Článek

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

 
Se všemi svými závislostmi sekl sice před více než třemi lety, temný stín minulosti ho ale stále pronásleduje. Dominik Turza alias DJ Roxtar, kterého fanoušci v posledních letech znají jako Adolfeena, se stal terčem neodbytného stalkera. Jeho “fanynka”, kterou původně sám kontaktoval, zachází tak daleko, že nevyhrožuje likvidací jenom jemu, ale i jeho partnerce Simoně. Oba se nyní rozhodli na dívku, která jim dělá ze života doslova peklo na zemi, podat trestní oznámení. Sám Turza o nepříjemné zkušenosti promluvil v rozhovoru ve studiu eXtra Host. 
25.11.2022 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Turza (26 článků)
Podobné články

Krásná influencerka má neobvyklý způsob obživy: Dopisováním s nadrženými muži si přijde na 6 tisíc denně!

 
Neobvyklý způsob obživy má dvaadvacetiletá kráska z americké Kalifornie. Žena, která si na instagramu říká Calli, si dopisuje s několika muži najednou, kteří jí za to platí! Influencerka, kterou na sociální síti TikTok sledují tisíce fanoušků, si smyslným dopisováním vydělá denně v přepočtu přes 6 tisíc korun!
30.01.2021 15:10 |

podobné články

Posedlá fanynka pronásleduje Susan Boyle

 
Objev britské talentové soutěže zpěvačka Susan Boyle poznala odvrácenou tvář popularity. Musela dostat zvláštní ochranu poté, co se posedlá fanynka objevila u ní doma.
13.11.2009 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Susan Boyle (310 článků)

Jodie Foster pronásleduje posedlá lesbička

 
Herečka Jodie Foster je obětí stalkingu. Pronásleduje ji posedlá lesbička Celine Martelluer. Nejenže pronikla ke čtyřiapadesátileté hollywoodské hvězdě do jejího domu v Beverly Hills, ale odlétla za Jodie také do Toronta, kde natáčela filmy. Dotyčná je přesvědčená, že herečku sbalí.
20.12.2016 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Jodie Foster (49 článků)

Se stalkingem se prý setkala každá čtvrtá žena

 
Se stalkingem, tedy nebezpečným pronásledováním, které je odnedávna trestným činem, se v České republice setkala každá čtvrtá žena. Vyplynulo to z dubnového průzkumu agentury Commservis.com.
09.05.2011 15:45 |

podobné články

Takhle manželka známého českého hudebníka v plavkách oslňovala nejslavnějšího dýdžeje světa v jeho vile na Ibize

 
Už dlouhá léta se těší dýdžejka Lucca  (36) velké přízni nejslavnějšího světového dýdžeje Carla Coxe. Letos už po čtvrté přijala krásná hudebnice, vlastním jménem Lucie Dvořáková, pozvání a navštívila slavného kolegu v jeho luxusním sídle na Ibize.
08.09.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Carl Cox (8 článků) , Carla Cox (1 článek)

Krásná česká modelka a manželka známého dýdžeje porodila dceru: Otcem je její nový partner!

 
Modelka Nikola Zvěřinová je maminkou. Málokdo tušil, že krásná brunetka a stále ještě manželka dýdžeje Petra Zvěřiny čeká miminko. Nikola těhotenství tajila. Měla náročné rizikové těhotenství a také se chtěla vyhnout vysvětlování, kdo je otcem miminka. Její manžel to totiž není.
06.01.2016 10:50 |

podobné články

Leonardo DiCaprio je pronásledován

 
Herec Leonardo DiCaprio je pronásledován jednou ze svých fanynek. Ta je hercem přímo posedlá a dokonce tvrdí, že je jeho žena… Herec Leonardo DiCaprio (35) byl tento týden u soudu. Dohnala ho tam jeho poblázněná fanynka, která herce pronásleduje doslova na každém kroku. Herec na ni proto podal žalobu a uvedl, že se cítí ohrožen a [...]
31.08.2010 18:21 |

podobné články

Ilona Svobodová přiznala: Pronásledoval mě fanoušek!

