Článek

Vztah s partnerkou je můj triumf, říká Barbora Mlejnková ze Survivoru

 
Pokerová hráčka Barbora Mlejnková (31) se proslavila mimo jiné i účasti v reality show Survivor. To je však podle ní už minulost a v rozhovoru pro iDNES.cz. promluvila také o vztahu s influencerkou Veronicou Biasiol (24).
08.05.2023 00:05 |

podobné články

Podobné články

Favorité Survivoru: Přítelkyně Veronicy Biasol sází na zkušenosti pokeru. Dokážu prokouknout každého, říká Mlejnková

 
Už jen za několik málo dnů vypukne další série reality show Survivor, v rámci které zabojuje i přítelkyně Veronicy Biasiol, pokerová hráčka Barbora Mlejnková. Jakou taktiku zvolí? “Je to sociální hra, možná bych mohla číst řeč těla lépe než ostatní. Na ostrově nebudou profíci, kteří by dokázali v tomhle směru blufovat,” nechala se Bára slyšet pro TV Nova. Pomůže jí na ostrově k přežití poker face? 
19.01.2023 10:20 |

podobné články

Nejdrsnější hádka v Survivoru: Mlejnková objasnila pozadí sporu s Krézlovou

 
Pokerová hráčka Barbora Mlejnková rozhodně není žádná křehotinka. Srdce bojovnice předvedla i v soutěži Survivor, kde svému kmeni často přihrála velmi potřebné body vedoucí k dosažení výhry. Osudná se jí však stala hádka s Karolínou Krézlovou, kterou dokonce moderátor Ondřej Novotný označil za “explozi”. A právě o konfliktu se Bára rozpovídala i v pořadu Extra Host. Proč po konfrontaci svůj boj na ostrově vzdala?  
08.03.2023 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (219 článků)

Veronica Biasiol a Bára Mlejnková chtějí svůj vztah posunout dál: Slova o dětech i adopci

 
Influencerka Veronica Biasiol a její přítelkyně Barbora Mlejnková už spolu cukrují jako za starých časů. Dvojice se rozešla letos v květnu po osmi měsících vztahu, nyní dámy opět svůj vztah slepily a vypadají šťastněji než kdy dřív. Redakce eXtra.cz je vyzpovídala na galavečeru Engine. Dívky prozradily peprné věci, například i to, kdo u nich v páru představuje mužskou roli, nebo také, co plánují do budoucna.
19.09.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronica Veronica (46 článků)

Hráčka pokeru Barbora Mlejnková poprvé promluvila o lesbickém vztahu s fotbalistkou Barborou Votíkovou

 
Barbora Mlejnková je profesionální hráčkou pokeru, která randí se známou fotbalistkou a youtuberkou Barborou Votíkovou (24). Pro eXtra.cz se rozpovídala o tom, jak brali reakci na oznámení jejich sexuální orientace jejich rodiče a okolí. Také se svěřila, jak zvládá koronavirus a na čem je závislá.
09.11.2020 20:20 |

podobné články

Milenky Barbora Mlejnková a Veronica Biasiol: Promluvily o svatbě a dítěti

 
Influencerka Veronica Biasiol a úspěšná pokerová hráčka Barbora Mlejnková se od sebe nehnou téměř na krok a tvoří dokonalý pár. V rozhovoru pro eXtra.cz obě krásky prozradily, jak to vypadá s posunutím jejich vztahu na další životní metu. 
09.04.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronica Veronica (46 článků)

Bára jako největší terč v Survivoru: Předvádí neskutečné výkony, chováním si ale láme vaz

 
Taktiky, aliance a rivalita, v Survivoru panuje tvrdý boj a kamarádství jde v soutěži stranou. Nikdo ze soutěžících nemá své místo jisté, ale jak se zdá, největší terč na zádech si momentálně nese pokerová hráčka Barbora Mlejnková. “Trošku ten papiňák u některých roste,” prozradil zákulisně moderátor Ondřej Novotný na Instagramu. 
10.02.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (219 článků)

Milostná válka se utišila: Nevěrná Veronica Biasiol a Bára Mlejnková vrkaly jako hrdličky

