Článek

Zablokovali facebookové stránky Konvičkovcům. A toto následovalo

 
Nedávné zablokování facebookových stránek Islám v ČR nechceme a profilu Martina Konvičky nakonec přineslo opačný než očekávaný účinek. Facebook chtěl tímto krokem zastavit protiimigrantské debaty, místo toho se však antiislámskému bloku hlásí noví členové. Informuje o tom dnešní Mladá fronta Dnes.
23.01.2016 19:06 |

podobné články

Podobné články

Anonymous splnili hrozby a zablokovali stránky čtyř politických stran

 
VÍME PRVNÍ Slibovali, že zablokují v 11 hodin v sobotu stránky politickým stranám jako podporu protestu, jež v sobotu dopoledne začala. Slib dávala skupina Anonymous, která podporuje akci Occupy Prague. Jak se ParlamentnímListům.cz podařilo zjistit, dopoledne opravdu byly zablokovány stránky čtyř politických stran - ODS, TOP 09, ČSSD a KSČM. Stránky Věcí veřejných a NS-LEV21 zablokovány nebyly.
28.04.2012 11:20 |

podobné články

Anonymous si došlápli na příznivce IS, účty jim spamují obrázky

 
Hackeři ze skupiny Anonymous pokračují ve svém boji s členy a příznivci Islámského státu. Nově zablokovali zhruba 750 účtů na Twitteru, facebookové stránky, blogy a webové stránky podporovatelů IS, píše britský server BBC.
21.07.2015 19:01 |

podobné články

ODS hlásí útok na své facebookové stránky

 
Podle vyjádření občanských demokratů byly jejich facebookové stránky nabourány a smazány. Stejný osud postihl jejich projekt Virtuální demonstrace.
12.05.2010 17:50 |

podobné články

ODS hlásí útok na své facebookové stránky

 
Podle vyjádření občanských demokratů byly jejich facebookové stránky nabourány a smazány. Stejný osud postihl jejich projekt Virtuální demonstrace.
12.05.2010 18:00 |

podobné články

Facebookové stránky Prague Pride napadli hackeři

 
Facebookové stránky členů týmu festivalu sexuálních menšin Prague Pride napadli hackeři. Odesílají z nich nepravdivé informace o změnách v programu, zejména sobotního pochodu, sdělil ředitel festivalu Czeslaw Walek.
18.08.2012 04:50 |

podobné články

Na facebookové stránky festivalu Prague Pride zaútočil hacker

 
Facebookové stránky členů týmu festivalu sexuálních menšin Prague Pride napadli hackeři. Odesílají z nich nepravdivé informace o změnách v programu, zejména sobotního pochodu, sdělil ČTK ředitel festivalu Czeslaw Walek. Potvrdil, že veškerý program zůstává v platnosti, pochod hrdosti homosexuálů vyráží ve 13:00 z Václavského náměstí.
18.08.2012 06:40 |

podobné články

Hackeři zablokovali stránky Sněmovny

 
Po úřadu české vlády napadli ve středu hackeři také internetové stránky Sněmovny. Zhruba od půl čtvrté jsou stránky zahlceny, takže nejsou téměř přístupné. Právu to potvrdili sněmovní informatici.
01.02.2012 18:25 |

podobné články

Rusové kvůli drogám zablokovali Wikipedii. Pak cenzoři vzali zpátečku

 
Ruští cenzoři v úterý zablokovali internetovou encyklopedii Wikipedia. Lidé hlásili, že se nemohou na stránky přihlásit. Jenže poté, co informace obletěla sociální sítě, státní agentura Roskomnadzor své rozhodnutí změnila a Wikipedii promptně odblokovala. Právě tato agentura má na starosti „černý list“ nevhodných webů.
25.08.2015 11:50 |

podobné články

Konvičkovcům zrušili Facebook. „Neprojdou,“ hřímají dál o uprchlících

 
Skupině Islám v ČR nechceme, spjaté s kontroverzním docentem Martinem Konvičkou, zrušil Facebook její hlavní komunikační kanál - stránku na Facebooku se 163 tisíci příznivci. V době, kdy je Martin Konvička stíhán za nenávistné výroky právě na Facebooku, kde chtěl mlít muslimy do "masokostní moučky".
11.01.2016 20:45 |

