Článek

Výsledek zápasu Végha s Vémolou byl domluvený, tvrdí rýpalové. Zklamaný Attila jim poslal jasný vzkaz

 
Dlouho očekávaná odveta století mezi Karlosem Vémolou a Attilou Véghem je za námi. Sobotní hlavní zápas turnaje Oktagon 58 na plné čáře ovládl český Terminátor, když před zraky 27 tisíc diváků slovenského soupeře uškrtil a vrátil mu téměř 5 let starou porážku. Jaká je reakce poraženého? Végh neotálel a k souboji se již stihl vyjádřit na svých sociálních sítích, kde popřel, že by bitvu prodal, jak někteří zlí jazykové tvrdí. 
09.06.2024 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (972 článků) , Attila Végh (75 článků) , Attila Attila (110 článků)
Podobné články

Karlos Vémola chce odvetu, ale má smůlu: Attila Végh mu přes eXtra poslal jasný vzkaz

 
Skončila pohádka o lvech, kteří žerou první... Tak se dá pohlížet na zápas českého MMA bijce Karlose Vémoly (34) a slovenského ničitele snů Attily Végha (34). Skromnější z nich zvítězil drtivým knockoutem v prvním kole. Šlo o zápas, kterému v rámci Oktagon 15 v pražské O2 ateně přihlíželo 20 tisíc diváků. Vémolu krátce po začátku prvního kola srazilo k zemi svalnaté monstrum a ukončilo mu roky budovanou pohádku. Teď Attila poskytl exkluzivní rozhovor eXtra.cz, v němž vyslal Vémolovi jasný vzkaz: Teď jsem tady, Karlosi, šéf já...
12.11.2019 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (972 článků) , Attila Attila (110 článků)

Attila Végh ukázal dětský pokojíček pro syna: V tomto království si hoví malý Attilka

 
Manželka Attily Végha Natália porodila bojovníkovi MMA minulý týden syna Attilu. Pyšní rodiče se pochlubili snímkem z porodnice a ukázali i dětský pokojíček pro své princátko. Natália a Attila ho barevně vyladili k dokonalosti. Je otázkou, zda ho Attila už využívá. Jelikož je mu pouze několik dní, dá se předpokládat, že je spíše v pokoji s maminkou a tátou.
12.01.2020 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Attila Végh (75 článků) , Attila Attila (110 článků)

Attila ukázal odhalené snímky s těhotnou manželkou: A poslal dojemný vzkaz před porodem

 
Hvězda MMA Attila Végh (34) a jeho krásná manželka Natália (25) se příchodu svého prvního potomka na svět nemohou dočkat. Pochlubili se i dojemnými snímky krátce před porodem. Z nich je patrné, že porod doslova klepe na dveře. Jejich syn bude mít milující rodiče... Navíc Attila vyslal svém očekávanému potomkovi krásný vzkaz.
29.12.2019 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Attila Attila (110 článků)

Květák, blondýn i střih na drsňáka: Attila Végh během kariéry prošel zásadní proměnou

 
Attila Végh (34) v roce 2013 získal titul americké organizace Bellator, která je druhou nejslavnější po UFC. Od té doby se o něm mluví jako největším slovenském bojovníkovi MMA. Nedávno porazil i obávaného českého zápasníka Karlose Vémolu (34). Zajímavostí je, že Attila vždy nebyl postavou bojovník - ve svých 15 letech vážil neuvěřitelných 115 kilogramů. Navíc během své kariéry vystřídal řadu účesů...A nyní jde do kin dokument Attila.
05.02.2020 13:16 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (972 článků) , Attila Végh (75 článků) , Attila Attila (110 článků)

Attila Végh se bil s Vémolou o miliony: Jeho manželka stála u záchodů a brala tisícovky

 
Co je doma, to se počítá... Zřejmě tím se řídí slovenský zápasník a jeho manželka. Mezitím, co svalnatý Attila Végh (34) posílal pravým hákem do říše snů českého MMA bijce Karlose Vémolu (34) a vítězstvím si přišel k milionům, jeho manželka tvrdě pracovala. Jen kousek od svého milovaného manžela. Redakci eXtra.cz totiž Attila svěřil, že jeho krásná Natálie se v O2 areně nedívala na zápas, ale v útrobách haly prodávala jeho merch. A vydělala skvělé peníze. Oba tak zvládli na jednom místě přinést slušné částky do rodinného rozpočtu.
13.11.2019 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (972 článků) , Attila Attila (110 článků)

Mikulášek se na Vémolu připravuje s tím nejpovolanějším: Babu Jagu cepuje Attila Végh

