Článek

Vypustíme Zemana, tchoří řeč. Kalousek zase veršoval, tentokrát je to ještě hnusnější než obvykle

 
Miroslav Kalousek přišel na to, jak se bránit koronaviru. Trochu si zaveršoval, ale jeho rýmy se pravděpodobně nebudou líbit na Hradě. Stačí prý mezi lidi vypustit řeči prezidenta Miloše Zemana a „kdo přežije tu řeč tchoří, toho už nic nepromoří“.
10.04.2020 16:06 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7355 článků) , Miloš Zeman (25584 článků)
Podobné články

Sen šíleného architekta: O podivném zámku v Plumlově veršoval i Bezruč!

 
Největší přehrada na střední Moravě a pitoreskní zámek, o kterém veršoval Petr Bezruč. Dva důvody, proč v létě navštívit město Plumlov.
27.07.2018 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Bezruč (60 článků)

Češi volí Miloše, ne suchara Drahoše, veršoval v rozhlase Ringo Čech. Moderátor se jej snažil grilovat, ale nepochodil

 
Debaty před prezidentskými volbami mohou mít různou podobu. Český rozhlas tentokrát pozval do studia čtveřici podporovatelů jednotlivých prezidentských kandidátů. Kolem mikrofonu tak usedli František Ringo Čech, sympatizant Miloše Zemana, senátor Václav Hampl, který svou podporu věnoval Pavlu Fischerovi, kněz Marek Orko Vácha, jehož favoritem je Marek Hilšer, a Jan Hloch, který si ve spektru kandidátů vybral Petra Hanniga.
10.01.2018 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (25584 článků) , Marek Hilšer (184 článků) , Petr Čech (1193 článků) , Václav Český (584 článků) , Marek Čech (107 článků) , Jan Marek (418 článků) , František Hampl (3 články) , Petr Václav (942 článků) , František Marek (43 článků) , Jan Marek (170 článků) , Petr Marek (183 článků) , Jan Fischer (1762 článků) , Jan Čech (251 článků) , Václav Fischer (66 článků)

Šokující průzkum: Češi páchnou, tvrdí cizinci!

 
Obrovská vedra, zpocení lidé a nechutný smrad! I tak může někdo vnímat letní měsíce… Nejvíce si lidé stěžují na nesnesitelný zápach potu v hromadné dopravě! A mezi kritiky jsou  především cizinci! Opravdu páchneme jako tchoři?
08.07.2010 05:11 |

podobné články

Veronika Žilková prozradila: Hnusnější jídlo než od Stropnického jsem nikdy nejedla

 
Veronika Žilková  (51) je hrdinka. Neuplynul pomalu ani měsíc od toho, kdy spadla a natrhla si hýžďové svaly, a už zase běhá jako laňka. "Musím, i když modřiny ještě mám. Měli jsme premiéru divadelní hry, kde se tedy opravdu hodně naběhám, a k tomu už začínáme točit druhý díl filmu Babovřesky," řekla Super.cz.
22.05.2013 22:00 |

podobné články

Jde to od deseti k pěti. Milý voliči, než přijdeš k volbám a někomu dáš hlas...

 
MEDIÁLNÍ HODNOCENÍ Letošní předvolební kampaň podle mediálního experta Jiřího Mikeše za moc nestojí a rok od roku je každá další hroznější a hnusnější. Martin Potůček zase tvrdí, že vítězí tradičně témata, která mohou přinést více hlasů, a ne ta, která přinášejí více práce. Petr Štěpánek kritizuje to, že politiku nahradilo uplácení voličských mas. Za hvězdu této kampaně pak považuje „sexistickou“ Lauru Janáčkovou.
08.10.2014 04:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (846 článků) , Petr Štěpánek (846 článků) , Martin Štěpánek (141 článků) , Martin Štěpánek (137 článků)

Vlastimil Podracký: Daniel Herman nejspíš lže! Přesto je podle Pražské kavárny vinen prezident