 
VIDEO: Ilona Svobodová hraje v seriálu Ulice ženu, kterou pronásleduje neodbytný expřítel. V redakci Blesk.cz ale herečka přiznala, že má podobnou zkušenost s tzv. stalkingem i z reálného života! Podívejte se na video!
05.05.2009 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Ilona Svobodová (130 článků)

Bobošíkovou pronásleduje stalker. Denně chodí i 50 sms zpráv, zoufá si

 
Senátor Marcel Chládek (ČSSD) se zasazuje o to, aby byl zpřísněn postih za takzvaný stalking - tedy vytrvalé pronásledování. Trestní sazba by se měla zdvojnásobit. Zákon je zatím ve druhém čtení, počítá se s tím, že by však mohl být schválený a začít platit někdy po novém roce. Ačkoli statistiky v Česku vedeny na toto téma nejsou, čísla ze zahraničí ukazují, že se stalkingem se v průběhu života setká alespoň jednou zhruba 7 procent mužů a 17 procent žen. Jak ParlamentníListy.cz zjistily, nevyhýbá se ani politikům.
07.11.2011 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Marcel Chládek (609 článků)

Teror u Gottových: Mistra pronásleduje šílená fanynka! Pověřil ji Ježíš Kristus...

 
Tohle je vážné! Zpěvák Karel Gott (74) přiznal, že šílená německá fanynka Hannelore Uhl (48), která nevynechá jediný jeho koncert, neváhala v noci zazvonit u jeho vily na pražské Bertramce. „A to už přesáhlo únosnou mez,“ řekl při vzpomínce rozzlobený Mistr.
15.09.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6743 článků) , Ježíš Kristus (83 článků)

Teror u Gottových: Mistra pronásleduje šílená fanynka! Pověřil ji Ježíš Kristus...

 
Tohle je vážné! Zpěvák Karel Gott (74) přiznal, že šílená německá fanynka Hannelore Uhl (48), která nevynechá jediný jeho koncert, neváhala v noci zazvonit u jeho vily na pražské Bertramce. „A to už přesáhlo únosnou mez,“ řekl při vzpomínce rozzlobený Mistr.
15.09.2013 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6743 článků) , Ježíš Kristus (83 článků)

Posedlá fanynka Hannelore: Budí Gotta ze sna

 
Zpěvák Karel Gott (71) odstartoval v pátek v Pardubicích s Evou Urbanovou (49) velké turné dvanácti koncertů a od té doby Slavík špatně spí. Ze snu ho budí jeho pološílená německá fanynka Hannelore Uhl (47).
06.10.2010 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6743 článků) , Eva Urbanová (66 článků)

Posedlá fanynka One Direction zabila svého psa kvůli tomu, že ji nenásledovali na Twitteru

 
Fanynka slavné chlapecké skupiny "One Direction":http://www.extra.cz/tema/one-direction údajně zabila svého psa kvůli tomu, že britská kapela nereagovala na její prosby, aby ji následovali na sociální síti.
13.09.2013 17:35 |

podobné články

Česká milenka zesnulého Aviciiho: Rakovina kůže a kapky krve!

 
Týden po smrti švédského dýdžeje Aviciiho (†28) se ozvala česká modelka Tereza Kačerová, že byla jeho milenkou a společně vychovávali jejího syna. Kráska dál prozrazuje detaily jejich vztahu, kdy dýdžeje přesvědčila, že má rakovinu kůže.
28.04.2018 19:15 |

podobné články

Zkolabovala další fanynka! Kvůli klukům ze SuperStar

 
Neuvěřitelné! Další fanynka na Česko Slovenské SuperStar zkolabovala. Když dozpívala trojice zpěváků Martin Kurc, Martin Harich a Petr Ševčík, fanynka během hodnocení poroty omdlela. Na pomoc jí přišla ochranka a v zákulisí pak doktoři.
08.05.2011 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Ševčík (45 článků) , Martin Kurc (22 článků) , Martin Harich (65 článků)

Nemocnice Na Bulovce má čtyřnohého »doktora« Fanynka léčí láskou, srstí a svým teplem!

