Článek

Z deníku odsouzeného lékaře mrazí ještě dnes: A pak jsme se ožrali jak pras*ta, ve 22:00 dorazil nas*anej X s 2 milionama v hotovosti pro toho ODSáka!

 
Novinář Radek Kedroň debutoval knihou Operace Rath: Pohled do zákulisí policejního vyšetřování z roku 2015. Nyní se zaměřil na rozkrytí machinací a korupce v českém zdravotnictví, kterým prý často bez kontroly procházejí miliardy korun z veřejných peněz. Jako ukázkový případ si vzal kauzu ředitele Nemocnice Na Homolce Vladimíra Dbalého. Toho Pražský městský soud v roce 2019 uznal vinným, uložil mu 8,5 roku vězení a k tomu peněžitý trest 10,9 milionu korun. Jak soudkyně Hana Hrnčířová v odůvodnění zdůraznila, klíčovým důkazem případu byly lékařovy podrobné deníkové poznámky, které policie objevila při prohlídce jeho bytu.
24.05.2020 06:15 |

podobné články

Podobné články

Z deníku odsouzeného lékaře mrazí ještě dnes: A pak jsme se ožrali jak pras*ta, ve 22:00 dorazil nas*anej X s 2 milionama v hotovosti pro toho édéesákaka!

 
Novinář Radek Kedroň debutoval knihou Operace Rath: Pohled do zákulisí policejního vyšetřování z roku 2015. Nyní se zaměřil na rozkrytí machinací a korupce v českém zdravotnictví, kterým prý často bez kontroly procházejí miliardy korun z veřejných peněz. Jako ukázkový případ si vzal kauzu ředitele Nemocnice Na Homolce Vladimíra Dbalého. Toho pražský městský soud v roce 2019 uznal vinným, uložil mu 8,5 roku vězení a k tomu peněžitý trest 10,9 milionu korun. Jak soudkyně Hana Hrnčířová v odůvodnění zdůraznila, klíčovým důkazem případu byly lékařovy podrobné deníkové poznámky, které policie objevila při prohlídce jeho bytu.
24.05.2020 08:25 |

podobné články

Z deníku odsouzeného lékaře mrazí ještě dnes: A pak jsme se ožrali jak pras*ta, ve 22:00 dorazil nas*anej X s 2 milionama v hotovosti pro toho édéesáka!

 
Novinář Radek Kedroň debutoval knihou Operace Rath: Pohled do zákulisí policejního vyšetřování z roku 2015. Nyní se zaměřil na rozkrytí machinací a korupce v českém zdravotnictví, kterým prý často bez kontroly procházejí miliardy korun z veřejných peněz. Jako ukázkový případ si vzal kauzu ředitele Nemocnice Na Homolce Vladimíra Dbalého. Toho pražský městský soud v roce 2019 uznal vinným, uložil mu 8,5 roku vězení a k tomu peněžitý trest 10,9 milionu korun. Jak soudkyně Hana Hrnčířová v odůvodnění zdůraznila, klíčovým důkazem případu byly lékařovy podrobné deníkové poznámky, které policie objevila při prohlídce jeho bytu.
24.05.2020 10:00 |

podobné články

Český národ je jako loď plná otroků, jíž velí ožralí kapitáni. Mašín o Havlovi a Zemanovi

 
ROZHOVOR Nový prezident Miloš Zeman vhodně reprezentuje své voliče. Vždyť český národ se již dlouho podobá plachetnici bez plachet se zlomenými stěžni, která je naplněná bývalými otroky trpícími stockholmským syndromem a velí jí ožralí kapitáni. To si myslí poslední žijící člen známé odbojové skupiny Josef Mašín. Nedávno oslavil jedenaosmdesáté narozeniny a přál by Čechům, aby jim v budoucnu vyrostl nový vůdce typu Ronalda Reagana.
11.03.2013 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Ronald Reagan (110 článků) , Miloš Zeman (23844 článků) , Josef Mašín (101 článků)

Poštovní spořitelna umí klientům nově donést peníze až do domu

 
Poštovní spořitelna začne od května nabízet službu Donáška hotovosti na adresu. V praxi to znamená, že klient bude mít další možnost, jak si vybrat peníze v hotovosti – a to plně v pohodlí svého domova. Stačí zavolat na call centrum, požádat o doručení peněz na libovolnou adresu v České republice a pak jen počkat, až mu příslušný obnos donese poštovní doručovatel ke dveřím. Donášku hotovosti na adresu připravuje Poštovní spořitelna ve spolupráci s Českou poštou, takže o doručení peněz bude možné zažádat i prostřednictvím formuláře přímo na poště. Na českém trhu bude tato služba zcela unikátní.
29.04.2014 15:15 |

podobné články

Soud v Česku poprvé propustil doživotně odsouzeného. František seděl za pokus o vraždu