 
Rozdělené tábory v Evropských státech na sebe plivou (viz brexit), ale naše štvavá kampaň Pražské kavárny a prezidenta je ještě hnusnější a překoná ji snad jen bezmezné štvaní americké prezidentské kampaně.
30.10.2016 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Herman (638 článků) , Daniel Herman (1107 článků)

Otevřenou korupci devadesátých let nahradil ještě mnohem hnusnější systém. Právník Závodský to sepsal do knihy

 
Právní expert Nadačního fondu proti korupci a bývalý náměstek ministra financí Ondřej Závodský vydal knihu, v niž popisuje korupci jako spojení oligarchů, cizích mocností a prostituujících politiků. V ní píše o celém systému, který údajně lidé jako Andrej Babiš, Miloš Zeman a oligarchové jako Petr Kellner v Česku vybudovali. „Korupci 90. let nahradil mnohem sofistikovanější model, který ohýbá celou zemi,“ pravil Závodský v rozhovoru pro iROZHLAS.cz.
28.06.2020 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kellner (510 článků) , Andrej Babiš (22147 článků) , Miloš Zeman (25584 článků)

Jsi hnusnější než stan, řekla aplikace nezadanému chudákovi

 
Chtěl zjistit, jak na tom je, protože je stále sám a přítelkyně v nedohlednu. Rozhodl se proto cvaknout selfie a prostřednictvím aplikace Blinq zjistit, jak je na tom s atraktivitou. Aplikace ho ohodnotila jako »OK«, zatímco stan za ním zhodnotila jako »hot«.
08.01.2016 14:40 |

podobné články

Chavéz, Foldynův hustej nářez. Textař Horáček veršoval

 
V Poslanecké sněmovně se v úterý uskutečnila vzpomínková akce „Život a dílo Huga Chavéze“. Při ní na zemřelého venezuelského revolucionáře a následně prezidenta zavzpomínal například poslanec ČSSD Jaroslav Foldyna, který vyzval, abychom i u nás hledali takové Chavéze. A jeho výrok pochopitelně vzbudil pozornost.
20.03.2013 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (677 článků)

I halíře dělají talíře, veršoval Kubera. Koskuba pochmurně oglosoval české hospodářské tradice

 
TÝDEN S KUBEROU A KOSKUBOU Dva muži opačného politického spektra v názorové aréně komentářů uplynulých dnů pro ParlamentníListy.cz. Exposlanec ČSSD Jiří Koskuba proti senátorovi ODS Jaroslavu Kuberovi dnes odhalí své pohledy a názory na nápad Ilony Švihlíkové ohledně obnovení staré slávy družstevnictví jako léku na krizi. A také na to, jakým varováním pro české politiky by mohla být situace ve Spojených státech.
05.10.2013 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (1143 článků) , Jiří Koskuba (216 článků)

Cizinec je jako našinec, veršoval u Jílkové primátor z ODS. A navíc prý nebere dávky

 
Nezaměstnanost je v České republice kritická. Bez práce je přibližně 550 až 600 tisíc lidí, přitom boj s nezaměstnaností byl u většiny politických stran jedním z nejdůležitějších bodů předvolebního programu. Toto téma proto mělo řešit další vysílání pořadu Máte slovo na ČT. Poslanec za KSČM Miroslav Opálka zde zavzpomínal na doby před rokem 1989, kdy byla nezaměstnanost nulová.
07.11.2013 23:31 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Opálka (49 článků)

Premiér a 16 ministrů napsali Blesku SMS o 16 slovech: Co očekávají od roku 2016?

 
Politici jsou mistři v tom, jak mnoha slovy neříct nic. Blesk tedy premiérovi a 16 ministrům zadal nelehký úkol: Napište v SMS o 16 slovech, co očekáváte od roku 2016. Poprali se s tím, ač někteří lišácky nepočítali spojky a předložky. A ministr zdravotnictví dokonce veršoval!
01.01.2016 08:40 |

podobné články

Režisér Troška o Českých lvech: Čím hnusnější film, tím větší umění!

