Článek

Z Newsroomu ČT24 zavolali Jaroslavu Pleslovi. A pak jim spadla čelist jako naposledy s Xaverem

 
Mediálním trhem zatřásla zpráva, že nejsledovanější českou televizi Novu koupí nejbohatší Čech Petr Kellner. Tématu se věnoval i pořad Newsroom ČT24, který chtěl k tématu slyšet i komentář šéfredaktora MF Dnes Jaroslav Plesla. Podívejte se sami, co odpověděl...
29.10.2019 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1123 článků) , Petr Kellner (292 článků) , Jaroslav Plesl (299 článků)
Podobné články

Bakalovi novináři debatovali, zda potřebujeme Kalouska. Takhle to dopadlo

 
Od té doby, co Zdeněk Bakala sestěhoval všechny své novináře do jedné budovy v Karlíně, odehrává se vždy jednou týdně mezi redaktory všech jeho médií debata nazývaná „přestřelka v newsroomu“, která je pak prezentována na stránkách magazínu Respekt. Tento týden se v karlínském newsroomu debatovalo na téma, zda česká politika potřebuje Miroslava Kalouska.
07.10.2013 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Bakala (322 článků) , Miroslav Kalousek (6844 článků)

Divoká lvice kojí leopardí mládě. Expertovi z fotek „spadla čelist“

 
Šéfovi organizace zabývající se ochranou kočkovitých šelem Panthera Lukeovi Hunterovi dorazil tento týden e-mail od partnerů v Tanzanii. Když otevřel jeho přílohu, nevěřil svým očím. Fotografie zachycovala klidně ležící lvici kojící leopardí mládě. Nic podobného ještě zachyceno nebylo a Hunter, jehož citoval list The Washington Post, se přiznal, že mu při spatření fotky „spadla čelist“.
15.07.2017 13:45 |

podobné články

Třímetrová čelist gigantického prehistorického žraloka jde do aukce

 
Žralok bílý, který dorůstá šesti metrů a v očích člověka je obrovským nebezpečným predátorem, by byl v porovnání s prehistorickým druhem žraloka Megalodona jen drobnou rybkou. Megalodon vymřel před 1,5 miliónu let a byl opravdovým králem oceánů. Při představě, že jen jeho čelist měřila přes tři metry, člověk by pro něj představoval pouze malou svačinku. A právě taková vzácná obří čelist bude k mání v aukci.
16.03.2011 15:15 |

podobné články

Ostrý jazyk: Friedmannová z Newsroomu ČT24 by měla dostat víc prostoru

 
V pořadu věnovaném dění v médiích Newsroom ČT24 se začala objevovat moderátorka ČT Silvie Friedmannová (39), známá ze svého předchozího působení v regionálním zpravodajství. Jak ji hodnotí jazyková lektorka Jana Postlerová (73)?
14.06.2017 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Postlerová (42 článků)

Prezidentem oceněný Ringo Čech o problému s běženci: Já se toho nedožiju, ale vy si ještě zastřílíte. A pak něco vzkázal "dobroserům"

 
František Ringo Čech ve středu dostal státní vyznamenání od prezidenta Zemana a ve čtvrtek zavítal do Kauzy dne na Rádiu Impuls. Zděsil se prý, když viděl, jak unaveně „Miloš“ vypadá, ale ocenil vyváženost a nadstranickost jeho projevu. Nakonec se vyjádřil i k uprchlíkům. „Já se toho nedožiju, ale vy si ještě zastřílíte,“ oznámil šéfredaktorovi MF Dnes Jaroslavu Pleslovi.
29.10.2015 19:01 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (299 článků)

Otrávený nevzhledný papoušek se ukázal v civilu: Čtvrtníčkova Bublina odhodila kostým. Co na ni říkáte?

