Článek

Z vězení se vrátil jako „vyučený kuchař“: Zápach z varny drog se ale linul po celém domě

 
Na bedlivé sousedy „dojel“ recidivista (44), který se za mřížemi od kumpánů naučil kuchařskému umění. Problém spočíval v tom, že „kuchtil“ drogy. Po návratu domů se kulinářský mistr hned pustil do nového řemesla, jenže si neuvědomil, že v obytném domě podobnou živnost neutají.
17.03.2020 08:55 |

podobné články

Podobné články

Muž z Opavy žil s mrtvolou manželky: Z bytu se linul nesnesitelný zápach

 
Hrůzný případ vyšetřuje v těchto dnech opavská policie. Z jednoho z bytů v Mostní ulici se dlouhé dny linul nesnesitelný zápach. Když policisté do bytu přišli, čekal je šok.
14.08.2018 12:35 |

podobné články

Dovařil dávku pervitinu a přišla si pro něj policie: Na Vsetínsku objevili dvě pervitinové varny

 
Vsetínští policisté odhalili v těchto dnech dvě varny pervitinu. Pro jednoho z výrobců si přišli do bytu bezprostředně poté, co drogu dovařil. Ve druhém případě museli část uschované varny dokonce vykopat ze země. Kromě vybavení zajistili i šest gramů pervitinu.
13.10.2011 14:30 |

podobné články

Podvod na soutěžící v Prostřeno! Zákeřný taktik Vojta je vyučený kuchař!

 
Tak tohle by nikdo v soutěži amatérských kuchtíků Prostřeno nečekal! Soutěžící Vojta, který se od začátku netají tím, že bude taktizovat a na spoluhráče hrát habaďůru, je vyučený kuchař! Ale jak se říká, kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá.
03.11.2015 13:10 |

podobné články

Taktik Vojta pohořel v Prostřeno: Tajil, že je vyučený kuchař, pak utekl z kuchyně!

 
Když se soutěžící Vojta první večer prořekl, že je vyučený kuchař, tak všem zatrnulo. Přece jenom je oproti amatérům ve výhodě. Ale hned druhý večer – v úterý, který patřil jemu, se ukázalo, že to s jeho profi vařením není tak horké.
03.11.2015 17:55 |

podobné články

Vražda v Kladně: Ženu (†76) měl zabít partner (59), z bytu se podle sousedů linul nesnesitelný zápach

 
Na světlo světa vyplouvají nové informace o vraždě, která se stala v noci ze čtvrtka na pátek v Kladně. Za hrůzným činem, při kterém přišla o život šestasedmdesátiletá důchodkyně, by údajně měl stát její partner (59). Podle svědectví dcery zavražděné měla matka s druhem neshody, pár prý pak podle sousedů v posledních letech holdoval alkoholu a po domě se už delší dobu z bytu táhnul zápach.
08.01.2019 22:00 |

podobné články

Dealer měl policejní košili plnou drog! Policejní hlídku vzal na exkurzi do varny

 
Pražští policisté přistihli na ulici muže, který měl na sobě policejní košili. Jaké bylo jejich překvapení, když muž začal z kapes tahat sáčky s drogami. Policisty pak pozval na prohlídku své varny drog.
29.07.2014 16:25 |

podobné články

Indonéské letadlo neodstartovalo kvůli zápachu. Naložili do něj dvě tuny durianu

 
Vnitrostátní let indonéské společnosti Sriwijaya Air měl v pondělí dopoledne namířeno z Bengkulu do Jakarty. Vše šlo podle plánu, dokud na palubu nezačali přicházet první cestující. Kabinou se totiž linul důvěrně známý a nesnesitelný zápach. Letadlo bylo naložené durianem – ovocem, které je pro svůj neuvěřitelně silný zápach zakázáno v hotelích nebo veřejné dopravě.
08.11.2018 17:25 |

podobné články

Feťáci mají smůlu: Policie odhalila čtyři varny drog!

 
Černé dny prožívají narkomani na Vysočině: kriminalisté v Jihlavě a okolí odhalili hned čtyři varny pervitinu!
17.02.2011 12:10 |

podobné články

Protidrogová akce na Kolínsku: 267 policistů vypátralo 19 dealerů a 3 varny!

