Článek

Vzniká seriál Kukačky, příběh záměny dětí

 
Je to výjimečná situace, přesto se v reálném životě stává, a v nedávných letech dokonce i u nás. Přivézt si z porodnice dítě jiných rodičů a zjistit pravdu až po několika letech je traumatizující zážitek, který sotva půjde napravit návratem do výchozího bodu, tedy další výměnou dětí.
11.07.2020 11:10 |

podobné články

Podobné články

Nový seriál ČT Kukačky: Čvančarová u záměny novorozeňat!

 
Jeho žena Veronika Arichteva (34) byla zrovna v jiném stavu, když začal točit Kukačky neboli seriál o záměně novorozenců. „Bylo to pro mě aktuální téma,“ směje se režisér Biser Arichtev (44).
08.01.2021 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (617 článků)

Režisér Biser Arichtev o seriálu Kukačky: To, co zažili skuteční hrdinové, by nechtěl zažít vůbec nikdo

 
Režisér Biser Arichtev (44) natočil třináct dílů dramatického seriálu Kukačky, který bude mít premiéru 8. ledna na České televizi. Seriál pojednává o životě mladého manželského páru, který zjistí, že jejich dítě vlastně jejich dítě vůbec není a pochopí, že došlo k záměně s jiným miminkem a musí se rozhodnout, co udělají dál. Po prvním přečtení scénáře Biser Arichtev věděl, že ho čeká velmi emotivní příběh. Co o seriálu Kukačky v rozhovoru pro Českou televizi ještě prozradil?
09.01.2021 07:01 |

podobné články

Seriál Kukačky nabídne pořádné drama: Když zjistíte, že vaše dítě vůbec není vaše

 
Třináctidílný seriál Kukačky vypráví příběh mladého manželského páru, který zjistí, že jejich syn ve skutečnosti jejich není. Ve chvíli, kdy pochopí, že došlo k záměně, musí šokovaní rodiče rozhodnout o podniknutí dalších kroků. Ke stresující záležitosti se navíc přidají dávné křivdy malého města a ústřední hrdiny tak čekají skutečně perné chvíle. Seriál, který nabídne Česká televize od ledna 2021, režíroval Biser A. Arichtev. Ten má za sebou už úspěšné cykly Vyprávěj a První republika. Navíc se na podzim 2020 stal šťastným otcem.
28.12.2020 16:06 |

podobné články

Seriál Kukačky: Matky vyměněných dětí Marta Dancingerová a Sabina Remundová promluvily

 
Nový seriál Kukačky vypovídá o osudech dvou rodin vyměněných dětí. Do složité situace se dostávají, když zjistí, že jejich děti ve skutečnosti nejsou jejich. Před lety jim totiž v porodnici byly vyměněny. Záměna dětí na malém městě se dotkne nejen těch, kterých se přímo týká, ale i ostatních obyvatel. Co o natáčení prozradily hlavní představitelky Marta Dancingerová (29) a Sabina Remundová (48)?
08.01.2021 18:31 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Remundová (67 článků) , Marta Dancingerová (10 článků)

Nový seriál Kukačky: Čím byl inspirován?

 
Po šesti letech, kdy považovali svého syna za vlastního, se dozvědí, že nejsou jeho biologičtí rodiče. Režisér Biser Arichtev (44) natočil seriál Kukačky o záměně dětí v porodnici. A to podle scénáře Jana Coufala (42), který se nechal volně inspirovat případem z třebíčské porodnice.
08.01.2021 05:10 |

podobné články

Výměny dětí v porodnici se nebojím, říká manžel Veroniky Arichtevy

 
Herečka Veronika Arichteva (34) se již brzy stane maminkou. Její manžel Biser Arichtev (43) předtím stihl dokončit nový seriál Kukačky, v němž dojde k záměně dětí v porodnici, což ale všichni zjistí až mnohem později. Režisér s herečkou se podobné záměny svého miminka neobávají.
02.06.2010 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Gunther von Hagens (3 články)

Diváci hodnotí první díl seriálu Kukačky: Někteří vzkazují, že z toho mrazí a druzí, že Ordinace je lepší

 
Kukačky je třináctidílný seriál, který pracuje s námětem výměny dětí. Jde o příběh mladých manželů, kteří zjistí, že jejich syn není ve skutečnosti jejich. K osudovému omylu došlo v roce 2006 v třebíčské nemocnici. Diváci dnes mohli vidět první díl a většina se shoduje na tom, že je to dobrý rozjezd slibného miniseriálu. Našli se ale i vtipálci, kteří si myslí, že mnohem lepší je Ordinace v růžové zahradě.
08.01.2021 23:05 |

podobné články

Biser Arichtev natáčí Kukačky: Seriál o manželském páru, který zjistí, že jim vyměnili syna

 
Režisér Biser Arichtev (43) natáčí pro Českou televizi seriál s pracovním názvem Kukačky. Ten pojednává o mladém manželském páru, který zjistí, že jejich syn vlastně není jejich. Pochopí, že došlo k záměně, a stojí před těžkým rozhodnutím, jaké kroky podniknou dál.
06.07.2020 22:01 |

podobné články

Seriál Kukačky ji konečně proslavil: Sabina Remundová už není jen ve stínu slavné maminky Ivy Janžurové

