Článek

Vzrostlé javory v květináčích osvěží centrum Plzně: Lidé si je "vydupali" v anketách

 
Vzrostlé javory v květináčích se objevily v centru Plzně. Osm jich přibylo v Riegrově ulici, čtyři stromy jsou přímo na náměstí republiky. Lidé se opakovaně v anketách vyjadřovali, že právě zeleň jim v centru města citelně chybí.
10.05.2020 10:50 |

podobné články

Podobné články

Ulrychovci s Javory na koncertě Českého rozhlasu Olomouc vyprodali Husův sbor

 
Koncert Hany a Petra Ulrychových zpříjemnil mnoha jejich příznivcům a také posluchačům Českého rozhlasu Olomouc pondělní letní podvečer. Sourozence Ulrychovi na koncertě doprovázely dvě kapely, Javory a Javory Beat. Během večera zazněly písně z jejich bigbítové éry, i ty, které čerpají z lidové hudby.
11.06.2015 20:26 |

podobné články

Osobnosti: Petr Ulrych (7 článků)

Hana a Petr Ulrychovi: Neustále to mezi námi jiskří

 
Zpěvák a skladatel Petr Ulrych oslavil 21. února sedmdesáté narozeniny. Jeho sestra, zpěvačka Hana Ulrychová, oslaví poslední březnový den pětašedesátiny. Společně hrají a zpívají padesát let. Jejich skupina Javory vznikla před čtyřiceti lety a odnož Javory Beat před pěti lety. Je tedy co oslavovat. Na trh tedy přichází 3CD Půlstoletí, které je průřezem toho, co spolu sourozenci na hudební scéně udělali. 16. března odehrají koncert v Mahenově divadle v Brně, který později ze záznamu odvysílá Česká televize. Chystá se o nich také rozhlasový dokument, televizní portrét, vyjdou zpěvník i kniha.
16.03.2014 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Ulrych (7 článků)

Ulrychovci spojí Javory a Javory beat

 
Hana a Petr Ulrychovi i letos uskuteční v rámci koncertů vystoupení s názvem Ohlédnutí.
10.02.2015 13:12 |

podobné články

Osobnosti: Petr Ulrych (7 článků)

Hana a Petr Ulrychovi budou oceněni v Brně

 
V úterý od 19 hodin se v Mahenově divadle v Brně odehraje galakoncert Ohlédnutí. Vystoupí na něm sourozenecká dvojice Hana a Petr Ulrychovi spolu s kapelami Javory a Javory beat. V rámci večera převezme dvojice zlatou desku za prodej 3CD Půlstoletí. Předá ji herec Bolek Polívka.
24.05.2016 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Bolek Polívka (567 článků) , Petr Ulrych (7 článků)

VELKÝ CELNÍ ZÁTAH! Objevena marihuana v květináčích!

 
Ford Mondeo se zeleným nákladem zastavila hlídka celníků na silnici E 55 nedaleko Lovosic. Mluvčí Celního ředitelství v Ústí nad Labem agentuře Mediafax řekl, že v květináčích naložených v autě byla marihuana.
27.05.2011 17:55 |

podobné články

V centru města rostlo v květináčích přes 20 rostlin konopí

 
Begonie, petunky a konopí. Těmito rostlinami byly vyzdobené ulice velšského města Newport. Nikdo z pracovníků radnice nepostřehl, že v květináčích patřících městu rostou také rostliny konopí. Když byla povolána policie k vyšetření podivného zahradničení, neznámý výtečník je už všechny sklidil.
05.08.2013 19:30 |

podobné články

Vozy ŠKODA triumfují ve fleetových anketách

 
Celkem čtyři první a pět druhých míst získala značka ŠKODA v renomovaných anketách Flotila roku a ALD Automotive Fleet Awards 2013.
07.12.2013 11:15 |

podobné články

Co nejlépe osvěží v takovém parnu? Heidi Klum odpověď zná: Pivo na »ex«!

 
Venku vedro k zalknutí, jazyk se lepí na patro, tělo se důrazně dožaduje nějakého chladivého moku. A co osvěží nejlépe? Pěkně orosený půllitr piva přece! A dobře to ví i německá topmodelka Heidi Klum (39).
22.06.2012 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Heidi Klum (594 článků)

KRÁSNÉ VIDEO: Krytý bazén pro psy! Podívejte se, jak v něm dovádí

 
V současných parnech se každý rád osvěží a výjimkou nejsou ani naši čtyřnozí přátelé. Ti se často během procházky osvěží v rybníku nebo nějaké řece, ale jsou i tací, kteří preferují krytý bazén a společnost.
31.07.2014 10:30 |

