Článek

Youtuber Stejk dosáhl jednoho milionu odběratelů: Tohle jeho video vidělo nejvíc lidí

 
Český influencer Jakub Steklý (29) alias Stejk dosáhl velkého kariérního úspěchu na YouTube. Překonal hranici jednoho milionu sledujících a stal se tak pátým nejsledovanějším youtuberem v Česku.
05.09.2021 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Steklý (2 články)
Podobné články

Stejk oslavuje jeden milion sledujících! Koukněte, jakou luxusní káru si pořídil za odměnu

 
Známý český youtuber Jakub Steklý (29) alias Stejk má důvod se radovat. Nedávno totiž počet jeho sledujících přelezl jeden milion. Aby to oslavil, tak publikoval týdenní videospeciály pro fanoušky. A koupil si taky úplně novou nabouchanou káru.
07.09.2021 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Steklý (2 články)

Stejk propálil tajemství českých youtuberů: Berou za to miliony měsíčně

 
Youtuber Stejk (28) začal natáčet videa na internet už před deseti lety. Původně šlo o koníček při střední škole, začalo se mu ale dařit. A tak už u toho zůstal a bavičstvím se v pohodě uživí. Dokonce podle něj jsou i v Česku youtubeři, kteří si přijdou na miliony měsíčně!
05.05.2020 16:05 |

podobné články

Youtuber Jakub Váňa překonal milion odběratelů. Neuvěříte, jakou raketu za herní let'splaye vydělává

 
Český youtuber Jakub Váňa (28) aka HouseBox působí na platformě přes deset let. Známý je především natáčením herních videí a vlogů. "Jsem strašně nervózní, vlastně ani nevím proč," komentoval poslední momenty před tím, než překonal hranici jednoho milionu odběratelů.
12.09.2021 16:20 |

podobné články

Česká youtuberská hvězda Jirka Král se rozhodl skončit s natáčením videí

 
Youtuber Jirka Král (28), kterého sleduje přes milion lidí, se rozhodl skončit. O víkendu na svém kanálu odvysílal dokument Byl jsem youtuber, kde oznámil svůj konec. „Speciál za milion odběratelů, který jsme natáčeli skoro rok. Důležitější video u mě na kanále nikdy nevyšlo a už ani nevyjde,“ napsal k videu.
03.09.2018 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Král (105 článků) , Jiří Král (105 článků)

Start páté StarDance na ČT1 vidělo 1,36 milionu diváků, Avatara na Primě 1,26 milionu

 
Úvodní díl páté řady taneční show StarDance se včera co do počtu diváků stal nejsledovanějším pořadem večera, na ČT1 ho vidělo 1,36 milionu diváků starších patnácti let. Podobný úspěch zaznamenal snímek Avatar na Primě, měl v průměru 1,26 milionu. Souběžně vysílaný film Indiana Jones a chrám zkázy na Nově propadl, dosáhl jen 346 tisíc diváků. Ukazuje to měření sledovanosti ATO-Mediaresearch.
04.11.2012 11:40 |

podobné články

Zemanovo poselství vidělo 1,26 miliónu lidí

 
Vánoční poselství prezidenta republiky Miloše Zemana vysílané v netradičním čase na druhý svátek vánoční od 13 hodin zhlédlo v České televizi 788 tisíc diváků. Projev z Lán natočila Nova, která jej také vysílala. Na této stanici projev vidělo 478 tisíc lidí. Celkem tak Zemanovo vystoupení vidělo 1,26 miliónu diváků.
27.12.2013 11:57 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27376 článků)

Po třech letech randění přišel další krok: Český youtuber požádal svou přítelkyni o ruku

 
Radostnou novinku vypustil do světa Jirka Král. Někdejší český youtuber, který sbíral za svá videa přes 1 milion odběratelů , požádal svou přítelkyni o ruku. Populární influencer se krásnou zprávou pochlubil na sociální síti.
28.06.2020 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Král (105 článků) , Jiří Král (105 článků)

Kolik skutečně vydělávají čeští youtubeři? Tady máte velký přehled!

