Článek

Z Babiše si vystřelil šéfredaktor časopisu

 
Šéfredaktor časopisu Reflex Marek Stoniš spustil palbu na trestně stíhaného premiéra Andreje Babiše (ANO). Tento předseda vlády prý ničí budoucnost všem českým občanům, neboť doslova prožírá jejich budoucnost. Drží se zřejmě hesla „slibem nezarmoutíš“.
17.05.2018 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13740 článků)
Podobné články

Šéfredaktor Reflexu plive na Babiše. Popsal miliardářovo zbohatnutí

 
Pavel Šafr, šéfredaktor týdeníku Reflex a někdejší šéfredaktor deníku MF Dnes, patřící v současnosti do koncernu miliardáře a začínajícího, leč ambiciózního politika Andreje Babiše, se ve svém komentáři velice rozohnil právě na jmenovaného vůdce hnutí ANO.
18.10.2013 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13740 článků)

Babišova pyramidová hra. Šéfredaktor Respektu se rozepsal o podivných poměrech v ANO

 
Šéfredaktor časopisu Respekt Erik Tabery se na internetové stránce časopisu zabývá nad budováním stranické struktury v hnutí ANO. Podle jeho názoru politický subjekt založený a vedený ministrem financí Andrejem Babišem vytváří systém, který připomíná tzv. pyramidové hry. „V případě ANO to funguje tak, že centrum – kolem Andreje Babiše – tvoří jakési čisté jádro, které určuje, kdo další se smí přidat," uvedl Tabery.
14.09.2014 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13740 článků)

Bezdomovecký časopis: Lidé si »Nový prostor« koupí, ale pak ho neotevřou. Jeho šéfredaktor obsah mění

 
Od nahotinek k lidem bez domova. Bývalý šéfredaktor pánského časopisu Jan Štěpánek už nějaký ten pátek s nadšením pracuje na obsahu měsíčníku Nový Prostor. Jako šéfredaktor mění jeho obraz k lepšímu. Z kdysi aktivistických novin připomínají spíše lifestylové časopisy. Na obsahu se nyní aktivně podílí i lidé z ulice. Od lechtivého psaní pro chlapy se to prý moc neliší.
20.11.2017 07:55 |

podobné články

Trapný Nečas, neschopný Ištvan. Dva šéfové časopisů se rozepsali proti sobě

 
Šéfredaktoři dvou českých magazínů Erik Tabery a František Nachtigall se v nejnovějších úvodnících svých časopisů věnují rozhodnutí Nejvyššího soudu o osudu trafikantů z ODS. Zatímco šéfredaktor Respektu se nepřímo zastává státního zastupitelství a odsuzuje výroky expremiéra Petra Nečase (ODS), šéfredaktor Týdne rozhodnutí soudu obhajuje.
22.07.2013 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9276 článků)

Šéfredaktor časopisu Charlie Hebdo: Bráníme náboženskou svobodu!

 
Na redakci časopisu Charlie Hebdo v Paříži zaútočili fanatičtí islámští radikálové kvůli karikatuře proroka Mohammeda. Šéfredaktor týdeníku Gérard Biard publikaci karikatur obhauje a myslí si, že jde o obranu svobody náboženského vyznání.
18.01.2015 08:51 |

podobné články

Šéfredaktor Lidových novin Balšínek skončil, list povede Veselin Vačkov

 
Šéfredaktor Lidových novin a člen představenstva vydavatelství Mafra Dalibor Balšínek dnes po dohodě s vedením ve funkcích skončil. Řízením redakce Lidových novin byl pověřen jejich někdejší šéfredaktor Veselin Vačkov. Sdělila to dnes Mafra. Majitel vydavatelství Andrej Babiš plánuje jméno nového šéfredaktora Lidových novin oznámit příští týden. A už do pátku 15. listopadu by mělo být známo i jméno nového šéfredaktora Mladé fronty DNES. 
13.11.2013 17:36 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13740 článků)

Náš šéfredaktor Pavel má druhou dceru: Tady je první fotka nejmladší z klanu Novotných!

