Článek

Z téhle holky striptérka nebude, nebo že by za to mohla jen mastná tyč?

 
Dívka z následujícího videa chtěla u bazénu předvést své umění tance u tyče. Bohužel asi v letním období nepočítala s tím, že tyč by mohla být mokrá nebo mastná od opalovacích prostředků, kterými se všichni kolem bazénu mažou. Tenhle pád bolel asi nejen její tělo, ale i sebevědomí pár šrámů z trapasu před lidmi utrpělo.
03.12.2019 19:35 |

podobné články

Podobné články

Řidiče autobusu Sašu probodla za jízdy železná tyč: Jen o 2 centimetry minula srdce

 
O velkém štěstí může hovořit šestačtyřicetiletý řidič autobusu, který v úterý havaroval ve slovenském okrese Dunajská Streda. Při dramatické nehodě mu totiž probodla hruď hrubá ocelová tyč, která vyletěla z náklaďáku před ním. Tyč jen o dva centimetry minula Alexandrovo srdce.
30.12.2016 22:55 |

podobné články

Týc popisuje incident jinak: Bránil jsem ženu a policisté mě napadli

 
AKTUALIZOVÁNO. Výtvarník Roman Týc, který má v pátek nastoupit do vězení, ve středu večer podle policie napadl strážníka. Ještě v noci byl obviněn z trestného činu násilí proti úřední osobě, za který mu hrozí až čtyři roky vězení. Dnes to řekla mluvčí pražské policie Eva Kropáčová. Týc popírá, že by strážníka či policistu napadl.
23.02.2012 12:45 |

podobné články

Týc na druhý pokus nastoupil do věznice

 
Výtvarník Roman Týc (vlastním jménem David Hons) v pátek nastoupil do pražské pankrácké věznice, kde si má odpykat měsíční trest. Do věznice přišel už odpoledne, přijala ho ale až večer. Poprvé jej odmítla, protože neměl občanku. Tu mu zabavili policisté. Týc proto musel na policii, aby ho ztotožnila.
24.02.2012 18:35 |

podobné články

Týc se obrazy z lidského popela dopustil přestupku

 
Tvorbou obrazů z lidského popela se výtvarník Roman Týc podle pražského magistrátu dopustil přestupku. Uvedl to dnes server Lidovky.cz. Obsílku kvůli loňské výstavě Vykradač hrobů dostal Týc před několika dny.
01.05.2012 19:55 |

podobné články

Fanoušci se bojí o osud instagramového krále Dana Bilzeriana: Kvůli téhle holce!

 
Zbraně, střílení, bankovky rozházené po stole, ale hlavně holky, holky, holky. Všude samé spoře oděné holky. Takový byl život bouřliváka a instagramového krále Dana Bilzeriana. Jenomže od Valentýna se něco změnilo. A to když na sociální sítě poslal selfíčko s krásnou brunetkou.
21.02.2016 19:01 |

podobné články

Osobnosti: Dan Bilzerian (33 článků)

Něco pro naše čtenářky: Kochejte se svalnatým pozadím těchto mužů

 
To jsou pořád sexy holky v plavkách, "sexy holky v posilovně":http://www.extra.cz/10-pohledu-pro-bohy-cvicici-holky-jsou-hodne-sexy, sexy holky se "zrzavou hlavou":http://www.extra.cz/panove-dali-byste-si-rict-10-prirodnich-sexy-zrzek, sexy holky a jejich zadky, ale co třeba takhle mužské zadky?
12.07.2013 09:10 |

podobné články

Zlatokopky, pozor! Dan Bilzerian je v Evropě a my víme kde: Stačí si zabalit bikiny a za pár hodin jste v jeho harému!

 
Jeden by řekl, že milionářský synek Dan Bilzerian má prázdniny pořád. Holky, videohry, holky, zbraně, holky, šampáňo, holky, poker, soukromé tryskáče... Už jsme zmiňovali holky? Prostě si žije sen každého heterosexuálního muže. Jenomže toho v Americe nemá dost, a tak vzal svůj skromný harém i do Evropy. Jak si tady užívá?
29.06.2016 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Dan Bilzerian (33 článků)

Pivo a sex: Striptérka chtěla být Miss zlatého moku!

 
Skandálu se na poslední chvíli vyhnula soutěž o královnu piva Miss zlatého moku ČR, která proběhla v pátek v Žatci. O korunku v soutěži, která spojuje tradici českého pivařství a dívčí krásu, letos chtěla bojovat pornoherečka, nakonec mohla jen striptérka.
23.10.2010 18:00 |

podobné články

VIDEO: Klára Issová předvedla žhavý tanec u tyče!

