Článek

Výzva velmistra Yuana a nebezpečný výstup. Neopakovatelný rok Ljuby Krbové

 
Jejím heslem je svérázná hláška: „Nás nedostanou!“ Můžeme hádat, co má Ljuba Krbová na mysli, ale nejspíš se nehodlá podrobit diktátu svého věku a okolí. A zatím se jí to náramně daří, naučila se na snowboardu a byla v Číně.
08.11.2019 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Ljuba Krbová (69 článků)
Podobné články

Ondřej Neff v nemocnici

 
5:00 – Spisovatel Ondřej Neff (62), manžel herečky Ljuby Krbové (49), byl včera hospitalizován na 1. ortopedické klinice pražské nemocnice v Motole! Lékaři mu totiž musejí vyměnit kyčelní kloub. Operovat ho bude docent Ivan Landor, který je paradoxně exmanžel Krbové. „Je to výborný člověk, mám v něj velkou důvěru,“ řekl včera deníku Aha! Neff s lehkými předoperačními obavami.
15.10.2009 02:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Neff (223 článků) , Ljuba Krbová (69 článků)

MAKE-UP KLUB: Krásu Krbové strčíte do taštičky, říká Kornová

 
Profesionální vizážistka a herečka Kateřina Kornová přináší další vydání MAKE-UP KLUBU. Tentokrát okomentuje líčení kolegyně Ljuby Krbové a zároveň poradí čtenářce Kateřině. Psát do její poradny můžete i vy.
10.05.2010 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Ljuba Krbová (69 článků) , Kateřina Kornová (186 článků)

VÍME PRVNÍ Spor ve vedení největší zednářské lóže v Česku pokračuje vyloučením bývalého velmistra

 
KAUZA Již více než rok trvá spor mezi současným a bývalým vedením Veliké lóže České republiky (VLČR), největší organizace svobodných zednářů u nás. Ten s lidmi kolem současného velmistra lóže Pavla Gergela vede bývalý velmistr a dlouholetý zednář, energetik Hynek Beran. Veliký soud VLČR minulý týden vyhověl obžalobě a Berana, který měl do té doby pozastavené členství, z řádu svobodných zednářů zcela vyloučil. Beran se ale hájí tím, že jelikož spor již řeší i soud civilní, zednáři jej zatím vyloučit nemohou.
19.09.2017 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Beran (5 článků)

Hájenka Ljuby Skořepové: Lesy ČR ji nekoupí!

 
Vyrestituované lesy a hájenka herečky Ljuby Skořepové plní v poslední době stránky mnoha časopisů a z téměř devadesátileté, skromně žijící herečky se tak ze dne na den stala v očích veřejnosti milionářka.
18.05.2012 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Luba Skořepová (78 článků)

Letní pečení podle Ljuby Krbové: Neodolatelné borůvkové koláče

 
Když odoláte a nesníte všechny čerstvé borůvky, které jste nasbírala, můžete z nich připravit vynikající koláče. Máme pro vás několik velmi vynikajících receptů.
31.07.2009 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Ljuba Krbová (69 článků)

Ondřej Neff už chodí s novým kloubem: Je ze mě Terminátor!

 
Ondřej Neff (62), manžel herečky Ljuby Krbové (49), který před pár dny prodělal výměnu kyčelního kloubu, už běhá jako laňka!
20.10.2009 02:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Neff (223 článků) , Ljuba Krbová (69 článků)

Módní policie: Návrat Kornové. Vypadá skvěle!

 
Bývalá modelka, nyní potulná herečka a vizážistka Kateřina Kornová se po dlouhém odmlčení opět začala objevovat ve společnosti. Byla i na ceremoniálu cen ANNO, kde jiným a slavnějším ukázala jak se stylově oblékat. Ona to totiž umí - na rozdíl od sympatické, leč nešikovné herečky Ljuby Krbové. Seriálového krasavce Petra Vágnera nebo dua tanečnic Kloubková, Vojtková.
24.02.2010 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vágner (243 článků) , Ljuba Krbová (69 článků) , Kateřina Kornová (186 článků)

Podívejte se na vnučku Ljuby Krbové a Ondřeje Neffa: Téhle nádherné holčičce zavraždili maminku

 
Herečka Ljuba Krbová s manželem spisovatelem Ondřejem Neffem ukázali překrásnou pětiletou vnučku. Roztomilou Dominiku má v péči Neffům syn David s partnerkou fotografkou Thao. Na výchově se střídají s Neffem a Krbovou.
29.11.2011 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Neff (223 článků) , Ljuba Krbová (69 článků)

Stálo za to: Připomeňme si poprsí nejkrásnější estébačky a hvězdy Ulice Ljuby Krbové!

 
Ljuba Krbová (55) patří k našim "nejlépe vybaveným herečkám":http://www.extra.cz/vica-kerekes-se-nahoty-neboji-pripomenme-si-jeji-stedre-obdareny-hrudnik. V roce 1992 natočila film Přítelkyně z domu smutku, ve kterém doteď můžeme "obdivovat její fenomenální hrudník":http://www.extra.cz/hana-jirickova-cesky-andilek-victoria-s-secret-jak-je-na-tom-s-prsni-vybavou. V té době jí bylo 34 let.
01.07.2014 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Ljuba Krbová (69 článků)

Neštěstí Ljuby Krbové (56) z ULICE: Rodinné tragédie v dětství!

 
Které z dětí si někdy nepřálo k Vánocům zvířátko. Ne vždy ale takový dárek dopadne dobře a své o tom ví také hvězda nováckého seriálu Ulice, která si odmalička přála pejska.
23.12.2014 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ljuba Krbová (69 článků)

Ljuba krbová: Meč je FUČ!

