Článek

Vzhůru do přetlačované se stranickou drobotinou

 
Petr Gazdík už nechce dále pokračovat jako předseda hnutí STAN. Starostové si tak v dubnu vyberou nové vedení. Navzdory úspěchům, které za sebou mají, se nad jejich setrváním ve sněmovně vznáší velký otazník. Jaké jsou jejich silné a slabé stránky a co mohou dělat pro to, aby se v dolní komoře udrželi?
28.12.2018 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (940 článků) , Petr Gazdík (929 článků)
Podobné články

Sobotka a Babiš se prý musí střetnout. Expert popsal dvě brzké rozhodující bitvy

 
POLITOLOGOVÉ Předseda vlády i ČSSD Bohuslav Sobotka oznámil jména stínových ministrů, což je podle politologa Petra Sokola především vnitrostranický kalkul, aby ukázal, že ministru financí Andreji Babišovi jen neustupuje. V jejich vládní přetlačované favorizuje Jan Kubáček šéfa hnutí ANO, i když upozorňuje na to, že Agrofert impérium začíná připomínat situaci ze 70. a 80. let, kdy člověk bez stranické knížky neměl šanci uspět.
09.05.2014 04:40 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9539 článků)

Zbyněk Fiala: Brexit 2.0 ze zadních lavic

 
Zatímco přední lavice britské Dolní sněmovny jsou zaklesnuty do nehybné přetlačované, jsou to poslanci ze zadních lavic, kdo se pokouší o průlom. V zásadě to znamená zrušení „červených linií“, které narýsovala premiérka Theresa Mayová, aby zaplašila ďábla volné migrace a celní unie s EU.
19.01.2019 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Theresa Mayová (254 článků)

Nevídaný pohled: Kate a William dorazili na akci ve stejných mikinách

 
Anglický královský pár strávil sobotu zábavou v podobě sledování ‚virtuální reality‘ při jachtingu. William  (33) a Catherine  (33) se účastnili závodu v Portsmouthu pořádaného v rámci America’s Cup World Series, ten však musel být kvůli nepřízni počasí předčasně zrušený. Nuda ovšem ani tak nezavládla. Vévodkyně si za odborného vedení profesionálního jachtaře a několikanásobného olympijského vítěze Bena Ainslieho vyzkoušela 3D simulátor jachtingu, ale nejvíc se zabavila přítomnou drobotinou.
27.07.2015 17:00 |

podobné články

Exkluzivní fotky z královské dovči aneb krásná Kate s drobotinou na horách!

 
Ačkoliv se princ William (33) se svou Kate (34) snaží co nejvíce chránit své soukromí, občas je dobré udělat výjimku.
08.03.2016 12:05 |

podobné články

Slunce není na dovolené jediným nepřítelem

 
Sluníčko, koupání, výlety, dovolená u moře. Na tohle všechno se o prázdninách těší nejen děti. I dospělí se nemohou dočkat zaslouženého odpočinku po kolotoči povinností v práci i doma. Připravit pas, peníze, zabalit vše potřebné a hurá zapomenout na shon velkoměsta. Přestože výjezd na dovolenou může být hektický, nepodceňujte přípravu. Především pokud cestujete se svou drobotinou. Právě malé děti jsou velice náchylné na změny prostředí a vaše dovolená se rázem může zvrtnout v noční můru.
24.07.2017 00:20 |

podobné články

Paroubek: Jiří Dienstbier ml. objevil v ČSSD stranickou oligarchii

 
Je to myslím monumentální a zatím největší politický počin prezidentského kandidáta a místopředsedy ČSSD J. Dienstbiera, který objevil po 13 (?) letech svého členství stranickou oligarchii. Vlastně to jsou ve straně všichni, kdo jsou, jak jsem to pochopil, proti němu.
23.02.2012 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Dienstbier st. (754 článků) , Jiří Paroubek (3649 článků)

ČT údajně zatajila stranickou příslušnost hosta pořadu

 
Rada pro rozhlasové a televizní vysílání zahájila správní řízení s Českou televizí pro možné porušení mediálního zákona. V rozhovoru se Stanislavem Balíkem na téma předvolební kampaně neuvedla jeho stranickou příslušnost, ale pouze jej představila jako politologa. Balík přitom podle svých slov nikdy členem jakékoliv partaje nebyl.
03.10.2013 10:25 |

podobné články

Sobotka se zastal Jourové. ODS vzkázal, ať zapomene na stranickou řevnivost

 
Premiérovi Bohuslavu Sobotkovi se nelíbí, jak se šéf ODS Petr Fiala a Jan Zahradil, europoslanec za téže stranu, navážejí do české kandidátky na eurokomisařku Věry Jourové. Vyzval je proto, aby zapomněli na stranickou řevnivost a podpořili společný zájem Česka.
02.10.2014 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1459 článků) , Bohuslav Sobotka (9539 článků) , Jan Zahradil (530 článků)