 
Předávání cen Český lev Zdeněk Troška (64) ze zásady nesleduje. Už 15 let nesouhlasí s pravidly filmové akademie, která je udílí. I tak ale letošní vítězný film Bába z ledu ze zvědavosti zhlédl a nestačil se divit. Podle něj je to film na jedno použití, který byl z rukou režiséra špatně uchopen.
15.03.2018 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Troška (508 článků)

Aktuální demokracie je diktátorský systém finančních skupin. Znárodnit majetek Babiše, stane se mesiášem. A další jiné úhly pohledu bývalého energetika, který zažívá "osvícení"

 
ROZHOVOR Česko je díky Andreji Babišovi v situaci, kdy jedinec vlastní velké procento podniků. Takže kdybych byl politikem a chtěl zajistit stabilitu státu, hlasoval bych pro znárodnění jeho majetku. Podobné věci napadají dříve vyhledávaného energetika, který dnes žije v Podkrkonoší, a "tuláka po úhlech pohledu" Michala Marka. V době koronakrize se vyrovnává s mnohem hnusnější nemocí. Pobývá ve tmě či mezi jihoamerickými indiány. Možná se vám bude zdát tento rozhovor až moc esoterický, ale proč ne. Zvláště dnes se přeci lidé zamýšlejí nad ledasčím.
07.06.2020 18:20 |

podobné články

Miroslav Paleček zhudebnil Seifertovy verše: V jeho básních jsem slyšel melodii

 
Legenda praví, že když básník Jaroslav Seifert veršoval, verše si potichu šeptal a možná i prozpěvoval. Snad i proto mají jeho básně melodie, které se muzikantům, když je čtou, vkrádají do představ. Písničkář Miroslav Paleček, který dnes slaví pětasedmdesáté narozeniny, dotáhl sedmnáct Seifertových básní do písňové podoby. Zhudebněné je natočil na album Písně domova (Pocta Jaroslavu Seifertovi), které právě vychází.
12.11.2020 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Seifert (36 článků) , Miroslav Paleček (9 článků)

Nečas: Opozice vládu nepoloží, hlasování o důvěře ale stejně radši vypustíme

 
Koaliční vláda premiéra Petra Nečase (ODS) zřejmě nespojí hlasování o důvěře s reformními zákony, jak předem avizovala. Píše to dnešní Právo. Kabinetu se podle Nečase nechce do rizika, že by ho opozice ČSSD a KSČM mohla obstrukcemi položit, přestože nemá většinu.
03.06.2011 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9355 článků)

Piráti se poprvé zúčastní krajských voleb, kandidáty mají všude

 
Česká pirátská strana se letos poprvé ve své historii zúčastní krajských voleb. Kandidáty bude mít ve všech regionech. Piráti do voleb "připlují" s heslem Vypustíme kaprům rybník!. Jejich cílem je odstranit prostředí náchylné ke korupci, zlepšit a zprůhlednit hospodaření krajů a více zapojit občany do rozhodování. Na tiskové konferenci v Praze to dnes novinářům řekl volební koordinátor strany Jakub Michálek.
01.08.2012 19:30 |

podobné články

Milion eur ve 3 splátkách, nebo v Česku vypustíme ebolu: Vyděrači se znovu ozvali!

 
Neznámí vyděrači, kteří hrozili Česku vypuštěním eboly, podle listu MF Dnes znovu vyhrožují smrtícím virem. Policie pátrá po osobách, které požadují milion eur ve třech splátkách, mezi specialisty na informatiku. Podle všeho totiž nejde o bioteroristy.
10.11.2014 07:35 |

podobné články

Vypustíme tisíce běženců do Británie: Starostce Calais došla s Londýnem trpělivost

 
Tisíce běženců si udělaly z francouzského Calais „základnu“, ze které se snaží dostat do vysněné Británie. Starostka města Natacha Bouchart (52) se rozhodla imigrantskou krizi řešit radikálně. Británii obviňuje z laxnosti a vyhrožuje, že pokud Londýn svůj přístup nezlepší, tisíce uprchlíků jednoduše vypustí do Británie.
14.08.2015 14:15 |

podobné články