Článek

Výzkum ukazuje: Lidé milují Dienstbiera a odkopnuli Bártu

 
Místopředseda ČSSD a nově také prezidentský kandidát Jiří Dienstbier se opět umístil na prvním místě žebříčku nejpopulárnějších politiků. Tvrdí to nejnovější průzkum Střediska empirických výzkumů (STEM). Zajímavé však je, že Dienstbier se drží na první příčce již od loňského září. Naopak jeho někdejší spolustraník David Rath v žebříčku zcela chybí.
29.05.2012 13:45 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4577 článků) , Jiří Dienstbier st. (754 článků) , Jiří Bárta (253 článků) , Jiří Bárta (253 článků)
Podobné články

Výzkum ukazuje: Lidé milují Dienstbiera a odkopnuli Bártu

 
Místopředseda ČSSD a nově také prezidentský kandidát Jiří Dienstbier se opět umístil na prvním místě žebříčku nejpopulárnějších politiků. Tvrdí to nejnovější průzkum Střediska empirických výzkumů (STEM). Zajímavé však je, že Dienstbier se drží na první příčce již od loňského září. Naopak jeho někdejší spolustraník David Rath v žebříčku zcela chybí.
29.05.2012 13:55 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4577 článků) , Jiří Dienstbier st. (754 článků) , Jiří Bárta (253 článků) , Jiří Bárta (253 článků)

Co muži kromě žen milují?

 
Co muži kromě žen milují? To je otázka, nad kterou se určitě nejednou zamyslela snad každá z nás. Ačkoli bychom se rády staly středobodem mužského zájmu, bohužel se o tuto příčku musíme dělit s několika dalšími věcmi. Které to jsou? Je logické, že každý muž je jiný a každý má jiné preference. I přesto se ale většina z nich shoduje na několika bodech, které mají nejradši. Jestliže i vás trápí otázky, co muži kromě žen milují, pak si nenechte ujít následující řádky. Odpověď na tuhle otázku jsme našli za vás! Tajemství odhaleno: co muži kromě žen milují? Jestliže jste si i vy několikrát pohrávali na jazyku s otázkou, co muži kromě žen milují a čemu tak musíme hrdě čelit, pak jste na správném místě. Přestaňte si lámat hlavu, přestaňte se pídit po faktech a podívejte se pravdě přímo do očí. Alkohol Na pomyslný žebříček mužského zájmu hned na samotném začátku zařadíme alkohol. Většina mužů těmto nápojům holduje, přičemž nejoblíbenější je bezesporu pivo. Zlatému českému moku totiž odolá opravdu jen málokdo. Samozřejmě jsou i tací, kteří dávají přednost opravdovému pití v podobě dražších whiskey. Sport Pokud řešíme, co muži kromě žen milují, nesmíme zapomenout na sport. Nejoblíbenější jsou především dva: fotbal a hokej. Tyto sporty dělí mužské publikum na dva tábory. Samozřejmě mužské pokolení holduje i jiným sportům, například tenisu, florbalu, hokejbalu a dalším. Kamarádi Snad žádný muž se kvůli ženě nevzdá svých kamarádů, kteří pro něho tvoří jakousi základnu jistoty. Nejednou se dokonce stalo, že měli kamarádi přednost i před přítelkyní nebo manželkou. Milé dámy, pamatujte – zakazovat mu kamarády nemá cenu! Jen málokterá z vás si může být jistá, že by z tohoto souboje vyšla jako vítěz! Koníčky Do pomyslného seznamu, co muži kromě žen milují, určitě musíme zařadit i koníčky a zájmy. Každý muž má něco – někoho... Čtěte více Příspěvek Co muži kromě žen milují? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
24.10.2016 16:55 |

podobné články

Proč ženy milují květiny? Důvodů je řada

 
Jenom velmi těžko by se našla žena, která by nemilovala květiny. Jste na tom stejně? Je to zcela pochopitelné. Každá z vás jistě chce, aby váš partner navštívil květinářství v Brně, kde vybere jednu z nabízených květin. Pokud se podíváme na celkovou oblibu různých variant, tak jasně dominuje tato trojice: Lilie Růže Gerbera A jaké jsou ony hlavní důvody, proč ženy květiny tolik milují? Tady jsou ty hlavní. Jistě se v nich také poznáte a odsouhlasíte nám, že to jsou právě ony důvody, proč květiny tak ráda dostáváte. Nádherný vzhled To, co je z přírody, je vždy neodolatelně krásné. A u květin musíme jasně říci, že to platí dvojnásob. Právě nenapodobitelná krása květin je to, co na nich ženy tolik láká. Je to jak zajímavý tvar, tak se pochopitelně může jednat i o krásné barvy. Třeba u zmíněných růží to nemusí být nutně jenom červená, ale může se jednat i o barvu bílou, nebo žlutou. Krásná vůně Kromě toho, že květina skvěle vypadá, nabídne i krásou vůni. Hlavně ve chvíli, kdy se jedná o květinu čerstvou. Právě vůně je něco, co ženy tolik přitahuje. Nejenom, že si k ní mohou přivonět. Když květinu postaví doma a stůl, může dokonale provonět celý interiér. A to takovou vůní, kterou klasické spreje a osvěžovače vzduchu nikdy nenapodobí. Samozřejmé je také to, že každá květina může mít vůni zcela jinou, a to jak od té těžší, až po vůně svěží. Důkaz, že je má někdo rád Zde už nejde přímo o estetickou krásu květin. Jde o samotný čin spojený s tím, že ženě někdo květinu přímo dá. Tím je ukázáno, že si na ni nejenom vzpomněl, ale že ji má také rád. A právě toto je jeden z důvodů, proč ženy květiny také milují. Pokud je dostanou, jasně to ukazuje na to, že nejsou nikomu lhostejné. Zvláště, pokud je ten, kdo květinu... Čtěte více Příspěvek Proč ženy milují květiny? Důvodů je řada pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
16.09.2018 08:40 |

