Článek

Z hvězd TikToku se stávají boháči. Někteří berou za příspěvek přes milion!

 
Nový výzkum britských a amerických vědců odhalil, kolik si ve skutečnosti vydělávají influenceři ze sociálních sítí, které se zaměřují na sdílení krátkých videí jako TikTok. Někteří z nich si dovedou za krátkou sketch říct i jeden a půl milionu korun.
07.03.2021 15:30 |

podobné články

Podobné články

Influencerka s velikostí XXL obléká modely inspirované vévodkyní Kate

 
Katie Sturino je módní blogerka a influencerka, která bojuje za zařazení větších velikostí pro ženy kyprých tvarů i u značek, které se zatím drží jen u malých velikostí. Mezi jejími příspěvky je například testování spodního prádla na plnoštíhlé postavě, ale zároveň často obléká modely známých osobností, které reálně nosí velikosti xs či s. V jejím podání vypadají sice jinak, ale mohou dodat sebevědomí ženám s větší velikostí a ukázat jim, že to není móda jen pro štíhlé. Vévodkyně Kate na poslední den ve Skotsku oblékla pohodlný svetřík a náhrdelník s iniciálami svých potomků Svůj blog The 12ish Style založila v roce 2015 na popud čtenářů online magazínu Man Repeller, kterému dávala rozhovor o tom, jak by se objemnější ženy mohly oblékat. V tuto chvíli se věnuje hlavně Instagramu, kde ji sleduje přes 600 tisíc lidí. Nedávno také vydala knihu Body Talk, která má pomoci ženám milovat své tělo ať už má jakoukoliv velikost. Podívejte se na pár outfitů, které kopírují vévodkyni Kate, jejíž styl je nejen u britských žen tak oblíbený. Takhle vypadá modrý model Kate na plnoštíhlé autorce Zobrazit příspěvek na Instagramu Příspěvek sdílený Katie Sturino (@katiesturino) Nedávná volnočasová kombinace z návštěvy Skotska Zobrazit příspěvek na Instagramu Příspěvek sdílený Katie Sturino (@katiesturino) U bílých šatů záleží na střihu a budou slušet i plnoštíhlým. Zobrazit příspěvek na Instagramu Příspěvek sdílený Katie Sturino (@katiesturino) Tahle kombinace bude slušet ženmá všech velikostí. Zobrazit příspěvek na Instagramu Příspěvek sdílený Katie Sturino (@katiesturino) Vévodkyně Kate je módní ikonou, kterou se inspirují ženy po celém světě. Zobrazit příspěvek na Instagramu Příspěvek sdílený Katie Sturino (@katiesturino)  
04.07.2021 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Man Man (248 článků) , Kate Kate (636 článků)

Žena na TikToku zveřejňuje děsivé detaily z dětství: Věří, že otec zavraždil její sestru

 
Dnes třicetiletá Sarah Turneyová z americké Arizony si je jistá, že její otec před dvaceti lety zavraždil její starší nevlastní sestru Alissu. Přestože je případ starý několik let, snaží se pro svou milovanou stále získat spravedlnost. Policie ji však nepomůže, proto se rozhodla celý případ medializovat. Na sociálních sítích zveřejňuje stará domácí videa, která jsou podle ní důkazy a popisuje detaily celého případu. Jenom na TikToku má přes 700 tisíc sledujících.
16.07.2020 23:30 |

podobné články

Jeptiška je hvězdou TikToku. Svým vzhledem fanoušky naprosto ohromila

 
Sestra Monica z amerického New Jersey se pomalu, ale jistě stává hvězdou sociálních sítí. Zaujala především na TikToku, kde ji sleduje přes šedesát tisíc lidí. Obrovské pozornosti se dostalo například videu , v němž jeptiška reaguje na lichotky a dotazy na svůj mladistvý vzhled. Na 55 let totiž žena ani zdaleka nevypadá.
22.07.2021 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Monica Monica (38 článků) , Monica Monica (31 článků)

Beckham, Pitt či Clooney: Boháči hltají víno z Provence, mezi vinaři vznikla propast

 
Vinařský boom v Provence, známé hlavně růžovými víny, není tak úplně růžový. Boháči, kteří se do regionu hrnou po vzoru hollywoodských hvězd, zdražují zemědělskou půdu, píše deník Times. Pro tradiční vinařské rodiny zlatý důl. Pro začínající a mladé vinaře nemalá potíž.
06.06.2021 19:50 |

podobné články

Honosné večírky koronaviru navzdory. Boháči unikají soukromými tryskáči do Kalifornie

