Článek

Za dvě znásilnění a pokus o znásilnění dostal exposlanec TOP 09 Dominik Feri tři roky

 
Za dvě znásilnění a jeden pokus o znásilnění dnes Obvodní soud pro Prahu 3 potrestal bývalého poslance TOP 09 Dominika Feriho  tříletým vězením. Uznal ho vinným ve všech bodech obžaloby. Rozhodnutí není pravomocné, Feri se proti němu ihned odvolal k pražskému městskému soudu. Bývalý politik novinářům řekl, že je z rozsudku zklamaný, doufá, že odvolací soud bude mít na případ jiný názor.
04.11.2023 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Feri (455 článků)
Podobné články

Dominik Feri je vinen: Exposlanec dostal tři roky ve věznici s ostrahou

 
Exposlanec Dominik Feri je vinen! Nejsledovanější proces posledních let dospěl ke svému konci. Bývalý poslanec za TOP 09 a jeden z kdysi nejpopulárnějších politiků v zemi, který čelil obvinění ze dvou pohlavních zneužití a jednoho pokusu o něj, byl uznán vinným. Feri byl odsouzen na tři roky ve věznici s ostrahou. Na místě je i reportér redakce eXtra.cz.
02.11.2023 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Feri (455 článků)

Dominik Feri byl obviněn ze znásilnění: Dokážu svou nevinu, vzkázal exposlanec!

 
Bývalý poslanec za TOP 09 Dominik Feri byl policií obviněn ze znásilnění. Informace přinesla pražská policie na svém webu. Feri celou dobu odmítal jakékoliv nařčení ze znásilnění, ale v květnu 2021 rezignoval na poslanecký mandát.
08.03.2022 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Feri (455 článků)

Exposlanec Dominik Feri: Byl obviněn ze znásilnění

 
Až deset let vězení může dostat bývalá politická hvězda a exposlanec TOP 09 Dominik Feri (25). Kriminalisté ho začali stíhat za znásilnění. A jedné z možných obětí bylo teprve 17 let!
09.03.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Feri (455 článků)

„Co to meleš, h*so?“ Kauza Feri se teprve rozjela. Po převozu do špitálu

 
Reakce na zprávu o hospitalizaci a údajný pokus o sebevraždu exposlance Dominika Feriho, jenž je v současné době trestně stíhán kvůli obtěžování a znásilnění, se dosti různí. Zatímco se po sociálních sítích šíří spekulace, že šlo o „demonstrativní pokus“ a „hru na city“, zastávají se někdejšího poslance mnohé politické tváře. Že nebyl Feri zatím odsouzen, zdůrazňuje řeporyjský starosta Pavel Novotný (ODS). Exministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) zveřejnil, že si Feri zaslouží druhou šanci. A od známého komentátora pak padlo: „Že Dominik Feri konečně vopíchal něco jinýho, než nezletilou holku proti její vůli – mě nechává naprosto klidným.“
30.05.2022 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1273 článků) , Miroslav Kalousek (7816 článků) , Dominik Feri (455 článků) , Miroslav Novotný (81 článků) , Miroslav Novotný (58 článků)

Kauza Dominik Feri: Podle advokátky bývalý politik zastrašuje své oběti

 
Bývalý poslanec TOP 09 Dominik Feri prý zastrašuje své oběti. Pro Seznam Zprávy to uvedla advokátka zastupující klíčové svědkyně. Feri je trestně stíhán za dvě znásilnění a jeden pokus o znásilnění poté, co Deník N a server Alarm přišly minulý rok s klíčovými svědectvími několika žen.
16.03.2022 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Feri (455 článků)

Z čeho žije Dominik Feri? Prý je nezaměstnaný a přežívá z úspor. Jistí ho milionová investice

 
Jak je na tom Dominik Feri s financemi? I to byla otázka, která se tento týden řešila u soudu, kde se bývalý politik a exposlanec zpovídá z údajného několikanásobného zneužití, v jednom případě dokonce nezletilé dívky. Sám politik už v úterý uvedl, že žije z úspor, které si vytvořil během práce poslance parlamentu. My jsme se podívali, v jakých poměrech Dominik Feri před soudem žil.
28.04.2023 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Feri (455 článků)

Trénuje na basu? Feri po provalení sexuální kauzy radikálně změnil image: Foto bez afra uvnitř