 
"Protekční spratek Pavel Novotný, šéfredaktor eXtra":http://www.extra.cz/tema/pavel-novotny-sefredaktor-extra-cz, je podruhé otcem. Manželka Veronika mu ráno před devátou porodila v Nemocnici Na Bulovce dceru Sáru, která vážila lehce přes tři kila třicet a vypadá to, že je naštěstí podobná mamince.
13.10.2014 11:11 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (528 článků)

Dějinný zlom! Ponořen do odpudivé stoky! Včera šéfredaktor pochválil Zemana... A už letí slina od Erika Taberyho

 
Šéfredaktor Respektu Erik Tabery se zostra pustil do svého kolegy z novinářské branže – Jaroslava Plesla. Vadí mu, že se šéfredaktor MF Dnes zastává Martina Konvičky, který prý otevřeně slibuje koncentrační tábory a smrt oponentů. „Plesl ponořil svůj list do odpudivé stoky,“ je zhnusen Tabery.
05.08.2015 07:46 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (229 článků) , Martin Zeman (296 článků)

Šéfredaktor Reflexu odpovídá na útoky Andreje Babiše: To malé dítě nic nechápe

 
V úvodníku magazínu Reflex se šéfredaktor Pavel Šafr tvrdě opřel do Andreje Babiše a jeho politicko-mediálního impéria. To miliardáře rozhořčilo a prakticky obratem zaslal ParlamentnímListům.cz štiplavou reakci. Tím ovšem celá přestřelka neskončila.
19.09.2013 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13740 článků)

Šéfredaktor MF Dnes varuje Babiše: Pozor, můžete se uškvařit

 
Šéfredaktor Mladé fronty Dnes ve speciálním volebním vydání varuje Andreje Babiše. Můžete se usmažit. Noví poslanci se prý budou muset snažit jednat bez chyb, ty jim totiž voliči zřejmě neodpustí.
27.10.2013 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13740 článků)

Skutečná revoluce! Kypré modelky se dostávají už i do prestižního časopisu Sports Illustrated

 
S letní sezónou přichází i období svlékání se do plavek, což po zimě činí velké problémy nejedné ženě. Zvlášť když jim obálky časopisů každoročně připomínají zaručené tipy, jak do bikin zhubnout. Jedním z nejznámějších časopisů je Sports Illustrated, na jehož stránkách vždy pózovaly proslulé modelky s mírami, o kterých si normální ženy mohou nechat zdát. Svěží vánek ženskosti ale zavířil i stránkami tohoto časopisu a my vám nyní ukážeme, jaké vnadné krásky pro něj v bikinách fotily.
17.06.2013 19:00 |

podobné články

Šéfredaktor Týdne: V pondělí zveřejníme nahrávku celou

 
AKTUALIZOVÁNO: Šéfredaktor časopisu Týden František Nachtigall v rozhovoru pro Českou televizi nejprve nechtěl odtajnit zdroj, který předal nahrávku schůzky údajně dokazující, že za pokusem o rozvrat VV stojí skutečně Kristýna Kočí a také občanští demokraté. O hodinu a půl později ale Nachtigall obrátil a řekl, že již jejich server identitu zdroje zveřejnil. Podle něj Týden ve svém pondělním vydání zveřejní celý přepis nahrávky. Zároveň si bude prý časopis postupně ověřovat, kdo na nahrávce hovoří a jestli je hodnověrná.
13.04.2011 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (699 článků)