 
Všichni už víme, že video hýbe světem. Že mladí lidé z různých zemí streamují, vlogují a postují své nápady na YouTube, sklízejí úspěch a sbírají fanoušky, to víme taky. Kolik se tím ale doopravdy dá vydělat? Kolik odběratelů musíte na svém kanálu mít, abyste se dokázali uživit? Tady je seznam sedmi českých youtuberů, kteří mají nejvíc odběratelů. A my vám řekneme, kolik peněz vydělávají!
16.09.2015 17:31 |

podobné články

Lady Gaga: První uživatel, který má na Twitteru 20 milionů odběratelů

 
Pětadvacetiletá zpěvačka se stala první osobou, která má na Twitteru 20 milionů přívrženců. Sledovanost jejích příspěvků zlomila rekord už v roce 2010, kdy měla 5,7 milionu odběratelů.
06.03.2012 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Lady Gaga (1486 článků)

Youtuber Ondra Vlček (23) ohlásil rozchod: Verunka (15) už má jiného, bývalému zasadila tvrdou ránu

 
Už v průběhu loňského března šokoval youtuber Ondra Vlček (23) vztahem s tehdy teprve třináctiletou Verunkou. Pár čelil drsné kritice ze strany veřejnosti a došlo proto tehdy i na předstíraný rozchod. Pravda se ale brzy provalila a nehledě na komentáře ostatních vztah pokračoval. Vlček ale nyní oznámil prý už skutečný rozchod. Verunka přitom nedávno oslavila patnáctiny a youtuber nyní čelí útokům lidí, kteří tvrdí, že jakmile si s ní užil, pustil ji k vodě.
24.08.2020 11:25 |

podobné články

Světově proslulý youtuber David (24) spolupracoval s Bieberem i Jennifer Lopezovou: Čelí obrovskému skandálu

 
Čtyřiadvacetiletý Dávid Dobrík, který pochází ze slovenských Košic, prorazil v Americe jako youtuber a má miliony fanoušků. Nyní ale čelí velkému skandálu. Dvacetiletá dívka uvedla, že byla v roce 2018 znásilněna jedním ze členů Dobríkovy skupiny známé jako „Vlog Squad“. Youtuber se veřejně omluvil a rezignoval na funkci v představenstvu aplikace, které je spoluzakladatelem. Celá kauza může mít velký vliv i na jeho sponzory, kteří si nyní rozmýšlí další kroky.
28.03.2021 15:40 |

podobné články

Osobnosti: David David (1322 článků) , David David (990 článků)

Pamatujete se na video, kde se cizí lidé poprvé líbali? Tak tohle je video, kde se cizí lidé poprvé svlékají!

 
Umělkyně a filmařka Tatia PIlieva se "po celém světě proslavila videem s názvem First Kiss":http://www.extra.cz/tohle-video-vas-uchvati-umelkyne-dala-dohromady-dvacet-cizich-lidi-aby-se-poprve-zalaskovane-polibili-pred-jeji-kamerou, které vidělo už téměř 90 milionů lidí na YouTube. Princip byl jednoduchý. Přemluvila několik lidí, "kteří se vzájemně neznali":http://www.extra.cz/videli-jste-to-video-ve-kterem-se-dvacet-nahodnych-lidi-poprve-liba-cele-je-to-podvod-hraji-v-nem-profesionalni-modelky-a-herci, aby se na kameru poprvé políbili a všichni tak mohli sledovat trapné oťukávání a seznamování.
13.07.2014 15:10 |

podobné články

Slavný youtuber (†18) zabil matku s dítětem (†12): Smetl je svým luxusním sporťákem!

 
Tři životy vyhasly při tragické nehodě, kterou způsobil americký youtuber Trevor »McSkillet« Heitmann (†18). Ve svém luxusním sporťáku to čelně napálil do rodinného vozu, v němž cestovala Aileen Pizarro (†43) se svou dvanáctiletou dcerkou Aryanou. Obě ženy bohužel zemřely. Spekuluje se, že youtuber nehodu způsobil schválně, protože chtěl spáchat sebevraždu.
25.08.2018 13:05 |

podobné články

Youtuber nechal umřít těhotnou přítelkyni v přímém přenosu: Z vraždy ho neobviní?!

