Článek

Z Bruselu se valí další šílenost. Zníčí ekonomiku, varuje Okamura

 
Kromě všech šíleností, o kterých se mluví, Tomio Okamura upozorňuje, že Brusel přišel s dalším sebevražedným opatřením. V rámci balíčku Fit for 55 chce opět zdražit některé druhy energií.
22.11.2021 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2718 článků)
Podobné články

Dupačky pro dospělé – šílenost nebo nový trend?

 
Dupačky pro dospělé se stále častěji objevují ve výlohách módních obchodů, kde upoutávají pozornost čím dál většího počtu lidí. Zatímco pro někoho je tento kus oblečení připomínající módu pro miminka naprostá šílenost, jiný si jej pro jeho maximální pohodlí a příjemné teplíčko zkrátka nemůže vynachválit. Jeden kus overalu, který je nejčastěji vyrobený z heboučké bavlny nebo hřejivého flanelu, je jasným důkazem toho, že dupačky rozhodně nemusí nosit jen nemluvňata! Možná jste i vy o dupačkách pro dospělé okrajově zaslechli nebo je letmým okem zahlédli ve výloze jednoho z obchodu s oblečením, ale do jejich pořízení jste se pro jejich extravagantnost ještě neodhodlali. Není to náhodou škoda? Zapomeňte na předsudky a nebojte se vyzkoušet jejich pohodlí! Dupačky pro dospělé, aneb pohodlná domácí móda Jsou originální, výjimečné, vesele barevné a maximálně pohodlné! Dupačky pro dospělé si zkrátka musíte zamilovat a to doslova na první pohled. Vyrábí se v mnoha provedeních jak pro ženy, tak i pro muže. Jestliže si stále lámete hlavu nad tím, co nosit na doma, abyste se cítili dobře a pohodlně, pak již není nad čím váhat – sáhněte do dupačkách! Jakmile si je jednou oblečete, už nikdy je nebudete chtít sundat! Dupačky nikde netlačí, nezařezávají se a je v nich příjemné teplíčko. V dupačkách i do společnosti? Našli byste v sobě dostatek odvahy obléci si dupačky pro dospělé a vyrazit s nimi do ulic vašeho města? Je pravda, že na tuhle šílenost by si troufl opravdu jen málokdo. Ovšem pokud toužíte po pozornosti a chcete být středem zájmu, pak vklouzněte do pohodlných dupaček a hrdě si vykročte ven. S největší pravděpodobností vzbudíte rozruch, ale stejně jako se budou bavit lidé sledující váš šílený nápad, se vy můžete bavit sledováním jejich udivených obličejů. Trend vhodný na hory Milujete zimní sporty? Vyrážíte každoročně na hory – ať už s rodinou,... Čtěte více Příspěvek Dupačky pro dospělé – šílenost nebo nový trend? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
26.06.2016 16:20 |

podobné články

Okamura reaguje na Klause: Jestli z EU nevystoupíme, tak nás zničí. Jsme jen kolonie pro jejich šmejdy. Vlastenci, buďte jako Foldyna

 
Českou politickou scénu na počátku prázdnin rozčeřil spor, jak se má politická strana kritická vůči EU postavit k myšlence okamžitého odchodu. Zatímco Václav Klaus z hnutí Trikolóra si myslí, že by to bylo nezodpovědné, protože bychom byli terčem pomsty Bruselu, který by si z nás udělal exemplární případ, Tomio Okamura z SPD považuje setrvání v tomto společenství za ještě nebezpečnější, neboť jeho nejnovější nápady fatálně ohrožují českou ekonomiku, bezpečnost i základy státu. ParlamentníListy.cz přinášejí polemiku obou předsedů.
06.07.2020 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10626 článků) , Tomio Okamura (2718 článků)

Ještě jedna bruselská šílenost, o které se moc nemluví. To by nás dorazilo už úplně, obává se Okamura

 
„Zelený úděl EU má stát biliony korun naši zemi a biliony eur státy EU,“ říká Tomio Okamura a dodává konkrétní částky. Připomíná, že premiér Babiš s touto šíleností souhlasil a podpořila ji i jeho vláda. V Česku můžeme očekávat zdražování ve všech oblastech, a to se ještě plně neprojevil další bruselský nápad, a to odrazování Evropanů od konzumace masa navyšováním jeho ceny. A to by naši ekonomiku nejspíš dorazilo.
29.10.2021 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2718 článků)

Okamura: Kdyby Češi byli na sebe hrdí, možná by zatočili i s politiky

 
Česko-japonský podnikatel Tomio Okamura vážně přemýšlí nad vstupem do politiky. Zatím zvažuje kandidaturu do Senátu. Podnikatel v Show Jana Krause prozradil, že jako prezident státu by se zastal tykadlového řidiče Smetany, jehož pokreslení předvolebních plakátů dovedlo až do vězení. Další články k tématu: Zeman ani Okamura by se podle průzkumu na Hrad neprobojovali Okamura zvažuje kandidaturu do Senátu. Teprve pak by zkusil Hrad Tomio Okamura: S přítelkyní jsme si první dva měsíce jen psali Okamura má svou slivovici. Dá jí etiketu i jméno, ale na prodej nebude
11.05.2012 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1173 článků) , Tomio Okamura (2718 článků)

