Výškař Bába nepostoupil na HMS do finále: Jsem zklamaný, vázla mi technika

Český skokan do výšky Jaroslav Bába v sobotu nepostoupil na halovém mistrovství světa v tureckém Istanbulu do finále své disciplíny.
10.03.2012 14:00 |

Osobnosti: Jaroslav Bába (48 článků)

Poslední tréninky nebyly vůbec špatné, pochvaluje si před HMS atletů výškař Bába

Výškař Jaroslav Bába, úřadující halový vicemistr Evropy, odletěl ve středu do tureckého Istanbulu, kde se o víkendu koná světový atletický šampionát v hale, s vírou, že po úspěšné přípravě přide forma v pravý čas a umožní mu bojovat o medaili.
08.03.2012 07:40 |

ME v atletice: Výškař Bába skončil pátý

Výškař Jaroslav Bába skončil ve finále mistrovství Evropy v Barceloně na pátém místě s výkonem 226 centimetrů. Do finále tyčky postoupil tyčkař Kudlička, do semifinále překážkářů Petr Svoboda.
29.07.2010 12:00 |

Osobnosti: Jaroslav Bába (48 článků) , Petr Svoboda (519 článků) , Petr Svoboda (510 článků) , Petr Svoboda (519 článků) , Jaroslav Svoboda (93 článků)

Do finále na ME v Curychu postoupil výškař Bába

Češi mají na ME v atletice další želízko v ohni. Výškař Jaroslav Bába se probojoval až do finále, které ho čeká v pátek. Dál postoupili i Denisa Rosolová a Petr Svoboda v běhu přes překážky a Lenka Masná dvojnásobná mistryně ČR v běhu na 800 metrů.
13.08.2014 13:55 |

Osobnosti: Jaroslav Bába (48 článků) , Petr Svoboda (519 článků) , Petr Svoboda (510 článků) , Petr Svoboda (519 článků) , Lenka Masná (11 článků) , Jaroslav Svoboda (93 článků)

Výškař Bába se stal vicemistrem Evropy, medaili získal po sedmi letech

Výškař Jaroslav Bába je halovým vicemistrem Evropy. Šestadvacetiletý atlet dnes v pařížském finále přeskočil 234 centimetrů a o čtyři prohrál s favorizovaným Ivanem Uchovem z Ruska.
05.03.2011 16:40 |

Výškař Bába neprošel kvalifikací

Výškař Jaroslav Bába neuspěl na mistrovství světa v Moskvě v kvalifikaci. Výkon 226 centimetrů mu kvůli jedné opravě na této výšce k postupu do finále nestačil. Bronzový medailista z letošního halového evropského šampionátu obsadil dělené 14. místo a nenaváže na čtvrtou příčku z předloňského MS v Tegu.
13.08.2013 11:00 |

DALŠÍ PLACKA: Výškař Bába má z halového ME STŘÍBRO!

Výškař Jaroslav Bába je halovým vicemistrem Evropy. V Paříži přeskočil 234 centimetrů a prohrál jen s favorizovaným Ivanem Uchovem z Ruska.
05.03.2011 16:25 |

Výškař Bába má stříbro: Čekání skončilo!

Sedm let čekal český výškař Jaroslav Bába (26) na medaili z velkého závodu.
06.03.2011 12:15 |

Výškař Bába má z halového ME bronz, Svobodová skončila čtvrtá

Výškař Jaroslav Bába vybojoval na halovém mistrovství Evropy v Göteborgu třetí místo.
02.03.2013 18:40 |

Osobnosti: Jaroslav Bába (48 článků) , Jaroslav Svoboda (93 článků)

Bába má rád brambory jen na talíři, přesto v Tegu bude slavit

Brambory má jinak výškař Jaroslav Bába rád, po mistrovství světa v korejském Tegu mu ale na talíři nejspíš zhořknou. V dnešním finále předvedl bojovný výkon, skočil 232 centimetrů na první pokus, přesto to na medaili nestačilo. Domů si odveze čtvrté místo, nepopulární "bramborovou medaili", a byť jde o jeho nejlepší výkon na světové akci od jeho bronzu na olympiádě v Aténách 2004, byl dnes Bába po závodu pořádně rozmrzelý.
01.09.2011 16:20 |

