Woods předvedl skvělý finiš a ovládl turnaj The Memorial

Golfový turnaj The Memorial v americkém Dublinu v Ohiu vyhrál Tiger Woods, pro něhož to bylo letošní druhé vítězství v rámci PGA. Woodsův výsledek byl 279, tedy devět ran pod par.
04.06.2012 08:20 |

Osobnosti: Tiger Woods (312 článků)

Woods na turnaji Memorial vyrovnal druhý nejhorší výsledek kariéry

Druhý nejhorší výkon kariéry vyrovnal ve třetím kole turnaje Memorial americký golfista Tiger Woods. Na oblíbeném hřišti v Ohiu, kde už pětkrát triumfoval a letos obhajoval titul, zahrál 79 ran, sedm nad par.
02.06.2013 12:35 |

Woods vyhrál AT&T National a překonal legendárního Nicklause

Tiger Woods se pomalu ale jistě vrací zpět na výsluní světového golfu. Vyhrál turnaj AT&T National a připsal si 74. titul na okruhu PGA. Woods tak překonal v historickém pořadí počet vítězství legendárního Jacka Nicklause.
02.07.2012 10:50 |

Woods ovládl turnaj v Orlandu a je znovu králem světového golfu

Tiger Woods usedl skoro po dvou a půl letech znovu na golfový trůn. Americký hráč se do čela světového žebříčku dostal díky vítězství na turnaji Arnold Palmer Invitational v Orlandu, který vyhrál už poosmé v kariéře.
25.03.2013 19:15 |

Osobnosti: Tiger Woods (312 článků) , Arnold Palmer (4 články)

Vstoupí Woods mezi legendy? Světová jednička chce ovládnout US Open počtvrté

Lídr golfového žebříčku Tiger Woods je jasným favoritem US Open. Na hřišti Merion na předměstí Filadelfie, kam se turnaj vrací po 32 letech, bude ode dneška slavný Američan útočit na patnáctý titul z turnajů major. US Open ovládl třikrát v letech 2000, 2002 a 2008.
13.06.2013 09:30 |

Golfista Rose vyhrál turnaj v Doralu, Woods má poraněnou achilovku

Anglický golfista Justin Rose vyhrál turnaj PGA Tour Cadillac Championship v Doralu na Floridě, kde soutěž nedokončila pro zranění bývalá světová jednička Tiger Woods z USA.
12.03.2012 12:05 |

Tiger Woods se po sexuální aféře oklepal a po 30 měsících vyhrál turnaj

Bývalá golfová světová jednička Tiger Woods vyhrál po dlouhých třiceti měsících turnaj na okruhu PGA Tour, když triumfoval v Bay Hill na turnaji Arnold Palmer Invitational.
26.03.2012 09:20 |

Woods už dobyl i Austrálii. A předvedl velkou show

Golfista Tiger Woods vyhrál turnaj v Austrálii.
17.11.2009 15:05 |

Klause čeká zajímavý finiš. Rozhodne o jeho politické budoucnosti, míní Pehe

Za týden se začne odpočítávat posledních pět set dní Václava Klause v úřadu prezidenta. Politolog Jiří Pehe v komentáři pro deník Právo soudí, že půjde o mimořádně zajímavý finiš vzhledem k tomu, jak se rozmohly celosvětové protesty proti sociální nerovnosti a hamižnosti velkých korporací, inspirované americkým hnutím Okupujte Wall Street.
17.10.2011 09:50 |

Osobnosti: Václav Klaus (9782 článků) , Jiří Pehe (410 článků)

Tiger Woods se zranil při autonehodě

Světová jednička v golfu Tiger Woods se zranila při vážné autonehodě. Do nemocnice sportovce převezla rychlá záchranná služba v pátek ráno. Tiger havaroval nedaleko svého domova v Orlandu na Floridě, nehoda se stala časně ráno před půl třetí floridského času. Woods svým vozem Escalade narazil do hydrantu a následně do stromu na vedlejším pozemku.
29.11.2009 11:40 |

Tiger Woods věnoval na pomoc Haiti tři miliony dolarů!