Okamura natvrdo: Brusel nás zničí masovou imigrací a sluníčkářským neomarxismem

 
Předseda hnutí Svoboda a příná demokracie znovu hlasitě volá po odchodu z Evropské unie. Považuje to za nejlepší možný krok pro Českou republiku. Svůj názor podložil vybranými fakty. Brusel nás zničí masovou imigrací, sluníčkářským neomarxismem a ekoterorismem, bije Okamura na poplach.
10.04.2021 14:30 |

podobné články

Doma si Babiš hraje na Orbána, ale v Bruselu vše odkýve. Volte Piráty, SPOLU nebo ANO a nedoplatíte se za elektřinu. Okamura se s tím nepáral...

 
„Doma si Babiš hraje na Orbána, ale v Bruselu vše odkýve. A myslí si, že to lidé nevidí,“ kroutí hlavou Tomio Okamura. Teď už ale končí legrace, protože bruselští šílenci svým Zeleným údělem EU zničí naši energetiku, načež vláda milostivě umožní lidem přijít si pro Havlíčkovu energožebračenku.
01.10.2021 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2718 článků)

Návrh rozpočtu je vyděračský a zničí českou ekonomiku, varuje Dienstbier

 
Nový návrh státního rozpočtu na příští rok, kterým se v pondělí má zabývat vláda, je vyděračský a v příštím roce a zřejmě i v dalších letech by zcela spolehlivě zničil českou ekonomiku. V pondělí na tiskové konferenci ČSSD v Lidovém domě to prohlásil místopředseda strany Jiří Dienstbier. Informuje ČTK.
05.11.2012 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Dienstbier st. (754 článků)

Tomio Okamura povstává proti hnutí Black Lives Matter. Vyjmenoval největší dárce a má jasno, o co tu jde ve skutečnosti

 
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „Facebook hrozí zrušením mého profilu kvůli mým nesouhlasným názorům s islamizací, s nelegální migrací a globalistickou politikou Evropské unie,“ je přesvědčen předseda hnutí SPD a místopředseda Sněmovny Tomio Okamura. Kromě toho považuje výroční zprávu ministerstva vnitra za zneužití politické moci a tvrdí, že by měl ministr Jan Hamáček odstoupit. Za šílenost navíc označil hlasy poslanců, kteří souhlasí s plánem Evropské unie, kvůli kterému bude údajně Česká republika ručit za obrovský dluh pro jiné státy ze svého. Výplata peněz je podle něj podmíněna poslušností k Bruselu.
19.07.2020 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (3307 článků) , Tomio Okamura (2718 článků) , Matter Matter (140 článků)

Okamura rozdupal novoroční projevy v přímém přenosu. Kubera, Vondráček a Bartoš mlčeli. A co si vyslechl Babiš...

 
V Událostech, komentářích České televize se setkali: předseda Poslanecké sněmovny Radek Vondráček (ANO), předseda Senátu Jaroslav Kubera (ODS) a předsedové dvou stran, Ivan Bartoš (Piráti) a Tomio Okamura (SPD). Rozebírali mimo jiné i projev premiéra Babiše ANO). Kubera se předsedovi vlády vysmál. Bartoš si přisadil a Okamura zkritizoval Babiše, Kuberu i Vondráčka. Babiš podle Okamury kývnul na „šílenost“.
03.01.2020 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (1144 článků) , Tomio Okamura (2718 článků) , Radek Bartoš (25 článků) , Ivan Ivan (2216 článků)

Okamura: Evropská unie zničí naši ekonomiku, její nařízení nás bude stát biliony

 
Do roku 2030 má Evropská unie snížit emise skleníkových plynů o 55 procent v porovnání s rokem 1990. Kromě cíle pro rok 2030 se vyjednavači shodli i na dosažení klimatické neutrality do roku 2050. Počítá s tím evropský klimatický zákon, na kterém se dohodli vyjednavači členských států a Evropského parlamentu. „Bude to stát biliony korun naši zemi a biliony eur státy EU. S touto šíleností souhlasil premiér Babiš na summitu EU a podpořila to i Babišova vláda,“ uvedl na Facebooku Tomio Okamura.
26.04.2021 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2718 článků)

V SPD došla trpělivost. Bouchlo to: V Bruselu vládnou „Zelení Khmerové“. A Piráti? Chtějí tady provincii EuroReichu!

