Výškař Bába přeskočil v Londýně 233 cm a vyhrál

Jaroslav Bába vyhrál na mítinku Super Grand Prix v Londýně výšku skokem 233 centimetrů.
25.07.2009 19:05 |

Osobnosti: Jaroslav Bába (49 článků)

DALŠÍ PLACKA: Výškař Bába má z halového ME STŘÍBRO!

Výškař Jaroslav Bába je halovým vicemistrem Evropy. V Paříži přeskočil 234 centimetrů a prohrál jen s favorizovaným Ivanem Uchovem z Ruska.
05.03.2011 16:25 |

Výškař Bába se stal vicemistrem Evropy, medaili získal po sedmi letech

Výškař Jaroslav Bába je halovým vicemistrem Evropy. Šestadvacetiletý atlet dnes v pařížském finále přeskočil 234 centimetrů a o čtyři prohrál s favorizovaným Ivanem Uchovem z Ruska.
05.03.2011 16:40 |

ME v atletice: Výškař Bába skončil pátý

Výškař Jaroslav Bába skončil ve finále mistrovství Evropy v Barceloně na pátém místě s výkonem 226 centimetrů. Do finále tyčky postoupil tyčkař Kudlička, do semifinále překážkářů Petr Svoboda.
29.07.2010 12:00 |

Osobnosti: Jaroslav Bába (49 článků) , Petr Svoboda (585 článků) , Petr Svoboda (576 článků) , Petr Svoboda (585 článků) , Jaroslav Svoboda (104 článků)

Výškař Bába má stříbro: Čekání skončilo!

Sedm let čekal český výškař Jaroslav Bába (26) na medaili z velkého závodu.
06.03.2011 12:15 |

Poslední tréninky nebyly vůbec špatné, pochvaluje si před HMS atletů výškař Bába

Výškař Jaroslav Bába, úřadující halový vicemistr Evropy, odletěl ve středu do tureckého Istanbulu, kde se o víkendu koná světový atletický šampionát v hale, s vírou, že po úspěšné přípravě přide forma v pravý čas a umožní mu bojovat o medaili.
08.03.2012 07:40 |

Výškař Bába má z halového ME bronz, Svobodová skončila čtvrtá

Výškař Jaroslav Bába vybojoval na halovém mistrovství Evropy v Göteborgu třetí místo.
02.03.2013 18:40 |

Osobnosti: Jaroslav Bába (49 článků) , Jaroslav Svoboda (104 článků)

Výškař Bába neprošel kvalifikací

Výškař Jaroslav Bába neuspěl na mistrovství světa v Moskvě v kvalifikaci. Výkon 226 centimetrů mu kvůli jedné opravě na této výšce k postupu do finále nestačil. Bronzový medailista z letošního halového evropského šampionátu obsadil dělené 14. místo a nenaváže na čtvrtou příčku z předloňského MS v Tegu.
13.08.2013 11:00 |

Do finále na ME v Curychu postoupil výškař Bába

Češi mají na ME v atletice další želízko v ohni. Výškař Jaroslav Bába se probojoval až do finále, které ho čeká v pátek. Dál postoupili i Denisa Rosolová a Petr Svoboda v běhu přes překážky a Lenka Masná dvojnásobná mistryně ČR v běhu na 800 metrů.
13.08.2014 13:55 |

Osobnosti: Jaroslav Bába (49 článků) , Petr Svoboda (585 článků) , Petr Svoboda (576 článků) , Petr Svoboda (585 článků) , Lenka Masná (11 článků) , Jaroslav Svoboda (104 článků)

Bába má rád brambory jen na talíři, přesto v Tegu bude slavit

Brambory má jinak výškař Jaroslav Bába rád, po mistrovství světa v korejském Tegu mu ale na talíři nejspíš zhořknou. V dnešním finále předvedl bojovný výkon, skočil 232 centimetrů na první pokus, přesto to na medaili nestačilo. Domů si odveze čtvrté místo, nepopulární "bramborovou medaili", a byť jde o jeho nejlepší výkon na světové akci od jeho bronzu na olympiádě v Aténách 2004, byl dnes Bába po závodu pořádně rozmrzelý.
01.09.2011 16:20 |

Bába vyhrál Ostravskou laťku a splnil limit pro halové MS

Výškař Jaroslav Bába vyhrál v úterý mítink Ostravská laťka a výkonem 229 splnil limit pro účast na halovém mistrovství světa, které se v březnu koná v tureckém Instanbulu.
24.01.2012 21:55 |

Bába má limit, Češi zatím první ligu ME družstev ovládají

Výškař Jaroslav Bába vyhrál při první lize mistrovství Evropy družstev v Budapešti a výkonem 228 centimetrů splnil jako čtyřiatřicátý český atlet limit pro mistrovství Evropy v Barceloně.
19.06.2010 20:55 |

Bába skočil na Ostravské laťce limit pro halové ME

Český výškař Jaroslav Bába vyhrál 7. ročník mítinku Ostravská laťka a výkonem 226 centimetrů splnil rovněž limit pro start na halovém mistrovství Evropy v Paříži.
20.01.2011 21:40 |

Výškař Bába vyhrál Brněnskou laťku

Skokan do výšky Jaroslav Bába ve svém letošním maximu 228 cm triumfoval na Brněnské laťce.
08.02.2011 22:05 |

Bába vyhrál výkonem 230 cm Novinářskou laťku

Výškař Jaroslav Bába poprvé v letošní sezoně překonal 230 centimetrů.
10.02.2011 20:50 |

Výškař Bába skončil na Super Grand Prix ve Stockholmu třetí

Generálka na blížící se mistrovství světa v Berlíně českému želízku v ohni vyšla, za 227 centrimetrů bral Bába bronz.
31.07.2009 22:15 |

Výškař Bába se raduje. Ve Stockholmu ukořistil bronz

Bába skončil na mítinku Super Grand Prix třetí
31.07.2009 22:25 |

Čeští atleti bravurně rozehráli boj o návrat do superligy mistrovství Evropy družstev. Po prvním dnu první ligy v Budapešti jasně vedou o 36,5 bodu před Portugalskem, dílčí vítězství si připsalo pět reprezentantů. Marcela Lustigová navíc vytvořila nový český rekord v běhu na 3000 metrů překážek časem 9:41,85 minuty a výškař Jaroslav Bába splnil limit na ME v Barceloně skokem přes 228 cm.
20.06.2010 10:15 |

Bába rozjíždí STÍHACÍ JÍZDU ZA MEDAILÍ

Český výškař Jaroslav Bába hodil za hlavu nepovedenou loňskou sezonu a i s novým sparingpartnerem míří opět na vrchol. Cílem je medaile z vrcholné akce.
24.01.2011 16:15 |

Svobodu mohou na HME napodobit Rosolová, Bába a Novotný

Čtvrtkařka Denisa Rosolová, dálkař Roman Novotný a výškař Jaroslav Bába se v sobotu na halovém mistrovství Evropy pokusí rozmnožit medailovou sbírku, kterou v pátek načal titulem překážkář Petr Svoboda.
05.03.2011 08:35 |

Osobnosti: Jaroslav Bába (49 článků) , Petr Svoboda (585 článků) , Petr Svoboda (576 článků) , Petr Svoboda (585 článků) , Roman Novotný (13 článků) , Jaroslav Svoboda (104 článků)