Článek

Xindl X, UDG, Vypsaná fixa, IMT Smile a další v kempech u vody i v žižkovské BeerGarden

 
K již ohlášeným místům, na kterých se bude letos v létě hrát, přibyla další. Dvoudenní akce se odehrají v kempech dvou velkých přehrad a série koncertů je naplánována do BeerGarden v Praze.
09.07.2020 11:05 |

podobné články

Podobné články

Xindl X se bude ženit v havajském stylu, na svatbě zahraje Hrůza

 
Písničkář Ondřej Ládek alias Xindl X, si vezme obchodní zástupkyni Moniku Hujslovou v havajském stylu. V televizi Óčko to prozradil jeden ze svatebních hostů Michal Hrůza. Ten bude na svatbě hrát se svou Kapelou Hrůzy. Další články k tématu: Zpěvačka Olga Lounová a hudebník Xindl X se rozešli Xindl X: Žena by měla muži dovolit být pořádným chlapem VIDEO: Tohle je Xindl X a jeho nový singl Zlato z chystaného alba Láska Xindl X bojuje s Klusem o následnictví Krylova trůnu, pustil se do Ratha VIDEO: Xindl X přichází s prohibicí naruby. Nealko tajně nalívá Preiss
16.06.2012 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Olga Lounová (393 článků) , Ondřej Ládek (80 článků) , Michal Hrůza (270 článků)

Nová CD – Radůza, Věra Martinová i IMT Smile

 
Hudební novinky tohoto týdne budou výhradně česko-slovenské. Českou stranu reprezentují tři zpěvačky – Radůza, Věra Martinová a Jitka Molavcová. Ze Slovenska k nám dorazily zajímavé desky od kapel IMT Smile a Para.
17.03.2010 05:50 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Molavcová (70 článků) , Věra Martinová (117 článků) , Radůza (7 článků)

IMT Smile: Slovenská legenda chce zbořit Prahu

 
Zatímco na Slovensku je skupina IMT Smile možná nejpopulárnější tamní hudební kapelou, v Česku je její sláva mnohem menší. Podaří se jim to změnit?
09.04.2010 16:00 |

podobné články

IMT Smile: Vždy jsme byli písničková kapela

 
Slovenská skupina IMT Smile vydává nové album. Její zpěvák Ivan Táslerv rozhovoru pro Právo mluví o svých vzorech, hudebních vlivech a nahrávání s Petrem Lipou.
14.04.2010 08:00 |

podobné články

Nová alba: Michal Hrůza, IMT Smile nebo Dr. John

 
Především nové album zpěváka Michala Hrůzy zaujme v tomto týdnu fanoušky pop music. Kromě něho přichází s novinkou i Slováci IMT Smile nebo zajímavý Američan Dr. John. Za pozornost jistě stojí také sólovka člena Jethro Tull Iana Andersona či bývalého člena norských A-Ha Harketa Mortena.
18.04.2012 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Ian Anderson (6 článků) , Michal Hrůza (270 článků) , John Michael (19 článků)

Lúčnica a IMT Smile vystoupí v pražské O2 areně

 
Netradiční spojení hudby, tance, lidových krojů i živelné energie hudebníků i tanečníků přináší projekt Made in Slovakia, který spojil rockovou kapelu IMT Smile v čele se zpěvákem a skladatelem Ivanem Táslerem a folklorní umělecký soubor Lúčnica. Rok od prvního uvedení na Slovensku se projekt představí 19. prosince v pražské O2 areně.
23.09.2015 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Tásler (6 článků)

IMT Smile a Lúčnica přivážejí slovenské kořeny

 
Netradiční souznění hudby a tance přinese společný koncertní projekt slovenské kapely IMT Smile a tamního uměleckého souboru Lúčnica. Spojily síly v programu nazvaném Made in Slovakia. V sobotu 19. prosince ho představí v pražské O2 areně.
16.12.2015 13:35 |

podobné články

Nová alba: Dark Gamballe, Metal Church a IMT Smile

 
Vánoce jsou na dosah, a tak počet albových novinek klesá. Většina byla naplánována na listopad, v prosinci vydávají jen ti odvážní. V našem výběru upozorňujeme na desky kapel Dark Gamballe, Metal Church a IMT Smile.
12.12.2018 07:00 |

podobné články

Ivan Tásler z IMT Smile slibuje: V létě pojedeme hrát do Čech

 
Písnička Poď so mnou s raperem Kalim je už na Slovensku hitem. Skladba Osud nahraná se skupinou Chinaski bude možná hitem posléze, a to i u nás. Dalších osm písní na svou příležitost jistě rádo počká. Slovenská skupina IMT Smile vydala nové album nazvané Budeme to stále my a potvrzuje na něm svou sílu i rukopis. Na otázky odpověděl zpěvák a kytarista Ivan Tásler.
16.12.2018 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Tásler (6 článků)

