Článek

Z vraždy Češky (†27) v Oslu obvinili expřítele. Bil mě a pronásledoval, psala o otci své dcery (4)

 
Tragická smrt mladé české maminky (†27) v norském Oslu, kde byla brutálně ubodána, má ještě tragičtější pozadí. Muž (51) obviněný z její vraždy je její expřítel a otec čtyřleté dcery. Dle slov ztrápené ženy ji bil, terorizoval a ponižoval. Když se s ním rozešla, pronásledoval ji. Hádka a následné napadení se podle všeho staly smutnou tečkou po několikaletých strastech a útrapách, které si kvůli tyranovi prožila.
11.07.2018 19:05 |

podobné články

Podobné články

V Oslu ubodaná Češka (†27), z jejíž vraždy je obviněn expřítel: Loni překonala strach a vrátila se do Norska, letos ji to stálo život.

 
Norsko je zemí, kterou milovala a obdivovala. Jde zároveň ale o stejnou zemi, kde se seznámila se svým expřítelem (51), který je nyní obviněn z její vraždy. Když loni Češce (†27), která veřejně psala o tom, jak ji její někdejší parter bil a pronásledoval, nabídla kamarádka, ať za ní do severské země přijede, přemohla žena strach a do Norska se vrátila. Letos se tam vydala znovu a stálo ji to život.
13.07.2018 05:05 |

podobné články

Jehovista bil a týral ženu, křičel na ni: Jsi posedlá Satanem!

 
Své exmanželce udělal Štefan Ř. (53) ze života peklo. V průběhu jejich manželství ji bil, ponižoval a ze žárlivosti sledoval a pronásledoval. V psychickém týrání pokračoval i z vazby.
23.10.2018 12:15 |

podobné články

Breivik chtěl v Oslu odpálit tři obří nálože a v chaosu pak střílet z motorky

 
Už čtvrtý den probíhá v norském Oslu soud s Andersem Breivikem, který loni v létě zabil 77 lidí. Probírá se jeho útok v Oslu. Ukázalo se, že původně chtěl Breivik odpálit tři nálože a v chaosu ještě střílet z motorky.
19.04.2012 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Anders Breivik (294 článků)

Justin Bieber po sobě v Oslu zanechal 49 zraněných dívek, propuklo davové šílenství

 
Šílenství kolem příjezdu Justina Biebera  (18) proběhne všude, kde se tento mladinký popový miláček náctiletých dívek objeví. V norském Oslu se však během jeho koncertu odehrálo drama větší, než na které je běžně zvyklý. Musela dokonce zasahovat i záchranná služba, a to v desítkách případů. Zpěvák tak po sobě v Oslu zanechal 49 zraněných dívek.
03.06.2012 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1497 článků)

Muž několik let pronásledoval ženu, která neopětovala jeho city

 
Neopětované city vedly dvaatřicetiletého muže k tomu, že dlouhodobě pronásledoval svou vyvolenou. Podle policie poškozoval budovu, v níž pracovala, nosil jí hřbitovní kvítí. Při pronásledování dvakrát narazil do jejího auta. Kriminalisté muže obvinili ze stalkingu. Od roku 2010, kdy je toto chování trestné, to je 56. obviněný stalker. Dnes to řekla mluvčí ostravské policie Gabriela Holčáková. 
18.05.2013 16:00 |

podobné články

Matka (20) poslala otci šokující video: Miluji mučení tvé dcery

 
Zděšený otec zalarmoval policii poté, co mu od bývalé přítelkyně a matky jejich společné desetiměsíční dcery přišly desítky SMS zpráv. „Rozmlátím jí obličej“, „Zlámu jí všechny kosti“ nebo „Miluju mučení tvé dcery“ psala.
28.06.2012 18:00 |

podobné články

Policie obvinila Kramného z vraždy manželky a dcery v Egyptě

 
Policie obvinila Petra Kramného z vraždy jeho manželky a dcery, které zemřely na rodinné dovolené v Egyptě. Moravskoslezští kriminalisté ho obvinili v úterý, státní zástupce navrhuje, aby byl umístěn do vazby, potvrdil zadržení muže obviněného z vraždy dvou žen v Egyptě ředitel moravskoslezské policie Tomáš Kužel. Ministerstvo zahraničí dnes na dotaz uvedlo, že dosud neobdrželo oficiální zprávu o vyšetřování v Egyptě.
19.02.2014 08:25 |

podobné články

Dara Rolins vrací úder tátovi své dcery: Už tě mám plné zuby, podvodníku!

