Článek

Vyzula (ANO): Politické hašteření

 
Ministr Němeček se pustil do tzv. “koaličních medií“, která napsala o plánovaném pěnězovodu pro léčbu kmenovými buňkami. Dle Němečka to byla lež.
10.11.2014 11:50 |

podobné články

Podobné články

Politické hašteření: Tentokrát o obávaném viru, který zachvátil republiku!

 
Mladý filmový tvůrce Jiří Anděl se ve svojí satirické show nazvané Politické hašteření nezastaví před ničím. Tentokrát si vzal na mušku hudebníka a v neposlední řadě i politika Michaela Kocába (55).
23.12.2009 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (669 článků)

Revoluční Politické hašteření: Tentokrát se zahalilo doruda!

 
Aktuální díl oblíbeného Politického hašteření zavzpomínal na události nedávno minulé a oblékl se do rudého hávu. Co si pro nás Jiří Anděl připravil tentokrát?
27.11.2009 17:05 |

podobné články

Vládě se i přes hašteření podařilo prosadit své záměry, chlubí se Nečas

 
Vláda za rok svého působení prošla zatěžkávací zkouškou. Podle premiéra Petra Nečase (ODS) dokázal i přes politické hašteření a překřikování prosadit v parlamentu všechny své záměry. Nečas v bilančním článku pro Lidové noviny (LN) označil kabinet za tvrdě pracující a nalézající rozumný kompromis, na který prý v uplynulých letech nebyla síla.
14.07.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9271 článků)

Vyzula (ANO): Uvolnění povinnosti očkování by výrazně narušilo naši devizu kolektivní imunity

 
Předseda zdravotnického výboru Rostislav Vyzula (ANO) k dnešnímu zasedání sněmovny, na němž poslanci odmítli senátní verzi zákona o ochraně veřejného zdraví a očkování dětí
16.09.2015 17:31 |

podobné články

Miliardové úniky, předražené přístroje k ničemu, strašení pacientů. Babišův profesor Vyzula vypráví, co objevil v nemocnicích

 
ROZHOVOR Přední český onkolog Rostislav Vyzula je předsedou zdravotního výboru Poslanecké sněmovny a poslancem zvoleným za hnutí ANO. ParlamentníListy.cz se ho zeptaly na průběh jednání mezi Protonovým centrem a VZP a na problémy dvou zdravotnických institucí sídlících v Brně - Mezinárodního centra klinického výzkumu a tkáňové banky.
27.06.2014 15:45 |

podobné články

Babišův poslanec Vyzula cosi slíbil a nedodržel to. Advokátka bije na poplach kvůli očkování

 
Advokátka spolupracující s Ligou lidských práv Zuzana Candigliota na svém blogu časopisu Respekt ostře kritizuje poslance za záměr prosadit násilné očkování dětí i navzdory přáním rodičů. Ačkoli poslanec Rostislav Vyzula (ANO) sliboval, že bude kontroverzní novela stažena, realita je zcela jiná.
24.04.2015 20:10 |

podobné články

Babišův poslanec Vyzula cosi slíbil a nedodržel to. Advokátka bije na poplach kvůli očkování dětí

 
Advokátka spolupracující s Ligou lidských práv Zuzana Candigliota na svém blogu časopisu Respekt ostře kritizuje poslance za záměr prosadit násilné očkování dětí i navzdory přáním rodičů. Ačkoli poslanec Rostislav Vyzula (ANO) sliboval, že bude kontroverzní novela stažena, realita je zcela jiná.
24.04.2015 21:26 |

podobné články

Kolaps českého zdravotnictví nehrozí, říká důrazně poslanec Vyzula

 
Prezident České lékařské komory se chová velmi nezodpovědně a šíří poplašnou zprávu, říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz předseda výboru pro zdravotnictví PSP ČR Rostislav Vyzula (ANO). Připouští ale, že určité změny ve zdravotnictví jsou nezbytné. Jaké? Do jaké míry je třeba upravit platby pojistného? A jak zabránit dalšímu úbytku lékařů? Hovořili jsme ale také o zákazu kouření a nejen o tom…
30.04.2016 10:05 |

podobné články

Komárek prozradil, jak před rumunskými politiky umlčel Marka Bendu. Stačila dvě jména

 
ROZHOVOR „Komunální volby jsou triumfem ANO. Je definitivně prokázané, že ANO není rychlokvašné hnutí a stalo se pevnou součástí politiky,“ řekl poslanec ANO Martin Komárek. „Z hašteření kandidátů ve městech by měl spisovatel Jaroslav Hašek radost, z pomlouvání se stal folklór, někdy je to úsměvné, jindy tragické,“ komentoval volební kampaň bývalý novinář. Podle něj se staré strany bojí, protože ANO narušuje jejich zavedené struktury. Jejich zánik je reálným nebezpečím.
18.10.2014 13:26 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Hašek (102 článků) , Jaroslav Hašek (102 článků) , Marek Benda (516 článků) , Martin Hašek (96 článků)

Politické hašteření: Tentokrát jde o Paroubka a taky hrachovou polévku!