 
Věznice v Horním Slavkově na základě rozhodnutí soudu dnes odpoledne podmínečně propustila doživotně odsouzeného Františka Müllera, který se v roce 1995 podílel na pokusu o loupežnou vraždu klenotníka. O jeho propuštění rozhodl Okresní soud v Sokolově, řekla ČTK mluvčí Vězeňské služby ČR Petra Kučerová. Jde o historicky prvního doživotně odsouzeného vězně, který tak byl propuštěn.
31.08.2018 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kučera (72 článků) , Petr Kučera (72 článků) , František Müller (4 články) , František Kučera (19 článků)

Na řecké ostrovy raději s finanční hotovostí, radí cestovní kanceláře turistům

 
Na ostrovech Řecka je obecně známa slabá síť bankomatů pro výběr hotovosti. Proto cestovní kanceláře již dlouhodobě upozorňují české turisty v propozicích k odjezdu na zájezd, aby si s sebou vzali dostatek finanční hotovosti, neboť počet bankomatů na ostrovech je nízký a rovněž nemusí být bankomaty vždy v provozu. Turisté by měli mít dostatečnou finanční rezervu na drobné výdaje, zakoupení výletů po okolí, pořízení případných léků a případně lékařské ošetření hrazené předem. Až 80 % českých turistů cestuje do Řecka do hotelu s all-inclusive programem, tudíž výdaje v místě pobytu jsou minimální.
01.07.2015 14:46 |

podobné články

Robejšek (Realisté): Komise chce Evropanům zkasírovat hotovost

 
Evropská komise před několika dny zveřejnila výsledky konzultace týkající se omezení plateb v hotovosti. „Vládě“ Evropy vadí, že se hotovostní platby dají provádět anonymně. To prý lze zneužít při praní peněz a financování terorismu. A proto chce komise zavést omezení plateb v hotovosti, ohlašování peněžní hotovosti a další kontroly.
08.08.2017 17:45 |

podobné články

Indičtí policisté ztratili odsouzeného při zastávce v nevěstinci

 
Tři indické policisty zadrželi jejich kolegové poté, co při přepravě odsouzeného vraha zpět do věznice z prohlídky u lékaře si udělali neplánovanou zastávku v nevěstinci. Informoval o tom dnes britský list The Times.
23.03.2015 23:45 |

podobné články

Policisté ztratili odsouzeného při zastávce v nevěstinci

 
Čtyři indické policisty ze Západního Bengálska zadrželi jejich kolegové poté, co při přepravě odsouzeného vraha z prohlídky u lékaře zpět do věznice si udělali neplánovanou zastávku v nevěstinci. Podle serveru listu Hindustan Times si za potěšením udělali přes 200 kilometrů dlouhou zajížďku.
23.03.2015 18:01 |

podobné články

Bártův soud: Schůzka v tajném úkrytu i výpověď vlivného ODSáka

 
AKTUALIZACE Po necelém měsíci opět pokračuje soudní jednání v kauze údajné korupce ve vládní straně Věci veřejné (VV). Obžalovaný Vít Bárta před soudem čelí podezření, že se snažil uplácet své kolegy poslance. On sám ale tvrdí, že jim dal půjčky. Jako první dnes před Obvodní soud pro Prahu 5 předstoupil poslanec za VV Josef Novotný.
04.04.2012 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Josef Novotný (198 článků) , Vít Bárta (2842 článků) , Josef Novotný (198 článků)

Jsem nas*anej, řekl prý včera Bohuslav Sobotka

 
Sociální demokracií otřásl vnitrostranický puč, při kterém se část předsednictva pokusila sesadit z pozice šéfa strany Bohuslava Sobotku. Situace se sice po prvním jednání nově zvolených poslanců uklidnila, strana ale stále hledá pevnou půdu pod nohama a Sobotku prý ještě neopustila zlost, píší Lidové noviny.
30.10.2013 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9546 článků)

