Článek

Warner Bros. Discovery posiluje nabídku zimních sportů novou smlouvou o vysílání světového biatlonu

 
Víceletá smlouva zahrnuje Evropu*, včetně České republiky, a asijsko-pacifický region. Více než 1100 hodin přímých přenosů zimních sportů ze 190 akcí dostupných v sezóně 2022-23 na platformách Warner Bros. Discovery.Trojan Paillot: „Již více než 30 let přinášíme fanouškům největší okamžiky biatlonu, to jsou naše dědictví a zkušenosti ve vysílání zimních sportů“.
23.11.2022 16:10 |

podobné články

Podobné články

Warner Bros. Discovery opět posiluje nabídku zimních sportů. Prodloužila práva na závody Světového poháru ve Švýcarsku

 
Světový pohár ve Švýcarsku je nedílnou součástí komplexní nabídky zimních sportů na platformách Warner Bros. Discovery. Sportovní přenosy živě i na vyžádání budou dostupné na 45 evropských trzích prostřednictvím stanic Eurosportu a streamovací služby discovery+. Dlouhodobé partnerství posiluje pověst Warner Bros. Discovery jako domova zimních sportů, kterou si společnost drží už přes 30 let.
09.12.2022 14:45 |

podobné články

Nebývalý víkend zimních sportů rozzáří vysílání Warner Bros. Discovery v Evropě

 
O víkendu 35 hodin živého vysílání zimních sportů na všech platformách Warner Bros. Discovery. Některé z nejúspěšnějších a nejuznávanějších legend zimních sportů poskytnou odborné postřehy ze všech koutů Evropy. Pouze část z 3500 hodin živého vysílání zimních sportů, které Warner Bros. Discovery nabídne v průběhu sezóny 2022-23
08.12.2022 17:25 |

podobné články

Discovery představila exekutivní tým, který bude stát v čele Warner Bros. Discovery

 
Mediální společnost Discovery včera odhalila složení výkonného managementu pro nadcházející spolupráci s Warner Bros. Společnost tak učinila před finalizací transakce, jejímž cílem je propojení obsahového portfolia obou televizních gigantů. Zatímco Discovery dominuje v segmentech sportu a nefikčního i mezinárodního obsahu, Warner Media mají naopak neotřesitelné postavení na trhu prémiové zábavy, sportu a zpravodajství. Nový výkonný tým je složen z vůdčích osobností obou organizací – tím je zaručena kontinuita a větší přehlednost organizační struktury, což povede k posílení kreativity, odpovědnosti i spolupráce. 
12.04.2022 12:30 |

podobné články

Plejáda hvězd atletického světa bude bojovat o slávu na MS v Budapešti 2023 – na platformách společnosti Warner Bros. Discovery

 
Společnost Warner Bros. Discovery získala práva na vysílání Mistrovství světa v atletice 2023 ve více než 45 zemích Evropy*. Na platformách Warner Bros. Discovery pokračují přípravy na LOH v Paříži 2024. Trojan Paillot: „Naší ambicí je celoročně vyprávět příběhy nejlepších světových atletů, včetně jejich přípravy na největší akce jako jsou mistrovství světa a olympijské hry“.
01.12.2022 10:10 |

podobné články

Hvězdy dráhové cyklistiky se tuto zimu vracejí na obrazovky Warner Bros. Discovery

 
První z pěti kol UCI Track Champions League 2022 začíná tento víkend na Mallorce ve Španělsku. Eurosport, GCN+ a free-to-air kanály Warner Bros. Discovery přinášejí bezkonkurenční pokrytí a oslovují co nejširší publikum. Warner Bros. Discovery nabídne fanouškům kompletní 360stupňový zážitek z UCI Track Champions League na lineárních, digitálních a sociálních platformách.
10.11.2022 14:45 |

podobné články

Platformy Warner Bros. Discovery přinášejí komplexní celosezonní pokrytí zimních sportů

 
Fanoušci v celé Evropě si budou moci vychutnat to nejlepší ze zimních sportů, protože všechny významné závody světových pohárů a mistrovství světa (s výjimkou Švýcarska) bude možné v sezoně 2022-23 sledovat v síti Warner Bros. Discovery Sports.
21.10.2022 10:40 |

podobné články

Jamie Cooke představil tým lídrů Warner Bros. Discovery pro střední a východní Evropu, Pobaltí, Střední východ, Středomoří, Turecko a pro Pay TV Networks Evropy, Středního východu a Afriky a Creative Agency