Předsednictvo ČSSD dnes možná přijme usnesení, doporučující ÚVV zrušit stranickou buňku v Duchcově

 
Předsednictvo ČSSD by se dnes mělo znovu zabývat situací v Duchcově, kde sociální demokraté uzavřeli koalici mimo jiné s extremistickou Dělnickou stranou sociální spravedlnosti (DSSS). Vedení strany s tím nesouhlasí, a chce proto stranickou buňku zrušit. Toho ale zatím nedosáhlo.
12.12.2014 06:41 |

podobné články

Sobotka bude dál šéfovat ČSSD. Stranickou dvojkou nejspíš Chovanec

 
Český premiér Bohuslav Sobotka má podporu všech 11 krajů. Za stranickou dvojku chce 10 krajů ministra vnitra Milana Chovance, který v neděli obhájil post předsedy plzeňské buňky. Kompletní vedení strany se bude volit v březnu.
18.01.2015 18:52 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9539 článků)

Létající dům: Vzhůru do oblak se stovkami nafukovacích balonků!

 
Ve filmu Vzhůru do oblak od společnosti Pixar postavili dům tak, aby se díky stovkám balonků naplněných heliem vznesl vzhůru. Teď se to podařilo i v praxi.
08.03.2011 11:05 |

podobné články

Bobošíková: Blok Hlavu vzhůru! zaregistroval všechny kandidátky pro volby 2013

 
Volební blok Hlavu vzhůru! dnes odevzdal kandidátní listiny ve všech krajích. Jsou na nich zastoupeny osobnosti všech politických subjektů, které se rozhodly pro svou účast v pravicovém volebním bloku Hlavu vzhůru!.
16.09.2013 18:10 |

podobné články

Helena Vondráčková a cukrová vata zdarma. Hlavu vzhůru zakončilo kampaň

 
Politické strany vědí, jak v rámci volební kampaně zapůsobit na voliče. Řada z nich sází na rozdávání pochutin a mnohdy i na známé a populární tváře. Obojí využil i volební blok Hlavu vzhůru pod vedením Jany Bobošíkové. Tu již poněkolikáté podpořila i zpěvačka Helena Vondráčková. Na zakončení kampaně Hlavu vzhůru na pražském Andělu proto nemohla chybět.
23.10.2013 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (954 článků) , Jana Bobošíková (609 článků)

Francouzi se naštvali: Nové revoluční hnutí, o kterém se u nás nepíše

 
V noci nespí. Jsou vzhůru. Scházejí se v Paříži, převážně na Náměstí Republiky, ale i jinde ve Francii mimo metropoli: jejich mítinky se konaly v Lyonu, Marseille, Nice, Toulouse, Grenoblu, Limoges, Dijonu, Nantes, Rouenu, Rennes a v dalších městech. Vzešli z protestů v polovině března, proti reformě zákoníku práce, který socialistická vláda předložila veřejnosti k diskusi. Říkají si podle svého nasazení v „nocích nespat“ a být „vzhůru“: Nuits debout (Noci vzhůru).
14.04.2016 08:00 |

podobné články

Brno chce sázet na Brazilce a hlásí: Vzhůru nahoru

 
Beránek: Posun vzhůru není otázkou týdnů
23.07.2009 13:15 |

podobné články

Premiéry - Muži v říji, Vzhůru do oblak a Milenci

 
Tento týden přichází do kin česká komedie Muži v říji, animovaný snímek Vzhůru do oblak a romantické drama Milenci.
20.08.2009 04:30 |

podobné články

ŽEBŘÍČKY: do kina a Vzhůru do oblak

 
Nejvíce lidí chodilo v minulém týdnu do kina na animovaný film Vzhůru do oblak, statistikou ale nyní zamíchají Hanebný pancharti, novinka od Quentina Tarantina.
02.09.2009 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Quentin Tarantino (225 článků)

Nová DVD - Vzhůru do oblak, G. I. Joe i Nesmiřitelní

 
Pošmourné zimní večery jsou ideální pro sledování filmů na DVD. Tento týden můžete nově sáhnout po animovaném snímku Vzhůru do oblak, akčním filmu G.I. Joe, nebo westernové klasice Nesmiřitelní.
08.12.2009 06:30 |

podobné články

Vítejte v Německu, ruce vzhůru: Tak šikanují Čechy

 
ATKUALIZOVÁNO: Státní hranice. Vítejte v Německu, ruce vzhůru! To není špatný vtip ale skutečnost. Němečtí policisté šikanují české řidiče. Proto by cedule s podobnými nápisy měly varovat už na hranicích. Jan Fischer požaduje vysvětlení od německé kancléřky Angely Merkelové.
27.03.2010 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2490 článků) , Jan Fischer (1748 článků)