 
„Naše Fanynka!“ Tohle nadšené zvolání zní z pokojů i sesterny na oddělení následné péče II. interny v pražské Nemocnici Na Bulovce. Po chodbě se radostně žene půlroční fenka zlatého retrívra a nakukuje za otevřené dveře. Všichni ji vítají, hladí, mazlí se s ní a přemýšlejí, co dobrého by jí dali. Jenže mlsat nesmí, piškotky jsou jen za odměnu. Fanynka tu není na rozmazlování. Její budoucí úkol, na který se tu připravuje, bude hodně důležitý!
27.01.2013 05:20 |

podobné články

Rekordy i prohry víkendových hudebních festivalů

 
Taneční festival Mácháč 2009, který skončil v neděli ráno v Doksech na Českolipsku, vytvořil nový návštěvnický rekord. Přijelo na něj přes 10 tisíc lidí. Největší zájem byl o vystoupení nizozemského dýdžeje Ferryho Corstena a Paula Oakenfolda, oficiálního dýdžeje turné zpěvačky Madonny, kteří přišli na řadu až v samotném závěru šestnáctihodinového tanečního maratónu.
24.08.2009 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Ferry Corsten (4 články) , Paul Oakenfold (5 článků)

Hit internetu delfín Adolfeen: Pandemie připravila DJ Roxtara o práci, ale díky tomuhle maňáskovi je na roztrhání

 
Dominika Turzu někteří fanoušci pamatují ještě z dob, kdy v masce smrtky zabodoval v soutěži Talentmania. Dnes Dominika všichni znají jako DJ Roxtara, který si prošel několika rádii, neměl nouzi o nabídky akcí a s Radkem Bangou  (38) dokonce vystoupil na prestižní Eurovizi. Pak ale přišla doba koronavirová a Roxtar zůstal bez práce. Naštěstí si vymyslel Adolfeena: plyšového maňáska, kterému dal německý přízvuk a dost neohrabané chování. Světe div se, lidé si videa s drzým delfínem zamilovali a stal se z něj internetový fenomén. Podobné ohlasy jsou na hity Corona firus a Nečum Na Mě!, které Adolfeen nazpíval. Zobrazit příspěvek na Instagramu Příspěvek sdílený Dj Roxtar (@djroxtar) , Srp 22, 2019 v 7:05 PDT V současné chvíli je po Adolfeenovi taková poptávka, až to vypadá, že už nikdy nebude Roxtar fungovat jako samostatná jednotka. „Já jsem se s tím smířil. 17 let kariéry dýdžeje zahodit s jedním maňáskem na ruce je věc těžká, ale mně to nevadí. Adolfeen není bez Roxtara a Roxtar už nebude bez Adolfeena,“ přiznává. Na druhou stranu ho plyšový maňásek v době pandemie zachránil. Dominik nám potvrdil, že se Adolfeenem dá uživit podobně, jako platem dýdžeje. V záloze má ještě pět Adolfeenů Roxtarovo současné živobytí závisí na kusu plyše, a tak nás zajímalo, co by dělal, kdyby se s Adolfeenem něco stalo. „Naštěstí jich mám doma pět, protože se mi ozvali fanoušci, že našli Adolfeeny ve skříni, takže jsem objel celou Severní Moravu, kde jsem je našel. Ale čtenáři, jestli máte doma Adolfeena, tak DJ Roxtar, Dominik i Adolfeen se pro něj rádi zastaví, protože je fakt potřebujeme,“ prosí Dominik, který o svého zvířecího kamaráda s láskou pečuje. „Musím se o něj starat jako o vlastního, mýt ho, zašívat. Je to náročný, zatím jich mám dost, ale chtěl bych s ním točit mnohem extrémnější videa, takže bych jich potřeboval tak 200-300.“ A s delfínem má DJ Roxtar už jasné plány do budoucna. Jakmile našetří peníze a otevřou se hranice, vezme plyšového maňáska na cestu kolem světa, ze které natočí dvanáctidílný seriál. Kromě toho budou společně pokračovat v hudbě. „Adolfeen bude mít i své album, aspiruje na Cenu Anděl v kategorii hip hop,“ vtipkuje DJ Roxtar.
09.05.2020 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Turza (26 článků)

Brňan i přes trestní stíhání brutálně pronásleduje expřítelkyni

 
Brněnští kriminalisté řeší závažný případ nebezpečného pronásledování. Třiačtyřicetiletý muž téměř rok vyhrožuje své o deset let mladší bývalé partnerce likvidací, ženu obtěžuje navzdory zahájenému trestnímu stíhání, řekla v pátek brněnská kriminalistka Alena Skoumalová.
10.12.2010 12:40 |

podobné články