 
V seriálu Autobazar Monte Karlo hází otrávené obličeje, její vlasy vypadají, jako by projela několikrát lakovnou, oblečení má jako od trhovců… zkrátka žena, kterou by jeden jinak těžko pohledal. Herečka Lucie Polišenská (29), která v novém díle Stream.cz zdatně sekunduje Petru Čtvrtníčkovi nebo Jaroslavu Pleslovi, je ale jinak v reálu sympaťanda. Mrkněte sami ve videu!
13.10.2015 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čtvrtníček (165 článků) , Jaroslav Plesl (299 článků)

Jaroslav Plesl: Tolik jako Drahoš by dostal i papírový pytlík. Okamura a Chovanec? Zeman teď má za sebou tuhle sílu...

 
ROZHOVOR Češi si podruhé v přímé volbě zvolili svého prezidenta. Svou funkci obhájil Miloš Zeman, který porazil Jiřího Drahoše. Ten ihned po volbách avizoval, že se po porážce z veřejného života nehodlá stáhnout, ale bude bojovat dál „za změnu“. Ředitel redakce ParlamentníchListů.cz položil v souvislosti s volbami a tím, co může následovat po znovuzvolení Zemana, několik otázek šéfredaktorovi MF Dnes Jaroslavu Pleslovi.
28.01.2018 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (299 článků) , Miloš Zeman (23495 článků) , Jiří Drahoš (1136 článků)

Zvrhlí pyromani zapálili 11 kontejnerů v Hloubětíně! Zavolali hasiče a sledovali, jak oheň likvidují

 
Spadla klec! Dva mladé pyromany, kteří v květnu podpálili celkem 11 kontejnerů v Hloubětíně, dopadli policisté. Žháři navíc hasiče sami zavolali a pak se dívali, jak požáry hasí. „Héfaistům“, jak znělo i krycí jméno případu, hrozí až dva roky za mřížemi.
22.05.2018 13:55 |

podobné články

Doplatí JXD na svou vášeň? Za článek o marihuaně mu hrozí pětileté vězení

 
Známý propagátor marihuany a novinář J. X. Doležal bude možná čelit obžalobě. Podle policie se totiž prostřednictvím časopisu Reflex, ve kterém Doležal pracuje, dopustil šíření toxikomanie. Obvinění hrozí i bývalému zástupci šéfredaktora Jaroslavu Pleslovi. Oběma by v případě odsouzení hrozilo až pětileté vězení.
27.09.2013 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (299 článků)

Doplatí JXD na svoji vášeň? Za článek o marihuaně mu hrozí pětileté vězení

 
Známý propagátor marihuany a novinář J.X. Doležal bude možná čelit obžalobě. Podle policie se totiž prostřednictvím časopisu Reflex, ve kterém Doležal pracuje, dopustil šíření toxikomanie. Obvinění hrozí i bývalému zástupci šéfredaktora Jaroslavu Pleslovi. Oběma by v případě odsouzení hrozilo až pětileté vězení.
27.09.2013 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (299 článků)

Pleslův poslední útok je za hranou! Šafr vytahuje na šéfa Babišových novin těžký kalibr

 
Někdejší šéfredaktor časopisu Reflex Pavel Šafr se znovu důrazně postavil proti Andreji Babišovi z hnutí ANO a Jaroslavu Pleslovi, současnému šéfredaktorovi MF Dnes, kterou Babiš vlastní. Šafr prohlašuje, že už se nenechá urážet a zvažuje právní kroky. Reaguje tak na slova Plesla ze sociální sítě Facebook, kde šéfredaktor MfD psal o Bohnicích.
18.10.2014 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (299 článků)

Něrgešová vzpomínala na svatbu: Brali jsme se v den dobytí Bastily a narození Gotta!