 
Zpěvačka Dara Rolins  (39) přestala mlčet a ostře se pustila do svého expřítele Matěje Homoly. Chvíli snášela roztržku, kterou vyvolal kvůli tomu, že si její současný chlap Rytmus  (35) vyvěsil fotku Dařiny a Matějovy dcery Laury na své stránky, což se otci děvčátka nelíbilo. Když Rolins namítla, že dcera musí být slavná , když má slavnou matku, opáčil, že z ní dělá cvičenou opici . A to už jí došla trpělivost a pořádně promluvila. Připomněla jeho nevěru a v podstatě ho označila za podvodníka, protože prý má tajné kšeftíky s novináři!
09.09.2012 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2427 článků) , Matěj Homola (334 článků)

Vražda Češky (†27) v Oslu: Chtěla svým utrpením ukázat lidem, že to jde změnit, říká kamarád Petr

 
Byla inspirací pro mnohé. Ukázáním toho, jak trpěla a přitom se postavila strachu, chtěla pomoci ostatním. Tak vidí svou kamarádku firewalker (chodec po ohni) a bubeník Petr Havlan. Bohužel o ni přišel. Češka (†27) byla ubodána v Oslu. Z její vraždy je podezřelý expřítel, o kterém tvrdila, že ji pronásleduje.
23.07.2018 05:45 |

podobné články

Proměna týrané Marcely (45) ze Sadské: Manžel detektiv nás surově bil! Utéct mě donutily až dcery

 
Pomáhat a chránit! Tím se bývalý policista Pavel ze Sadské řídil nejspíš jen v práci. Doma za zavřenými dveřmi bil a ponižoval manželku Marcelu P. (45) i jejich dcery!
13.12.2015 18:40 |

podobné články

Češka (†27) zavražděná v Norsku si před smrtí sepsala závěť! Tušila, že se blíží nebezpečí

 
Bála se, že si pro ni může přijít. Věděla, že je její život v ohrožení. Proto chtěla udělat vše pro to, aby nezískal jejich společnou dcerku (4). Češka (†27), která byla ubodána v norském Oslu, proto v minulosti napsala závěť, v níž odkázala vše blízkým a hlavně v ní označila svého expřítele (51) jako muže, který nesmí získat malé dítě do péče. Jako by si prorokovala vlastní temný osud. Tento muž je totiž nyní obviněn z její vraždy.
12.07.2018 05:05 |

podobné články

Nárožný znovu před soudem za přípravu vraždy tetičky: Chtěl ji prý otrávit bonboniérou i zabít palcátem

 
Před olomouckým krajským soudem v pondělí stanul Pavel Nárožný z Přerova obžalovaný z přípravy vraždy své příbuzné. Muž, který se zároveň už několik let před soudy zodpovídá z dvojnásobné vraždy manželského páru z roku 2009, chtěl podle obžaloby zavraždit svou tetu kvůli majetku po jeho otci. Z jeho vraždy se Nárožný zodpovídá v předchozím případu. Obžalovaný dnes před soudem vše popřel.
24.04.2017 10:50 |

podobné články

Čtení plné slz. Otci mrtvé Emmy teď přišla zpráva dcery z hor

 
Zdrcení rodiče malé Emmy dlouho hledali sílu přečíst si úterní e-mail od své dcery. Psala v něm, jaký si užila báječný den. Byl její poslední. Spolu s nejlepšími kamarádkami si vybraly sedadla v přední části autobusu.
16.03.2012 10:15 |

podobné články

Miluju ji týrat, napsala otci své desetiměsíční holčičky

 
Matka (20) trápila malou dceru, útoky si natáčela na video a spolu s nechutnými smskami, ve kterých psala, že holčičce rozmlátí obličej, je posílala jejímu otci. Ten ji udal policii.
29.06.2012 06:30 |

podobné články

Byla těhotná Renata zavražděna? Policie rozkopala zahradu jejího expřítele

 
Zřejmě tragický skon stojí za záhadným zmizením Češky Renaty Gašparové. Vše nasvědčuje tomu, že byla na Slovensku zavražděna. Jejího expřítele kriminalisté zadrželi a prohledali jeho pozemek! Pak ho ale museli propustit
21.03.2014 20:00 |

podobné články

Šok! Knechtovou pronásledoval fanatik! Volala policii

 
Zpěvačka Katka Knechtová (28) pocítila na své kůži stinnou stránku popularity! Fanatický fanoušek ji pronásledoval na každém kroku, a tak musela nakonec zavolat i policii!
17.08.2009 14:00 |

podobné články

Roky obtěžoval jeho děti, dal mu facku a... Zabil ho! Dcery teď prosí o milost pro tátu!

 
Na pět let do vězení poslal soud Petra Langa (40) z Ostravy. Proč? Fackou srazil k zemi Josefa M. (†68), který několik let pronásledoval jeho dcery (12, 14 a 16). Muž se udeřil o chodník a zemřel po několika dnech v nemocnici. Dcery nyní prosí o milost pro tátu.
18.01.2016 05:05 |

podobné články

Petr Kramný (36) ve vazbě: Kriminalista mě bil! Právník ale nic neviděl

 
Petr K. (36) obviněný z vraždy manželky Moniky (†36) a dcerky Klárky (†8) zpochybňuje konání policie. Tím, že ho prý u výslechu bil vyšetřovatel! Podle bývalého obhájce Jaromíra Richtera ale žádné stopy po bití neměl.
03.08.2014 05:05 |

podobné články

Oscarová herečka osočila expřítele z rasismu: Z mé dcery chce udělat bělošku!

 
Už roky se herečka Halle Berry (48) hádá s expřítelem Gabrielem Aubry (39) o opatrovnictví dcery Nahly (6), a teď jí došla trpělivost. U soudu vytáhla těžký kalibr a Aubryho nařkla z rasismu! Prý ji urážel a z dcery se rovnáním a barvením vlasů snaží udělat bělošku!
01.12.2014 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Halle Berry (307 článků) , Gabriel Aubry (24 článků) , Nahla Aubry (20 článků)