Negativní kampaň už lidé nechtějí, varuje politiky šéfredaktor

 
Šéfredaktor časopisu Marketing & Media Daniel Köppl řekl České televizi, jakou očekává volební kampaň. Bude prý výrazně negativní, což ale ve výsledku pravděpodobně povede k většímu znechucení lidí a malé účasti na hlasování.
27.08.2012 15:25 |

podobné články

Šéfredaktor Týdne ustupuje: John nebude psát, bude připravovat pořad v TV

 
Předseda Věcí veřejných a poslanec Radek John bude pro vydavatelství Empresa media připravovat televizní pořad. Chod redakcí časopisů Týden a Instinkt ovlivňovat nebude, sdělil dnes v tiskové zprávě šéfredaktor Týdne a člen představenstva vydavatelství František Nachtigall. Ještě ve středu ho však považoval za významnou posilu pro časopisy Týden a Instinkt.
01.11.2012 20:21 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků)

Pleslův poslední útok je za hranou! Šafr vytahuje na šéfa Babišových novin těžký kalibr

 
Někdejší šéfredaktor časopisu Reflex Pavel Šafr se znovu důrazně postavil proti Andreji Babišovi z hnutí ANO a Jaroslavu Pleslovi, současnému šéfredaktorovi MF Dnes, kterou Babiš vlastní. Šafr prohlašuje, že už se nenechá urážet a zvažuje právní kroky. Reaguje tak na slova Plesla ze sociální sítě Facebook, kde šéfredaktor MfD psal o Bohnicích.
18.10.2014 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (229 článků)

Měli by hnít ve vězení, místo toho je zvou do Evropského parlamentu a zelení teroristé jim tleskají. A teď mě prohlásí za rusofila, tuší šéfredaktor Reflexu po nejnovějším úvodníku

 
Zelení teroristé prý tleskají na půdě Evropského parlamentu jiným teroristům, kteří zde vystupují, ač by mnohem spíš měli hnít ve vězení. Šéfredaktor časopisu Reflex předkládá trochu jiný pohled na Evropskou unii.
12.10.2017 17:55 |

podobné články

Podělali jsme si to sami. Vlivný muž českých médií přiznal, jak to bylo se Schwarzenbergem a Drahošem

 
Bývalý šéfredaktor MF Dnes a nynější šéfredaktor časopisu Reportér Robert Čásenský se v rozhovoru pro server Seznam Zprávy vyjádřil k médiím, k prezidentu Miloši Zemanovi i jeho protikandidátu v první přímé volbě Karlu Schwarzenbergovi. A nejen jemu - svá slova věnoval i druhé přímé volbě a Jiřímu Drahošovi.
08.07.2018 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Drahoš (1032 článků) , Jiří Zeman (1123 článků)

Hnutí ANO je prý projektem ruských tajných služeb. Známý novinář Šafr zjistil více

 
Bývalý šéfredaktor časopisu Reflex Pavel Šafr je znám jako výrazný kritik šéfa hnutí ANO a ministra financí Andreje Babiše. Ve svém nejnovějším příspěvku na sociální síti Facebook vyjevil své přesvědčení, že hnutí Andreje Babiše je projekt sovětské tajné služby KGB. A přidal i něco o Rusech z Lukoilu.
17.10.2014 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13740 článků)

Paroubková vzkazuje časopisu Kraus: Zaměřte se na Fischerovu milenku

 
Vzájemné sympatie Petry Paroubkové a časopisu Jan Kraus nejsou příliš vysoké. Časopis Paroubkovou obvinil z toho, že spí se svým mužem pouze pro peníze. Paroubková si to nenechala líbit a na portálu VašeVěc.cz se pustila do časopisu, že je bulvární, není jasné, jak je financován, ale zato je zřejmé, koho podporuje: Jana Fischera a Andreje Babiše. Upozornila, že místo jejího vztahu s Paroubkem, by se časopis mohl raději zaměřit na vztah Fischera a jeho manželky, respektive milenky.
22.01.2012 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1025 článků) , Andrej Babiš (13740 článků) , Petra Paroubková (494 článků) , Jan Fischer (1746 článků)