podobné články

Raw food – užitečné zásady, co se budou hodit

 
Fenomén známý jako raw food vám jistě nemusíme zdlouhavě představovat. Živá strava pohltila celý svět a kouzlu přirozeného, zdravého, chutného a navíc i sytého jídla podlehlo nespočet lidí. U raw food jde především o přípravu pokrmů z čerstvých potravin bez jakýchkoli konzervantů, které neprošly tepelnou úpravou nad 42°C. Příznivci živé stravy tak konzumují převážně zeleninu a ovoce, v jídelníčku jim nechybí mořské řasy, chutné ořechy nebo klíčky. Jestliže se o raw food také zajímáte, pak si nenechte ujít dnešní článek, ve kterém vám představíme užitečné zásady, jež se vám v tomto životním stylu jistě budou hodit. Zásada první: Konec stání u plotny! Každá svědomitá hospodyňka ví, že čas strávený u plotny, hrnců, pekáčů a pánviček mnohdy leze až do několika hodin. S raw food nic takového zažívat nebudete a čas, který jste dříve strávili vařením, tak budete moci využít mnohem zajímavějším způsobem. U živí stravy si práci usnadníte pomocí sušičky, klíčidla, odšťavňovače a kuchyňského robotu. Zásada druhá: Strava, která osvěží! U raw food pracujete s čerstvou zeleninou a ovocem, které mají vysoký podíl vody. Což je dobře, protože v takovém případě vás připravené pokrmy nejen příjemně osvěží, ale zároveň i hydratují, čím napomáhají k pitnému režimu. Zásada třetí: Obavy jsou zbytečné! Mnoho lidí raw food odsuzuje především z toho důvodu, že se zde pracuje se syrovými surovinami. Možná i vy máte obavy, že se díky ovoci, zelenině nebo klíčkům dostatečně nenajíte, ale věřte, že tento strach je úplně zbytečný. Zásada čtvrtá: Sladkosti povoleny! Milujete sladké? Pak pro vás máme dobrou zprávu! S raw food se nebudete muset v sladkostech omezovat a zkrátka budete moci mlsat bez omezení! Zajímá vás, jak je to možné? Raw vůbec nepracuje s rafinovaným cukrem, což znamená, že ať už si podle pravidel připravíte cokoli, nepřiberete. Příspěvek Raw food – užitečné zásady, co se budou hodit pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
14.01.2016 03:00 |

podobné články

Diváci si ji vydupali: Kloubková se vrací do Televizních novin!

 
Byla v hlavní zpravodajské relaci s Reyem Korantengem (40) jen tři měsíce a už si dokázala televizní diváky získat. Kristině Kloubkové (37) lidé zkrátka věří. Její výraz, mimika, intonace, to vše se prostě líbí. Dokonce tolik, že řada diváků nesla nelibě, když se po třech měsících mateřské dovolené vrátila za pultík Lucie Borhyová (36) a Kristina se musela poroučet. I když ne tak docela…
02.10.2014 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1527 článků) , Kristina Kloubková (492 článků)

Bude bída, bude hlad, vzdychají lidé nad zatopenými poli

 
Bude bída, bude hlad. Těmito slovy komentují zejména staří lide pohled na pole, postižená povodněmi. Z mnoha přívalový déšť spláchl a vyplavil zasazené plodiny, na jiných místech hnijí vzrostlé porosty pod hladinou povodňových lagun.
04.06.2010 17:50 |

podobné články

Hollywoodští herci stávkovat nebudou, vydupali si víc peněz

 
Asociace hollywoodských herců (SAG) v úterý po ročním vyjednávání uzavřela novou kolektivní smlouvu se zástupci hollywoodských producentů.
11.06.2009 12:20 |

podobné články

Nová CD – Timbaland, Vanessa i Hana a Petr Ulrychovi

 
Mezi hudebními novinkami tohoto týdne najdete nové album Timbalanda Shock Value 2, po patnácti letech se na scénu vrací elektronická legenda Vanessa s albem Ave Agony a s bigbeatovým albem Javory Beat přicházejí Hana a Petr Ulrychovi.
09.12.2009 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Timbaland (3 články) , Petr Ulrych (7 článků)

Poplatníci dětem euroúředníků: Lyžovačka za 2 miliony!

 
Šetření v době krize? To je pro úředníky EU v Bruselu zjevně cizí pojem. Vydupali si zvýšení platů od 1,85 procenta a chtějí přidat ještě víc.
23.01.2010 05:20 |

podobné články

Jean Gabin: Námořník tělem i duší

 
Slavní herci často šli ve šlépějích rodičů, nebo si svou dráhu naopak vydupali proti jejich vůli. Jean-Alexis Moncorgé to měl jinak. Otec i matka vystupovali v pařížských divadlech a kabaretech a chtěli, aby se vydal stejnou cestou. On to ale odmítal.
16.12.2010 00:50 |

podobné články

Osobnosti: Jean Gabin (2 články)

Vydírání zabírá: Lékaři dostanou přidáno

 
Krize ve zdravotnictví spěje ke konci. Lékaři si v pondělí definitivně vydupali zvýšení platů. Letos o pět až osm tisíc korun, v následujících letech budou jejich platy růst zhruba o 15 % ročně. Teď se ale bouří i policisté a hasiči a také hrozí podáním výpovědi, pokud neodstoupí ministr vnitra Radek John (VV). Kdy tohle skončí. A kdo bude další?
15.02.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2466 článků)

Pro pamětníky: Javory - Hana a Petr Ulrychovi

 
Potkali nebo viděli jste někoho slavného? Práskněte to! Foťte, ale i pište!
26.03.2011 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Ulrych (7 článků)

Stávka v Ostravě končí, dopraváci si vydupali vyšší platy

 
Řidiči městské hromadné dopravy v Ostravě dnes o půlnoci ukončí stávku, platy se jim zvýší. Část zaměstnanců podniku stávkovala od středy 1. června. Ostatní zajišťovali omezený provoz jako v neděli.
06.06.2011 21:30 |

podobné články