podobné články

Sněmovna vydala Bártu a Škárku ke stíhání

 
Poslanci v úterý vydali ke stíhání šéfa poslanců VV Víta Bártu a jeho někdejšího stranického kolegu Jaroslava Škárku. Bártu policie podezřívá z poskytnutí úplatku, Škárku z jeho přijetí. Pro vydání hlasovalo 177 poslanců, tři poslanci byli proti.
30.08.2011 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2844 článků) , Jaroslav Škárka (526 článků)

Policie navrhla obžalovat Bártu a Škárku kvůli uplácení

 
Protikorupční policie v pondělí navrhla obžalovat šéfa poslanců VV Víta Bártu a exposlance VV Jaroslava Škárku. Bártu podezřívá z podplácení, Škárku z přijetí úplatku. Právu to potvrdil mluvčí protikorupční policie Jaroslav Ibehej.
09.01.2012 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2844 článků) , Jaroslav Škárka (526 článků)

ON-LINE: Žalobkyně navrhuje pro Bártu a Škárku podmíněné tresty

 
U Obvodního soudu pro Prahu 5 pokračuje v pátek líčení v kauze údajného uplácení uvnitř Věcí veřejných. Státní zástupkyně Hana Vrbová v závěrečné řeči doporučila uznat Víta Bártu a Jaroslava Škárku vinnými a navrhla pro ně podmíněné tresty do poloviny zákonné sazby - tedy kolem dvou a půl roku se zkušební lhůtou pěti let pro Bártu a jeden a půl roku se zkušební dobou dva roky pro Škárku.
06.04.2012 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2844 článků) , Jaroslav Škárka (526 článků)

Zastavte ten nesmysl, volá ve sněmovně ODS. A Marek Benda vymyslel vtip na Dienstbiera

 
Jednání Poslanecké sněmovny o služebním zákonu se podle očekávání nese v duchu razantní kritiky ze strany opozice. Šéf poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek už kvůli němu nazval ministra Jiřího Dienstbiera, předkladatele návrhu, lhářem. Poslanec Marek Benda si přisadil tvrzením, že návrh nebyl s opozicí projednáván a Dienstbiera opakovaně nazval ministrem bez práce. Předseda ODS Petr Fiala žádal nepřítomného premiéra Bohuslava Sobotku, aby zastavil projednávání tohoto nesmyslu.
16.07.2014 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1733 článků) , Bohuslav Sobotka (9551 článků) , Miroslav Kalousek (7228 článků) , Marek Benda (568 článků) , Jiří Marek (413 článků) , Jiří Fiala (167 článků) , Jiří Fiala (167 článků) , Jiří Marek (413 článků)

Choval se jako neřízená střela, ve straně byl velmi silný tlak na jeho odchod. Vysoce postavený člen ČSSD totálně ztrhal končícího ministra Dienstbiera

 
Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) oznámil, že končí ministerský život Jiřího Dienstbiera a Svatopluka Němečka. Pravicová opozice považuje změny ve vládě jen pár měsíců před volbami za kosmetické změny, které mají posílit jeho pozici ve straně. Sociální demokrat Roman Váňa to v pátečních Událostech, komentářích České televize popsal úplně jinak – totálně ztrhal Dienstbiera. Své k vlastnímu odvolání řekl i ministr Němeček.
11.11.2016 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9551 článků) , Roman Váňa (64 článků) , Jiří Němeček (44 článků)

Když se řekne korupce, vybaví si lidé Bártu a Věci veřejné, ukázal průzkum

 
Čtvrtina lidí si s korupcí spojuje Víta Bártu, dalších 14 procent pak Věci veřejné jako celek. O korupci se podle šetření zajímá přibližně polovina populace, mezi dalšími kauzami lidé jmenují pandury, gripeny či ProMoPro.
19.04.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2844 článků)

Sobotka uvedl do úřadu Dienstbiera a Bělobrádka

 
Premiér Bohuslav Sobotka na středečním prvním jednání nové vlády uvedl do úřadu ministra pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu Jiřího Dienstbiera a ministra pro vědu, výzkum a inovace Pavla Bělobrádka. Do funkce také vstoupili nový mluvčí vlády a nový šéf Úřadu vlády.
29.01.2014 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9551 článků) , Jiří Dienstbier st. (754 článků) , Jiří Dienstbier ml. (26 článků) , Pavel Bělobrádek (1620 článků)

Češi milují akce, Bulhaři zase slevové portály. Co táhne „šetřílky“?

