Článek

Zabili, zabili chlapa z Koločavy

 
V Divadle Jiřího Myrona se budoucí šéf souboru Peter Gábor vrátil k divácky úspěšnému titulu ND moravskoslezského, k Baladě pro banditu (1996) - k příběhu posledního, Ivanem Olbrachtem stvořeného karpatského zbojníka Nikoly Šuhaje; z dlouhé řady lapků a lidových hrdinů - Jánošíka, Ondráše, Dovbuše...
23.06.2012 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Olbracht (4 články)
Podobné články

Hejtman Kuba: Představitelé Koločavy si odvezli dva automobily se sněžným pluhem

 
Pomáhat s odklízením sněhu či při jiných pracích budou obyvatelům Koločavy dva nákladní automobily z jihu Čech.
24.08.2021 15:40 |

podobné články

Zabili, zabili, chlapa z Koločavy v Pardubicích

 
Začátek sezóny s evergreenem Balada pro banditu Milana Uhdeho a Miloše Štědroně sluší se zaznamenat nejenom proto, že se konečně hraje v muzikálově zdatném Východočeském divadle. V červnu měl premiéru na Kunětické hoře, v úterý v Pardubicích.
05.09.2013 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Milan Uhde (69 článků)

Dva a půl chlapa se vyplatí, Kutcher se stal nejlépe placeným hercem

 
Komediální seriál Dva a půl chlapa je pro herce zlatý důl. Dokazuje to umístění Ashtona Kutchera na první příčce žebříčku nejlépe placených televizních herců, který sestavil časopis Forbes. Dosud mu kraloval původní hlavní hrdina oblíbené show Charlie Sheen. Teď zvítězil Kutcher, ačkoli jeho někdejší výdělky zdaleka nepřekonal. Další články k tématu: Kutcher a Kunisová už spolu bydlí, svůj vztah přestali tajit Vizionáře Steva Jobse si ve filmu zahraje Ashton Kutcher Tvůrci seriálu Dva a půl chlapa nechají Sheenovu postavu zemřít Sheena má v seriálu Dva a půl chlapa nahradit Ashton Kutcher
05.08.2009 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Ashton Kutcher (467 článků) , Charlie Sheen (484 článků)

Hnutí Brontosaurus: Dobrovolníci opravili 75 kilometrů stezek na Podkarpatské Rusi

 
Dobrovolníci z České republiky, Ukrajiny a Španělska přispěli velkým dílem k rozvoji šetrné turistiky v oblasti Podkarpatské Rusi, někdejšího východního výběžku Československa. Pětadvacet mladých lidí opravilo značení celkem 75 kilometrů turistických tras kolem Koločavy a Volovce a vysbíralo desítky pytlů odpadků, které zamořují mnohá místa zdejších krásných hor.
23.07.2012 09:30 |

podobné články

Barák dal Ukrajincům, sám bydlí na chalupě. Senátor sehnal uprchlíkům i práci

 
„Putin? To snad není člověk! Prosím, přiznejte vinu! My jsme mírumilovný národ….“ Takové vzkazy pro ruského prezidenta zaznívají od ukrajinských uprchlíků, kteří našli útočiště v Hluboké nad Vltavou. Zázemí zde má několik desítek žen a dětí z Koločavy, což je partnerské město Hluboké. Starosta a senátor Tomáš Jirsa ubytoval některé z nich přímo u sebe doma.
08.03.2022 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Jirsa (94 článků)

Seriál Dva a půl chlapa je pozastaven, Sheen nazval producenta šarlatánem

 
Charlie Sheen opět perlí. Americká televizní stanice CBS kvůli němu zrušila natáčení zbývajících letošních epizod seriálu Dva a půl chlapa. Hlavní hvězda pořadu v rozhlasovém rozhovoru několikrát urazila producenta Chucka Lorreho. Seriál Dva a půl chlapa, který se vysílá i v Česku, patří mezi největší hity CBS.
25.02.2011 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Charlie Sheen (484 článků) , Chuck Lorre (11 článků)

Pro fanoušky sitcomu Dva a půl chlapa máme špatnou zprávu! Co se s oblíbeným seriálem stane?

 
Seriál "Dva a půl chlapa":http://www.extra.cz/tema/dva-a-pul-chlapa prošel za dobu svého vysílání několika zásadními změnami. Tou největší byl nedobrovolný odchod "Charlieho Sheena":http://www.extra.cz/tema/charlie-sheen ze seriálu, když jeho alkoholové a drogové výstřelky už byly pro producenty příliš a rozhodli se ho vyhodit. Nakonec ho nahradil "Ashton Kutcher":http://www.extra.cz/tema/ashton-kutcher, další velká hvězda.
16.05.2014 07:10 |

podobné články

Stíhačka Rose z Dva a půl chlapa ukázala prsa! Tohle Charlie Sheen nikdy neviděl!

 
Fanoušci oblíbeného amerického sitcomu Dva a půl chlapa moc dobře vědí, o kom je řeč. Herečka Melanie Lynksey (37) ztvárnila v seriálu otravnou a věčně stíhající bejvalku Charlieho Sheena, Rose. V nové epizodě pořadu "Togetherness" se na rozdíl od Dva a půl chlapa ukázala nahoře bez!
16.02.2015 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Charlie Sheen (484 článků)

V JAR zabili pytláci letos již 281 ohrožených nosorožců

 
V Jihoafrické republice letos pytláci zabili již 281 ohrožených nosorožců. Údaje zveřejněné za první pololetí tohoto roku podle jihoafrického ministerstvo životního prostředí naznačují, že aktivita pytláků v JAR stále stoupá. V roce 2010 zde zabili 333 nosorožců a loni již 448, napsal dnes server 9news.com.
19.07.2012 17:25 |

podobné články

Masakr ve škole: Zabili jsme všechny děti, co teď?