Maslák v běhu na 400 metrů a Helcelet v sedmiboji berou na HMS pátá místa

Pavel Maslák v běhu na 400 metrů a Adam Sebastian Helcelet obsadili v sobotu pátá místa na halovém mistrovství světa v tureckém Istanbulu, Denisa Rosolová skončila na čtyřstovce šestá. Půlkař Jakub Holuša postoupil do finále nejrychlejším časem, výškař Jaroslav Bába neprošel kvalifikací.
10.03.2012 20:20 |

Osobnosti: Jaroslav Bába (48 článků) , Jakub Holuša (25 článků)

Hejnová a Bába jsou ve finále MS, Ptáčníková byla sedmá

AKTUALIZOVÁNO. Zuzana Hejnová postoupila na mistrovství světa v korejském Tegu do finále běhu na 400 metrů překážek. Dvojka letošních světových tabulek v semifinále doběhla ve svém semifinále s přehledem druhá za Američankou Lashindou Demusovou. Postoupil i výškař Jaroslav Bába, tyčkařka Jiřina Ptáčníková skončila ve finále výkonem 465 cm sedmá.
30.08.2011 12:55 |

Osobnosti: Jaroslav Bába (48 článků) , Zuzana Hejnová (151 článků)

Drahotová skončila na MS osmá, Bába si zaskáče finále

Chodkyně Anežka Drahotová obsadila v závodu na 20 kilometrů, který ovládly domácí reprezentantky  Liou Chung a Lu Siou-č', osmé místo. Výškař Jan Bába třetím pokusem zdolal limitní výšku 231 cm a zaskáče si nedělní finále.
28.08.2015 09:36 |

Překážkářka Hejnová a výškař Bába jdou do boje o medaile

Ve čtvrtek budou na mistrovství světa v atletice v Tegu bojovat o úspěch první české medailové naděje. Finále běhu na 400 metrů překážek čeká Zuzanu Hejnovou, jejíž závod odstartuje ve 13:15 SELČ. O cenný kov bude ve výškařském sektoru od 12:10 skákat Jaroslav Bába.
31.08.2011 09:10 |

MS v atletice: Výškař Bába těsně pod stupni vítězů, Hejnová sedmá

Jaroslav Bába obsadil na mistrovství světa v Tegu čtvrté místo. Překážkářka Hejnová je také bez cenného kovu. Oštěpař Vítězslav Veselý jako jediný z Čechů postoupil do finále oštěpařů.
01.09.2011 14:10 |

Osobnosti: Jaroslav Bába (48 článků) , Vítězslav Veselý (85 článků)

Bába byl blízko medaile, mezi výškaři skončil na ME čtvrtý

Výškař Jaroslav Bába vybojoval 4. místo na atletickém mistrovství Evropy v Curychu. Ve finále pokořil 230 centimetrů a nestačil jen na hlavní favority: zlatého Bogdana Bondarenka, stříbrného Andrije Procenka rovněž z Ukrajiny a ruského olympijského vítěze Ivana Uchova.
16.08.2014 09:10 |

Uchov je démon, já jsem spokojen, říká stříbrný Bába

Výškař Bába získal na halovém ME stříbrnou medaili
05.03.2011 16:20 |

HMS: Trojskokan Tamgho překonal halový světový rekord

17,90 metru - tak daleko doplachtil francouzský trojskokan na HMS.
14.03.2010 18:20 |

Ředitel Ermewa CZ Rybáček mohl vytunelovat společnost Legios. Nyní míří k soudu kvůli krácení daní

Insolvenční řízení se společností Heavy Machinery Services (HMS), dříve známé pod názvem Legios, je jedním z nejsledovanějších případů posledních let. Rozběhlo se z popudu Všeobecné úvěrové banky v únoru 2014. Management HMS však banku obviňuje, že toto řízení bylo zahájeno účelově, aby firmu mohla převzít konkurence.
22.10.2017 14:50 |

Václav Haman nepostoupil do finále malorážky vleže

Václav Haman nepostoupil na olympijských hrách do finále střelby z libovolné malorážky vleže. Český reprezentant obsadil výkonem 588 bodů v kvalifikaci 41. místo. Šestadvacetiletý Haman byl v Londýně už 33. ze vzduchové pušky, ještě jej čeká třípolohová střelba z malorážky.
03.08.2012 12:20 |

Osobnosti: Václav Haman (2 články) , Václav Český (444 článků)