Článek

Z bytu ukradli fagot i elektroniku. Škoda 50 tisíc, po zlodějích pátrají policisté

 
Elektroniku i fagot si odnesli zloději v polovině srpna z přízemního bytu na pražském Jarově. Způsobili 50tisícovou škodu, dva muže, které zachytily kamery, se dosud nepodařilo vypátrat. Poznáte je?
14.10.2021 12:15 |

podobné články

Podobné články

Zloději ukradli 13 tisíc plenek z neziskové organizace

 
Úřady v americkém státě Severní Karolína pátrají po zlodějích, kteří se zaměřili na poměrně neobvyklý lup – ze skladů místní neziskové organizace ukradli 13 tisíc dětských plenek. Uvedla to v úterý agentura AP.
03.06.2014 09:45 |

podobné články

Surové přepadení stařenky (89) v Holešovicích! Grázlové vtrhli do bytu, ukradli cennosti za 100 tisíc

 
Nepředstavitelné chvíle hrůzy si prožila stařenka (89) 9. února. Do jejího bytu v pražských Holešovicích vnikli dva grázlové, strhli jí z krku řetízky a ukradli další cennosti! Škoda se vyšplhala ke 100 tisícům. Naštěstí nebyli na útěku dlouho - 17. února je kriminalisté dopadli ve Strakonické ulici, jednoho přímo na ulici, pro dalšího si došli do bytu. Policisté zveřejnili video ze zásahu, podívejte se.
19.02.2021 10:45 |

podobné články

Wohnoutům ukradli Anděla! Homola: Byl určen pro charitu, vraťte ho!

 
Hudební skupina Wohnout přišla o svou cenu Anděl. Dva zloději vzácnou sošku ukradli z dobročinného bazaru, kterému ji členové skupiny před časem věnovali. Policisté zatím po zlodějích marně pátrají.
18.02.2017 14:05 |

podobné články

Zatímco spali, přišli téměř o všechno. Policisté pátrají po nočních lupičích ze Žižkova

 
Pražští policisté pátrají od poslední říjnové středy po dvojici mužů, kteří se vloupali do cizího bytu. Z něj si odnesli elektroniku, ale i platební prostředky v hodnotě přesahující 60 tisíc korun. Nezdá se vám povědomý alespoň jeden z nich?
06.11.2018 11:25 |

podobné články

Nebývalá krádež dřeva: Vznikla škoda 300 tisíc korun

 
Nebývalou krádež dřeva vyšetřují policisté ve Zlínském kraji. První odhady škod hovoří o částce převyšující 300 tisíc korun. Po zlodějích intenzivně pátrají policisté.
25.10.2011 17:50 |

podobné články

Divoká privatizace bytů, to je hlavní problém. Místostarosta pražského obvodu popisuje, co napáchal populismus devadesátých let

 
ROZHOVOR „Hlavní problém, který bohužel vytvořili politici po revoluci, byla divoká privatizace bytů, kdy Praze dnes zbylo jen sotva 5 % z celého bytového fondu. Praha tak nejenže ztratila možnost jakkoli určovat a ovlivňovat trh z pozice významného vlastníka bytů, ale nemá dost bytů ani pro veřejný zájem, tzn. pro klíčové profese, jako jsou učitelé, lékaři, policisté,“ vysvětluje vysokou cenu bytů v Praze Ondřej Prokop, místostarosta Prahy 11 a opoziční zastupitel hlavního města Prahy. Ani nyní nejde podle něj bytová politika v Praze úplně správným směrem. „Místo aby se město zaměřilo na řešení těch největších problémů, vybrali si radní k řešení ty okrajové, které se snadno realizují a dobře mediálně prodávají. Jde o opravy zanedbaných bytů nebo věčný boj s Airbnb. Ale jinak zastavili už připravenou výstavbu cca 1000 městských bytů na Černém Mostě, potopili projekt dostupného družstevního bydlení své vlastní radní Hanky Kordové Marvanové,“ všímá si.
12.08.2020 20:50 |

podobné články

Zloději ukradli privátní fotografie první dámy Francie

 
Francouzská policie pátrá po zlodějích, kteří o víkendu z bytu bratra bývalého partnera Carly Bruniové ukradli privátní fotografie nynější první dámy Francie. Policie fotografie označila za rodinné momentky, francouzský bulvár spekuluje, že by mohlo jít také o intimní snímky.
29.04.2009 22:10 |

podobné články

Tak drahé, že nešlo odolat. Policisté pátrají po dvou zlodějích značkových brýlí

 
Pražští policisté pátrají po dvojici mužů, která v Letňanech ukradla dvoje značkové sluneční brýle. S ohledem na zajištěné kamerové záznamy se nyní obracejí na veřejnost, zda by jim v pátrání nepomohla. Poznáváte je?
03.08.2020 12:55 |

podobné články

Poznáte zloděje? Probourali se do obchodu v Plzni a ukradli elektroniku za půl milionu