 
Klára Issová (32) by se z fleku mohla živit jako striptérka. Stačí sexy oblečení, svižná muzika, tyč a z cudné herečky se stane rajcovní kočka. Issová si díky roli v seriálu První krok poprvé zatancovala polonahá u tyče.
21.02.2012 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Klára Issová (175 článků)

Výtvarník Roman Týc: Naší svobodě brání vlastní mysl, ne ploty

 
Pro někoho je výtvarník Roman Týc (40) provokatér, pro někoho zase výrazný umělec, který své artefakty zasazuje do veřejného prostoru. Kdo by si nevzpomněl na fingovaný atomový výbuch na ČT2 skupiny Ztohoven, jejímž je členem, nebo na jím vyměněná sklíčka na pražských semaforech pro chodce. V současnosti hostí pražská galerie Dvorak Sec Contemporary jeho výstavu nazvanou ...jen blbni, zkazíš to všem.
31.01.2014 16:30 |

podobné články

Roman Týc vytvořil obrazy z popela mrtvých lidí, prý jsou to zbytky z kremací

 
Člen skupiny Ztohoven Roman Týc, jeden z autorů tolik diskutovaného fingovaného atomového výbuchu na ČT 2 nebo projektu Občan K., rád šťourá do veřejného a mediálního světa svým provokativním způsobem. Tentokrát udělal krok ještě dál a vytvořil obrazy z popela zesnulých, který podle něj často končí bez piety na skládkách.
27.09.2011 10:50 |

podobné články

DŘEVÁCI: Tyč, minela, břevno, tyč a rána pánu Bohu do oken!

 
VIDEO: Když se podíváte na toto video, pravděpodobně uznáte, že větší bandu smolařů a dřeváků byste jen těžko hledali.
27.12.2010 14:15 |

podobné články

MISTR PŘEŽIL SMRT! Pardubice zachránila tyč a nájezdy

 
Hokejisté Pardubic stále mohou přemýšlet o obhajobě loňského titulu. Od vyřazení je ale dělilo jen několik centimetrů, v prodloužení duelu s Kladnem zvonila tyč. O tom, kdo půjde z předkola do čtvrtfinále, rozhodnou páté zápasy.
05.03.2013 22:05 |

podobné články

Muži projela železná tyč hlavou, jako zázrakem přežil

 
Jen těžko uvěřitelný případ se odehrál v čínském okresu Le-jie v provincii Kuang-si. Jednomu muži tam při práci v domě projela železná tyč hlavou. Vážnou situaci ale přežil a měl by se z ní zotavit.
28.08.2014 14:11 |

podobné články

Zeman: „Ztohoven jsou podprůměrně hloupí, trenky by koupil jen snob.“ Týc: Je náš člen

 
Červené trenýrky považuje za kus hadru, s jejich spálením je spokojen. To uvedl prezident Miloš Zeman na TV Barrandov ke své akci, kdy trenky nechal spálit na Pražském hradě. Spoluzakladatel skupiny Ztohoven Roman Týc však v DV TV uvedl, že se tím Zeman stal de facto jejich členem. Posunul celou performanci opět o kus dál. A trenky zůstávají symbolem, který sice fyzicky shořel, ale žije dál. Na rozdíl od jeho kamaráda Filipa Crháka, který zemřel po nehodě na motorce.
23.06.2018 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22999 článků)

Neznámý vezl smrt. Policie hledá svědky: Tyč mu probodla auto!

 
Jen těsně minula smrt řidiče automobilu, který projížděl úsekem dálnice mezi Lipníkem a Hranicemi. Z auta před ním ulétla převážená ocelová tyč a propíchla mu auto!
29.11.2018 12:00 |

podobné články

Na střechu nádraží vyšplhal muž. Hodil tyč na vlak, zkratoval ho a utekl. Chtěl se prý „jen projet“

 
Ne příliš běžným případem výtržnictví se zabývali pražští policisté. Pátrali totiž po muži, který vyšplhal na střechu nástupiště Masarykova nádraží, odkud po chvíli hodil tyč na střechu vlaku, čímž způsobil zkrat a vyřadil soupravu z provozu. Následně z místa činu utekl. O několik dní později se sám přihlásil na policii a bizarní kousek vysvětlil.
24.10.2019 10:31 |

podobné články

Topmodelka bez make-upu: Odpudivé pupínky a mastná pleť

 
Neupravené vybledlé vlasy zakryté kšiltovkou, mastný obličej plný boláků, vytahané tričko. V téhle dívce byste známou modelku hledali jen stěží. Lily Cole (25) si na své image zřejmě příliš nezakládá.
23.08.2013 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Lily Cole (15 článků)

UNIKÁTNÍ FOTKY Z TELECÍCH LET! Jágrova striptérka Veronika jako divoká teenagerka: Alkohol, tanečky a kluci!

 
Veronika Kopřivová tvrdí, že prsa v Německu ukazovala, protože neměla na jídlo. Je to snaha, jak vyvolat soucit. Jako teenagerka ale na jídlo měla. I na návštěvu diskotéky a dokonce i na dobré pití. Nebo ji už tehdy na panáka zvali kluci? Máme unikátní fotky, jak to v Teplicích chodilo, když byla Jágrova striptérka ještě takové kůzle.
10.06.2016 10:00 |

podobné články