 
Zápasník MMA Václav „Baba Jaga“ Mikulášek (32) nehodlá nic podcenit. Na souboj s Karlosem „Terminátorem“ Vémolou (35) se nemůže chystat s nikým lepším, než je Attila Végh (34). Právě s mužem, který Vémolu porazil minulý rok v zápase století, se teď Mikulášek poctivě připravuje. Attila tak svému učedníkovi už několik dní dává pořádně do těla a poskytuje mu cenné rady.
06.08.2020 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Attila Végh (75 článků) , Karlos Vémola (972 článků) , Attila Attila (110 článků) , Babu Babu (5 článků)

Attila Végh otevřeně o zápase s Karlosem Vémolou: Je to blázen, ale i legenda, říká

 
Na historicky posledním Oktagonu, který se uskutečnil v sobotu večer na pražské Štvanici, nechyběl ani zápasník Attila Végh. Slovenská legenda pro eXtra.cz promluvila o plánovaném zápase s Karlosem Vémolou, který by měl být oficiálním ukončením jejich zápasnické kariéry.
30.07.2023 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (972 článků) , Attila Végh (75 článků) , Attila Attila (110 článků)

Attila s Vémolou předvedli pekelný staredown. Děsivý Végh ukázal, že v něm plamen nevyhasl

 
Kdo pochyboval, že Attila Végh už v sobě po letité pauze nemá oheň zápasníka, ten se šeredně spletl. Slovenský bijec totiž na veřejném vážení před turnajem Oktagon 58 předvedl pekelný staredown s Karlosem Vémolou, při kterém přítomným divákům běhal mráz po zádech. O tom se přesvědčila i redakce eXtra.cz, která u toho nemohla chybět. A jak dopadlo setkání dalších bijců z našlapané sobotní karty? 
07.06.2024 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (972 článků) , Attila Végh (75 článků) , Attila Attila (110 článků)

Osamělý Jaromír Jágr podpořil Attilu Végha. Široký úsměv mu ale dlouho nevydržel

 
Sotva odložil brusle, vyrazil Jaromír Jágr  (47) do společnosti na premiéru celovečerního dokumentu Attila. Ten pojednává o životě MMA šampiona Attily Végha, který se podobně jako Jaromír řadí mezi legendy ve svém oboru.
07.02.2020 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3173 článků) , Attila Végh (75 článků) , Attila Attila (110 článků)

Terminátor Vémola i vítěz Attila mají po boku krásné ženy: Natálie poslala poraženému vzkaz plný výsměchu

 
Včera se konal zápas století mezi Karlosem Vémolou (34) a Attilou Véghem (34). Terminátor byl přesvědčen o tom, že nad svým soupeřem vyhraje, a před zápasem si z něj střílel. O to bylo horší skousnout hořkou prohru. Attila poslal Vémolu k zemi během prvních dvou minut. Žena vítěze Attily si navíc neodpustila hořký komentář na adresu poraženého Vémoly.
10.11.2019 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Attila Attila (110 článků)

Natália Végh o seznámení s manželem, svatbě a dítěti: Attilu jsem měla za vypatlance

 
Terminátor Karlos Vémola (34) a Attila Végh (34) se v sobotu utkali v ringu v O2 aréně. Attila zvítězil nad sebejistým Vémolou a poslal ho k zemi během prvního kola. Fanoušci mluví o této události jako o zápasu století. Oba dva bojovníci mají po svém boku krásné ženy. Půvabná manželka Natália vítěze Attily před časem prozradila, jaké měla první dojmy ze svého nastávajícího muže v době, kdy všechno krásné mezi nimi teprve začínalo.
12.11.2019 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (972 článků) , Attila Attila (110 článků)

Filmové premiéry: Modelář, Birds of Prey, Super mazlíčci, Píseň jmen a Attila

 
Petr Zelenka představí svou novinku Modelář. Margot Robbie a Ewan McGregor hrají hlavní role v akční krimi Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn). S dětmi se lze vypravit na animované dobrodružství Super mazlíčci. Clive Owen a Tim Roth excelují v poutavém detektivním příběhu Píseň jmen. Dokument Attila sleduje a mapuje celoživotní příběh sportovce a novodobé hvězdy Slovenska Attily Végha.
06.02.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Clive Owen (16 článků) , Tim Roth (11 článků) , Petr Zelenka (132 článků) , Margot Robbie (76 článků) , Tim Roth (3 články) , Attila Végh (75 článků) , Attila Attila (110 článků) , Harley Harley (24 článků)

Attila Végh čelí před odvetou s Vémolou nařčení z dopingu: Mám čisté svědomí, hájí se