podobné články

Chovancův úřad zakázal konvičkovcům název partaje. Ti to tak nenechají

 
Ministerstvo vnitra zakázalo politické straně Úsvit – Národní koalice používat název Úsvit s Blokem proti islámu. Podle tiskové zprávy strany totiž Ministerstvo vnitra považuje její hlavní teze za protiprávní. Název strany podle nich vzbuzuje přesvědčení, že jejím cílem je popírat práva a svobody skupiny občanů. A s tím Úsvit nesouhlasí, a proto se rozhodl Ministerstvo vnitra žalovat.
22.03.2016 15:01 |

podobné články

Aktivisté Anonymous dnes zablokovali weby všech hlavních parlamentních stran

 
AKTUALIZOVÁNO. Webové stránky parlamentních politických stran dnes několik hodin nefungovaly. Z provozu je vyřadili internetoví aktivisté hlásící se k volnému sdružení Anonymous. Na stránky zaútočili před polednem.
28.04.2012 13:25 |

podobné články

ÚZSVM se důrazně distancuje od lživé stránky na sociální síti Facebook

 
Pod názvem facebookové stránky „Například tam byly osoby, které mluvily anglicky“ se objevil anonymní text, který vzhledem ke zneužité fotografii může budit dojem, že jeho autorem je generální ředitelka Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM).
20.03.2016 10:35 |

podobné články

Pravicoví extremisté zablokovali Národní třídu a rvali se s policií

 
Stoupenci krajní pravice v úterý brzy odpoledne na čas zablokovali Národní třídu. Před Národním divadlem se jich sešly stovky. Nechyběl ani předseda Dělnické strany Tomáš Vandas, který tvrdil, že šel náhodou kolem. Pravicoví extremisté se následně rvali na mostě Legií a později se střetli s policií na pravém nábřeží Vltavy. Policisté zadrželi 49 lidí.
17.11.2009 14:50 |

podobné články

Řečtí odboráři opět stávkují, v přístavu Pireus zablokovali stovky turistů

 
Řečtí odboráři v přístavu Pireus zablokovali stovky turistů. Informovala o tom ve středu agentura Reuters.
23.06.2010 13:05 |

podobné články

Velemínští se dusí, zablokovali E55. Ekologové brání výstavbě dálnice

 
Úderem 16. hodiny zablokovali ve Velemíně na Litoměřicku obyvatelé obce silnici E55, která spojuje Lovosice s Teplicemi. Blokádu připravilo místní občanské sdružení na protest proti váznoucí dostavbě dálnice D8.
23.06.2010 16:30 |

podobné články

Silnice E55 ve Velemíně stojí. Zablokovali ji místní obyvatelé kvůli nedostavěné dálnici

 
Obyvatelé Velemína u Litoměřic v 16 hodin zablokovali hlavní trasu, která svádí veškerou dopravu z nedokončené dálnice D8 směrem na Teplice.
23.06.2010 17:00 |

podobné články

Chodci zablokovali hlavní silniční tah na Slovensko

 
Už podruhé během týdne zablokovali obyvatelé Hrádku na Frýdecko-Místecku silnici. Chtějí, aby z jejich vesnice zmizely kamiony, nebo alespoň aby jich projíždělo méně. Protestní akce vyvolávala emoce na straně chodců i šoférů. Musela zasahovat policie.
23.07.2010 20:15 |

podobné články

Aktivisté Greenpeace zablokovali londýnské čerpací stanice BP

 
Aktivisté z ekologické organizace Greenpeace v úterý zablokovali všech 50 londýnských čerpacích stanic britské ropné společnosti BP. Informuje o tom server televize SkyNews.
27.07.2010 10:20 |

podobné články

Aktivisté převlečení za banány zablokovali přechod do Rakouska

 
Aktivisté, kteří bojují za lidská práva, zablokovali hraniční přechod s Rakouskem.
15.11.2010 20:05 |

podobné články