Článek

„Wollnera vyhodit. Okamžitě!“ Karta se obrátila a z Hradu zahřmělo

 
Vedoucí Kanceláře prezidenta Vratislav Mynář v rozhovoru pro XTV okomentoval vývoj kauzy, v níž šéf Reportérů ČT čelil obvinění z bossingu, šikany podřízených, sexuálního obtěžování a nově jej očistila komise České televize, když došla k závěru, že žádný trestný čin nespáchal. Mynář si výsledky vyšetřování komise vysvětluje tím, že se ředitel veřejnoprávní televize Wollnera „bojí“. „Pan Wollner by měl být okamžitě vyhozen, bez ohledu na to, co říká komise,“ míní hradní kancléř.
13.01.2023 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Vratislav Mynář (1418 článků)
Podobné články

„Pane Wollnere, vy nejste celá ČT!“ Na internetu došlo ke rvačce. Známé tváře. „Nezvěte už do ČT lidi z ANO,“ padlo dokonce

 
Je prohlášení, že se nedíváte na Reportéry ČT deklarací příslušnosti k ANO? Pokud k němu dojde na zdi poslance ANO, tak dle Marka Wollnera rozhodně. Právě toho se měl dopustit šéfredaktor Lidových novin István Léko, který tím dle Wollnera přestal předstírat nezávislost. Ale komentátor Kamberský už se obrátil na Wollnera, že vede v ČT svatou válku.
09.04.2020 17:06 |

podobné články

In-karta? České dráhy nás sledují, píše Týden

 
Komentátor serveru Týden.cz Ivan Motýl kritizuje České dráhy. Jejich čipová In-karta podle něj omezuje osobní svobodu cestujících, jejichž pohyb jejím prostřednictvím sledují. ČD však popírají, že by karta sloužila ke sledování.
07.02.2012 21:45 |

podobné články

FINANČNÍ RÁDCE: Dostali jste nabídku zařídit si kreditní kartu? Poradíme vám, kdy se to vyplatí!

 
Není karta jako karta. Řada lidí nazývá „kreditkou“ svou platební kartu, kterou dostali k bankovnímu účtu. Mnohdy jde ale o nepřesné označení. Přečtěte si, jak se kreditní karta liší od karty debetní a kdy může být výhodné si ji pořídit.
16.05.2013 17:00 |

podobné články

Pražská turistická karta se rozšířila o bezplatné jízdné v MHD

 
Pražská turistická karta, Prague Card, se rozšířila o bezplatné jízdné v pražské MHD. Její provozovatel se dohodl na spolupráci s Dopravním podnikem hlavního města Prahy. Novinka začne platit od začátku dubna. Novinářům to řekl Slávek Horský ze společnosti Prague Card. Karta dále umožňuje například bezplatné vstupné do více než 50 památek, dopravu na letiště nebo slevy na kulturní představení.
25.03.2014 15:15 |

podobné články

ČSOB: Cool karta bez účtu dá rodičům přehled, jak hospodaří jejich děti

 
COOL karta je bezkontaktní, předplacená karta určená především dětem na kapesné. Rodiče ocení SMS zprávu, která jim přijde vždy, když jejich potomek kartu použije. Ovládat COOL kartu bude moci držitel pohodlně i přes mobilní aplikaci.
24.08.2015 16:46 |

podobné články

Jaký bude rok 2022 v lásce, sexu a vztazích? Víme, jak si ho můžete užít a najít své milostné štěstí!

 
První z trojice magických karet lásky pro tento rok je karta Svět. A je to karta vskutku výjimečná a jedinečná! Uzavírá totiž tarotový okruh jménem Velká Arkána, a to znamená i ve vašem životě úspěšné uzavření starých kapitol a spoustu důvodů k oslavám a radosti. Karta zobrazuje tančící ženu a tajemstvím je, že tančí ve velkém štěstí z celým velkým Vesmírem! Rok 2022 si tedy užijete a přinese vám i člověku, kterého milujete, v lásce naprosto krásné vyhlídky do budoucna. A to je ze všeho nejdůležitější!
12.01.2022 16:25 |

podobné články

Merkelová, ty jsi jen loutka USA! zahřmělo na kancléřku. Je to vážné

 
Kancléřka Spolkové republiky Německo Angela Merkelová se stane jen loutkou v rukou Donalda Trumpa, zahřmělo z německé sociální demokracie. Pokud kancléřka hodlá přistoupit na požadavek Washingtonu a vydávat dvě procenta HDP na obranu, ubudou finanční prostředky na sociální politiku. Německá sociální demokracie prý něco takového nepřipustí.
14.08.2017 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5934 článků) , Angela Merkelová (2835 článků)

