Článek

Z hořící garáže hasiči vynesli muže v bezvědomí. Vzápětí zemřel

 
Při požáru garáže ve Vimperku na Prachaticku zemřel muž. Nepomohla mu ani rychlá a profesionální resuscitace. Z bezvědomí se neprobral.
01.06.2012 09:40 |

podobné články

Podobné články

Muže vynesli hasiči v bezvědomí, děti se nadýchaly zplodin

 
Při požáru bytu v Havířově museli záchranáři ošetřit obyvatele, kteří se nadýchali jedovatých zplodin. Mezi nimi byly i dvě čtyřleté děti. Jednoho muže vynesli záchranáři už v bezvědomí.
18.05.2012 09:55 |

podobné články

Hasiči vytáhli při požáru garáže muže z ohně. Nepřežil

 
BLESKOVÁ ZPRÁVA. Při požáru garáže zemřel dnes ráno ve Vimperku na Prachaticku muž. Záchranáři jej vynesli z hořícího objektu, ale už se jim ho nepodařilo oživit, řekla jejich mluvčí Petra Kafková.
01.06.2012 09:55 |

podobné články

Děti vynesli ze zakouřeného domu hasiči v náručí! Hořel byt v přízemí!

 
Hasiči a záchranáři zasahovali ve čtvrtek odpoledne v pražské Divišovské ulici, kde hořelo v přízemním bytě domu. Hasiči z domu vynesli dvě malé děti.
13.03.2014 19:00 |

podobné články

V bytě v Havířově vypukl požár: Hasiči uvnitř našli muže v bezvědomí

 
Muž (45) ležel v bytě zasaženým požárem v bezvědomí, vynesli ho hasiči. Je pravděpodobné, že se nadýchal kouře. Záchranáři ho museli připojit na umělou plicní ventilaci.
02.02.2020 10:25 |

podobné články

Z hořícího bytu vynesli hasiči v náručí chlapce v bezvědomí

 
Dvě jednotky hasičů zasahovaly ve středu 3.9.2014 odpoledne v Třinci (okres Frýdek-Místek) v Beskydské ulici u požáru v bytě ve druhém patře (3. NP), kde hořelo ve dvou pokojích. Z balkónu hasiči zachránili čtrnáctiletého chlapce v bezvědomí, použili u něj vyváděcí masku s přetlakovou ventilací. Oheň velmi rychle uhasili.
04.09.2014 12:15 |

podobné články

V Uhříněvsi hořela střecha dřevařského závodu! Hasiči vynesli tlakové lahve

 
Poplach v pražské Uhříněvsi! Do ulice Přátelství musely v pondělí dopoledne vyjet dvě jednotky profesionálních a jedna dobrovolná jednotka hasičů - začala hořet střecha dřevařského závodu. Hasiči z plamenů vynesli dvě tlakové lahve.
02.12.2019 12:50 |

podobné články

Hasiči vynesli z hořící chaty ženu v bezvědomí

 
Posádky zdravotnické záchranné služby zasahovaly dne 12.8. u požáru na Novojičínsku. V půl třetí odpoledne přijali operátoři ZZS informaci na tísňové lince, podle níž došlo k požáru chaty v obci Trojanovice a zdravotnímu postižení jedné osoby. Na místo ihned vyjely posádky rendez vous a rychlé zdravotnické pomoci z Frenštátu pod Radhoštěm.
12.08.2014 23:40 |

podobné články

LOMAX & Co: Chystáte stavbu garáže? Nepodceňte přípravu a kvalitní materiál

 
Ujasnit si, jaký typ garáže je ten pravý či zvolit správný stavební materiál a postup. Nejen to patří k základním rozhodnutím, která by měla předcházet každé stavbě garáže a neměla by se proto podcenit. Včasné plánování a promyšlená příprava nám totiž může ušetřit nejen peníze, ale také čas a starosti.
14.04.2014 12:00 |

podobné články

Druhý z pachatelů vloupání do garáže, kde se střílelo, se SÁM UDAL POLICII!