 
„Když nevystoupíme z Evropské unie, Brusel naši zemi zničí, čím dříve odejdeme, tím lépe,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz poslanec a místopředseda hnutí SPD Radim Fiala. Poukazuje na „šílenosti“, které nám unie vnucuje: „Chce zničit národy imigrací a islamizací, chce rozbít společnost a rodiny ideologií genderu a zničit ekonomiku zeleným údělem,“ varuje. Zostra se opřel do Pirátů, kteří se zasazují o rozšíření většinového hlasování v Evropské radě. Obvinil je za to z vlastizrady a označil za kolaboranty.
24.07.2021 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (355 článků) , Radim Fiala (355 článků)

Okamura (SPD): Valí se na nás další šílenost - zahájení cenzury internetu

 
Komentář na facebookovém profilu k cenzuře internetu
06.07.2018 16:10 |

podobné články

Cpou peníze na migranty! láteří Okamura nad novinkou z Bruselu, kterou byste měli znát

 
Předseda SPD Tomio Okamura se rozlítil nad podle jeho slov další šíleností Bruselu. Evropská unie totiž podle jeho výkladu přichází se společnou integrační imigrační politikou. „EU nepomáhá, ale škodí,“ láteří také Okamura.
02.12.2020 20:01 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2718 článků)

VIDEO: Dává mi svoje srdce, říká o 19 let mladší přítelkyni Okamura

 
Čtyřicetiletý Tomio Okamura si vztah s o devatenáct let mladší Monikou Talašovou nemůže vynachválit. Denně ho prý okouzluje nejen svou krásou, ale i činy. Před kamerou iDNES.cz jí vyznal lásku, slíbil věrnost a odměnil vášnivým polibkem. "Drží mě pevně pod krkem," uvedl Okamura. Další články k tématu: Okamura bude bojovat za odvolatelnost politiků, Hrad chce zkusit znovu Okamura při volbách netruchlil, užil si košt slivovice i koncert
28.02.2013 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2718 článků)

Heger zvedl ze židle Svaz pacientů: Zvýšení poplatků? Šílenost

 
Ministr zdravotnictví Leoš Heger zvažuje zvýšení zdravotnických poplatků. U lékaře by se mělo platit 50 korun, za pobyt v nemocnici a návštěvu specialisty bez doporučení praktického lékaře až 200 korun, informovala ČT. Kromě kritiky ze strany politických oponentů se ministr dočkal i reakce ze strany Svazu pacientů. Ten považuje nápad ministra za „šílenost".
23.03.2011 23:15 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Heger (1275 článků)

Matt Damon: Manželství je šílenost!

 
Herec Matt Damon je nejlepším kamarádem kolegy Bena Afflecka, kterému tak teď dělá vrbu. Ben se totiž rozvádí s manželkou Jennifer Garnerovou, s níž má tři děti. Sám Matt se nedávno rozhovořil na téma manželství. A přiznal, že celý koncept mu přijde jako šílenost, protože je postaven na štěstí a leží v rukou Božích.
24.08.2015 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Ben Affleck (320 článků) , Matt Damon (179 článků)

Star Trek Quentina Tarantina bude naprosto čirá šílenost

 
Režisér Quentin Tarantino byl osloven, aby režíroval novou verzi filmu Star Trek. A producenti mu přitom v kreativním smyslu nechali volnou ruku. Autor slavných snímků Pulp Fiction či Kill Bill se rozhodl silně vtisknout příběhu z vesmíru svůj rukopis. Herec Karl Urban, který se v novém Star Treku objeví, tvrdí, že se diváci můžou těšit na naprosto čirou šílenost.
06.09.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Quentin Tarantino (253 článků) , Karl Urban (9 článků)

Praktický lékař z Plzeňska o koronaviru: Je to naprostá šílenost!

 
Už při první vlně epidemie covid-19 na jaře se praktický lékař Vlastimil Kulda (69) ze Šťáhlav u Plzně nezastavil. To ale ještě netušil, co přijde na podzim. Od jara do září bylo tolik covidových nemocí, jako máme teď za půl dne, je to šílenost, říká.
29.10.2020 11:55 |

podobné články

Petr Štěpánek: Tragédie dneška. Vysoké školy většinově ovládají levicoví pokrokáři, neomarxisté. Mladé generaci valí do hlav všechny ty „ismy“

 
STO LET REPUBLIKY „Největším nebezpečím jsou nejrůznější totalitní ideologie. Předtím na nás útočily z Východu, teď se na nás socialismus valí z Bruselu,“ hodnotí sto let od vzniku první Československé republiky hudebník a skladatel Petr Štěpánek. Před časem jsme prý odezírali, co vymyslí v Moskvě, teď srážíme paty, jak zavelí z Bruselu, respektive z Berlína. Obojí je podle něj špatně. Nějaké společenství evropských států podle Štěpánka má smysl, ale má jít o společenství národních států, nikoliv jakýsi unifikovaný nadnárodní celek.
17.10.2018 04:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (876 článků) , Petr Štěpánek (876 článků)