 
Influencerka Veronica Biasiol a její přítelkyně Barbora Mlejnková mají za sebou těžké chvíle. Jejich vztahem otřásla nevěra, kvůli které došlo i k měsíčnímu odloučení. Ačkoli to vypadalo, že rozchod je definitivní, partnerky nakonec učinily odvážný krok a vztahu daly ještě jednu šanci. Zdá se, že rozhodnutí začít od začátku se jim vyplatilo. Veronica a Bára společně vyrazily na velké finále Survivor do pražského Duplexu a cvrlikaly jako hrdličky, čehož byla redakce eXtra.cz svědkem. O tom, že jsou spolu šťastné, nebylo pochyb. 
18.05.2023 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Veronica Veronica (46 článků)

Nevěrná Biasiol a podváděná Mlejnková otevřeně: Všechno špatné je pro něco dobré, tvrdí

 
Influencerka Veronica Biasiol a její přítelkyně Barbora Mlejnková mají za sebou velkou krizi. Jejich vztahem otřásla nevěra, která málem vedla k definitivnímu rozchodu. Partnerky se však rozhodly dát vztahu ještě jednu šanci a nyní začínají zase od začátku. “Nic horšího už nás potkat nemůže. Nyní máme hodně společných vyhlídek a čeká nás jen to hezké,” nechaly se slyšet v rozhovoru pro eXtra.cz. Jak zvládly překonat těžké chvíle a jaké jsou jejich plány nyní?
28.05.2023 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronica Veronica (46 článků)

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

 
Jaké pocity prožívá Veronica Biasiol, zatímco její přítelkyně Barbora Mlejnková bojuje o přežití v drsné reality show Survivor? O tom se nádherná influencerka rozpovídala v rozhovoru pro eXtra.cz. Jaká věc by jí osobně na pustém ostrově nejvíce scházela a nebojí se, že dlouhé odloučení poškodí jejich vztah? 
29.01.2023 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronica Veronica (46 článků)

V Survivoru se řeší šikana. Kundosaki a Mlejnková přispěchaly s obhajobou. Má v tom prý prsty i Bezděková

 
Vztahy v Survivoru se začínají vyostřovat. A do skupin se rozděluje i tým celebrit. Po krku si jdou především známé krásky a ve třetí epizodě, stejně jako v první sérii, padlo slovo šikana. Pokud jste ještě neviděli třetí díl, pozor, článek bude plný spoilerů.
03.02.2023 05:10 |

podobné články

Veronica Biasiol a Bára Mlejnková o rozchodu i návratu: Byla to náhoda, smějí se

 
Influencerka Veronica Biasiol (23) a pokerová hráčka Bára Mlejnková (31) tvoří opět krásný pár. Partnerky redakce eXtra.cz potkala na akci Óčka na rooftopu v Duplexu, kam přišly ruku v ruce. Dámy nám prozradily, v jaký osudový den se daly po rozchodu a tříměsíční pauze opět dohromady, kdo udělal první krok, a promluvily i o plánech do budoucna.
20.08.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronica Veronica (46 článků)

Epická hádka v Survivoru: Sprosté nadávky, hysterický křik a výhrůžky

 
POZOR SPOILER. V reality show Survivor Česko & Slovensko opět přituhuje a tentokrát za to mohou hráčky Barbora Mlejnková a Karolína Krézlová z kmene Hrdinů. Pokerová hráčka se opřela do herečky, kterou nazvala lhářkou a zlodějkou. Uplakaná Karolína přiznala, že má z Báry strach. 
16.02.2023 12:20 |

podobné články

Ondřej Novotný zhodnotil hru ostré Báry: Udělala největší výbuch za čtyři série, konstatoval

 
Pokerová hráčka Barbora Mlejnková je ze Survivoru sice již zpátky v teple svého domova, ale na její účast jen tak nikdo nezapomene. “Udělala největší výbuch za všechny 4 série, odšpuntovala explozi,” konstatoval moderátor Ondřej Novotný ve svém shrnutí. Reagoval na epickou hádku mezi Bárou a herečkou Karolínou Krézlovou, která otřásla kmenem Hrdinů. 
21.02.2023 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (219 článků)

Nečekaný zvrat v Survivoru? Ondřej Novotný se vrátil do Prahy a zpátky na ostrov se už nechystá!

