Článek

Zabil Františka a Vítka. Od soudu odešel s 6letým trestem

 
Jaroslav Novák (41), který loni v listopadu v Hradci Králové autem porazil a usmrtil bratry Františka (†3) a Vítka (†6) stráví ve vězení 6 let. Rodina požádala o navýšení odškodného za životy svých synů. U soudu dnes byla emotivní atmosféra.
22.05.2012 12:20 |

podobné články

Podobné články

Zabil brášky Františka (†3) a Vítka (†6), ale trest odmítá!

 
Trpí epilepsií, úmyslně nebral léky a pak na přechodu pro chodce v Hradci Králové zabil autem dva malé brášky, Františka (†3) a Vítka (†6). Soud řidiče Jaroslava Nováka (42) potrestal osmiletým trestem. Ten ho odmítá.
30.01.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: František Novák (37 článků)

Zabil na přechodu brášky Františka (†3) a Vítka (†6)! Trest? 3 roky za každé dítě!

 
Na přechodu pro chodce zabil autem dva malé klučíky, brášky Františka (†3) a Vítka (†6) a za to včera od hradeckého soudu vyfasoval Jaroslav Novák (41) trest: 6 let vězení a 10 let zákazu řízení.
23.05.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: František Novák (37 článků)

Zabil Vítka (†6) a Františka (†3): Zrušili mu trest!

 
Nehorázné! Šílený řidič Jaroslav Novák (46, na snímku), který loni v listopadu v Hradci Králové před očima babičky a dědy zabil na přechodu pro chodce dva jejich vnoučky – Františka (†3) a Vítka (†6), docílil u krajského soudu zrušení šestiletého trestu vězení!
20.07.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: František Novák (37 článků)

Přejel Vítka (†6) a Františka (†3): Za každého odsedí 4 roky!

 
Šílený řidič Jaroslav Novák (46), který v listopadu 2011 na přechodu v Hradci Králové před očima prarodičů zabil Vítka (†6) a Františka (†3), dostal nový, vyšší trest. Původně byl odsouzen k šesti letům vězení, Okresní soudu v Hradci Králové mu však včera ještě dva roky přidal.
02.10.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: František Novák (37 článků)

Na přechodu zabil Františka (†3) a Vítka (†6): Vymlouvá se na nemoc!

 
Byl konec listopadu loňského roku, sobota odpoledne, když řidič Jaroslav Novák (41) srazil v Hradci Králové na přechodu dva malé brášky Františka (†3) a Vítka (†6), kteří byli na procházce s babičkou a dědou. Včera šílený šofér stanul před soudem.
18.04.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: František Novák (37 článků)

Jaroslav Novák (41) zabil Františka (†3) a Vítka (†6): 8 let ve vězení!

 
Nedbalost a bezohlednost řidiče. To byly důvody smrti dvou malých dětí. Jaroslav Novák (41) loni v listopadu na přechodu v Hradci Králové přejel bratry Františka (†3) a Vítka (†6). Oba na následky zranění zemřeli. Soud mu ve středu potvrdil osmiletý trest.
18.04.2013 19:55 |

podobné články

Osobnosti: František Novák (37 článků)

Jaroslav Novák (41) zabil Františka (†3) a Vítka (†6): 8 let ve vězení!

 
Nedbalost a bezohlednost řidiče. To byly důvody smrti dvou malých dětí. Jaroslav Novák (41) loni v listopadu na přechodu v Hradci Králové přejel bratry Františka (†3) a Vítka (†6). Oba na následky zranění zemřeli. Soud mu ve středu potvrdil osmiletý trest.
19.04.2013 14:01 |

podobné články

Osobnosti: František Novák (37 článků)

Řidič miliardáře Vítka a jeho ženy promluvil: On spal, ona souložila!

 
Do rozvodové bitvy miliardáře Radovana Vítka a jeho exmanžely Evy Vítkové vstoupil další hráč. Josef Ševčík (49) pracoval pro rodinu Vítka čtyři roky jako řidič Evy Vítkové a šéf ochranky.
07.11.2009 22:45 |

podobné články

SAZKA dluží, kam se podívá! PPF převzala pohledávky od MILIARDÁŘE VÍTKA

 
Skupina PPF převzala od miliardáře Radovana Vítka pohledávky za Sazkou. V pondělí to potvrdil mluvčí PPF Milan Tománek. "PPF převzala od pana Vítka kompletní pohledávky za Sazkou," uvedl Tománek.
21.03.2011 18:35 |

podobné články

Podvod na Mandrage a Vítka Starého: Nenechte se splést falešnou charitou

 
Poslední týdny českou hudební scénou otřásá náhlé ukončení kariéry oblíbené kapely Mandrage. Problémy frontmana Vítka Starého jsou zřejmě natolik závažné, že o nich začínají mluvit i členové kapely. Navíc se teď na známém video kanálu objevila skladba s názvem kapely Mandrage "Píseň pro Víťu". Tu ale hudebníci nesložili. Mnoho lidí uvěřilo, že je skladba skutečně z pera hudebníků... Je ale pravděpodobné, že se chce zřejmě na neštěstí Vítka Starého někdo přiživit.
06.02.2020 20:16 |

podobné články

Lukáš Vaculík je přece jen gay, naznačuje manžel Pavla Vítka

 
Kamarád do deště Lukáš Vaculík  (49) má sice v ruce čerstvé lejstro od soudu, které potvrzuje, že mu vymyšlený článek v jednom časopise o jeho údajné homosexualitě brutálně uškodil a že na kluky vlastně není. Manažer Janis Sidovský, registrovaný partner zpěváka Pavla Vítka, to ale vidí jinak. "Lukáši, je velká ostuda být gay?" ptá se herce bývalý manažer hvězd.
08.06.2011 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Vaculík (191 článků) , Pavel Vítek (103 článků) , Lukáš Vaculík (190 článků) , Janis Sidovský (72 článků)