 
Seriál Kukačky trochu změnil herečce Sabině Remundové  (49) . Minimálně po mediální stránce. "Už nejsem v titulcích jako dcera Ivy Janžurové  (80) , ale mám tam svoje vlastní jméno," řekla Super.cz se smíchem sympatická herečka.
11.06.2021 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Iva Janžurová (558 článků) , Sabina Remundová (67 článků)

Podcast: Mě v porodnici také vyměnili, přiznal autor Kukaček. Detaily seriálové záměny

 
Přes milion lidí sledovalo nový seriál České televize Kukačky, jehož hlavním tématem je záměna dětí. Hlavním hrdinkám Tereze (Martě Danzingerové) a Olze (Sabině Remundové) v porodnici zaměnili syny. Rodiče na to ale přišli až po šesti letech. Pod scénářem je podepsaný Jan Coufal, který pro Blesk Podcast poodkryl vznik scénáře a řekl, co se do posledního 13. dílu ještě odehraje.
06.02.2021 05:10 |

podobné články

Sabina Remundová z Kukaček: Při castinzích na roli mám pocity zoufalství

 
Seriál Kukačky vypráví příběh mladého manželského páru, který zjistí, že jejich syn není jejich. Když se dozvědí, že došlo k záměně, musejí se rozhodnout, co udělají. Série Kukačky slaví už po pár dílech velký úspěch. Diváci mají jasno, největší hrdinkou je Sabina Remundová. Jak úspěch vnímá herečka?
29.01.2021 17:01 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Remundová (67 článků)

Člověk s velkým srdcem a smyslem pro spravedlnost, říká o své ženě Veronice režisér Biser Arichtev

 
Režisér Biser Arichtev dokončil nový projekt, seriál Kukačky. Zabývá se v něm motivem záměny novorozenců v nemocnici a jejími následky. „Hlavním tématem seriálu je rodičovství, je také o vztazích v rodině a mezi blízkými,“ říká.
25.09.2020 18:15 |

podobné články

Seriál Kukačky: Proč Adamczykovi změnil život?

 
Když autoři seriálu Kukačky o záměně dětí v porodnici hledali herce pro hlavní role, měli jednu podmínku. Aby byli sami rodiče. Výjimku udělali jen jednu – do role tatínka Martina obsadili bezdětného Marka Adamczyka (33).
13.02.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (25 článků) , Martin Marek (42 článků)

Kukačky očima psychologa: Bolest a pocit viny. Pro dítě i rodiče má výměna katastrofální následky

 
Seriál Kukačky je inspirován skutečným příběhem. Jaké následky mohla situace se záměnou dětí v porodnici zanechat v dětech a v rodičích, kteří prošli touto životní zkouškou, nám popisuje psycholog a odborník na dětskou terapii.
12.03.2021 19:06 |

podobné články

Lenka Filipová nazpívala se svou dcerou Lenny píseň pro seriál Kukačky

 
Autoři seriálu Kukačky požádali Lenku Filipovou a Lenny, zda by společně nazpívaly píseň na téma rodičovství. Vznikla skladba Samotní nejsme nic, duet o vztahu rodiče k dítěti. Její kratší verze se v seriálu objevuje jako znělka, ale zazní i celá.
08.01.2021 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Filipová (159 článků) , Lenny Filipová (91 článků)

Diváci tleskají seriálu Kukačky: Jejich srdce vyhrála Sabina Remundová s Petrem Kostkou

 
Seriál Kukačky v Česku sklízí velký úspěch. Kromě hereckého obsazení si diváci pochvalují i jejich výkony a celý zážitek ze seriálu. Nejvíce chvály jde na hlavu herečky Sabiny Remundové (48), která v seriálu ztvárňuje Olgu. Čtvrtý díl však dal prostor i herci Petru Kostkovi (82), který podle diváků nasadil laťku opravdu vysoko a jeho dějová linka lidmi přímo projela. Zazněla ale i nějaká kritika.
05.02.2021 19:06 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kostka (95 článků) , Sabina Remundová (67 článků)

Seriál Kukačky jde do finále: S novou písní do ciziny

 
Nejen hvězdy jako Sabina Remundová (48), Petr Kostka (82) a řada dalších tvoří základ úspěchu seriálu Kukačky. Tvůrci dbají i na hudební složku. Vedle titulní písně Samotní nejsme nic, provází konec každého dílu skladba od světového interpreta. Dneska zazní novinka!
26.03.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kostka (95 článků) , Sabina Remundová (67 článků)

Seriál hit Kukačky míří do cíle: S novou písničkou poputuje i do ciziny!

 
Nejen hvězdy jako Sabina Remundová (48), Petr Kostka (82) a řada dalších tvoří základ úspěchu seriálu Kukačky. Tvůrci dbají i na hudební složku. Vedle titulní písně Samotní nejsme nic, provází konec každého dílu skladba od světového interpreta. V pátek ale zazní novinka!
26.03.2021 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kostka (95 článků) , Sabina Remundová (67 článků)

Dotované kanalizace v Česku provázení podvody. Záhadné záměny materiálu

 
Výstavbu obecních kanalizací v Česku stále častěji provázejí podezřelé záměny potrubí a dalšího materiálu. Podle deníku Právo Státní fond životního prostředí (SFŽP), který na tyto projekty uděluje mnohamiliónové dotace, prověřuje hned několik případů.
03.12.2011 11:00 |

podobné články