 
Boháči z technologického ráje Spojených států Silicon Valley v Kalifornii i přes restrikce přijaté kvůli pandemii koronaviru, který způsobuje nemoc covid-19, pořádají obrovské večírky. Jejich hosté podstupují rychlotesty na koronavirus, které jim do 15 minut odhalí, zda nákazu mají, nebo ne. Do bezpečí před virem pak díky svým soukromým tryskáčům utíkají do měst, která nejsou považována za epicentra nemoci, nebo do zahraničí. Denně přitom USA registrují desetitisíce nových případů, za posledních 24 hodin přibylo přes 55 tisíc nakažených, právě Kalifornie je v současnosti jedním z největších ohnisek koronaviru v USA, informoval list Daily Mail.
16.08.2020 06:40 |

podobné články

Pro pozornost cokoliv: Kráska na TikToku natočila Coronavirus Challenge, olízla záchod

 
Mladá Ava Louise (22) se snažila koronavirus využít k rozpoutání nové virální výzvy na TikToku. Místo toho se ale setkala s nenávistí ze všech koutů světa. Ve videu pojmenovaném Coronavirus Challenge totiž olizuje záchodové prkénko v letadle.
16.03.2020 22:51 |

podobné články

Jedno z trojčat z Přátel vyrostlo do krásy: Alexandria je dnes hvězdou TikToku

 
Od natočení seriálu Přátelé uběhly už dlouhé roky a herci se samozřejmě změnili. Největší proměna je ovšem viditelná u herců, kteří v oblíbeném sitcomu neměli jedinou větu - byli totiž ještě děti. V šesté sérii, když Phoebe hlídala trojčata, která porodila svému bratrovi, si tyto rozkošné ratolesti zahrála čtyřčata. Jedno z nich, Alexandria Cimoch (21), je dnes hvězdou sociálních sítí, především pak TikToku.
22.04.2020 21:00 |

podobné články

Přemek Forejt hvězdou TikToku: Porotce z MasterChefa by se klidně mohl živit hudbou

 
Šéfkuchař a porotce soutěže MasterChef Česko Přemek Forejt (33) dokazuje, že má ruce ze zlata. Hbité prsty se mu hodí nejen v kuchyni při přípravě pokrmů, ale i při hře na kytaru. Video, kde na tento nástroj hraje a přitom zpívá, koluje na TikToku a dokazuje, že by se Forejt uživil, i kdyby místo nože držel v ruce mikrofon.
09.06.2020 11:40 |

podobné články

Angelina Jolie má na TikToku dvojnici: Pohledná brunetka jako by herečce z oka vypadla

 
Angelina Jolie (45) nepochybně patří mezi vůbec nejkrásnější herečky. Proto se ji snažilo imitovat mnoho žen z celého světa a některé pro vzhled podobný tomu jejímu podstoupily i několik plastických operací. Existují ale i takové, kterým byla Angelinina podoba dána do vínku přírodou. Mezi ně patří Lu Reis, jejíž videa na TikToku se stala hitem.
12.06.2020 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (2249 článků)

Anthony Hopkins řádí na TikToku jako zamlada: Hannibal Lecter je v 82 letech stále ve formě

 
Anthony Hopkins ve svých 82 letech už není nejmladší, nicméně nepřestává dokazovat, že do starého železa ještě rozhodně nepatří. Je totiž moderní a založil si účty na sociálních sítích včetně TikToku. Tam předvedl tanec na píseň od rappera Drakea (33) a fanoušci nestačí zírat, jak dokáže ve svém věku rozvlnit boky.
13.06.2020 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Anthony Hopkins (89 článků) , Anthony Tam (2 články)

Adam Kajumi vydal novou píseň: Hvězda TikToku v ní poodhaluje své soukromí

 
Nejúspěšnější český tiktoker Adam Kajumi (21) vydal svou první autorskou píseň s názvem Limity. Hvězda sociálních sítí v ní svým fanouškům a sledujícím poodhaluje své soukromí a zpívá i o temnějších částech svého života. Může díky nové písni ovládnout po TikToku i YouTube?
21.07.2020 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (222 článků) , Adam Adam (222 článků)