 
Jak spolu může souviset koalice šéfa socanů Jiřího Paroubka, komunistů a k tomu ještě hrachové polévky? Že vám to hlava nebere? Podívejte se na následující video a bude vám všechno jasné!
13.11.2009 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3466 článků)

Vláda je silná a tvrdě pracující, zatěžkávací zkoušky zvládla, tvrdí Nečas

 
Vláda za rok svého působení prošla zatěžkávací zkouškou, podle premiéra Petra Nečase (ODS) ale i přes politické hašteření a překřikování dokázala v parlamentu prosadit všechny své záměry.
14.07.2011 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9271 článků)

Exkluzivní rozhovor s Milošem Zemanem: Jak poznáte, že jsem opilý!

 
Na politické scéně je veselo: Sestavuje se nová vláda a k tomu patří i hašteření. Vyhnul se mu prezident Miloš Zeman (69), který se ještě před týdnem zotavoval se zraněným kolenem na zámečku v Lánech. Teď už je s malou hůlkou zpátky na Hradě, kde u stolu s adventním věncem přivítal Blesk a prozradil, jak jednal s předsedy stran, co si myslí o poklesu popularity, a také, co připravil za dárečky politickým oponentům!
10.12.2013 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21134 článků)

Marie Hakenová: Jsem nezávislou zastupitelkou Prahy 5

 
Měsíce zdůrazňuji, že odmítám politikaření na Praze 5 a politické hašteření, které je v neprospěch občanů Prahy 5. Vyslyšela jsem přání lidí, kteří mě podporovali ve volební kampani, a ukončila jsem spojení se stranou Patrioti ČR, s nimiž jsem jako nezávislá kandidovala.
13.10.2015 13:51 |

podobné články

Vystrčil (ODS): Zájem mladých lidí o politiku je třeba podporovat

 
Politické hašteření - studenti vyzpovídají senátora Vystrčila
23.05.2016 13:40 |

podobné články

Největší hříchy politiků!

 
Jako zdánlivě zažehnaná se jeví vládní krize. »Ulhaný« Babiš si sbalil složky na financích do připravených krabic od banánů, »ďábelsky piklící« Zeman konečně jmenoval jeho nástupce a »rádoby svalnatý« Sobotka dosáhl svého. Jenže jakých hříchů se tři politické špičky během tří týdnů hašteření dopustily na důvěře voličů? Na to jsme se zeptali dvou politologů, Jana Kubáčka (35) a Lukáše Jelínka (43).
27.05.2017 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zeman (326 článků)

ANO by mohlo prosazovat politické priority SPD, oznámil po jednání s Babišem Okamura

 
Předseda hnutí SPD Tomio Okamura po dnešní schůzce s premiérem a předsedou ANO Andrejem Babišem a dalšími představiteli ANO uvedl, že mezi nimi lze nalézt programové kompromisy a že by ANO mohlo prosazovat politické priority SPD. Okamurovo hnutí dnes podle něho se zástupci ANO nejednalo o tom, jestli vstoupí do vlády nebo případně nový kabinet podpoří. Babiš řekl, že jednotlivé požadavky SPD zanalyzují jeho experti a poté bude ANO iniciovat případnou další schůzku, uvedl Okamura po jednání novinářům.
18.01.2018 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13508 článků) , Tomio Okamura (2085 článků)

Babišova válka s ČSSD se rozrůstá. Další kolo jen u nás. Podívejte se

 
Ve zdravotnické válce mezi koaličními partnery ČSSD a ANO byla otevřena další fronta. Na ní se proti sobě postavili poslanec Rostislav Vyzula (ANO) a hejtman Kraje Vysočina a rovněž poslanec Jiří Běhounek (ČSSD). Bojištěm se tentokrát staly ParlamentníListy.cz.
01.10.2014 10:40 |

podobné články

Babišův poslanec Vyzula o demokracii: Lidé dokážou zprznit i dobrou myšlenku

 
Z PROFILŮ Hnutí ANO Andreje Babiše uspělo v komunálních volbách především ve velkých městech. Bez úspěchu ale nezůstalo ani ve středně velkých městech. Za pozornost ale stojí, že se občas rodí pozoruhodné koalice. Údajně pravicové uskupení ANO se nezdráhá domlouvat na spolupráci s komunisty, stalo se to například v Chomutově. Je to v pořádku?
19.10.2014 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13508 článků)

Pane Babiši, to myslíte vážně? Máme video, které usvědčuje vašeho politika, že spí v pracovní době. A vy s tím nejste schopni nic udělat

 
Ono to vypadá jako nevinné hašteření. Jako nenápadný souboj ParlamentníchListů.cz a zastupitele ANO Jaroslava Štěpánka. Jenomže tentokrát je vše jinak. Naše redakce získala exkluzivní záznam z jednání zastupitelstva Prahy 10, které jednoznačně ukazuje, že tento Babišův politik během rokování usíná. A to opakovaně, navíc přímo před kamerami.
08.03.2017 15:00 |

podobné články