 
Poté co na jaře tohoto roku došlo ke sloučení dvou konkurenčních firem WarnerMedia a Discovery, byl v červnu Jamie Cooke jmenován generálním ředitelem nově vzniklé společnosti Warner Bros. Discovery pro region střední a východní Evropy, Pobaltí, Střední východ, Středomoří a Turecko. Dnes představil tým lídrů, který bude řídit budoucnost podnikání společnosti v regionu Středního východu, severní Afriky a Turecka, Pay TV Networks Evropy, Středního východu a Afriky a Creative Agency.
19.08.2022 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Jamie Cooke (2 články)

Jamie Cooke představil tým lídrů Warner Bros. Discovery

 
Poté co na jaře tohoto roku došlo ke sloučení dvou konkurenčních firem WarnerMedia a Discovery, byl v červnu Jamie Cooke jmenován generálním ředitelem nově vzniklé společnosti Warner Bros. Discovery pro region střední a východní Evropy, Pobaltí, Střední východ, Středomoří a Turecko. Dnes představil tým lídrů, který bude řídit budoucnost podnikání společnosti v regionu Středního východu, severní Afriky a Turecka, Pay TV Networks Evropy, Středního východu a Afriky a Creative Agency.
19.08.2022 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Jamie Cooke (2 články)

Sportovní divize Warner Bros. Discovery buduje metaverzum. Diváci jej budou moct poprvé odzkoušet při letošní sérii UCI Track Champions League

 
Několikaleté mezinárodní partnerství mezi Warner Bros. Discovery Sports a Infinite Reality prověří nové možnosti využití technologie Web3, díky čemuž získají diváci přístup k úplně nové kategorii sportovních zážitků. Spolupráce dá vzniknout příležitostem oslovit nová publika, která se chtějí aktivně zapojit do multimediálního světa svých oblíbených sportovců, retailových outletů a světoznámých značek. Discovery Sports Events a Infinite Reality fanouškům nabídne ochutnávku možností nového metaverza a virtuálního obsahu při příležitosti závodů UCI Track Champions League letos v listopadu.
31.10.2022 16:50 |

podobné články

Warner Bros. Discovery oslaví 75 let nezávislé Indie novým pořadem Cesta do Indie, namluveným hollywoodskou hvězdou Amitabhem Bachchanem

 
Od doby, co Indie získala nezávislost na Velké Británii, uplynulo tři čtvrtě století a takovou příležitost k oslavám si indický národ ujít nenechal. Oslavy probíhají po celé zemi v duchu připomínání si historie národa, tradiční kultury a úspěchů, kterých tato země dosáhla – a právě to se rozhodla do jedné šestidílné série spojit i společnost Warner Bros. Discovery.  U příležitosti tohoto milníku uvede nový titul Cesta do Indie (The Journey of India), který má premiéru v sobotu 3. prosince ve 20 hodin na Discovery Channel.
02.12.2022 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Amitabh Bachchan (1 článek)

Distribuci Warner Bros. Entertainment loni v Česku klesly tržby i zisk

 
Filmové distribuční společnosti Warner Bros. Entertainment loni v Česku klesly tržby z 111 milionů Kč v roce 2010 na 86 milionů Kč. Firmě se snížil také zisk, a to z 12,6 milionu Kč v roce 2010 na 6,9 milionu Kč. ČTK informaci získala z účetní závěrky Warner Bros. Entertainment, jejímž stoprocentním vlastníkem je stejnojmenné americké filmové studio patřící do mediálního kolosu Time Warner.
09.07.2012 12:05 |

podobné články

DISCOVERY SPORTS DÁLE POSILUJE NABÍDKU ZIMNÍCH SPORTŮ V RÁMCI PŘÍPRAV NA PEKING 2022

 
Nová dlouhodobá smlouva se společností Infront zajišťuje Discovery Sports ještě rozsáhlejší exkluzivitu pro závody FIS.Komplexní pokrytí zimních sportů na všech kanálech a platformách společnosti Discovery včetně Eurosportu zvýší nadšení směrem k Zimním olympijským hrám v Pekingu 2022.Fanoušci budou moci sledovat živé přenosy i přenosy na vyžádání z lyžařských světových pohárů, mistrovství světa v alpském a klasickém lyžování, snowboardingu i akrobatickém lyžování.
08.10.2021 14:20 |

podobné články

Snookerová ikona vypráví svůj příběh v novém exkluzivním filmu Warner Bros. Discovery

