Článek

Wesleyho Snipese propustili z vězení, zbytek trestu stráví doma

 
Po dvou letech a čtyřech měsících se americký herec Wesley Snipes dostal na svobodu. Z trestu, který dostal za daňové úniky, mu zbývají ještě čtyři měsíce. Ty stráví v domácím vězení. Další články k tématu: Soud zamítl odvolání Wesleyho Snipese, herec zůstává ve vězení Herec Wesley Snipes je ve vězení, chce tam vytvořit hru o sobě Snipes strávil Vánoce za mřížemi, k večeři dostal kuře a kaši Herec Wesley Snipes si odsedí tři roky za daňové úniky, oznámil soudce Wesley Snipes, odsouzený na tři roky, zatím do vězení nenastoupí Snipesovi nepomohly ani modlitby, do vězení nastoupil už před Vánoci Wesley Snipes jde do vězení, neplatil daně
08.04.2013 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Wesley Snipes (43 článků)
Podobné články

Lovce upírů Snipese propustili z basy: Musí ale do domácího vězení

 
Na filmovém plátně lovil upíry, ale ve skutečném životě byl on tím pronásledovaným. Berňákem! Amerického herce Wesleyho Snipese (50) nakonec za daňové úniky odsoudily na tři roky za mřížemi. Propuštěn byl dnes, ale čeká ho ještě domácí vězení.
07.04.2013 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Wesley Snipes (43 článků)

Soud zamítl Snipesovo odvolání: Odsedí si ještě 2 roky!

 
Americký nejvyšší soud zamítl odvolání Wesleyho Snipese (48, Blade) v kauze krácení daní, za které byl hollywoodský herec odsouzen ke třem letům vězení. Právníci Snipese už několikrát marně namítali, že případ byl neoprávněně svěřen floridskému soudu místo do New Yorku, kde žila jeho rodina. Soud vyšší instance se posledním odvoláním odmítl zabývat.
07.06.2011 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Wesley Snipes (43 článků)

Herce Wesleyho Snipese propustili z vězení, čeká na něj Stallone

 
Herec Wesley Snipes byl propuštěn z vězení, kde si odseděl většinu trestu za neplacení daní. Padesátiletý Snipes skončil za mřížemi v roce 2010.
07.04.2013 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Wesley Snipes (43 článků)

Soud zamítl odvolání Wesleyho Snipese, herec zůstává ve vězení

 
Americký herec Wesley Snipes je už půl roku ve vězení za krácení daní. Jeho právníci nepolevují v úsilí dostat ho ven dřív než za tři roky, k nimž byl odsouzen. Americký nejvyšší soud ale zamítl odvolání, v němž namítali, že případ byl neoprávněně svěřen floridskému soudu místo soudu v New Yorku, kde žila jeho rodina.
07.06.2011 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Wesley Snipes (43 článků)

Herec Wesley Snipes je ve vězení, ale už plánuje velký comeback

 
Kontroverzní a oblíbený režisér Spike Lee (54) se vypravil do vězení v Pensylvánii navštívit svého dobrého přítele, herce Wesleyho Snipese (49).
07.03.2012 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Wesley Snipes (43 článků) , Spike Lee (12 článků)

Pamela Andersonová a Lionel Richie dluží na daních statisíce dolarů

 
Daňový úřad v Kalifornii zařadil na seznam největších daňových hříšníků hvězdu Pobřežní hlídky Pamelu Andersonovou a zpěváka Lionela Richieho za to, že neodvedli na dani z příjmu statisíce dolarů. Richiemu dokonce hrozí zabavení majetku. Další články k tématu: Pamela Andersonová se topí v milionových dluzích Herec Wesley Snipes si odsedí tři roky za daňové úniky, oznámil soudce Wesley Snipes jde do vězení, neplatil daně Soud zamítl odvolání Wesleyho Snipese, herec zůstává ve vězení Nicolas Cage přišel o majetek v exekuci, pomoc mu nabízí Johny Depp
15.04.2012 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Pamela Anderson (606 článků) , Nicolas Cage (133 článků) , Wesley Snipes (43 článků) , Lionel Richie (45 článků)

Vánoce ve vězení Wesleyho Snipese: kuře s kaší

 
Hrdina akčních filmů Wesley Snipes dostal stejně jako jeho spoluvězni ke štědrovečerní večeři porci kuřete s bramborovou kaší.
29.12.2010 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Wesley Snipes (43 článků)

Pártlová z X Factoru pařila s expřítelkyní Wesleyho Snipese!

 
Zpěvačka Martina Pártlová (29), kterou proslavila soutěž X Factor, si může mnout ruce. Před časem se svěřila do péče plastických chirurgů a dobře udělala. Zbavila se „pytlů“ pod očima a rázem omládla o několik let.
08.06.2009 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Wesley Snipes (43 článků) , Martina Pártlová (171 článků)

Zubíčková: Hollywoodskou snaživku už upíři nebaví!

