Článek

Z potvory ze Sestřiček je dvojnásobná maminka: Porod dcery s pohádkovým jménem tajila!

 
Z herečky Michaely Dittrichové (29), známější pod svým dívčím příjmením Sejnová, se stala dvojnásobná maminka! Představitelka potvory Libušky v primáckých Sestřičkách již minulý týden porodila dcerku, která dostala krásné jméno Eliška.
19.04.2021 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Sejnová (31 článků)
Podobné články

Betka Stanková: Tajila porod dcery!

 
Slovenská herečka známá ze seriálu Vyprávěj Alžbeta Stanková (33) porodila před měsícem holčičku Betku! Tak jako dlouho tajila samotné těhotenství, podařilo se sympatické herečce utajit i porod.
16.05.2012 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Alžbeta Stanková (22 článků)

Potvora ze Sestřiček pět měsíců tajila těhotenství: Bude z ní dvojnásobná maminka!

 
Herečka Michaela Dittrichová (28), známější pod svým dívčím příjmením Sejnová, patří mezi další hvězdy, které se mohou pochlubit krásnou novinkou: co nevidět se její rodina rozroste o dalšího člena! Je to tak, potvora Libuška z Modrého kódu je těhotná!
12.11.2020 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Sejnová (31 článků)

Sejnová ze Sestřiček: Pět měsíců tajila těhotenství!

 
Téměř pět měsíců si pro sebe nechávala radostnou novinku. Michaela Sejnová (28) ze Sestřiček je těhotná a čeká holčičku. Ke druhému miminku ji musel přemlouvat manžel, jevištní mistr Jiří Dittrich. Měla strach i kvůli pandemii.
11.11.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Sejnová (31 článků)

Poslední díl Sestřiček! Po smrti Laurinové... VYHODILI NEMOCNICI DO POVĚTŘÍ!

 
Po více než čtyřech letech konec. Televize Prima slibovala nejdramatičtější díl historie seriálu, ale konkrétní obsah posledního dílu dosud úzkostlivě tajila. Deníku Aha! se podařilo získat tajný scénář. Tvůrci Sestřiček po smrti Sabiny Laurinové alias sestru Mery nechají slavnou Nemocnici Rubavu vyhodit do povětří!
22.06.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Laurinová (332 článků)

Šokující případ! Žena (23) tajila těhotenství, porod ve vaně skončil tragédií

 
Zarážející případ řeší slovenská kriminálka. Třiadvacetiletá žena z Popradu celých devět měsíců tajila svoje těhotenství, aby pak potají porodila do vany. Porod skončil tragédií.
30.09.2015 11:41 |

podobné články

Když nepomůžete uprchlíkům, budete jako slizké potvory, vysvětlila dětem ČT. Lepší, než když je poučuje Zeman, ocenil senátor

 
Kdybychom nepomohli uprchlíkům, nebudeme o nic lepší než slizké potvory, dozvěděli se naši nejmenší z pořadu Planeta YÓ, který vysílá Česká televize na své dětské stanici Déčko. Pro senátora Václava Lásku to je pořád lepší, než když prezident Miloš Zeman při návštěvě školy vypráví sedmiletým dětem o tom, jak uprchlíci přicházejí vysávat naše sociální dávky. Podle europoslankyně Kateřiny Konečné šli tvůrci pořadu trochu za hranu, poslanec Martin Kolovratník to vnímá jako obecný apel na pomoc v nouzi.
11.09.2015 10:04 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Konečná (303 článků) , Miloš Zeman (25984 článků)

Strach a hrůza »potvory« ze Slunečné Jánové: Podezření na koronavirus! A testy?

 
Barbora Jánová (30) se v poslední době zapsala do povědomí diváků převážně rolí hlavní záporačky ve Slunečné, kde nemá daleko k nějaké té zlomyslnosti. Představitelka potvory Sylvy si ovšem ve „skutečném světě“ prožila chvíle plné hrůzy: Bála se, že má její přítel koronavirus!
29.04.2020 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Jánová (97 článků)

Násilník Štěpán ze Slunečné: Kdo mu vyčítá mlácení potvory Sylvy?

 
Herec Jan Plouhar hraje v seriálu žárlivého manžela potvory Sylvy v podání Báry Jánové  (31) . Scénář mu předepsal několik drsných scén, kdy svou seriálovou ženu v opilosti zfackuje. Není divu, že se Plouhar setkal s tím, že si ho občas někteří diváci s postavou ztotožňují. Není jich ale mnoho.
31.01.2021 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Plouhar (43 článků) , Barbora Jánová (97 článků)

Pacient zapálil postel, aby upoutal pozornost zdravotních sestřiček

 
V nemocnici ve floridském městě New Smyrna Beach bylo v sobotu pořádně rušno. Muž jménem John King nabyl dojmu, že se mu sestřičky dost nevěnují, a proto se rozhodl, že upoutá jejich pozornost tím, že zapálí postel. Několik sestřiček hned přiběhlo, postel uhasily – a muže, který chtěl utéct, s dalšími členy personálu zadržely.
28.02.2020 09:55 |

podobné články

Osobnosti: John King (2 články) , John King (2 články) , John King (2 články) , John King (2 články) , King King (82 článků) , King King (53 článků)