 
Způsobil revoluci ve snookeru a překračuje hranice tohoto sportu jako nikdo jiný. Je bezpochyby nejlepším hráčem snookerové historie. A nyní Ronnie O'Sullivan exkluzivně pro Warner Bros. Discovery vypráví svůj příběh vlastními slovy.
11.10.2022 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Ronnie O'Sullivan (2 články) , Ronnie Warner (1 článek) , Ronnie Ronnie (23 článků)

Tour de France a Tour de France Femmes: Warner Bros. Discovery Sports spouští revoluci v cyklistickém vysílání

 
Společnost Warner Bros. Discovery Sports (WBDS) se v červenci chystá změnit způsob, jakým si miliony fanoušků ve světě* užívají cyklistiku.
29.06.2022 12:10 |

podobné články

Exkluzivní dokumentární film odstartuje prvotřídní vysílání Vuelty a España na Warner Bros. Discovery Sports

 
Dokument mapující sportovní přerod skialpinisty do cyklistického pelotonu. Anton Palzer zahájí přenosy letošní Vuelty a España společnosti Warner Bros. Discovery Sports.
12.08.2022 12:55 |

podobné články

Discovery a Eurosport odvysílaly rekordní olympijské hry. Úspěchy slaví všechny platformy v čele s discovery+

 
Počet nových předplatitelů streamovacích služeb během Beijingu 2022 překročil laťku stanovenou v Pchjongčchangu 2018 o téměř 50 %Služby discovery+ a Eurosportu streamovaly během olympijských her více než 1 miliardu minut obsahuPrůměrná sledovanost lineárního televizního vysílání Eurosportu odpovídá sledovanosti z Pchjongčchangu 2018, a to i přes 10% pokles celkové sledovanosti televizního vysílání zaznamenaný od minulých Zimních olympijských herVíce než polovina nových předplatitelů služby discovery+ sledovala nejen olympijské hry, ale i další originální obsah
23.02.2022 15:50 |

podobné články

Nejsledovanější start v historii České televize. Popularita biatlonu roste

 
Světový pohár v biatlonu v Novém Městě na Moravě sledovalo na programu ČT sport v průměru 785 tisíc diváků. Nedělní hromadný start žen se pak stal vůbec nejsledovanějším přenosem Světového poháru v biatlonu v historii České televize. Zlatý závod Gabriely Koukalové si v neděli po 14. hodině nenechalo ujít 1 045 tisíc sportovních fanoušků při podílu na publiku 37,48 %. Popularita biatlonu mezi českými diváky tak neustále roste.
19.12.2016 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Koukalová (445 článků)

Všechny oči se upírají k Pekingu, Discovery slaví milník na cestě k Zimním olympijským hrám

 
Živé přenosy zimních sportů a nová zábavná show jsou základem plánů Discovery před Pekingem 2022.Radzi Chinyanganya tváří nové týdenní show Winter Pass Andrew Georgiou: V roce 2022 představuje Peking jedinečnou příležitost využít dynamiky a rekordního zájmu, kterému se Discovery těší na svých platformách jak u sportovních fanoušků, tak u širšího olympijského publika.
27.10.2021 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrew Winter (1 článek) , Andrew Winter (1 článek)

Roland-Garros zůstane na platformách Discovery. Díky dlouhodobé dohodě s Francouzskou tenisovou federací (FFT)

 
Discovery, globální lídr na poli real-life televizní zábavy, a Francouzská tenisová federace (FFT) oznámili uzavření nové dohody, díky které budou miliony evropských fanoušků po dalších pět let zásobeny exkluzivním obsahem z francouzského grandslamu Roland-Garros. Discovery tak dostane příležitost zužitkovat jedinečné možnosti, kterými disponuje sportovní kanál Eurosport, streamovací platforma discovery+, i další z její široké nabídky free-to-air stanic. Cílem je získat pro Roland-Garros ještě více diváků na nejdůležitějších světových tenisových trzích.
17.06.2021 10:25 |

podobné články