZOVÁNO - VIDEO: V bytě panelového domu v pražských Kobylisích držel muž (42) jako rukojmí devítiletou dívku. Vyhrožoval, že dívku zabije, ohrožoval ji zbraní. Krátce po 12 hodině policie vyvedla dívku z bytu a pachatele zneškodnila.
18.07.2009 12:15 |

podobné články