 
Češi milují slevy. Pokud je zboží označeno cedulkou „akce“, sáhnou po něm čtyři pětiny nakupujících. Podobné nabídky milují i Slováci, naopak slevové portály, kde se dá ještě více ušetřit, u nás netáhnout tolik jako např. v Bulharsku. Co Češi kupují ve slevách nejčastěji a jak jsou na tom okolní země?
23.01.2017 19:30 |

podobné články

Manželka zesnulého Dienstbiera jde do voleb. Takto promlouvá o Klausovi, Zemanovi i Babišovi

 
ROZHOVOR Manželka zesnulého disidenta, prvního porevolučního ministra zahraničí a bývalého senátora Jiřího Dienstbiera se rozhodla vstoupit do politiky. Osmapadesátiletá Jiřina Dienstbierová kandiduje v Praze za hnutí Změna, protože se jí nelíbí lidé, kteří jsou v politice, ani věci, které dělají. A otevřeně přiznává, že jí vadí i jednání podnikatele Andreje Babiše, který chce teprve do vrcholné politiky vstoupit.
17.10.2013 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20051 článků) , Jiří Dienstbier st. (754 článků) , Jiří Zeman (1263 článků)

John musí Bártu a Dobeše poslouchat jak hodinky, říká vyškrtnutý kandidát VV

 
Vyškrtnutý kandidát za Věci veřejné (VV) Josef Horváth v rozhovoru pro Právo tvrdí, že předseda strany Radek John poslouchá místopředsedu VV Josefa Dobeše a volebního manažera Víta Bártu jako hodinky a je pouze jejich loutkou. Horváth byl sesazen z třetí pozice ústecké kandidátky pro sněmovní volby ve středu.
27.05.2010 04:20 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2467 článků) , Vít Bárta (2844 článků)

Blesk donutil Bártu šroubovat značku na maserati

 
Blesku se podařilo po několika reportážích donutit ministra dopravy Víta Bártu (36, Věci veřejné), aby dodržoval zákon. Konečně vzal do ruky šroubovák a na své luxusní maserati připevnil kovovou registrační značku. Tak, jako to mají všichni slušní motoristé…
28.07.2010 05:01 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2844 článků)

Bárta se vysmál Rathovi. Co na to psycholog?

 
Jednání o důvěře vládě v Poslanecké sněmovně byla povedená komedie. David Rath (ČSSD) se snažil kritizovat ministra dopravy Víta Bártu, nakonec se mu ale akorát podařilo Bártu rozesmát tak, že nemohl přestat. Sám Rath pak svou kritiku Bárty raději ukončil. "Snaží se mě rozesmát svým mužným smíchem," okomentoval Bártův pištivý chichot Rath. Co si o chování ministra dopravy myslí odborník?
12.08.2010 14:10 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4577 článků) , Vít Bárta (2844 článků)

´Kmotr´ ČSSD Benda podal na Bártu trestní oznámení

 
Šéf ČSSD v Ústeckém kraji Petr Benda podal trestní oznámení pro trestné činy pomluvy a křivého obvinění na ministra dopravy Víta Bártu za jeho slova v nedělním pořadu ČT Otázky Václava Moravce.
10.01.2011 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Benda (192 článků) , Vít Bárta (2844 článků) , Václav Bárta (1257 článků)

Kmotr Benda podal trestní oznámení na Bártu

 
Trestní oznámení pro pomluvu a křivé obvinění podal v pondělí krajský předseda ČSSD v Ústeckém kraji Petr Benda na ministra dopravy Víta Bártu (VV).
10.01.2011 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Benda (192 článků) , Vít Bárta (2844 článků)

Paroubek hájí KMOTRA. Chce trest pro véčkaře Bártu

 
Jiří Paroubek (ČSSD) podal trestní oznámení na ministra dopravy Víta Bártu (VV) pro trestný čin pomluvy za jeho výroky o propojení ústecké ČSSD a Ředitelství silnic a dálnic.
11.01.2011 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3926 článků) , Vít Bárta (2844 článků) , Jiří Bárta (253 článků) , Jiří Bárta (253 článků)

Bártu pro pomluvu žaluje i Paroubek. Navíc prý mohl krátit v ABL daně

 
Poslanec a expředseda ČSSD Jiří Paroubek podal na ministra dopravy Víta Bártu trestní oznámení pro pomluvu. Dopustit se jí měl nepodloženým obviněním kmotra jeho dcery Margarity, šéfa severočeské ČSSD Petra Bendy.
11.01.2011 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3926 článků) , Petr Benda (192 článků) , Vít Bárta (2844 článků) , Jiří Bárta (253 článků) , Jiří Bárta (253 článků)