 
Oktagon 58 se blíží a s ním i dlouho očekávaná "Odveta století" v bitvě Karlose Vémoly a Attily Végha. Do souboje zbývají necelé tři týdny a přípravy zápasníků vrcholí. Obzvláště viditelnou proměnou prošel právě slovenský veterán Végh, který nyní v hojném počtu čelí nařčení z dopingu, na což zápasník zareagoval v rozhovoru pro Sport.cz. "Říkají, že jsem nasypaný, ale já jsem stále otevřený testům na doping. V tomhle ohledu mám čisté svědomí,“ hájí se. 
30.05.2024 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (972 článků) , Attila Végh (75 článků) , Attila Attila (110 článků)

Attila Végh exkluzivně: Prozradil, kolik dostal za skalp Karlose Vémoly i jméno syna

 
Hvězda česko-slovenské MMA bojové scény Attila Végh (34) se před pár týdny před vyprodanou O2 arenou utkal s Karlosem Vémolou (34). V prvním kole mu vzal jeho sen o návratu do nejprestižnější asociace na světě UFC, když jej tvrdým předním hákem poslal k zemi. Šampion ze Slovenska poskytl redaktorovi eXtra.cz exkluzivní rozhovor o svém soukromí a životě.
28.11.2019 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (972 článků) , Attila Attila (110 článků)

Attila Végh promluvil o Rytmusovi: Prozradil, co si o rapperovi a jeho Jasmině myslí

 
Není moc lidí, kteří by mu byli hodně blízko. Ale Attila Végh (34) se k nim řadí. Slovenský šampion MMA redaktorovi eXtra.cz prozradil, co pro něj znamená hudebník Patrik Rytmus Vrbovský (42). A možná hodně lidí překvapí, že Attila se o něm vyjadřuje jako o svém bratrovi.
18.11.2019 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Attila Attila (110 článků)

Dojemný snímek z porodu: Attila Végh se stal otcem, gratuloval mu i Karlos Vémola

 
Hvězda české a slovenské MMA scény Attila Végh (34) se stal pyšným tatínkem. Manželka Natálka mu v úterý porodila syna, který dostal jméno Attila. Sám bojovník se pochlubil dojemným snímkem z porodního sálu...
08.01.2020 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (972 článků) , Attila Végh (75 článků) , Attila Attila (110 článků)

Drsňák Attila Végh vás tentokrát rozněžní: Podívejte se, jak si přemožitel Vémoly užívá roli otce s rozkošným synem

 
Mistr bojových umění, šampion polotěžké váhy a přemožitel Karlose Terminátora Vémoly  (35) . Tak je veřejnosti známý Attila Végh (34). V soukromí je známý drsňák také hrdým otcem. Tím se stal letos v lednu, kdy jeho žena Natálie přivedla na svět prvorozeného syna, který dostal jméno Attila.
09.08.2020 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Attila Végh (75 článků) , Karlos Vémola (972 článků) , Attila Attila (110 článků)

Zápasník v piškotech: Růžový cukřík Attila Végh bojuje o titul krále parketu

 
Attila “Pumukli” Végh (36) je známý hlavně jako MMA zápasník, který má na svém kontě mnoho úspěchů. Porazil Karlose Vémolu v Zápase století, ale pyšní se i jako jediný ze zdejší scény titulem šampiona amerického Bellatoru. Podobné výkony jako v kleci teď podává i v taneční show Let’ s Dance vysílané na TV Markiza, kde Attila bojuje o titul krále tanečního parketu. Takhle ho rozhodně neznáte! 
16.04.2022 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (972 článků) , Attila Végh (75 článků) , Attila Attila (110 článků)

Attila Végh porazil největšího rivala: Ze střevíčků do rukavic, na přípravu jsem měl 2 týdny!

 
Známý zápasník Attila Végh zvítězil nad svým dlouholetým rivalem Emanuelem Newtonem. Ten ho v minulosti sundal z trůnu a uzmul mu titul šampiona Bellatoru. Utkali se spolu dvakrát a skóre bylo nerozhodné 1:1. Otazník, kdo půjde "do vedení", rozsekli na pátečním galavečeru Fight Night Challenge 2. Vítězství si na své konto připsal právě Attila, který kvůli své účasti v taneční show Let's Dance musel přípravu na zápas výrazně zkrátit. “Šel jsem ze střevíčků rovnou do rukavic,” směje se v rozhovoru pro eXtra.cz.  I tak v ringu dominoval, ale ze svého výkonu nadšený není, jak sám prozradil. 
07.06.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Attila Végh (75 článků) , Attila Attila (110 článků)