Mediální analytik se chtěl bránit dezinformaci Marka Wollnera. Prostor k odpovědi nedostal

 
Server Svobodné fórum zveřejnil text šéfredaktora reportážní publicistiky České televize Marka Wollnera, nazvaný „V čem neříkají Parlamentní listy pravdu o ‚Wollnerově partě‘ a Reportérech ČT“. Mediální analytik a bývalý ředitel Slovenské televize Radim Hreha zaslal vydavateli Svobodného fóra žádost o zveřejnění odpovědi podle tiskového zákona. Odpovědi se mu však nedostalo.
29.05.2016 19:20 |

podobné články

Byla tam? Ano. Vlastně neví. Pořad Marka Wollnera rýpal v nepříjemném místě Andreje Babiše

 
Pořad Reportéři ČT týmu Marka Wollnera zapátral po tom, jak se současný ministr financí Andrej Babiš dostal k firmě Agrofert. On sám k tomu říká, že koupil akcie firmy za cenu, za kterou je byli ochotní prodat jejich předchozí vlastníci. Ale co tomuto nákupu akcií předcházelo?
16.05.2017 06:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25693 článků)

Režisérka Le Fay, spolupracovnice Marka Wollnera: Tak Česko prý už nevezme žádného uprchlíka. Stydím se za naši vládu, vždyť žijeme v totálním blahobytu!

 
Česká spisovatelka, režisérka a spolupracovnice pořadu Marka Wollnera Reportéři ČT Monika Le Fay se na svém facebookovém profilu vyjádřila ke dnešnímu rozhodnutí vlády, že Česko nepřijme již žádného uprchlíka na základě unijních kvót. „Protože jich přijalo už 12,“ rýpla si do vlády. Za ni se podle svých slov stydí.
06.06.2017 06:25 |

podobné články

Kolegyně Marka Wollnera: U nácků čekáš, že mají snížené IQ. Ale nejstrašnější je, jak intelektuálové podporují toho kágébáka Babiše

 
Česká spisovatelka, režisérka a spolupracovnice pořadu Marka Wollnera Reportéři ČT Monika Le Fay se zase jednou ozvala. Na svém facebookovém profilu vyčinila intelektuálům, kteří se přiklonili k šéfovi hnutí ANO Andreji Babišovi.
27.10.2017 11:25 |

podobné články

Ředitel? Kde je ředitel? Lidé Marka Wollnera se zabývali Milošem Zemanem. Místy to bylo legrační

 
Na poradce prezidenta Miloše Zemana Martina Nejedlého se zaměřil pořad Reportéři ČT Marka Wollnera. Konkrétně tedy na strojírenský podnik Adast z jihomoravského Adamova, s nímž Nejedlý obchoduje. Podnik totiž také štědře sponzoruje Stranu práv občanů i prezidenta Miloše Zemana. Firmu pak podle všeho také ovládá právník mající vazby na prezidenta Ruské federace Vladimira Putina.
28.08.2018 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4832 článků) , Martin Zeman (372 článků) , Miloš Zeman (27741 článků)

Šokující výstup Marka Wollnera na akci s generálem Alojzem Lorencem. A výbušné informace, které padly

 
REPORTÁŽ Velmi zajímavé setkání se v pátek odpoledne odehrálo na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy. V debatě o listopadu 1989 se tu setkali tehdejší student a dnešní veřejnoprávní reportér Marek Wollner a šéf StB generál Alojz Lorenc. Zejména pro Wollnera bylo setkání velmi trpké a většinu času dával najevo, že by Lorenc neměl být na takové akce vůbec zván, protože byl šéfem „mlátičkové mašinerie“ a ptal se, kde je policie, která by Lorence „sebrala“.
23.11.2018 20:25 |

podobné články

Průšvih pro Wollnera a ČT pokračuje: Vynořil se starší materiál, Hrad ho vytáhl

 
České mediální vody nedávno rozvířil rozhovor na internetové televizi XTV, ve kterém přeživší z Lidic, Marie Šupíková, tvrdě zkritizovala práci Reportérů ČT Marka Wollnera. A ukazuje se, že tvrzení historika, které ČT použila, bylo zpochybňováno už dlouho předtím, než s ním vystoupil v pořadu. „Podle archiváře Vojtěcha Šustka si udání vymýšleli i protektorátní četníci a policisté. Příkladem je nepravdivé obvinění lidické ženy z udavačství,“ upozornil Jiří Ovčáček.
04.11.2019 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Marek (462 článků) , Jiří Marek (462 článků)