 
Tučnou kořist si odnesli z jedné z plzeňských prodejen zatím neznámí zloději. Ukradli mobilní telefony a tablety, škoda se vyšplhala na půl milionu korun. Policie zveřejnila video a žádá veřejnost o pomoc při pátrání.
30.04.2021 15:45 |

podobné články

Nabízela na internetu hračky a elektroniku, shrábla peníze a zboží nedodala! Podvodnici hrozí tři roky

 
Pořádný podvod má na triku osmadvacetiletá žena. Ta přišla na chuť obchodování přes internet, kde na různých portálech nabízela dětské hračky a elektroniku. Jakmile však utržila peníze, přestala komunikovat a slibované zboží nikdo ze zákazníků neviděl! Škoda šplhá přes 30 tisíc korun.
29.05.2020 14:55 |

podobné články

VIDEO: U Invalidovny šlohli stavební nářadí, s žebříkem pak odjeli metrem! Poznáte zloděje?

 
Vloupali se za plot u metra Invalidovna a ukradli tam žebřík, štafle a další nářadí. Po zlodějích teď pátrají policisté, poznáte je?
17.02.2020 11:05 |

podobné články

Drzí zloději si z garáže odvezli čtyři motorky. Škoda skoro půl milionu!

 
Po zlodějích, kteří z garáže v Ostravě-Zábřehu odvezli čtyři motocykly v hodnotě 390 tisíc korun, pátrají ostravští policisté. Pachateli hrozí až pětileté vězení, uvedla ve středu policejní mluvčí Gabriela Holčáková.
22.02.2012 08:30 |

podobné články

Naštvaný záchranář z Ordinace: Šlohli mu vodní skútr! Škoda 80 tisíc

 
Zachraňují životy nebo při jejich záchraně asistují, teď jim ale někdo práci setsakramentsky zkomplikoval! Zloději nejspíš 18. ledna ukradli z areálu v pražských Letňanech vodní skútr i s podvalníkem, jenž patřil záchranné službě Asociace samaritánů České republiky (ASČR). O její techniku se stará Michal Milbauer, záchranář, který občas hraje i v Ordinaci v růžové zahradě 2! Škoda se vyšplhala na 80 tisíc, policisté po pachatelích pátrají.
21.01.2020 14:45 |

podobné články

Škoda představí na Wörthersee designové novinky

 
Škoda představí na celosvětově největším setkání fanoušků tuningu vozů koncernu Volkswagen zajímavé studie. Na ploše více než 600 m2 budou mít svou premiéru studie ‚ŠKODA Citigo Rally’ a ‚ŠKODA Citigo DJ Car‘. Večer vystoupí na centrálním pódiu koncertního areálu značky ŠKODA špičkový světový DJ. Už zítra vyrazí sedm posádek ve vozech značky ŠKODA z Prahy k rakouskému jezeru Wörthersee.
15.05.2012 18:20 |

podobné články

Kriminalisté hledají zloděje, kteří se vloupali do bytu: Odnesli si věci za sto tisíc, poznáte je?

 
Dvojice neznámých zlodějů se 22. března večer vloupala do bytu v Řehořově ulici na Žižkově. Zachytila je však u toho skrytá kamera u dveří. Pokud byste je na záběrech poznali, ozvěte se na tísňovou linku 158. Dva muži si odnesli z bytu elektroniku v hodnotě přes sto tisíc korun, nyní jim hrozí až pět let vězení.
01.04.2018 11:05 |

podobné články

Zloději ukradli ocel za půl milionu korun, prodali jí ani ne za pět tisíc

 
Ostravští kriminalisté pátrají po zlodějích, kteří odcizili ocelový materiál v hodnotě přes půl milionu korun. Ocel pak prodali ve sběrně, informovala v úterý ostravská policejní mluvčí Gabriela Holčáková. Pachatelům hrozí trest odnětí svobody až na pět let.
17.04.2012 14:25 |

podobné články

Podvodníci inkasovali zálohy za levnou elektroniku, zboží nedodali

 
Šumperská policie odhalila gang podvodníků, který od důvěřivců inkasoval zálohy na levnou elektroniku a zboží nedodal. Škoda je zatím půl milionu korun.
25.09.2009 14:50 |

podobné články

Zloději v kuklách přepadli Čechy v Bratislavě, ukradli 20 milionů korun

 
Slovenská policie pátrá po zlodějích, kteří v Bratislavě přepadli dvojici Čechů a ukradli jim peníze v hodnotě 20 milionů korun. Píše to ve středu webový portál slovenského deníku Nový čas.
08.09.2010 17:45 |

podobné články

Klaus rozvířil debatu o přiměřené obraně. Omilostněný střílel po zlodějích

 
Prezidentu Václavu Klausovi se podařilo obnovit debatu o přiměřené ochraně svého majetku. Ve středu udělil devět milostí, mezi nimi byla jedna pro myslivce Karla Baštu. Ten střílel po zlodějích, kteří mu vykradli jeho sběrnu surovin.
31.03.2011 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10592 článků)