RECENZE: IMT Smile jsou autentičtí ve všech žánrových polohách

 
Po třech letech vydali loni na podzim slovenští IMT Smile své nové album Budeme to stále my. Chvíli předtím zveřejnili singl Poď so mnou, ve kterém se jako host představil slovenský raper Kali. U našich východních sousedů se stal hitem a poměrně přesně předznamenal povahu celého alba.
09.01.2019 08:40 |

podobné články

Ivan Tásler z IMT Smile: Album, píseň i koncert jsou nové začátky

 
Pomalu a jistě. Prešovská skupina IMT Smile je na hudební scéně od roku 1992. Doma na Slovensku se jí daří, patří tam k nejpopulárnějším. U nás se jí zatím tolik nevedlo. Letos v létě nicméně vystupovala na mnoha festivalech a zasela tak své jméno do povědomí českých fanoušků. Již 19. listopadu se představí v pražském Foru Karlín na svém největším českém samostatném koncertě. Na otázky odpověděl zpěvák a kytarista Ivan Tásler, duše celé kapely.
08.11.2019 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Tásler (6 článků)

RECENZE: IMT Smile vtrhli do Prahy

 
Letos si prešovská skupina IMT Smile vzala do hlavy, že výrazněji osloví české publikum. Doma patří k nejpopulárnějším, její koncerty jsou hojně navštěvované a rádia hrají její písně. V České republice ji ale znají především Slováci zde usazení a lidé, kteří hudbu sledují systematicky a soustavně, nebo na ni prostě narazili a přišli jí na chuť.
20.11.2019 09:10 |

podobné články

Ivan Tásler z IMT Smile: Důležité je mít hudbu v srdci

 
V době pandemie odehrála skupina IMT Smile doma na Slovensku jeden online koncert. Vešla také do studia a natočila dnes již v médiích úspěšný singl Navždy. V červnu jí vyšlo ke dvaadvaceti letům existence výběrové dvojalbum. Nyní chystá novinku a vrátila se na pódia. Na otázky odpověděl zpěvák, kytarista a zakladatel kapely Ivan Tásler.
02.08.2020 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Tásler (6 článků)

IMT Smile natočili písničku Miesto s Benem Cristovaem

 
Slovenská skupina IMT Smile už delší dobu avizovala, že se její fanoušci mohou v roce 2021 těšit na nové album. Jeho předzvěstí je píseň Miesto, na které spolupracovala s Benem Cristovaem. Na serveru Novinky.cz má klip k písničce českou premiéru.
12.04.2021 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Ben Cristovao (511 článků)

Majáles v Plzni slavil 25 let, Xindl X předvedl striptýz

 
Tradiční studentské májové slavnosti se letos v Plzni vrátily do areálu bývalého výstaviště v areálu Parku Plaza. Během sobotoního programu se představili např. Xindl X & UDG, Nebe & Jelen, Vypsaná fiXa, Michal Hrůza, Mandrage nebo Škwor. Areál se během dne postupně zaplňoval a ani déšť ke konci večera diváky neodradil a většina vydržela do konce.
13.05.2015 16:33 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hrůza (270 článků)

Mig 21, Slza, UDG, Tomáš Klus a další pomohou na festivalu Spolu jedním hlasem

 
Charitativní festival Spolu jedním hlasem se podruhé odehraje 8. května v pražském Lucerna Music Baru. Formou sbírky na platformě Donio.cz podpoří sociální sféru, pro kterou se během prvního dílu vybralo přes 2,7 miliónu korun. Představí se Mig 21, UDG, Tomáš Klus, Jasná páka, Slza, Sebastian, Support Lesbiens, Vypsaná fixa a další. Akce začne v online přenosu v 16.30 hodin.
06.05.2020 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (1080 článků) , Sebastian Sebastian (75 článků)

Zpěvák Xindl X je otcem, dcera dostala jméno Alice

 
Pětatřicetiletý zpěvák Ondřej Ládek alias Xindl X se stal otcem. Jeho manželka Monika v neděli porodila dceru. Holčička se jmenuje Alice. Další články k tématu: Vyřizování účtů, nebo náhoda? Xindl X drtí srdce, které Lounová hýčká Xindl X se bude ženit v havajském stylu, na svatbě zahraje Hrůza Xindl X: Žena by měla muži dovolit být pořádným chlapem
05.11.2012 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Ládek (80 článků)

Nominace Žebříku ovládli Tomáš Klus, Ewa Farna a Slza. Šance mají i Kryštof, Hentai Corporation, Jelen, UDG, Michal Hrůza či David Koller

 
Ewa Farna, Tomáš Klus, Slza, Kryštof, Jelen, Hentai Corporation, Michal Hrůza, UDG, Prago Union, Vypsaná fixa, David Koller, Thom Artway, Skyline, Ovoce, Dan Bárta, Ondřej Ruml, Aneta Langerová, Barbora Poláková, Lenny, Žofie Darbujánová, Barbora Mochowa, Lola, Pekař, Pokáč a Sebastian – všichni tito interpreti se probojovali do únorových nominací Hudebních cen Žebřík.
02.02.2017 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Dan Bárta (241 článků) , Aneta Langerová (539 článků) , David Koller (343 článků) , Ewa Farna (1272 článků) , Tomáš Klus (1080 článků) , Barbora Poláková (253 článků) , Ondřej Ruml (202 článků) , Michal Hrůza (270 článků) , David Koller (167 článků) , Ondřej Bárta (11 článků)

Xindl X a UDG si v Lucerna Music Baru střihli tříhodinový set

 
Na konci února vyrazili Xindl X a kapela UDG na společné turné. Pražský Lucerna Music Bar hostil hned dva koncerty. Po samostatných setech se obě sestavy předvedly na pódiu i společně. Na programu jsou poslední dvě zastávky v Pardubicích a Čelákovicích.
20.03.2015 10:06 |

podobné články