Porod na Blanensku skončil tragicky. Lékař řekl, jak zmírnit podobné riziko

 
Tragicky dopadl porod v malé vísce na Blanensku. Unie porodních asistentek uvedla, že se jednalo o překotný porod a žena plánovala rodit v nemocnici. Záchranáři ale tvrdí, že to byl plánovaný domácí porod. Dítě se jim už nepodařilo oživit, matka skončila v nemocnici a její stav je stabilizovaný. Odborník Štěpán Budka pro Blesk.cz řekl, co dělat, pokud začne žena neplánovaně rodit doma.
22.04.2017 06:10 |

podobné články

Nepovedený domácí porod na Blanensku: Žena podepsala reverz týden před porodem

 
Porod s tragickým koncem teď hýbe Českem. Spekulace a prohlášení o tom, zdali to byl tzv. překotný porod nebo plánovaný domácí porod, který neskončil dobře, stále přibývají.
22.04.2017 14:10 |

podobné články

Jitka Kocurová má dceru Barborku, porod tajila několik dní

 
Bývalá modelka a moderátorka Jitka Kocurová je už od dubna dvojnásobnou maminkou. Raduje se z dcerky Barborky, která prý je překrásná. Rodičům se porod před novináři podařilo na pár dní utajit. Další články k tématu: Musíte být manželka i milenka v jednom, říká těhotná Jitka Kocurová Na přehlídky bych se vrátila jen z recese, říká maminka Jitka Kocurová Kocurová porodila syna Tomáše. Je překrásný po tátovi, říká
13.05.2013 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Kocurová (113 článků)

Tohle že je dvojnásobná maminka? Alessandra Ambrosio předvedla své obdivuhodné tělo v bikinách

 
Pohledná modelka Alessandra Ambrosio (31), která patří mezi nejúspěšnější tváře módního průmyslu, ve středu odpoledne předváděla své ladné křivky během focení v Santa Monice. Podívejte se, jak vypadá slavná dvojnásobná maminka v bikinách.
09.03.2013 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Alessandra Ambrosio (169 článků)

Dvojnásobná maminka si na večírek vyšponovala prsa až k bradě. Na tento plný dekolt je radost pohledět

 
Na přehlídkové molo se v prádle postavila pět měsíců po porodu . Dvojnásobná maminka Candice Swanepoel  (30) však vypadala naprosto úchvatně a po poporodních kilech navíc nebylo ani památky. Neméně modelka zářila i na večírku po show.
09.11.2018 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Candice Swanepoel (128 článků)

Bývalá hvězda Ordinace zhubla a teď šla do plavek: Odhodila horní díl a smočila se ve Vltavě

 
Jedna z našich nejvyšších hereček Anna Kulovaná (38) se nedávno pochlubila, že zhubla. Štíhlou postavičkou se tak dvojnásobná maminka bez obav mohla pochlubit i svým věrným fanouškům. Dvojnásobná maminka dcer Žofie a Vojtěšky si užívala sluníčka a koupání u Vltavy ve Žlutých lázních.
07.08.2020 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Anna Kulovaná (24 článků)

Dvojnásobná maminka Kristýna Leichtová: Ukázala postavu v plavkách tři měsíce po porodu

 
Před nedávnem se Kristýna Leichtová (35) stala dvojnásobnou maminkou. Tři měsíce po porodu se oblíbená herečka pochlubila postavou v plavkách. Dvojnásobná maminka zároveň mužům poradila, jak potěšit své partnerky.
29.09.2020 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Leichtová (309 článků)

Dvojnásobná maminka (†34) zemřela na Valentýna: Špatně jí diagnostikovali rakovinu prsu

 
Dvojnásobná maminka z Anglie Vicki Marshallová (†34) mohla možná ještě žít, kdyby jí lékaři správně diagnostikovali rakovinu prsu. Na zákeřnou nemoc se totiž přišlo až příliš pozdě. Oblíbená žena, která se dokonce stala tváří boje proti rakovině, nemoci podlehla osudově na den svatého Valentýna.
18.02.2021 20:45 |

podobné články

Dvojnásobná mamina a vnadná herečka Jessica Simpson se konečně vdala: Čtyři roky od zásnub

 
Herečka a zpěvačka Jessica Simpson (34) se vdala. Dvojnásobná maminka dvouleté dcery Maxwell a ročního syna Ace, si vzala svého dlouholetého přítele, hráče amerického fotbalu Erica Johnsona (33).
06.07.2014 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Jessica Simpson (160 článků) , Eric Johnson (21 článků)

Hvězda muzikálů i seriálových Sestřiček Tomešová: Po operaci slepáku covid! Musí znovu do špitálu?

 
Covid se bohužel nevyhýbá ani známým osobnostem. Tuto diagnózu nyní světu přiznaly i dvě muzikálové krásky - Čarodějka Elis Ochmanová (32), která je nyní navíc v jiném stavu, a dvojnásobná maminka Míša Tomešová (29), kterou znají televizní diváci i jako prostořekou Barču z primáckého seriálu Sestřičky.
13.03.2021 13:00 |

podobné články