 
Exposlanec a nyní již bývalý člen TOP 09 Dominik Feri opět překvapil. Tentokrát však změnou image. Na instagramu pro užší okruh nejbližších zveřejnil foto s krátkými vlasy a zastřiženými vousy. Upozornil na to iDnes.cz. Některé komentáře na sociálních sítích jdou nyní v tom duchu, zda se Feri připravuje na možný pobyt ve vězení. Exposlanec totiž čelí kauze s údajným zneužíváním žen, kterou prošetřuje policie.
02.06.2021 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Feri (455 článků)

Dominik Feri se měl pokusit o sebevraždu! Obviňovaný exposlanec je v nemocnici

 
Exposlanec TOP 09 Dominik Feri (25) skončil v sobotu v podvečer v pražské nemocnici se středně těžkým zraněním. Spekuluje se o tom, že se pokusil o sebevraždu,uvádí portál Tn.cz. Případem se zabývají kriminalisté.  Informaci potvrdil i zdroj TV Nova.
28.05.2022 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Feri (455 článků)

Dominik Feri se měl pokusit o sebevraždu! Obviňovaný exposlanec se prý pobodal do břicha

 
Exposlanec TOP 09 Dominik Feri (25) skončil v sobotu v podvečer v pražské nemocnici se středně těžkým zraněním. Spekuluje se o tom, že se pokusil o sebevraždu, uvádí portál Tn.cz. Případem se zabývají kriminalisté.  Informaci potvrdil i zdroj TV Nova.
28.05.2022 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Feri (455 článků)

Závěrečné řeči v kauze Feri: Žalobkyně navrhla tři roky vězení, obhajoba zproštění viny

 
Jediným poškozeným v trestním řízení, ve kterém se projednává obžaloba ze dvou znásilnění a pokusu o znásilnění, je obžalovaný, tedy bývalý poslanec TOP 09 Dominik Feri. U Obvodního soudu pro Prahu 3 to dnes řekla Feriho obhájkyně Zuzana Smítková . Trestní senát požádala, aby Feriho v plném rozsahu zprostil obžaloby. Vinu před soudem znovu odmítl i Feri.  Státní zástupkyně pro muže v závěrečné řeči navrhla trest okolo tří let vězení.   Rozhodnutí soud vynese ve čtvrtek .
31.10.2023 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Feri (455 článků)

Feri u soudu rozporoval znásilnění: Popsané skutky ani nejsou fyzicky možné

 
Exposlanec TOP 09 Dominik Feri dnes u Obvodního soudu pro Prahu 3 znovu popřel obžalobu, která ho viní ze dvou znásilnění a pokusu o znásilnění. V doplnění své výpovědi velmi podrobně rozebíral údajné rozpory ve výpovědích dívek a svědků, které podle něj dokazují, že tvrzení žalobkyně nejsou pravdivá. Za obviněním podle něj mohou stát média a peníze.
27.04.2023 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Feri (455 článků)

GLOSA: Nejdřív sebevědomí a posměšky, pak tvrdý náraz reality. Kde Feri šlápl při obhajobě vedle

 
V kauze Dominik Feri padl první verdikt. Exposlanec a kdysi populární politik si vyslechl rozsudek - tři roky natvrdo ve věznici s ostrahou. Samozřejmě, že bude následovat řetězec odvolání a případ bude zkoumat vyšší soudní instance, nicméně už teď dostal Feri, který je vzděláním právník, pořádné školení. Žalobkyně a soudkyně si totiž všímaly také toho, jak si počínal i mimo soudní síň.
03.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Feri (455 článků)

Dominik Feri dostal tři roky: Soudkyně vytkla exposlanci smích a neuctivé chování

 
Exposlanec TOP 09 Dominik Feri byl nepravomocně odsouzen k tříletému trestu. Ve všech třech bodech obžaloby byl uznán vinným. Verdikt u soudu vyřkla soudkyně Lenka Hájková, která taktéž bývalému poslanci vytknula jeho chování během výslechů obětí. U soudu byl i reportér redakce eXtra.cz.
02.11.2023 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Feri (455 článků)

Soud s Dominikem Ferim OBRAZEM: Exposlanec si užíval zájem médií a házel úsměvy na všechny strany

 
Dominik Feri má za sebou první den dlouho očekávaného soudního procesu. Bývalý exposlanec čelí vážným obviněním z nátlaku a zneužití dvou žen, u třetí pak mělo jít o pokus. Feri byl během celého líčení v dobrém rozmaru, byť mu hrozí až deset let odnětí svobody. Během četných rozhovorů s novináři rozdával úsměvy, což zachytili i fotografové eXtra.cz. Podívejte se, jak vypadal první den soudního procesu.
14.02.2023 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Feri (455 článků)