Dnes si z bankomatu nevyberete nic, zítra jen 60 eur. V Řecku už je vážně zle. Ekonom tuší dlažební kostky a píše, jak to ohrožuje nás

 
Po celý dnešní den nebude možné v Řecku vybírat peníze z bankomatů. Fungovat by měly začít až dnes večer. Každý Řek však bude mít možnost vybrat si v hotovosti pouze 60 eur (přes 1600 Kč) denně. Omezení na výběr hotovosti se podle řeckých médií nebude vztahovat na držitele zahraničních platebních karet, výjimka ohledně limitu bude platit i pro důchodce. Navíc řecké banky zůstanou celý tento týden zavřené.
29.06.2015 07:46 |

podobné články

Nářez ODSáka Štěpánka: Všichni jsou tu Charlie, když se to zrovna hodí. A ti "dobroseři" přisátí na cecíky veřejných rozpočtů, ať si pindají, ale za svý

 
ROZHOVOR Evropě vládnou idioti, kteří usilovně pracují na sebezničení vlastního kontinentu. Média nám vymývají mozky jako dříve komunisté. To jsou názory Petra Štěpánka (ODS), bývalého člena Rady pro rozhlasové a televizní vysílání, novináře a rockera, který nemá rád sluníčkáře. "Svoji zhoubnou politiku obvykle provozují přisátí na cecíky veřejných rozpočtů. Já říkám, že je třeba zavřít jim penězovody. Řečeno lakonicky a od plic: Ať si pindají, ale za svý," objasnil v rozhovoru pro ParlamentniListy.cz.
06.09.2015 10:16 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (774 článků) , Petr Štěpánek (774 článků)

Štěpánek: Nezasloužil jsem si prohrát, jsem naštvanej

 
Nas.anej jsem jak brigadýr, ale co s tím nadělám
21.06.2011 19:40 |

podobné články

Politický vězeň: Jsem doslova nas*anej! Půjdeme do voleb, třeba s Babišem

 
JINÝMA OČIMA Na neutěšenou situaci v naší společnosti se nemohou dívat ani bývalí političtí vězni. Jeden z nich, „věčný remcal a rebel“ Michal Drabík, by chtěl zkusit jak senátorské, tak komunální volby. Není to, více než dvacet let po „sametové revoluci“, jen zbožné přání, nebo se už naši bývalým režimem postižení spoluobčané na tu stávající situaci nemohou dívat a chtějí se aktivně zapojit do vymetání „Augiášova chléva“?
05.01.2014 17:55 |

podobné články

Babiš: EU? Zlaté RVHP, tam jsme se s Rusáky ožrali a domluvili

 
Byl jsem součástí toho Palerma a stýkal se s kmotry. Pak jsem se zbláznil a jdu proti všem. Andrej Babiš v rozsáhlém rozhovoru pro týdeník Reflex rozebírá důvody, které ho vedly k tomu, že vytáhl do boje proti korupci a klientelismu. Tvrdě se také opět pouští do prezidenta Klause.
16.11.2011 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18421 článků)

Noviny citují vysokého ODSáka: Končíme. Leda že bychom položili vládu a omluvili se

 
Deník Právo přináší rezignující vyjádření nejmenovaného vysoce postaveného představitele ODS, který pod přílsibem anonymity upřímně doznává, že strana končí. Jedinou šancí jsou prý radikální změny, po kterých se čím dál častěji volá. Vedení strany však nápad příliš neoslovil.
27.02.2013 09:50 |

podobné články

Už to leze: Sejfy plné milionů prý patřily muži mocného ODSáka

 
Hlavní právníci podnikatele Ivo Rittiga ze společnosti MSB Legal se díky čtvrteční velké policejní razii znovu vrací pod drobnohled médií. Ve svých kancelářích hostí firmu, kterou Rittig ovládá společně s Václavem Rybou. Na něj upozorňuje server iHNed.cz.
18.06.2013 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Ryba (7 článků)

Babiš vysvětlil svůj střet zájmů. Ukázal na známého ODSáka a Kalouskovu štědrou podporu jisté firmě

 
Svůj pravidelný bilanční „deník nepolitika“ věnoval šéf hnutí ANO Andrej Babiš protentokrát především vysvětlování svého střetu zájmů a spojení s firmou Agrofert. Závěrem vyjádřil radost, že jej v jeho plánech s ministerstvem financí podpořil i prezident Miloš Zeman.
14.01.2014 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18421 článků) , Miloš Zeman (23844 článků)