 
Rusko šokovala smrt nastávající maminky Valentiny ´Valji´ Grigoryevové. Osmadvacetiletou ženu měl umučit v mrazu její přítel, slavný youtuber Stanislav Rešetnikov, který si říká Stas Reeflay. Třicetiletý muž si vydělával tím, že natáčel videa, jak svou křehkou přítelkyni mučí! Valentina však poslední kruté natáčení nepřežila. Zemřela na podchlazení. V případě, že  youtuber bude shledán vinným, by si mohl odsedět až patnáct let a to za zabití!
06.12.2020 05:50 |

podobné články

ČEZ: Orkán Sabine – 306 tisíc odběratelů bez elektřiny, 2755 poruch, škody za 25 milionů korun

 
Přetrhané vodiče, popadané sloupy a stožáry elektrického vedení, poškozené distribuční trafostanice, ulomené izolátory. Vyhlášený kalamitní stav v sedmi krajích, 306 tisíc odběratelů bez elektřiny, 2755 poruch na elektrickém vedení, 500 energetiků v terénu, 30 tisíc přijatých hovorů na call centru, škody na distribučním zařízení za 25 milionů korun. ČEZ Distribuce vyčíslila škody po orkánu Sabine.
18.02.2020 19:45 |

podobné články

Závěrečnou předvolební debatu na České televizi vidělo 820 tisíc diváků

 
Televizní "superdebatu" politických lídrů v České televizi vidělo 824.000 diváků starších 15 let, což představovalo průměrný podíl na sledovanosti 21,04 procenta. To bylo více než u jednotlivých krajských debat, výsledek ale zaostal například za letošním závěrečným "prezidentským duelem", který na začátku roku na ČT vidělo 1,612 milionu diváků. ČTK o tom informovala Česká televize.
25.10.2013 11:15 |

podobné články

Pamatujete si na video s prvním polibkem First Kiss? Tohle je další verze, ale s dotýkáním se pornohvězd!

 
"Video s názvem First Kiss":http://www.extra.cz/tohle-video-vas-uchvati-umelkyne-dala-dohromady-dvacet-cizich-lidi-aby-se-poprve-zalaskovane-polibili-pred-jeji-kamerou, ve kterém se objevilo několik lidí, kteří se viděli poprvé v životě a před kamerou se měli líbat, se stalo obrovským hitem. Nehledě na to, že se později ukázalo, že v něm "vystupují zpěváci z nezávislých kapel nebo modelky":http://www.extra.cz/videli-jste-to-video-ve-kterem-se-dvacet-nahodnych-lidi-poprve-liba-cele-je-to-podvod-hraji-v-nem-profesionalni-modelky-a-herci. Popularita tohoto videa spustila i několik zajímavých kopií, mezi nimi například "video, ve kterém se cizí lidé poprvé svlékali":http://www.extra.cz/pamatujete-se-na-video-kde-se-cizi-lide-poprve-libali-tak-tohle-je-video-kde-se-cizi-lide-poprve-svlekaji.
14.10.2014 22:25 |

podobné články

Vichřice má čtvrtou oběť. Zemřel houbař, na kterého spadl strom v lese

 
Vichřice má v Česku už čtvrtou oběť. V neděli na Benešovsku zemřel osmdesátiletý houbař, na něhož spadl v lese strom. Muž byl na místě mrtvý. Bez proudu zůstalo po nedělním vichru ještě v úterý přes 11 tisíc odběratelů firmy ČEZ. Vichřice přitom původně přerušila dodávky elektřiny ke zhruba půl milionu odběratelů. Kalamitní stav zůstává pro energetiky v šesti krajích z původních osmi. V úterý ráno byl také ještě kvůli následkům vichřice omezen provoz na třech železničních tratích.
31.10.2017 08:35 |

podobné články

Další krach na trhu s energiemi: O poslední instanci bude žádat na 7000 odběratelů

 
Další tisíce lidí skončí v režimu dodavatele poslední instance (DPI). Činnost ukončila společnost Český Energetický dodavatel, vyplývá z informací na webu Operátora trhu s elektřinou (OTE). Podle jeho dat dodává firma elektřinu 4283 zákazníkům a plyn 2933 zákazníkům, jde tak o více než 7000 odběratelů.
23.12.2021 11:00 |

podobné články