Babiš junior „zastaven“, policie ho však ještě pozve

 
Reportéři ČT novináře Marka Wollnera se v souvislosti s rozhodnutím státního zástupce Jaroslava Šarocha zastavit stíhání premiérova syna Andreje Babiše mladšího v kauze kolem dotace na stavbu farmy Čapí hnízdo rozhodli případ znovu zrekapitulovat. Šaroch podle Wollnera případ uzavřel „velmi podivně“. Promluvili reportéři Sabina Slonková a Jiří Kubík, jejichž reportáž v pořadu Zvláštní vyšetřování na serveru Seznam Zprávy přinesla v listopadu předminulého roku otázky ohledně údajného únosu Andreje Babiše mladšího na Krym. A přišlo též upozornění, že Babiše juniora ještě jeden výslech čeká.
11.02.2020 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25693 článků) , Sabina Slonková (211 článků) , Jiří Marek (462 článků) , Jiří Marek (462 článků)

Kauza Lidice: Wollner drsně vrátil úder těm, co jdou proti ČT. Přidal se Šarapatka a už to létalo

 
Doplňovací volba členů Rady ČT se kvapem blíží a kolem pořadu Reportéři ČT Marka Wollnera to zase začíná vřít. Končící člen Rady Zdeněk Šarapatka k tomu poznamenal, že „strana udavače“, tady měl na mysli hnutí ANO Andreje Babiše, žádá profesní popravu Marka Wollnera za pořad o Lidicích. Sám Wollner k tomu poznamenal, že poslanci, kteří mnohdy ani nerozeznají solidní zprávu od fake news, se pokoušejí vyložit historii.
10.03.2020 10:16 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25693 článků)

Fuj! Wollnerova slova jsou na žalobu, zní v kauze Lidice. Šarapatka přilévá olej

 
Srpnová Rada ČT, na které se mimo jiné řešila reportáž Reportérů ČT o Lidicích, byla bouřlivá. A své dozvuky má ještě dnes. Archivář Šustek, jenž zpochybnil práci Vojtěcha Kyncla, která tvrdí, že jedna z lidických žen udala židovku, se brání nařčením ze strany Marka Wollnera, která na jednání rady zazněla. „Zvažuje právní kroky,“ informoval lidický spolek, jehož je členem. A co od Wollnera zaznělo?
16.09.2020 16:05 |

podobné články

„Neodvysílaná reportáž“ u Wollnera? Znalec mediálního prostředí má jasno, jak to bylo

 
Novinář, publicista, člen Rady ČTK a komentátor Petr Žantovský byl hostem XTV.cz. „V České televizi umějí jednu věc. Dokonale mlžit,“ zaznělo mimo jiné z jeho úst. Hovořil také o současném řediteli veřejnoprávní televize Petru Dvořákovi a o kauze kolem reportéra Marka Wollnera.
12.07.2022 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (823 článků) , Petr Dvořák (818 článků) , Marek Dvořák (46 článků)

Jan Hřebejk podpořil Wollnera: Gauneři vygenerovali kompro. Přidal i jména

 
Kolem šéfa týmu Reportérů ČT a jeho bývalé spolupracovnice to bublá. Dobiášová obvinila Wollnera, že se Wollner ve svém týmu dopouštěl bossingu a sexuálního harašení. A na sociálních sítích se na toto téma rozjela živá diskuse, do níž se zapojil i režisér Jan Hřebejk, který mimo jiné vyčinil současné vládě Petra Fialy. Další režisér, tentokrát spolupracovník Reportérů, otevřeně popsal, jak to ve Wollnerově týmu chodí.
04.12.2022 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (525 článků) , Petr Fiala (4907 článků)