Článek

Zabila jsem své syny, přiznala se matka. Tříměsíčního a pětiletého chlapce utopila

 
Ilegální imigrantka Kula Pelima (30) prodělala mentální zkrat, po kterém se zachovala nejhůře, jak mohla. Když policie zatkla jejího partnera a otce jejích dvou synů kvůli problému s přistěhovaleckým statusem, rozhodla se k něčemu děsivému. Žena ve svém domově v americkém Wilmingtonu obě své děti zabila.
19.10.2017 20:45 |

podobné články

Podobné články

Matka zabila svého pětiletého syna. Důvod? Prý chtěla být zajímavější pro přátele na Facebooku!

 
Matka pětiletého chlapce z New Yorku, která způsobila svému synovi otravu solí, byla dnes odsouzena za vraždu. Podle žalobců se žena pokoušela získat pozornost sociálních sítí prostřednictvím "záhadné nemoci", kterou její syn trpěl kvůli velkému množství soli v organismu. Matce nyní hrozí až doživotní vězení s možností podmínečného propuštění po 25 letech.
03.03.2015 12:15 |

podobné články

Matka zabila tři syny, aby si manžel všímal dcery

 
Američanka Brittany Pilkingtonová z Ohia se přiznala k vraždě svých tří synů a na obhajobu svého hrůzného činu uvedla, že manžel ignoroval jejich dceru. K vraždám došlo v průběhu posledního roku. Vyšetřovatelé přišli na to, že zavraždila všechny tři své potomky, až když sprovodila ze světa nejmladšího syna, tříměsíčního Noaha.
20.08.2015 16:00 |

podobné články

Dcera Karla Gotta ukázala tříměsíčního syna: Podívejte se, komu je podobný

 
Dcera Karla Gotta Lucie ukázala svého roztomilého tříměsíčního syna. S oběma syny - Vojtíškem i Honzíkem vyrazila na akci do Žlutých lázní. Zatímco Vojtíšek byl celý rozmrzelý, malý Honzík celé odpoledne prospal.
26.05.2012 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4750 článků)

Matka utopila chlapce (9) kvůli malému penisu. Chtěla ho ušetřit trápení

 
Indonéská matka se obávala, že by chlapcův malý penis byl pro něj jen zklamáním a chtěla ho ušetřit trápení. Raději ho utopila.
02.03.2013 09:55 |

podobné články

V Praze srazil motorkář pětiletého chlapce

 
Na křižovatce ulic Prokopova a Rokycanova v Praze 3 - Žižkově motorkář ve středu dopoledne srazil pětiletého chlapce.
25.08.2010 11:15 |

podobné články

Devítiměsíční holčičku a pětiletého chlapečka z Třebíčska zabil jejich otec

 
Smrt pětiletého chlapce a devítiměsíční dívky ze Zašovic na Třebíčsku má podle policie na svědomí devětadvacetiletý muž - otec holčičky a nevlastní otec chlapce. Chlapec zemřel loni v červenci, dívka o pět měsíců později. Muž spáchal sebevraždu. Po závěru vyšetřování to dnes oznámila krajská policejní mluvčí Dana Čírtková.
31.07.2012 12:35 |

podobné články

Hrůza: Pětiletého chlapce vystříkla fontána vysoko do vzduchu. Na to, jak dopadl, se podívejte do galerie!

 
Pětiletého chlapce vystříkla do vzduchu fontána v čínském kulturním centru Xinjian. Proud vody byl tak silný, že chlapci roztrhal oblečení a způsobil mu četná zranění. Svou zásluhu na zraněních měl samozřejmě i pád z výšky tří metrů.
28.08.2013 20:50 |

podobné články

Fenka je oslavována jako hrdinka. Zahnala medvěda, který napadl pětiletého chlapce

 
Jindy spíš bázlivá fenka plemene šiba-inu je v Japonsku oslavovaná jako hrdinka. Ve městě Odate zahnala na útěk divokého medvěda a zachránila tak pětiletého chlapce, informovala místní policie a média.
26.06.2014 04:05 |

podobné články

Těhotná matka utopila své tři děti, pak skočila vstříc smrti!