Feri promluvil o slavném nahém videu a sebevraždě: Jsem připraven se hájit, řekl

 
Expolitik Dominik Feri se před čtvrtečním jednáním soudu, který projednává obvinění jeho osoby ze znásilnění, vyjádřil k tomu, zda video, na kterém nahý komusi sděluje „seš úplně, úplně retardovaná. Úplně. A já jsem úplně nahej“, je pravé. Feri to potvrdil, podle něj bylo video určeno kamarádce. „Na videu jsem já, dokonce vám mohu říci, komu je adresované. Je to moje blízká kamarádka,“ uvedl podle serveru iDnes.cz Feri.
16.02.2023 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Feri (455 článků)

Feri po obvinění ze sexuálních útoků končí. Násilí odmítá, výpovědí dívek se chopila policie

 
Dominik Feri (TOP 09) složí poslanecký mandát a nebude kandidovat ani ve říjnových sněmovních volbách. Ve Sněmovně skončí 31. května. Rozhodnutí oznámil na svém Instagramu jen krátce poté, co Deník N přinesl svědectví o jeho nevhodném chování k ženám. Ty také redakci Alarmu. popsaly sexuální útoky a násilí, kterých se měl nejmladší zvolený poslanec v Česku dopouštět v letech 2015 - 2020. Některé ženy tvrdí, že s nimi Feri měl sex, i když to výslovně odmítly. Další se svěřily, že se z nich snažil vylákat nahé fotografie či je veřejně dehonestoval. Na základě informací z médií se už případem zabývá policie. Feri měl být čtyřkou pražské kandidátky koalice Spolu (ODS, TOP 09, KDU-ČSL). Policie zatím nestanovila kvalifikaci ve Feriho případu.
25.05.2021 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Feri (455 článků)

Feri to má opravdu zlé. Hovoří už i Nora Fridrichová

 
Deník N a A2larm.cz přinesly sérii výpovědí dívek a žen, které popisují, že se k nim mladý poslanec Dominik Feri choval nevhodně a že po nich požadoval jejich intimní fotografie. Novináři uveřejnili i výpovědi, ve kterých padlo obvinění ze znásilnění. Moderátorka pořadu ČT 168 hodin to označila za „tíživé čtení“. Obvinění ze znásilnění Feri odmítá, ale za nevhodné chování k ženám se omluvil. ParlamentníListy.cz na daný problém upozornily jako vůbec první už v pátek 21. května, aniž by naše zprávy převzala jakákoli jiná média. PL navíc daly Ferimu abnormálně času na odpověď; téměř tři dny. Žádali jsme, aby se k jednotlivým záležitostem vyjádřil. Neučinil tak ani on, ani tiskový pracovník TOP 09.
26.05.2021 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Nora Fridrichová (463 článků) , Dominik Feri (455 článků)

Ferimu hrozí deset let. U soudu chce prokázat nevinu

 
Bývalý poslanec TOP 09 Dominik Feri byl obžalován ze dvou znásilnění a z jednoho pokusu o znásilnění. Feri stane před Obvodním soudem pro Prahu 3. Jelikož v případu figuruje i nezletilá osoba, hrozí Ferimu až 10 let vězení. Samotný Feri vinu odmítá a soud dle svých slov vítá, protože tak bude moci prokázat svoji nevinu.
13.12.2022 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Feri (455 článků)

Feri má problém. Zničující skandál, nebo pomluva? Mlčení možná skončí

 
Zatímco poslanec Dominik Feri v Brně odstartoval předvolební kampaň koalice SPOLU představením programu pro mladé, po sociálních sítích se více než jeho vystoupení řeší vypjaté diskuse obsahující údajná svědectví, která popisují, že se měl Feri dožadovat sexu s mnohými studentkami a obtěžovat je nevhodnými návrhy k sexu či je například nutit k felaci. Některé příspěvky pak dokonce tvrdí, že Feri kladl sexuální nátlak i na dívky na středních školách, kam mladý politik častokrát zavítal v rámci přednášek. Jelikož se jedná pouze o spekulace, objevují se hlasy, že může jít o zákeřnou kampaň s cílem zdiskreditovat jednu z hlavních tváří TOP 09 před blížícími se volbami do Sněmovny. ParlamentníListy.cz poslance požádaly o jeho vlastní vyjádření, politik však na dotazy týkající se takto vážných obvinění dosud neodpověděl.
21.05.2021 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Feri (455 článků)