Předseda Evropského soudu pro lidská práva Guido Raimondi navštívil Ústavní soud

 
Předseda Evropského soudu pro lidská práva (dále jen ESLP) Guido Raimondi přijel na pozvání Ústavního soudu do České republiky a dnes v jeho prostorách jednal se soudci Ústavního soudu. Spolu s ním přijeli také Aleš Pejchal, soudce Evropského soudu pro lidská práva zvolený za Českou republiku a Françoise Elens-Passos, vrchní tajemnice Evropského soudu pro lidská práva, jednání byl přítomen také Vít A. Schorm, vládní zmocněnec pro zastupování před Evropským soudem pro lidská práva. Předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský po přivítání hostů krátce pohovořil o současné situaci na Ústavním soudě a některých aktuálních otázkách, které při své rozhodovací činnosti řeší. Soudkyně Ústavního soudu Kateřina Šimáčková následně přednesla příspěvek na téma aplikace judikatury ESLP v rozhodovací praxi Ústavního soudu. Diskutovalo se také o vztahu judikatury ESLP a institutu obnovy řízení před Ústavním soudem a pan Guido Raimondi otevřel i téma aktuální situace ohledně Dodatkového protokolu č. 16 k Evropské úmluvě o ochraně lidských práv a základních svobod. Cílem tohoto protokolu je rozšíření poradní pravomoci ESLP na otázky práv a svobod chráněných Úmluvou a umožnění vnitrostátním „nejvyšším soudům“, aby si v konkrétním soudním sporu vyžádaly posudek ESLP k otázkám výkladu a použití Úmluvy. Ve hře je však zároveň otázka, které „nejvyšší soudy“ by mohly posudek žádat a odpověď na ni by měl nalézt každý smluvní stát. V České republice by tuto pravomoc mohl mít buď pouze Ústavní soud, nebo i Nejvyšší soud a Nejvyšší správní soud, předseda Ústavního soudu však nechtěl předjímat, jaké řešení by bylo pro Českou republiku nejvhodnější, to bude předmětem dalších jednání.
22.06.2017 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Rychetský (76 článků)

Bezdomovec spal v parku s 6letým synem! Jsme tu už třetí noc, řekl chlapec policii

 
Krátce po pondělní půlnoci objevili strážníci v Praze 9 v parku spícího bezdomovce, který měl u sebe teprve šestiletého chlapce. Venku dvojice přespávala, protože rodina neměla peníze na ubytovnu.
25.05.2015 14:45 |

podobné články

Rekordní rozvod Radovana Vítka o 3,6 miliardy Kč

 
5:00 – Ostře sledovaný rozvod miliardáře Radovana Vítka (38) a manželky Evy Vítkové (35) možná České republice přinese historicky nejvyšší finanční vyrovnání – paní Eva totiž od exmanžela chce celých 3,63 miliardy Kč! Má jít o polovinu majetku, který Vítek získal, když spolu byli. Vítek se ale brání, že je chudý právnický koncipient a vydělává 25 tisíc hrubého měsíčně a že 40 miliard, kterými disponuje, patří jeho mamince Miladě Malé. Podle všeho je ale na ni přepsal, aby se o ně nemusel po rozvodu dělit.
09.10.2009 02:35 |

podobné články

Vítka chrání Buddha!

 
Neštěstí, nemoci a problémy se domu zpěváka Pavla Vítka (47) a jeho partnera Janise Sidovského (41) vyhýbají obloukem! A za všechno prý může nenápadná soška Buddhy.
23.10.2009 02:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Vítek (103 článků) , Janis Sidovský (72 článků)

Soud nedostal od Vítka důležité dokumenty pro řízení se Sazkou

 
Soud, který dostal v pondělí od společnosti Moranda podnikatele Radovana Vítka návrh na zahájení insolvenčního řízení s loterijní společností Sazka, nemá k dispozici některé důležité dokumenty.
19.01.2011 18:50 |

podobné články

Firma miliardáře Vítka podala trestní oznámení na Sazku

 
Společnost Moranda podnikatele Radovana Vítka podala trestní oznámení na Sazku, jíž viní z podvodu ve stadiu pokusu a zkreslování údajů o stavu hospodaření. Vyplývá to z informací v insolvenčním rejstříku.
09.03.2011 14:10 |

podobné články

Kellnerova PPF převzala od Vítka pohledávky k Sazce

 
Skupina PPF převzala od podnikatele Radovana Vítka jeho pohledávky za loterijní společností Sazka. PPF o tom informovala s tím, že své kroky koordinuje s dalšími věřiteli, zejména se skupinou KKCG Karla Komárka.
21.03.2011 18:00 |

podobné články

Vítka si musejí blondýny zaříznout samy, vzkazuje zdroj od Nečase

 
Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Zatímco minulý týden ministr dopravy Vít Bárta (VV) mluvil o kauze Promopro i roli Alexandra Vondry jako o „boláku, který je třeba vyříznout“, a vyzval ODS, aby kauzu řešila, oplácejí mu nyní občanští demokraté stejnou mincí. Zdroj blízký premiérovi Právu ve středu řekl: „Vítka si musejí blondýny zaříznout samy.“
06.04.2011 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1196 článků) , Vít Bárta (2842 článků)