 
Měla tři překrásné děti a další na cestě, ale neunesla rozchod s přítelem, který ji opustil kvůli jiné ženě. Fiona Anderson (†23) z anglického Suffolku se bála, že jí sociálka děti sebere, a tak je ve strachu raději utopila. Poté se sama zabila...
21.11.2014 07:15 |

podobné články

Zvrhlá matka (37) se přiznala k sexu svými syny (9 a 11 let), prý to chtěl manžel

 
AKTUALIZOVÁNO: Sex s dvěma vlastními ještě nezletilými syny si užívala žena (37) z Vysočiny. K osahávání a souložím s chlapci jen ve věku devět a jedenáct let, se zvrhlá matka ve čtvrtek přiznala u hradeckého krajského soudu.
30.07.2009 10:10 |

podobné články

Pětiletá Američanka utopila batole; rozčiloval ji jeho pláč

 
Pětiletá Američanka prý utopila ve vaně 18měsíčního chlapce, protože ji rozčiloval jeho pláč. K šokujícímu činu se po týdnu přiznala v rozhovoru se sociální pracovnicí, napsala dnes agentura AP s odvoláním na sdělení policie z Kansas City.
10.06.2011 07:50 |

podobné články

Zrůda utopila vlastního chlapečka. Podržela ho na dně vany a čekala až umře!

 
Děsivý případ vraždy tříletého chlapce začal projednávat Městský soud v Praze. Jeho vlastní matka ho úmyslně utopila ve vaně.
28.04.2014 12:25 |

podobné články

Leoš Mareš se nestará o syny, jak slíbil, stěžuje si jeho manželka

 
Monika Marešová  (36) poprvé po čtrnácti dnech od operace, kdy jí specialisté dávali dohromady přetrhané křížové vazy v koleni, vyrazila o berli do společnosti. Během rekonvalescence se samozřejmě nemohla postavit na nohy. "Byla jsem ráda, když jsem se dostala na záchod," řekla Super.cz. Syny si na tu dobu vzala k sobě její tchyně. "Leoš sice sliboval, že se o ně postará, ale měl je jen tři dny. Prý měl moc práce," postěžovala si Monika. S tím, že její stále ještě manžel převezme péči o dvouletého Matěje a pětiletého Jakuba , počítala.
26.05.2011 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2990 článků) , Jakub Mareš (117 článků)

Bestie z Kuřimi, která týrala své syny, je volná: Chlapce smí vídat!

 
Společně s dalšími kumpány týrala své syny Ondřeje (13) a Jakuba (15), za což soud po právu poslal bestii z Kuřimi za mříže na devět let. Teď ale usoudil, že společnosti není nebezpečná a po šesti letech ji předčasně propustil na svobodu. Neskutečné je, že se Klára Mauerová smí se svými syny, kterým udělal ze života peklo na Zemi, dál vídat...
25.10.2013 10:45 |

podobné články

Matka kojí svého pětiletého syna! "Je to přirozené," hájí se

 
Neplatí u nich žádné zákony a děti si vychovávají, jak se jim zrovna zlíbí. Rodiče z Anglie Adele (32) a Matt (33) si žijí podle svého a rozhodně si do ničeho nenechají mluvit. Vyznávají takzvaný off-grid způsob života, který klade důraz na svobodu a omezení vymožeností moderní doby. Takže jejich děti nechodí do školy ani k lékaři. Navíc matka kojí svého pětiletého syna!
19.07.2016 20:25 |

podobné články

Matka zabila dítě, protože ji rušilo od hraní Farmy

 
Závislost matky na hraní hry Farmwille na sociální síti facebook ji dovedla k brutálnímu činu. Zabila svého tříměsíčního syna Dylana Lee jen kvůli tomu, že ji svým pláčem rušil od hry!
29.10.2010 08:00 |

podobné články

Matka z Blatné svou novorozenou dcerku utopila v kýbli a tělíčko ukryla ve sklepě

 
Vraždu novorozeněte rozplétá soud v Táboře. Matka Ivana K. (35) se zpovídá ze smrti holčičky, kterou podle obžaloby strčila po porodu do kýble s vodou a utopila. Tělíčko ukryla ve sklepě.
12.11.2015 16:45 |

podobné články

Simona Krainová přestala kojit tříměsíčního syna. Je to kvůli hubnutí a mejdanům?

 
Modelka Simona Krainová  (39) přestala kojit tříměsíčního syna Bruna. "V mém mléku zřejmě bylo málo živin. V poslední době se budil několikrát za noc hlady a doktor mi doporučil, ať začnu s umělou výživou. A oba jsme s Brunem nadšení, protože se vyspíme celou noc," prozradila Super.cz Simona.
28.01.2013 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (1913 článků)

Únos tříměsíčního miminka v Motole: Tohle byl plán únoskyně!

 
Únos tříměsíčního chlapečka z Motolské nemocnice v Praze byl podle všeho předem velmi dobře naplánovaný. Žena, která včera miminko odnesla, měla v autě svého přítele přichystanou dětskou sedačku, výbavičku i kojeneckou stravu.
01.08.2014 17:30 |

podobné články