Článek

Vysněná práce pro samotáře táhne, zájem je obrovský

 
Začalo to jako jednoduchý inzerát hledající dva lidi pro letní práci v pozici správců a průvodců na malém ostrově u irského pobřeží. Stalo se z toho ovšem něco neuvěřitelného. Na Great Blasket Island totiž chce pracovat každý. Tedy, každý možná ne, ale více jak 23 tisíc zájemců určitě ano.
01.02.2020 17:05 |

podobné články

Podobné články

Na lovu vlka samotáře

 
Vyhlédla jste si vlka samotáře? Muže, který by si slovo ‚single‘ mohl vytesat do erbu? Nevzdávejte se předem. Když budete dostatečně trpělivá a obezřetná, můžete ho získat.
01.06.2009 12:05 |

podobné články

Pomejeho vysněná žena Kalivodová je na dně: Má sžíravou konkurentku

 
Vysněná žena exproducenta a nynějšího psychorádce Jirky Pomeje (46) má novou konkurenci. Operní zpěvačka Andrea Kalivodová (34) se netají tím, že si ji dokonce „vyrobila" sama! Jak k tomuto šílenému plánu ale vůbec došlo?
04.02.2011 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1699 článků) , Andrea Kalivodová (193 článků)

Vysněná holčička manželů Beckhamových: Tak prý bude vypadat!

 
Nad tím, co všechno dokážou počítače, zůstává rozum stát... Britská módní ikona Victoria Beckham (36) je teprve v šestém měsíci těhotenství, a my už díky vyspělé technologii víme (anebo alespoň tušíme), jak bude její vysněná holčička vypadat!
17.04.2011 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Victoria Beckham (856 článků)

Zájem o zateplení veřejných budov je obrovský - peníze zřejmě dojdou ve středu

 
Zájem o zateplení veřejných budov ze strany měst a obcí je obrovský, žádosti jsou již na 3,75 miliardy korun.
20.07.2010 17:40 |

podobné články

Zájem Čechů o nové Star Wars je obrovský. Lístky na půlnoční premiéru se přesto dají sehnat

 
V noci ze středy na čtvrtek 17. prosince se čeští diváci dočkají premiéry sedmé epizody Star Wars: Síla se probouzí. Zájem o lístky je obrovský, nejžádanější jsou projekce v původním znění s českými titulky. Na promítání v češtině a 3D projekce se vstupenky dají bez problému sehnat.
16.12.2015 07:00 |

podobné články

Pražané se špatné hygieny nebojí, tofu ale oželeli. Gurmánské prohlídky v Sapě táhnou

 
Tofu, které muž vyráběl v Sapě v zaplísněné garáži plné myšího trusu. Ani tato informace ze čtvrtka neodradila labužníky od toho, vyrazit si do největší vietnamské tržnice v České republice na tradiční vietnamské dobroty. Zájem o gurmánskou prohlídku v neděli 10. dubna byl obrovský, dokonce větší než samotná kapacita. Pořadateli Slow Food nezbývalo než vytvořit dvě skupiny, které i tak nepokryly obrovský zájem Pražanů.
11.04.2016 07:40 |

podobné články

V Brně začal veletrh strojírenství: Zájem je obrovský, organizátoři museli vystavovatele odmítat

 
V Brně začal 59. mezinárodní strojírenský veletrh. O prvořadou brněnskou událost roku je letos obrovský zájem! Již tak kolabující doprava od pondělního rána ještě více zhoustla. Komplikace tak lze očekávat po celý týden nejen u samotného výstaviště, ale i na příjezdových trasách.
09.10.2017 13:30 |

podobné články

Korunovační klenoty jsou poprvé ve zcela nové vitríně: Zájem o jejich prohlídku je tradičně obrovský!

 
V úterý začala ve Vladislavském sále Pražského hradu výstava Symbolická moc českých korunovačních klenotů. Děje se tak v rámci oslav 100. výročí vzniku Československa a 25. založení České republiky. A zájem o návštěvu je obrovský... Zajímavostí je, že klenoty jsou poprvé vystaveny v nové bezpečnostní vitríně, což dává lidem možnost prohlédnout si je ze všech stran.
16.01.2018 17:05 |

podobné články

Nejlepší zaměstnání na světě: Žena má v popisu práce mazlit se s pandami a vydělá si fakt balík!