 
Návrat herečky Ljuby Krbové (58) z dovolené na Fuerteventuře se proměnil v pořádné dobrodružství. Cestou dokonce přišla o meč, se kterým tak ráda cvičila. Co se tedy přihodilo?
22.01.2017 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Ljuba Krbová (69 článků)

Smutné přiznání Ljuby Krbové: Proč po dceři neměla další děti

 
Sama je z pěti dětí, i proto Ljuba Krbová (58) vždy toužila po velké rodině. Nevyšlo to, což ji prý dodnes mrzí. Dokonce uvažovala i o adopci. Proč k ní ale nedošlo?
15.06.2017 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Ljuba Krbová (69 článků)

Hvězda Ulice Ljuba Krbová: Adopce? Na to musí být dva

 
V nekonečném seriálu Ulice si její postava prošla peklem. V soukromí herečky Ljuby Krbové (58) se naštěstí žádná velká dramata nedějí. Pokud tedy zrovna nevyráží na své dobrodružné cesty, kde už byla nejednou v ohrožení života.
18.06.2017 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Ljuba Krbová (69 článků)

Tajemství hvězdy Ulice Ljuby Krbové: Vydělává i u Němců!

 
Neživí ji jen Ulice! Ljuba Krbová (59) alias skromná Anička Lišková si vydělává bokem i u zahraničních, převážně německy mluvících produkcích. Deníku Aha! exkluzivně prozradila, jak se dostává k výnosným kšeftíkům.
08.12.2017 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Ljuba Krbová (69 článků)

Muž (†27) vykrvácel: Žárlivka mu uřízla penis a oční víčka. Vše vystavila na krbové římse

 
Hrůzostrašnou smrtí zemřel v Dublinu muž původem z africké Ghany. Nalezli jej v kaluži krve s odseknutým penisem, varlaty a očními víčky. Oddělené části těla ležely na krbové římse. Jako podezřelou z incidentu irská policejní jednotka Garda zatkla a vyslechla pravděpodobnou pachatelku Grace Miano (40).
05.11.2018 05:55 |

podobné články

TOP 09 chce pro ústavní soudce neopakovatelný 12letý mandát. Kvůli nezávislosti

 
Mandát ústavních soudců by měl trvat 12 let a měl by být neopakovatelný, navrhují v novele ústavy poslanci TOP 09 a Starostů. Chtějí tak dosáhnout větší nezávislosti soudců, neboť se podle nich často stává, že kvůli snaze o opětovné zvolení zohledňují při svém rozhodování politickou poptávku.
13.06.2014 10:00 |

podobné články

TOP 09 chce prodloužit mandát ústavním soudcům na 12 let a má být neopakovatelný

 
Mandát ústavních soudců by se měl prodloužit z deseti na 12 let a měl by být neopakovatelný. Uvedla to na dnešní tiskové konferenci opoziční TOP 09, která takový návrh na změnu ústavy předložila ve Sněmovně. Strana chce také vytvořit poradní orgán Ústavního soudu z jeho bývalých členů.
13.06.2014 11:16 |

podobné články

Výzva 21 – recenze

 
Předně je důležité si vysvětlit, co to vůbec Výzva 21 je. Jedná se o program lidem pevně odhodlaným změnit svůj životní styl k lepšímu tím, že se začnou zdravě stravovat a pravidelně cvičit. Nejde pouze o cvičení, ale postupně získávané informace a znalost, jak je v praxi využít. Nechybí motivační část, což je velmi důležité. Hodně lidí začne a také rychle skončí. První týden je zcela zdarma, aby si každý člověk mohl vyzkoušet a osahat, jak to zhruba funguje a poznat blíže zakladatele Tomáše. Ten je pro ty úspěšnější, kteří to nevzdají a Výzvu 21 absolvují vždy k ruce, pokud potřebujete jakoukoliv radu ohledně cvičení či jídelníčku. Co vše se ve Výzvě 21 naučíte Naučíte se udělat si cvičební plán a ten dodržovat. Což je klíčové, protože pokud nemáte předem jasno a naplánováno – nelze se čeho chytat a jen těžko si vytvoříte návyk. Určitě po vás nikdo nechce, abyste ze dne na den zrušili knedlíky a začali chroupat mrkev. Vše jde postupně a nenásilně. Výzva 21 se skládá ze 4 modulů po 21 dnech. V každé fázi se dozvíte něco nového a postupně se zvedá i náročnost cvičení. Sama momentálně končím třetí modul a mám překvapující výsledky. Osobně jsem nepotřebovala ani tak moc hubnout, jako spíš vytvořit návyk a dozvědět se spoustu informací. Dobrá rada nad zlato Možná odvětíte, ale ty dnes najdete kdekoliv na internetu. To je bezpochyby pravda, ale musíte vědět, co přesně hledáte. Samu od sebe by mě určitě nenapadlo hledat informace, jak si změřit rychlost metabolismu, co dělat, když je zpomalený. Proč je důležitá detoxikace u likvidace nejspodněji uložených tuků, jak aplikovat do stravy sacharidové vlny a mnoho dalších věcí. Program je sestaven důmyslně s nejčastěji kladenými otázky a zaměřením na nejčastější problémy všech smrtelníků. U nás holek je to většinou i při nízké váze spodní bříško a zbavit se... Čtěte více Příspěvek Výzva 21 – recenze pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
11.05.2016 03:15 |

podobné články

VIDEO: Nová výzva, v níž teenageři hyzdí svůj vzhled, účel neplní

 
Výzva má název Don't Judge (Nesuď) a má bojovat proti posuzování podle vzhledu. Lidé ze sebe udělají ošklivce, a pak ukážou své pravé krásné já. Ve skutečnosti ovšem výzva všechny stereotypy o kráse jen prohlubuje.
09.07.2015 11:20 |

podobné články