 
Herečka Eva Zubíčková se snaží udělat kariéru za velkou louží. Přestože má exmilenka Wesleyho Snipese s Hollywoodem už své zkušenosti, můžeme ji v poslední době vídat na většině večírků v Praze. Módní redaktorka Markéta H. nemusela absolvovat takovou námahu, aby skončila v náruči Garyho Oldmana.
24.07.2009 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Wesley Snipes (43 článků) , Gary Oldman (16 článků)

Lovce upírů propustili z basy. Snipes si zbytek trestu odsedí doma

 
Americký filmový herec Wesley Snipes byl propuštěn z vězení, kde si odpykával tříletý trest za daňové úniky. Z něj zbývají ještě čtyři měsíce, které padesátiletá hollywoodská hvězda stráví v domácím vězení.
08.04.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Wesley Snipes (43 článků)

Oscar Pistorius byl propuštěn z vězení: Zbytek trestu si odpyká doma

 
Handicapovaný atlet Oscar Pistorius byl téměř přesně rok po svém odsouzení propuštěn z jihoafrické věznice do domácího vězení. Informoval o tom dnes mluvčí jihoafrického úřadu pro nápravná zařízení. Pistorius by si měl doma odpykat zbytek pětiletého trestu za zabití partnerky.
20.10.2015 01:05 |

podobné články

Osobnosti: Oscar Pistorius (145 článků)

Lindsay Lohanová už je z vězení venku, zbytek trestu si odpyká v léčebně

 
Jen malou část ze soudem nařízeného trestu v délce tří měsíců si americká herečka Lindsay Lohanová skutečně v kalifornském vězení odseděla. Nakonec stačilo pouhých 13 dní za mřížemi a Lohanová je venku. Zbytek trestu si odbude v protialkoholní léčebně.
02.08.2010 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Lindsay Lohan (692 článků)

Tomáš Pitr do vězení nemusí, soud mu odpustil zbytek trestu

 
Soud pravomocně prominul Tomáši Pitrovi zbytek trestu vězení. Podnikatel tak nemusí nastoupit zbývající část svého čtyřletého trestu.
27.02.2014 14:25 |

podobné články

Vězněná Tolokonnikovová stráví zbytek trestu v nemocnici

 
Členka ruské punkové skupiny Pussy Riot Naděžda Tolokonnikovová, odsouzená k dvěma letům vězení za skandální koncert v moskevském pravoslavném kostele, si zbytek svého trestu odpyká ve vězeňské nemocnici. Oznámila to dnes agentura ITAR-TASS s odvoláním na zprávu ruské vězeňské služby. Tolokonnikovová by stejně jako další odsouzená Marija Aljochinová měla vyjít na svobodu příští rok v březnu. 
16.12.2013 16:45 |

podobné články

Wesley Snipes byl propuštěn z vězení, zbytek trestu si odsedí doma

 
Domácím vězením si odkroutí zbytek trestu herec Wesley Snipes (50), jenž byl z nápravného zařízení v Pensylvánii propuštěn po dvou letech a čtyřech měsících. Hollywoodská hvězda byla v roce 2008 odsouzena za záměrné krácení daní, když soud zamítl odvolání v roce 2010, před Vánocemi téhož roku musel Snipes za mříže.
06.04.2013 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Wesley Snipes (43 článků)

Pitr nemusí nastoupit do vězení. Soud mu prominul zbytek trestu

 
Podnikatel Tomáš Pitr do vězení nastoupit nemusí. Obvodní soud pro Prahu 6 ve čtvrtek pravomocně prominul zbytek jeho čtyřletého trestu. Informovala o tom Česká televize.
27.02.2014 14:45 |

podobné články

Zabil krásnou modelku, odseděl si rok a teď ho pustili. Pistorius si zbytek trestu odsedí v teple domova

 
Beznohý atlet Oscar Pistorius (28) byl po roce od odsouzení propuštěn z jihoafrického vězení, kde si odpykával pětiletý trest za zabití přítelkyně. Zbytek trestu si odsedí v domácím vězení. O jeho propuštění v úterý informoval mluvčí jihoafrického úřadu pro nápravná zařízení. Žalobci ovšem požadují překvalifikování činu ze zabití z nedbalosti na vraždu.
20.10.2015 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Oscar Pistorius (145 článků)

Klaus prominul zbytek trestu za pokus o vraždu

 
Prezident Václav Klaus prominul zbytek trestu odnětí svobody za pokus o vraždu Karlu Baštovi. Majitel sběrny surovin střílel na údajné zloděje a dva lidi zranil, soud ho poslal na šest let do vězení.
30.03.2011 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9241 článků)

Pistorius je na svobodě. Zbytek trestu si odpyká u strýce

 
Handicapovaný atlet Oscar Pistorius, který byl odsouzen na pět let za zabití své partnerky Reevy Steenkampové, byl téměř přesně na rok po nástupu do jihoafrické věznice propuštěn do domácího vězení, kde by si měl odpykat zbytek trestu. Rozhodla o tom zvláštní komise ministerstva spravedlnosti.
20.10.2015 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Oscar Pistorius (145 článků)