 
V Survivoru došlo sice teprve ke sloučení, moderátor Ondřej Novotný je ale už zpátky v Česku. A zdá se, že nejde o rychlou návštěvu mezi natáčecími dny. Nejdřív vyrazil do Německa, kde ohlásil expanzi Oktagonu, a pak zamířil rovnou do Prahy, kde na něj čeká krásná Renata Langmannová a jejich dcerka. Odtajnil tak Novotný víc, než by si tvůrci Survivoru přáli? A neprozradí příště také vítěze celé show? 
22.03.2022 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Renata Langmannová (347 článků) , Ondřej Novotný (219 článků)

Exkluzivní rozhovor s Vladimírem ze Survivoru. Proč se spolčil s Veve, čeho se na ostrově nejvíc bál a čím ho vytáčel Ondřej Novotný

 
Svou účast v Survivoru sice nezačal příliš zdárně, nakonec se ale vyprofiloval jako jeden z favoritů na vítězství v celé show. Vladimír Čapek sice působí jako nenápadný IT specialista, díky své komplexnosti se mu ale podařilo dostat nejen do sloučení, ale dokonce rozbil dívčí alianci složenou z Nikoly Čechové, Chili a Veroniky Havlik. Jaká byla jeho strategie, čeho se v Survivoru nejvíc bál a proč chtěl, aby moderátor Ondřej Novotný během kmenových rad raději mlčel? Nejen o tom se rozpovídal v rozhovoru pro eXtra.cz. 
22.04.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (219 článků) , Nikola Čechová (81 článků) , Vladimír Novotný (23 článků)

Žaneta je v Survivoru na odstřel. V rukách ale drží trumf

 
Pokud jste neviděli 19. díl Survivoru, nečtěte dál. Článek je protkaný spoilery. Žaneta Skružná (23) ze Survivoru se nezdá. Jako jediné se jí podařilo najít skrytou výhodu, která jí dost možná zachrání krk. V kmeni Rebelů jí totiž teče do bot, protože její aliance přestoupila do druhého kmene Hrdinů. 
30.03.2023 13:10 |

podobné články

Maty ze Survivoru se hrne do Love Islandu: Spletou si tě s údržbářem, směje se mu Novotný

 
Míří sympaťák ze Survivoru do další reality show? Vyřazený účastník Matěj Quitt se v živém vysílání rozpovídal o tom, kam jeho kroky povedou nyní, a prozradil, že zvažuje další pořad TV Nova. "Přijdeš jako bombshellák?" vysmál se mu moderátor Survivoru Ondřej Novotný poté, co Maty řekl, že zvažuje Love Island. Nabídl mu výzvu v Oktagonu. 
11.04.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (219 článků) , Maty Maty (14 článků)

Žaneta promluvila o své váze po návratu ze Survivoru. Rýpla si i do Novotného

 
Žaneta Skružná je holka do pohody. Alespoň tak účastnici Survivoru vidí fanoušci, kterým to nyní znovu potvrdila. Zatímco většina žen o přibírání nerada mluví, Žaneta s tím nemá sebemenší problém. Na svých sociálních sítích se svěřila, kolik kilo měla na začátku Survivoru, kolik na ostrově shodila a kolik kilogramů má v současné době. 
14.04.2023 16:25 |

podobné články

Žaneta ze Survivoru terčem nechutných zpráv: Po šikaně v soutěži přišlo přání smrti

 
Doufala, že se dostane do finále Survivoru, nakonec ale ze soutěže vypadla jenom několik málo hodin po sloučení. A Žaneta Skružná se s tím jenom těžko smiřuje. Ve studiu v pořadu eXtra Host nejenže velmi tvrdě zkritizovala bývalé členy kmene Rebelů, ale promluvila i o hejtech, kterých je po návratu z Dominikánské republiky terčem. A došlo i na téma, které zajímá snad všechny diváky Survivoru. Dala to dohromady s Tomášem Weimannem? 
21.04.2023 05:10 |

podobné články