 
Tomuhle se říká opravdu vysněná práce, která splňuje všechna kritéria. Dobře si vyděláte a ještě se nenadřete. Tahle žena si nemůže ani trochu stěžovat!
29.01.2016 07:40 |

podobné články

Unikněte davu: 3 tipy na skvělé výlety pro samotáře

 
Nesnášíte tlačenice, takže se při výletech raději obloukem vyhýbáte nejslavnějším památkám? Máme pro vás tři tipy na zajímavá místa, kde se vám bude líbit, a nebudete muset stát fronty.
18.07.2014 00:10 |

podobné články

Radcliffe má o své budoucí holce jasno

 
Herec Daniel Radcliffe přiznal, že dívky, které se mu líbí, o něj nejeví zájem. Proto jeho vysněná budoucí přítelkyně bude ta, která s ním nebude chtít jít na rande.  V rozhovoru pro OK si hvězda postěžovala, že být celebritou není pro milostný život nic dobrého.  „Typ dívek, se kterými bych chtěl být, nebudou s nikým jako já jen kvůli slávě,“ [...]
06.01.2011 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Radcliffe (293 článků)

Jak si poradit se závěrečnými pracemi ke zkouškám?

 
Čeká vás rigorózní nebo třeba bakalářská zkouška a nejste si jistí, jak ve víru mnoha povinností zvládnete přípravu podkladů vaší závěrečné práce tak, aby obstála před zkušební komisí? Zajistěte si podklady včas a u odborníků. Kvalitní rešerše na dané téma se pro vás stane výchozím bodem pro sepsání vaší práce. Odrazový můstek pro vědeckou práci Rigorózní práce by neměla být pouhým souhrnem nastudovaných faktů doplněných o osobní postřehy získané ověřením v praxi. Prostudované informace se zde stávají pouze odrazovým můstkem k vlastnímu vědeckému výzkumu a jeho prezentaci. Vypracování podkladů pro rigorózní práce je přitom úkolem velice náročným na čas a energii. Proto je výborné, když vám někdo zpracuje souhrn, že kterého už můžete čerpat. Vy tím pádem získáváte více času na skutečnou vědeckou práci. Ulehčíme vám diplomovou přípravu Diplomová práce znamená úspěšné ukončení vysokoškolského studia. Svým rozsahem cca 50 NS by měla být na poměrně vysoké odborné úrovni, což ovšem vyžaduje shromáždění dostatečného množství relevantních odborných informací. Vzhledem k tomu, že se jako studenti připravujete k celému souboru státních zkoušek, nemáte mnoho času nastudovat do hloubky celou problematiku. Proto jistě uvítáte, když vám zabezpečíme napsání podkladů pro diplomovou práci a vy už potom budete moci jenom ladit detaily jejího cíle.  I nižší stupně studia kladou nároky Bakalářská zkouška je sice nejnižším stupněm vysokoškolského studia, ale přesto jsou na ni a na bakalářské práce, které by měly mít 30-40 NS, kladeny vysoké nároky. Orientují se výrazně praktickým směrem, ovšem u některých oborů praktická část odpadá a pohybuje se jenom v teoretické rovině. Zejména v takových případech je vhodné, když má student možnost získat rešerše s předstihem a na odborné úrovni. Příspěvek Jak si poradit se závěrečnými pracemi ke zkouškám? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.08.2015 08:15 |

podobné články

Keanu Reeves sepsal depresivní básně

 
Hollywoodský herec Keanu Reeves (46) vyměnil na čas filmové plátno za pero a vydal svoji první knihu pro "dospělé děti". Reeves si v médiích získal pověst trochu zachmuřilého samotáře, když ho nedávno zasáhlo několik osobních tragédií, včetně úmrtí jeho dlouholeté přítelkyně a dítěte. Jak konstatuje BBC, jeho současnou životní situaci vyjadřuje i titul knihy Óda na štěstí.
23.06.2011 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Keanu Reeves (77 článků)

Hollywoodsky samotář Reeves ztratil ženu a dítě. Nyní vydává knihu o štěstí

 
Hollywoodský herec Keanu Reeves vyměnil na čas filmové plátno za pero a vydal svoji první knihu pro "dospělé děti". Reeves si v médiích získal pověst trochu zachmuřilého samotáře, když ho nedávno zasáhlo několik osobních tragédií, včetně úmrtí jeho dlouholeté přítelkyně a dítěte. Jeho současnou životní situaci vyjadřuje i titul knihy Óda na štěstí.
23.06.2011 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Keanu Reeves (77 článků)

Česko je podle experta ideálním cílem pro teroristy "samotáře"! Máme se obávat jejich útoků?