Golfista Tiger Woods se snaží získat zpátky status slušňaka poté, co se veřejnost dozvěděla o tom, že s několika dalšími ženami podvádí svou ženu Elin. Věnoval Tři miliony dolarů doktorům a dalším dodávkám základních potřeb na Haiti. „Tiger Woods pracuje na vyslání mobilní nemocnice,“ prozradil rapper Russell Simmons New York Daily News. Simmons a zástupci organizace Wyclef Jean´s [...]
20.01.2010 16:31 |

Tiger Woods není ve formě, dává si opět sportovní pauzu

Poprvé po skandálu s mnohonásobnou nevěrou v manželství se Tiger Woods vrátil na trávník a pokoušel vyhrát závod v Augustě. Golfista ale na pažitu pohořel a sportovní fiasko ho odradilo od další účasti na soutěžích. „Dávám si sportovní pauzu,“ oznámil Woods o víkendu. Chce si prý srovnat myšlenky v hlavě, neboť na něj stále doléhá sexuální skandál.
13.04.2010 18:00 |

Americký golfista Tiger Woods se na turnaji Frys.com Open připravoval v závěrečném kole na putt na jamce čísle sedm, když se ozvalo hlasité zvolání: „Tigere!“ Woods už se chystal k úderu, když se znovu ozvalo: „Tigere!“ V tu chvíli už i kliďas Woods zvedl oči. A kolem něj proběhli chlapíci z ochranky vstříc k muži, který směrem k někdejší světové jedničce hodil... párek v rohlíku.
10.10.2011 16:00 |

Vypadá to, že Tiger Woods je znovu ve skvělé formě. Už jen kousek mu chybí k vítězství na turnaji PGA Tour v Tory Pajns. Závěrečné kolo bylo přerušeno, bude se dohrávat až v pondělí a Woods s náskokem vede.
28.01.2013 13:35 |

Golfová hvězda Tiger Woods randí s lyžařskou hvězdou Lindsey Vonnovou

Spekulace o vztahu Vonnové a Woodsem potvrdila sama lyžařka na sociální síti. Olympijská vítězka ve sjezdu a bývalý první hráč světa mají za sebou rozvod a sportovní úspěchy i propady. To je sblížilo. Další články k tématu: Tiger Woods se dostal do čela golfového US Open Nevěrný Woods se rozvedl, jeho bývalá žena zřejmě dostane stovky milionů Potratila jsem dvě Tigerovy děti, říká jedna z milenek golfisty Woodse Údajných Woodsových milenek přibývá, už jsou čtyři Vonnová vítězí, i když není na startu. Globus za sjezd jí vynesla mlha Roky trpím depresemi, přiznala lyžařská hvězda Lindsey Vonnová Rozvod - lyžařská love story skončila. Je mi smutno, přiznává Vonnová
19.03.2013 09:20 |

Woods už prý stačil novou lásku Vonnovou podvést. S exmanželkou!

Jsou novodobým sportovním párem snů. Golfová hvězda Tiger Woods (37) a lyžařská kráska Lindsey Vonnová (28) spolu randí sotva pár měsíců a jejich štěstí prý už má i mráčky. Ve Spojených státech se začínají šířit řeči, že notorický erotoman Woods svou novou lásku už stačil podvést. A to přímo se svou exmanželkou Elin Nordegrenovou!
06.04.2013 08:20 |

Plochodrážní Tomíčkův Memoriál vyhrál na Markétě Čech Kůs

Český plochodrážní jezdec Matěj Kůs potvrdil vzestupnou formu a vyhrál Tomíčkův Memoriál.
06.09.2010 23:25 |

Memoriál Luboše Tomíčka vyhrál v Praze na Markétě Matěj Kůs. Český jezdec zvítězil v tradičním závodu, který se jezdí na počest tragicky zesnulého plochodrážníka od roku 1969, naposledy před čtyřmi lety. Druhý skončil obhájce vítězství Nicki Pedersen z Dánska a třetí byl Australan Dave Watt. Do finálové jízdy se dostali dva Češi, pátý byl Josef Franc, jehož ve finále porazil Slovák Martin Vaculík
07.09.2010 11:40 |

Osobnosti: Nicki Pedersen (4 články) , Martin Čech (173 článků) , Josef Vaculík (9 článků)

Memoriál Radomíra Šimůnka v Táboře vyhrál jeho syn

Český reprezentant Radomír Šimůnek vyhrál cyklokrosový závod v Táboře, který se jel jako memoriál jeho otce, jenž letos v srpnu zemřel.
28.10.2010 17:15 |

Osobnosti: Radomír Šimůnek (20 článků)

Odložilův memoriál přinesl výhry Báby, Hejnové i Špotákové

Výškař Jaroslav Bába a překážkářka Zuzana Hejnová ozdobili pondělní Memoriál Josefa Odložila v Praze výhrami v rekordech mítinku. Na Julisce zvítězila i oštěpařka Barbora Špotáková, jež se výkonem 65,77 metru zařadila na třetí místo letošních světových tabulek.
13.06.2011 20:40 |

Osobnosti: Jaroslav Bába (49 článků) , Barbora Špotáková (339 článků) , Zuzana Hejnová (151 článků)