 
Zabili 132 dětí, ale jejich svědomím to ani nehnulo. Jejich jediná starost byla, co mají dělat dál a jestli už je čas odpálit sebevražedné vesty napěchované výbušninami. Tak to vypadalo v pákistánském městě Péšávar, v němž teroristé z Tálibánu zabili 148 lidí, především dětí.
20.12.2014 19:03 |

podobné články

Berwid-Buquoy (KDU-ČSL): Tak nám zabili „císařovnu“

 
Kdo by neznal onu legendární větu z Haškova románu: „Tak nám zabili Ferdinanda," řekla posluhovačka panu Švejkovi. Ve skutečnosti by výrok měl znít: „Tak nám zabili císařovnu!“, neboť atentát v Sarajevu patřil Chotkové.
15.08.2016 17:35 |

podobné články

Osmiletá černošská dívka zavražděna bojovníky za práva černochů. Starostka zuří, může jí to zkazit ambice na Bílý dům

 
Hnutí Black lives matter čelí problému. V Atlantě byla v sobotu davem demonstrantů zabita osmiletá černošská dívka v autě. „Bojujeme s nepřítelem uvnitř, když se navzájem střílíme na našich ulicích. Zabili jste dítě. Nebyl tu pouze jeden střelec, byli nejméně dva střelci. Osmileté dítě… Pokud chcete, aby nás lidi brali vážně a nechcete přijít o toto hnutí, pak nesmíme navzájem prohrát. Musí to skončit,“ urgovala starostka Atlanty za demokraty a možná viceprezidentka USA Keisha Bottomsová. „Na černých životech záleží? Zabili jste svoji vlastní. Zabili jste osmiletou dívku. Nic nikomu z vás neudělala. Chtěla se pouze dostat domů za svoji sestřenicí. To je vše, co chtěla,“ bědoval otec zavražděné dívky.
06.07.2020 17:25 |

podobné články

Veterán popsal smrt kamaráda Igora (†35): Rusové ho i se psem zabili na procházce

 
Při rusko-ukrajinské válce přišel o svého kamaráda Igora Icaruse Bakuna (†35) bývalý britský voják Tom Bell. Igor žil se svým tátou blízko Kyjeva, kde ho na procházce zabili ruští vojáci. Zabili i jeho tátu a rodinného psa. Jejich mrtvoly nalezli záchranáři a Tom popsal dojemnou scénu, kdy jeden z rodinných psů seděl věrně u těla svého pána. Cvičitel psů pro armádu se zapojil do humanitární činnosti a pomáhá uprchlíkům.
06.03.2022 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Tom Bell (3 články) , Tom Bell (1 článek) , Igor Igor (160 článků) , Igor Igor (286 článků)

Hanychová chce dítě. Chlapa k tomu nepotřebuju, říká

 
Agáta Hanychová oslavila čtyřiadvacet let svého života. K narozeninám si přála psa, kterého jí ale nikdo nedal, a dítě, které si prý obstará sama. "Nějak si to zařídím, ale chlapa pro život na to rozhodně nepotřebuju, jen musím sehnat vhodného dárce," šokuje modelka dalším svým nápadem.
29.04.2009 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3204 článků)

Hrubešová tvrdí: Na tohle jídlo utáhnete každého chlapa!

 
Herečka a gurmánka Markéta Hrubešová (37) v jedné italské restauraci uvařila jídlo podle vlastního receptu - zapečené lasagne, na které prý žena dostane každého chlapa na lopatky?!
11.06.2009 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Hrubešová (226 článků)

Jennifer Aniston má nového chlapa a Brad zuří

 
Slavný herec Brad Pitt se rozhodl dát další šanci vtahu s Angelinou Jolie. Je naštvaný, jeho bývalka si našla nového chlapa.
30.07.2009 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1935 článků) , Jennifer Aniston (842 článků) , Angelina Jolie (2290 článků)

Markéta Plánková: Sbalila nového chlapa! Blesk.cz byl u toho!

 
Herečka Markéta Plánková (31) má nového chlapa! Zklamání hvězdy seriálu Ordinace v růžové zahradě z otce její dcery Agátky (2,5) Romana Štolpy (44) je evidentně pryč.
13.08.2009 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Roman Štolpa (62 článků) , Markéta Častvaj Planková (75 článků)

Monika Absolonová září štěstím, má nového chlapa

 
Zpěvačka Monika Absolonová (32) má nového přítele. Do podnikatele Vratislava Jandy(44) je zamilovaná teprve měsíc a doufá, že konečně našla chlapa na celý život.
17.08.2009 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (1220 článků)

Mesarošová bez chlapa: Půl roku neměla sex! Peníze docházejí...!

 
Modelka Dominika Mesarošová (24) zažívá hubenější období. Zatímco se poslanci hádají o rozpočtu a šrotovném, silikonová kráska si zoufá, že nemá chlapa, a už půl roku usíná sama. K narozeninám by to chtělo nějakého movitého a štědrého ženicha.
15.09.2009 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Mesarošová (631 článků)