 
Před devíti lety 14. července řekla Laďka Něrgešová (40) ANO novináři Jaroslavu Pleslovi. Den, kdy byla dobyta Bastila nebo se narodil Karel Gott (77), vybrali náhodně, protože v Ledeburských zahradách, kde měli svatbu, bylo jinak plno.
14.07.2016 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5562 článků) , Laďka Něrgešová (178 článků) , Jaroslav Plesl (299 článků)

Ne každý muslim je zlý člověk, ale islám je zrůdný. Pokud budou chtít, sbalím si kartáček a půjdu do vězení, připouští Martin Konvička

 
Martin Konvička ve čtvrteční Kauze dne na Rádiu Impuls prozradil Jaroslavu Pleslovi, jaké má další plány v politice. Chystá se do boje o senát a už teď odhaduje, kdo by mu tam mohl být názorově blízký natolik, aby spolu zachránili demokracii. Pokud by se ho chtěli zavedení politici zbavit třeba tím, že skončí ve vězení, přijde prý na scénu někdo mnohem horší. Nicméně je prý připraven jít i do vězení. Sbalí kartáček a půjde.
15.09.2016 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (299 článků)

Petr Robejšek popsal, co se dělo v Německu kolem vraždy studentky imigrantem. Důvěra lidí v média a elity prý kvůli tomu opět výrazně klesla

 
Zakladatel politické strany Realisté politolog Petr Robejšek poskytl další rozhovor médiím. Tentokrát usedl proti šéfredaktorovi Babišovy MF Dnes Jaroslavu Pleslovi a v internetovém pořadu Rozstřel odpovídal na jeho otázky. Velmi tvrdě se opřel do německých elit, které podle Robejška lidem říkají, co si mají myslet. Tato elita prý také vyžaduje slepou poslušnost svých občanů, jenže tato poslušnost se začíná drolit.
07.12.2016 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (299 článků)

Je to hujerství! Komárek ještě jednou o Chovancově úřadu

 
Poslanec Babišova hnutí ANO Martin Komárek ve čtvrteční Kauze dne na Rádiu Impuls usedl proti šéfredaktorovi MF Dnes Jaroslavu Pleslovi a spustil. Rozdupal Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám Milana Chovance (ČSSD) a nijak zvlášť nešetřil ani veřejnoprávní média. Nakonec se pustil do Jiřího Paroubka a komunistů.
12.01.2017 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3740 článků) , Jaroslav Plesl (299 článků)

Zaorálek v rádiu promluvil o intimní záležitosti Miloše Zemana

 
Velká Británie ve středu definitivně spustí proces odchodu z EU. Jak to bude vypadat, popsal šéfredaktorovi MF Dnes Jaroslavu Pleslovi v Kauze dne na Rádiu Impuls ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD). Pár slov padlo také na adresu prezidenta Zemana.
28.03.2017 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (299 článků) , Lubomír Zaorálek (2528 článků) , Miloš Zeman (23495 článků) , Jaroslav Zaorálek (56 článků)

Jsem oběť, hodnotí svou pozici Babišův pravděpodobný nástupce Pilný

 
Poslanec Ivan Pilný, jenž se s velkou pravděpodobností stane nástupcem svého stranického šéfa v hnutí ANO Andreje Babiše v pozici ministra financí, šéfredaktorovi MF Dnes Jaroslavu Pleslovi v Rádiu Impuls prozradil, co si myslí o vládní krizi.
18.05.2017 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17508 článků) , Jaroslav Plesl (299 článků) , Ivan Ivan (1347 článků)

Vy jste úplně mimo, obořil se Zaorálek na Plesla. A prozradil, co mu říkají poradci

 
Ministr zahraničí a volební lídr ČSSD Lubomír Zaorálek usedl ve čtvrteční Kauze dne na Rádiu Impuls proti Jaroslavu Pleslovi a prozradil, jak budou sociální demokraté čelit Andreji Babišovi (ANO). Tomu Andreji Babišovi, který před pár lety Rádio Impuls koupil.
22.06.2017 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (299 článků) , Lubomír Zaorálek (2528 článků) , Jaroslav Zaorálek (56 článků)

Jaroslav Plesl pro PL: Zeman vyhraje, je zbytečné proti němu vyhazovat peníze. Profesor Putna se fašizuje. ČT je TV TOP 09. Opakem Putina je v Rusku chaos

 
U příležitosti Vánoc, tedy času nejen klidu a míru, ale také bilancování, položil ředitel redakce ParlamentníchListů.cz několik otázek šéfredaktorovi deníku Mladá fronta DNES Jaroslavu Pleslovi.
21.12.2017 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (299 článků)