 
Druhý z pachatelů, který se vloupal do garáže v pražských Čimicích, se sám přišel udat na policii. Jeho kamaráda postřelil majitel garáže legálně drženou zbraní.
20.01.2014 13:00 |

podobné články

Příprava garáže před zimou je nutností

 
Nastává čas podzimních plískanic, kdy každý řidič ocení, aby mohl vozem pohodlně zajet až do garáže. Podle specialisty Lubomíra Valenty je toto období současně ideální na přípravu garáže před zimním obdobím, kdy garážová vrata trpí nejvíce.
24.11.2014 12:11 |

podobné články

MHMP: Garáže pod Prašným mostem získaly kolaudační souhlas

 
Podzemní garáže Prašný most byly zkolaudovány. Zahájení provozu pro veřejnost předpokládáme v květnu po uzavření nájemní smlouvy mezi hlavním městem a městskou částí Praha 6. Ta bude garáže provozovat prostřednictvím své správcovské firmy SNEO.
26.04.2018 20:40 |

podobné články

Muž nepřežil požár v prodejně nábytku

 
Čtyřiatřicetiletý muž zemřel v noci na pátek při požáru prodejny nábytku v Semilech. Pravděpodobně se udusil kouřem. Hasiči ho vynesli z hořícího domu v bezvědomí, krátce nato zemřel.
22.01.2010 14:15 |

podobné články

Hasiči po požáru garáže v Příbrami našli mrtvolu: Policie zjišťuje, co se stalo

 
Hasiči v úterý v Příbrami vyjížděli k požáru garáže, uvnitř našli torzo lidského těla. Okolnosti úmrtí zjišťuje policie.
05.06.2018 13:20 |

podobné články

Potápěči vynesli z Concordie dalších pět těl. Dohromady jich je už 30

 
Italští potápěči vynesli v pondělí z vraku výletní lodě Costa Concordia těla dalších pěti obětí. Ze 32 lidí, kteří při havárii Concordie zahynuli, záchranáři už našli těla 30 obětí, informuje agentura AFP.
26.03.2012 22:35 |

podobné články

Pokud nemůžete pít vestoje, musíte ven! vyhodili vozíčkáře z baru

 
Do baru v britském Birminghamu přijel na kolečkovém křesle, aby se osvěžil. Kamarádi vynesli Troye Hitchinse (20), který trpí dětskou mozkovou obrnou, po schodech nahoru, ale tam mu barmani řekli, že jestli se nemůže postavit, nemá tam co dělat. Nemocného mladíka pak obzvláště ponižujícím stylem vynesli ven.
30.01.2015 05:50 |

podobné články

MÓDNÍ POLICIE: Jak slavní zvládli black tie? Vede Kotek i bez motýlku

 
Slavnostní pražská premiéra trilogie Hořící keř byla ve stylu hollywoodských premiér a měla i svůj dress code. Hosté v pozvánce našli poznámku: black tie. Vyrovnali se s ní po svém. Někdo ji dodržel, jiný si s ní hlavu nelámal. Černých motýlků ale bylo mezi herci z filmu pomálu. Další články k tématu: Premiéru Hořícího keře navštívili herci i diplomati SPECIÁL: Synova oběť, matčin boj. Uvádíme Hořící keř o Janu Palachovi Hořící keř o Palachovi se po premiéře přesune do Rotterdamu DO KINA: Nejlepší film do kin nejde, nejhorší je zapatlá výkaly
25.01.2013 11:16 |

podobné články

Osobnosti: Jan Palach (247 článků)

Petra K. vzrušují hořící bezdomovci: Jednoho ukopal k smrti

 
Pije s kamarády na lavičce, čeká, až usnou, zapálí je a nedaleko ze křoví se pohledem na hořící těla ukájí! Pyrofilnímu sadistovi (vzruší jej hořící lidé) Petru K. (19) hrozí více než 20 let.
10.08.2018 21:20 |

podobné články

Ve skleníku ve Vysokém Mýtě našli mrtvého muže! Otrávil se oxidem uhelnatým

 
Ve skleníku u rodinného domu ve Vysokém Mýtě ve čtvrtek kolem poledne hasiči našli mrtvého muže. Zemřel na otravu oxidem uhelnatým. Hasiči jej vynesli v dýchacích přístrojích ven, přivolaný lékař mu již nemohl pomoci, uvedla v tiskové zprávě mluvčí krajských hasičů Vendula Horáková.
13.12.2018 23:00 |

podobné články

Hasiči zachránili z plamenů téměř 100 kilo uzenin

 
Když hasiči z Pensylvánie v USA v pondělí dorazili k požáru, nemohli se nabažit té vůně. V plamenech se totiž ocitla domácí udírna plná polského salámu. Se slovy, že jde o nejvoňavější požár za poslední léta, vynesli hasiči z hořícího plechového domku asi 90 kilogramů uzenin.
18.02.2012 18:35 |

podobné články