 
Devatenáct zadržených a třináct obviněných z výroby a distribuce drog. To je výsledek akce kolínské kriminálky, která odhalila tři varny na pervitin a síť prodejců. Do akce Lahar bylo nakonec zapojeno 267 policistů!
19.11.2013 10:46 |

podobné články

Bratislava se dusí: V okolí metropole se line neskutečný zápach

 
Největší rafinerie v Bratislavě už několik dní šíří zápach nejen v městské části Podunajské Biskupice, ale i do vzdálenějších obcí. Lidé zavírají okna a jejich strach se stupňuje. Zápach popisují jako štiplavý a dlouhodobě nedýchatelný.
01.02.2018 16:05 |

podobné články

Přehledně: Jak správně vybrat a kupovat kvalitní brambory?

 
Žluté, červené, varný typ A, varný typ B...brambor existuje bezpočet druhů a typů. Jak se v nich orientovat? Jak brambory správně vybrat a kupovat?
23.09.2014 13:45 |

podobné články

Němci si stěžují, že se k nim šíří zápach z českých chemiček. Sepsali petici

 
Němci v Podkrušnohoří si stěžují na zvláštní zápach, který se podle nich šíří z Čech, konkrétně prý ze severočeských chemiček. Sepsali kvůli tomu i petici a o pomoc požádali Evropský parlament. České úřady ale obvinění odmítají, zápach prý od nás rozhodně nejde.
16.07.2010 21:05 |

podobné články

Vyučený tesař, který si zamiloval literaturu

 
Spisovatel, básník a dramatik, cestovatel skutečností i fantazií. Vyučený tesař. Milovník historie a legend, autor Zahrady Mariánské i Radúze a Mahuleny . Romantik a mystik Julius Zeyer.
18.01.2018 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Julius Zeyer (3 články)

V domě byl cítit zápach plynu! Desítky lidí se musely evakuovat

 
V pražských Vysočanech cítili v pondělí večer lidé v domě zápach plynu. Na místo okamžitě vyrazili hasiči a policisté, všichni lidé museli z domu pryč.
08.07.2014 00:35 |

podobné články

PROSTŘENO: Pečená krkovice podle Davida Bolebrucha

 
David je vyučený kuchař, ale nevaří, protože ho to nebaví. „To, že jsem řekl, že nevařím, nebyla žádná kulišárna, ale pravda, já vařím maximálně tak jednou za pět let,“ přiznává úterní hostitel a jeho „přivítání-nepřivítání“ odpovídá hostitelově nervozitě. V kuchyni se chystá chlapské jídlo, ale snad holkám zachutná, doufá kuchař. Má hodně domácích surovin a dvě kila krkovičky.
19.06.2013 05:05 |

podobné články

Otřesný nález ve ztrátách a nálezech na nádraží v Tokiu: V kufru tlela měsíc mrtvola!

 
Na tokijském hlavním nádraží někdo nechal zářivě žlutý kufr. Nápadné zavazadlo bylo zamčené v úschovně, měsíc se k němu ale nikdo nepřihlásil, tak ho personál předal do ztrát a nálezů. Protože se ale z kufru linul podivný zápach, zaměstnanci nádraží ho za přítomnosti policie otevřeli. Obsah jim vyrazil dech...
02.06.2015 05:15 |

podobné články

VIDEO: Obří požár skládky lidvidovalo 60 hasičů několik hodin!

 
Obří skládka komunálního odpadu hořela v noci u Hlučína na Opavsku. S ohněm přes 6 hodin bojovalo na šedesát hasičů. Přestože se z požářiště linul nepříjemný zápach, nikdo z obyvatel nemusel být z okolí evakuován.
19.04.2011 07:30 |

podobné články

Němka (39) spala v jednom pokoji s mrtvou matkou osm měsíců!

 
V jejím mnichovském bytě se linul neuvěřitelný zápach. V jednom pokoji žila Němka s mrtvolou vlastní zesnulé matky (†70). Neměla totiž na pohřeb.
25.03.2013 22:50 |

podobné články

Bratři-kanibalové z Pákistánu: Vykopali a snědli 100 mrtvol!

 
V pákistánském Pandžábu si sousedé neustále stěžovali na nesnesitelný zápach, který se linul z jednoho domu. Když do něj vtrhli policisté, zvedl se jim žaludek. Našli tam hlavu tříletého chlapce!
16.04.2014 23:00 |

podobné články