 
Česká republika zatím "díky bohu nezažila žádný teroristický útok":http://www.extra.cz/exploze-dvou-domu-v-new-yorku-o-teroristicky-utok-pry-nejde-co-se-tam-tedy-stalo.
11.06.2014 21:20 |

podobné články

Chudáci bez přátel? Restaurace cílí na jedlíky samotáře

 
Restaurace se přizpůsobují novým trendům, na popularitě nabývají podniky se stoly pro osamělé strávníky.
02.08.2014 09:00 |

podobné články

Generál Šedivý o masakru na Floridě: ISIS si mohl přivlastnit akci vlka samotáře

 
K útoku v gay klubu na Floridě, při kterém zemřelo 50 lidí, se přihlásil Islámský stát. Podle generála a bezpečnostního experta Jiřího Šedivého jde o běžnou taktiku teroristických skupin, které chtějí prolévat krev v USA i Evropě. Bývalý náčelník Generálního štábu Armády ČR v rozhovoru pro Blesk.cz upozornil, že útoky nám hrozí hlavně v souvislosti se stovkami tisíc migrantů proudících do států EU.
12.06.2016 23:15 |

podobné články

Hvězda Ulice Tomáš Dastlík: Místo dárků balí tašku do porodnice!

 
Před sebou i za sebou má rok plný změn. Kromě toho, že konečně sešlápnul plyn své kariéry, Tomáš Dastlík (42) skoncoval se životem vlka samotáře. Už brzy by se mu měl narodit syn! Vůbec první Vánoce si tak bude rozbalovat dárky s přítelkyní Eliškou (30). V rozhovoru pro deník Aha! se nerozpovídal jen o okamžicích štěstí, ale třeba i o smrti maminky.
23.12.2017 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Dastlík (11 článků)

Signály, že se mu líbíte

 
Potkala jste v baru sympatického muže, který je nejen zábavný a vtipný, ale zároveň i nesmírně pohledný a sexy. Dali jste se spolu do řeči, společná témata létala vzduchem a vy jste si celou dobu tiše pohrávala s otázkou, jestli se mi líbíte – protože on vám ano! Jestliže je to muž vašich snů a má veškeré vámi vysněné předpoklady, pak by byla obrovská škoda nechat ho jít a nezjistit, zda po vás netouží… Ačkoli si to neuvědomujete, při rozhovoru s druhým člověkem vysílá vaše tělo jasné signály. U mužů je tomu zrovna tak – jakmile se baví s ženou, která upoutala jejich pozornost, pak mimoděk vysílají jasné důkazy prozrazující jejich zájem o dotyčnou ženu či dívku. Chcete vědět, jestli se mu líbíte? Pak sledujte následující signály lásky! Líbíte se mu? Tyhle signály ho prozradí! Číst v mužských signálech je mnohdy daleko jednodušší, než se na první pohled zdá. Po přečtení dnešního článku již nikdy nebudete pochybovat o tom, jestli o vás daný sympaťák jeví zájem, nebo zda ho necháváte úplně chladným… Nevědomé pohyby obočí Lidská tvář je kolikrát jako otevřená kniha, ve které se dají číst ty nejzajímavější romány. Pokud v muži vzbudíte zájem, pak stačí sledovat jeho tvář a ihned budete mít jasno, že se rybička chytila. Žádný muž, i kdyby se sebevíce ovládal, totiž nedokáže udržet své obočí v klidu. Zájem z jeho strany tady vypozorujete jednoduše: pokud obočí nadzdvihává při pohledu na vás, pak je to jasné! Chce vás! Sebevědomý postoj Mužské tělo je pro ženy pastvou pro oko. Chcete-li zjistit, zda se danému muži opravdu líbíte, pak si všímejte, zda při rozhovoru s vámi zaujme sebevědomý postoj, kterým muži vyjadřují svou pozici alfa samce. Při tomto postavení se muži zpravidla narovnají, ramena stlačí dozadu, zatáhnou břicho a vypnou hruď. Doteky na těle Ve chvíli, kdy se... Čtěte více Příspěvek Signály, že se mu líbíte pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
12.07.2016 04:40 |

podobné články