Nebezpečný trend z TikToku: Bělení zubů peroxidem vodíku! Zubaři jsou zděšeni

 
Mezi mladými je nyní ze všech sociálních sítí nejpopulárnější TikTok. Krátká videa s hudebním podkresem je to, co chtějí. No a právě na TikToku se nyní rozmohl nový nebezpečný trend – bělení zubů peroxidem vodíku.
26.08.2020 21:20 |

podobné články

České děti sledují hvězdu filmů pro dospělé: Z TikToku utekla k nahotě a podivným praktikám

 
Paris Devine, Zdeňka Strnadová, Arie Táborská či Glittery Chloe - pod těmito jmény znají lidé hvězdu filmů pro dospělé. V minulosti se jí přezdívalo nejošklivější pornoherečka Česka, s nahotou pak sekla a vrhla se do víru TikToku. Tam si získala mnoho sledujících i z řad dětí, které ji stále sledují i poté, co se k filmům s hvězdičkou vrátila. Na sociální sítě přitom přidává obsah, který by dětem na oči přijít neměl.
23.09.2020 21:20 |

podobné články

Zvrácená výzva na TikToku dohnala chlapce (12) k sebevraždě: Jeho rodiče varují před sociálními sítěmi

 
Dětská psychika dokáže být někdy natolik křehká, že stačí sebemenší podnět a může dojít k obrovskému neštěstí. Rodiče 12letého Colberta, Luis Munoz a Katiuska Beltran, zažívají strašlivá muka. Jejich syn se v průběhu lockdownu v Chile připojil na sociální sítě a dostal se do spárů špatné skupiny lidí. Kvůli výzvě na TikToku spáchal sebevraždu.
05.11.2020 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Luis Munoz (1 článek) , Luis Munoz (1 článek)

Google začal ve vyhledávači ukazovat videa z TikToku a Instagramu. Zatím jen na mobilu

 
Testování nové funkce zahájil v minulých dnech Google. V mobilní verzi svého vyhledávače začal ukazovat krátká videa z TikToku a Instagramu, dosud se k nim „externím“ způsobem nebylo možné dostat - nebyla zde indexovaná.
04.01.2021 14:10 |

podobné články

„Katastrofa.“ Expertka vmetla vládě chyby při startu na TikToku, kampani dala šanci

 
Půl milionu za reklamu na TikToku a dva influenceři, kteří ukazují lustr ve Strakově akademii. Vláda se po zveřejnění videa, které má být zřejmě kampaní k očkování, stala terčem kritiky veřejnosti, opozice i odborníků. A taky posměchu. Blesk Zprávy oslovily expertku na sociální sítě Elišku Vyhnánkovou, aby zhodnotila nejen start kampaně, ale odpověděla na dotaz, zda je částka 500 tisíc na nákup reklamního prostoru adekvátní. Youtubeři v pátek večer nakonec oznámili, že peníze na nákup reklamního prostoru odmítli.
29.01.2021 18:45 |

podobné články

Smršť kvůli vládnímu TikToku: Youtubeři se brání kritice, 500 tisíc na kampaň nevyužijí

 
Vláda vyrazila na TikTok, youtubeři Anna Šulcová a Jakub Gulab však po startu kampaně schytali silnou kritiku. Hájil je i ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO). Vlivní influenceři pod palbou kritiky však dospěli k názoru, že 500 tisíc z kapes daňových poplatníků na nákup reklamního prostoru na TikToku, Instagramu a Youtube nevyužijí.
30.01.2021 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Anna Šulcová (31 článků)

Brazilka (†35) ukazovala na TikToku své vnady, manžel ji za to zastřelil před zraky dcerky!

 
Eliane Ferreira Siolin z Ponta Pora dostala 14 střelných ran během rodinného grilování. Vrahem byl její manžel, se kterým se pohádala kvůli vyzývavým videím na TikToku.
30.01.2021 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Eliane Ferreira (1 článek) , Ponta Ponta (1 článek) , Ferreira Ferreira (1 článek)

HEADLAJNER: Jsme na TikToku! Zdarma a částka taky nesedí

 
Sexistická Pomáda, mladík, co prospal pandemii, opilá žalobkyně, zmutovaný koronavirus se superschopnostmi i kampaň na TikToku. S křížkem po Šulcové komentuje moderátor Dominik Vršanský v dalším dílu pořadu Headlajner vybrané titulky uplynulého týdne. Hlasujte pro ten nejlepší.
06.02.2021 00:05 |

podobné články